extra - en to sma translation catalogue (40 entries)

en: Stupidly simple.
sma: dle dan aelhkies.

en: _Keep in Dock
sma: _Dokesne geehtestidh

en: _Close All
sma: _Gajhkesh dovnesh

en: _Open in File Browser
sma: _Geehpehtidh file arkivesne

en: _Open
sma: _Geehpehtidh

en: Open Containing _Folder
sma: Filen sisnjelen geehpehtidh

en: Get _Help Online...
sma: Viehkie _gaskeviermiesne åadtjodh...

en: _Translate This Application...
sma: _jarkoestehtedh dihte applikasjovne...

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (24h format) with seconds
en: %H:%M:%S
sma: %T:%M:%S

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the hour (24h format)
en: %H:%M
sma: %T:%M

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the year
en: %Y
sma: %J

en: New Tab
sma: Orre saevege

en: Name:
sma: Nomme:

en: Add
sma: Jih

en: Type:
sma: Såårhte:

en: Remove
sma: Måjkoedidh

en: Calendar
sma: Biejjielåhkoe

en: User:
sma: Nuhtjiennomme:

en: user.name
sma: Nuhtjiennomme

en: Email:
sma: E-påaste:

en: john@doe.com
sma: John@doe.com

en: All day
sma: Appe biejjie

en: Location
sma: sijjie

en: Guests
sma: Gussie

en: All day:
sma: Appe biejjie:

en: Title:
sma: Nomme:

en: Calendar:
sma: Biejjielåhko:

en: Mon
sma: Måa

en: Tue
sma: Dæj

en: Wed
sma: Gas

en: Thu
sma: Dåa

en: Fri
sma: Bea

en: Sat
sma: Laa

en: Sun
sma: Aej

en: Calendar Name
sma: Biejjielåhkoen nomme

en: Color:
sma: Klaerieh:

en: Add New Calendar…
sma: Orre biejjielåhkoe...

en: Calculator
sma: Kalkulatovre

en: History
sma: Vaajese

en: Result
sma: Resultate
