xournalpp - en to he_IL translation catalogue (5821 entries)

en: Audio folder not set or invalid! Recording won't work!
    Please set the recording folder under "Preferences > Audio recording"
he_IL: לא נבחרה תיקיית שמע או שהיא שגויה! הקלטה לא תעבוד!
    נא לבחור תיקיית שמע תחת „העדפות > הקלטת שמע”

en: Filesystem error: {1}
he_IL: שגיאת מערכת קבצים: {1}

en: Recorder could not be started.
he_IL: לא ניתן להתחיל הקלטה.

en: file: {1}
he_IL: קובץ: {1}

en: Error opening file "{1}"
he_IL: שגיאה בפתיחת קובץ "{1}"

en: 
    Proposed replacement file: "{1}"
he_IL: 
    הקובץ החלופי המוצע: „{1}”

en: Use proposed PDF
he_IL: להשתמש ב־pdf המוצע

en: Select another PDF
he_IL: בחירת קובץ PDF נוסף

en: Remove PDF Background
he_IL: הסרת רקע מ־PDF

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Error annotate PDF file "{1}"
    {2}
he_IL: שגיאה באנוטציה על קובץ PDF "{1}" {2}

en: Save File
he_IL: שמירת קובץ

en: _Cancel
he_IL: _ביטול

en: _Save
he_IL: _שמירה

en: Unsaved Document
he_IL: מסמך לא שמור

en: Document file was removed.
he_IL: קובץ המסמך הוסר.

en: This document is not saved yet.
he_IL: מסמך זה עדיין לא נשמר.

en: Save As...
he_IL: שמירה בשם...

en: Discard
he_IL: התעלמות

en: Trying to emergency save the current open document…
he_IL: מנסה לשמור בחירום את המסמך הפתוח הנוכחי…

en: Error: {1}
he_IL: שגיאה: {1}

en: Successfully saved document to "{1}"
he_IL: המסמך נשמר בהצלחה ל־„{1}”

en: mouse
he_IL: עכבר

en: pen
he_IL: עט

en: eraser
he_IL: מוחק

en: cursor
he_IL: סמן

en: keyboard
he_IL: מקלדת

en: touchscreen
he_IL: מסך מגע

en: touchpad
he_IL: משטח מגע

en: trackpoint
he_IL: כדור עקיבה

en: tablet pad
he_IL: לוח ציור

en: Image file successfully created
he_IL: קובץ תמונה נוצר בהצלחה

en: PDF file successfully created
he_IL: קובץ PDF נוצר בהצלחה

en: Latex generation encountered an error: {1} (exit code: {2})
he_IL: יצירת Latex נתקלה בשגיאה: {1} (קוד יציאה: {2})

en: Could not load LaTeX PDF file: {1}
he_IL: לא ניתן לטעון את קובץ הLaTeX PDF: {1}

en: Could not load LaTeX PDF file
he_IL: לא ניתן לטעון את קובץ הLaTeX PDF

en: Error reading PDF: {1}
he_IL: קריאת קובץ PDF נכשלה: {1}

en: This image could not be loaded. Error message: {1}
he_IL: תמונה זו לא יכלה להיטען. הודעת שגיאה: {1}

en: PDF background missing
he_IL: רקע PDF לא נמצא

en: Failed to delete file: {1}
he_IL: מחיקת הקובץ נכשלה: {1}

en: Please delete the file manually
he_IL: נא למחוק את הקובץ ידנית

en: Send Bugreport
he_IL: שלח דיווח על באג

en: Open Logfile
he_IL: פתיחת קובץ יומן

en: Open Logfile directory
he_IL: פתיחת תיקייה של קובץ יומן

en: Delete Logfile
he_IL: מחיקת קובץ יומן

en: Delete file
he_IL: מחיקת קובץ

en: Restore file
he_IL: שחזור קובץ

en: <span foreground='red' size='x-large'>Missing the needed UI file:
    <b>{1}</b></span>
    Could not find them at any location.
      Not relative
      Not in the Working Path
      Not in {2}
he_IL: <span foreground='red' size='x-large'> </span>קובץ ה-UI הבא לא נמצא:
    <b>{1}</b></span>
    הקובץ לא:
    יחסי. 
    בנתיב העבודה. 
    לא ב{2}

en: 
    
    Will now attempt to run without this file.
he_IL: 
    
    עכשיו יתבצע ניסיון לרוץ ללא הקובץ הנ״ל.

en: Jump to Page (first Page: 1)
he_IL: דילוג לדף (דף ראשון: 1)

en: Get version of xournalpp
he_IL: קבלת הגרסה של xournalpp

en: Advanced export options
he_IL: הגדרות ייצוא מתקדמות

en: Display advanced export options
he_IL: הצגת הגדרות ייצוא מתקדמות

en: Error while autosaving: {1}
he_IL: שגיאה תוך כדי שמירה אוטומטית: {1}

en: Autosaving to {1}
he_IL: שמירה אוטומטית אל {1}

en: Could not rename autosave file from "{1}" to "{2}": {3}
he_IL: שינוי שם הקובץ הנשמר אוטומטית לא צלח בשינוי מ "{1}" אל "{2}":{3}

en: Export PDF
he_IL: ייצא PDF

en: 
     Do you want to continue?
he_IL: 
    להמשיך?

en: Custom Export
he_IL: ייצוא מותאם אישית

en: PDF files
he_IL: קובצי PDF

en: PNG graphics
he_IL: גרפיקת PNG

en: SVG graphics
he_IL: גרפיקת SVG

en: Xournal (Compatibility)
he_IL: Xournal (תאימות)

en: Save file error: {1}
he_IL: שגיאה בשמירת קובץ: {1}

en: Error save image #1
he_IL: שגיאה בשמירת תמונה מס׳ 1

en: Error save image #2
he_IL: שגיאה בשמירת תמונה מס׳ 2

en: PDF Export
he_IL: ייצוא PDF

en: Could not save .tex file: {1}
he_IL: לא ניתן לשמור קובץ ‎.tex:‏ {1}

en: Could not start {1}: {2} (exit code: {3})
he_IL: התחלת {1}: {2} לא צלחה (קוד יציאה: {3})

en: Layer {1}
he_IL: שכבה {1}

en: Could not load pagetemplates.ini file
he_IL: לא ניתן לטעון את קובץ pagetemplates.ini

en: Plain
he_IL: פשוט

en: Graph
he_IL: תרשים

en: Dotted
he_IL: מנוקד

en: Isometric Dotted
he_IL: איזומטרי מנוקד

en: Isometric Graph
he_IL: תרשים איזומטרי

en: Copy current
he_IL: העתק נוכחי

en: With PDF background
he_IL: עם רקע PDF

en: Image
he_IL: תמונה

en: Apply to current page
he_IL: יישם לדף הנוכחי

en: Apply to all pages
he_IL: יישם לכל הדפים

en: %F-Note-%H-%M
he_IL: %F-פתק-%H-%M

en: %{name}_annotated
he_IL: %{name}_עם_פירוש

en: Open Image
he_IL: פתיחת תמונה

en: _Open
he_IL: _פתח

en: Images
he_IL: תמונות

en: Attach file to the journal
he_IL: הצמד קובץ אל היומן

en: All files
he_IL: כל הקבצים

en: Xournal files
he_IL: קובצי Xournal

en: Supported files
he_IL: קבצים נתמכים

en: Arrange
he_IL: ארגן

en: Bring to front
he_IL: העבר לחזית

en: Bring forward
he_IL: הבא שכבה קדימה

en: Send backward
he_IL: הרחקה אחורה

en: Send to back
he_IL: הרחקה לרקע

en: Failed to load image
he_IL: טעינת התמונה נכשלה

en: Could not determine image size!
he_IL: לא ניתן לקבוע מה גודל התמונה!

en: Could not open file: "{1}"
he_IL: קובץ "{1}" לא ניתן לפתיחה

en: Could not read image: {1}. Error message: {2}
he_IL: לא ניתן לקרוא את התמונה: {1}. הודעת שגיאה {2}

en: Could not read page number for cloned background image: {1}.
he_IL: קריאת מספר העמוד לא צלחה עבור תמונת הרקע המשוכפלת: {1}.

en: Error reading width of a stroke: {1}
he_IL: שגיאה בקריאת עובי המתאר: {1}

en: Could not open attachment: {1}. Error message: {2}
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ המצורף: {1}. שגיאה: {2}

en: Could not open attachment: {1}. Error message: No valid file size provided
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ המצורף: {1}. שגיאה: לא סופק גודל קובץ מתאים

en: Could not open attachment: {1}. Error message: Could not read file
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ המצורף: {1}. שגיאה: לא ניתן לקרוא את הקובץ

en: Could not open attachment: {1}. Error message: Could not write file
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ המצורף: {1}. שגיאה: לא ניתן לכתוב את הקובץ

en: Attribute color not set!
he_IL: צבע התכונה לא מוגדר!

en: Color "{1}" unknown (not defined in default color list)!
he_IL: צבע ״{1}״ לא ידוע (לא מוגדר ברשימת צבעי ברירת המחדל)!

en: Attribute "{1}" could not be parsed as double, the value is nullptr
he_IL: תכונה "{1}" לא יכלה להתפרש כ-Double, ערכה הוא nullptr

en: Attribute "{1}" could not be parsed as double, the value is "{2}"
he_IL: תכונה "{1}" לא יכלה להתפרש כ-Double, ערכה הוא "{2}"

en: Attribute "{1}" could not be parsed as int, the value is nullptr
he_IL: תכונה "{1}" לא יכלה להתפרש כ-int, ערכה הוא nullptr

en: Attribute "{1}" could not be parsed as int, the value is "{2}"
he_IL: תכונה "{1}" לא יכלה להתפרש כ-int, ערכה הוא "{2}"

en: Attribute "{1}" could not be parsed as size_t, the value is nullptr
he_IL: תכונה "{1}" לא יכלה להתפרש כ-size_t, ערכה הוא nullptr

en: Attribute "{1}" could not be parsed as size_t, the value is "{2}"
he_IL: תכונה "{1}" לא יכלה להתפרש כ-size_t, ערכה הוא "{2}"

en: Unable to play audio recording {1}
he_IL: לא ניתן לנגן את הקלטת השמע {1}

en: Loading...
he_IL: בטעינה…

en: Scroll to page {1}
he_IL: גלילה לדף {1}

en: Add missing page
he_IL: הוספת עמוד חסר

en: Text found on this page
he_IL: טקסט שנמצא בדף זה

en: Text not found
he_IL: טקסט לא נמצא

en: Text found once on page {1}
he_IL: טקסט שנמצא פעם אחת בדף {1}

en: Text found {1} times on page {2}
he_IL: טקסט שנמצא {1} פעמים בדף {2}

en: Text not found, searched on all pages
he_IL: טקסט לא נמצא, כל הדפים עברו חיפוש

en: Built on
he_IL: בנוי על

en: GTK Version
he_IL: גרסת GTK

en: Git commit
he_IL: קיבוע Git

en: See the full list of contributors
he_IL: הצגת רשימת המתנדבים המלאה

en: GNU GPLv2 or later
he_IL: GNU GPLv2 ועדכני יותר

en: No device
he_IL: אין התקן

en: Tool - don't change
he_IL: כלי - לא לשנות

en: Pen
he_IL: עט

en: Eraser
he_IL: מוחק

en: Highlighter
he_IL: מדגיש

en: Insert image
he_IL: הוספת תמונה

en: Vertical space
he_IL: רווח אנכי

en: Select region
he_IL: בחירת אזור

en: Select rectangle
he_IL: בחירת מרובע

en: Select multi layer region
he_IL: בחירת אזור רב־שכבתי

en: Select multi layer rect
he_IL: בחירת מרובע רב־שכבתי

en: Hand
he_IL: יד

en: Floating Toolbox (experimental)
he_IL: סרגל כלים צף (ניסיוני)

en: Select Text from pdf
he_IL: בחירת טקסט מ־pdf

en: Select Area Text from pdf
he_IL: בחירת אזור טקסט ב־pdf

en: Drawing Type - don't change
he_IL: סוג ציור - לא לשנות

en: Normal drawing
he_IL: ציור רגיל

en: Draw Line
he_IL: צייר קו

en: Draw Rectangle
he_IL: צייר מלבן

en: Draw Ellipse
he_IL: ציור אליפסה

en: Draw Arrow
he_IL: צייר חץ

en: Draw Double Arrow
he_IL: ציור חץ כפול

en: Draw Coordinate System
he_IL: ציור מערכת צירים

en: Shape Recognizer
he_IL: מזהה צורות

en: System Default
he_IL: ברירת המחדל של המערכת

en: Previously selected language not available anymore!
he_IL: שפה שנבחרה בעבר אינה זמינה עוד!

en: LaTeX editor theme:
he_IL: ערכת עיצוב של עורך LaTeX:

en: default enabled
he_IL: ברירת מחדל מופעלת

en: default disabled
he_IL: ברירת מחדל בוטלה

en: Select background color
he_IL: בחר צבע רקע

en: <b>No devices were found. This seems wrong - maybe file a bug report?</b>
he_IL: <b>לא נמצא שום מכשיר. נראה שישנה בעיה - תרצה לדווח על באג?</b>

en: Predefined
he_IL: מוגדר מראש

en: Customized
he_IL: הותאם אישית

en: Toolbars
he_IL: סרגלי כלים

en: New
he_IL: חדש

en: Could not remove tool item {1} from Toolbar {2} on position {3}
he_IL: הסרת הכלי {1} משורת הכלים {2} במיקום {3} לא צלחה

en: Could not remove tool item from Toolbar {1} on position {2}
he_IL: הסרת הכלי משורת הכלים {1} במיקום {2} לא צלחה

en: Separator
he_IL: מפריד

en: Clear list
he_IL: נקה את הרשימה

en: Insert after current page
he_IL: הוספה אחרי העמוד הנוכחי

en: Contents
he_IL: תוכן

en: Insert a copy of the current layer below
he_IL: הוספת עותק של השכבה הנוכחית מתחת

en: Delete this layer
he_IL: מחק שכבה זו

en: Layer Preview
he_IL: תצוגת שכבה מקדימה

en: Swap the current page with the one above
he_IL: החלף את הדף הנוכחי עם זה שמעליו

en: Swap the current page with the one below
he_IL: החלף את הדף הנוכחי עם זה שמתחתיו

en: Insert a copy of the current page below
he_IL: הכנס העתק של הדף הנוכחי מתחת

en: Delete this page
he_IL: מחיקת דף נוכחי

en: Page Preview
he_IL: תצוגת דף מקדימה

en: Select color
he_IL: בחירת צבע

en: Could not parse general toolbar.ini file: {1}
    No Toolbars will be available
he_IL: פענוח קובץ ה־toolbar.ini הכללי לא צלח: {1}
    שורת הכלים לא תהיה זמינה

en: Could not parse custom toolbar.ini file: {1}
    Toolbars will not be available
he_IL: פענוח קובץ ה־toolbar.ini המותאם לא צלח: {1}
    סרגלי הכלים לא יהיו זמינים

en: standard
he_IL: סטנדרטי

en: New Xournal
he_IL: Xournal חדש

en: Export as PDF
he_IL: ייצוא כקובץ PDF

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Presentation mode
he_IL: מצב מצגת

en: Customize Toolbars
he_IL: התאמת סרגל הכלים לבחירתך

en: Zoom out
he_IL: התרחק

en: Zoom in
he_IL: התקרב

en: Go to first page
he_IL: מעבר לדף הראשון

en: Next
he_IL: הבא

en: Go to last page
he_IL: מעבר לדף האחרון

en: Go to previous layer
he_IL: עבור לשכבה הקודמת

en: Go to next layer
he_IL: עבור לשכבה הבאה

en: Go to top layer
he_IL: עבור לשכבה העליונה

en: Insert page
he_IL: הוספת דף

en: Delete current page
he_IL: מחיקת הדף הנוכחי

en: Add/Edit TeX
he_IL: הוספת/עריכת TeX

en: Default Tool
he_IL: כלי ברירת מחדל

en: Select Region
he_IL: בחר אזור

en: Select Rectangle
he_IL: בחר מלבן

en: Select Object
he_IL: בחר אובייקט

en: Compass
he_IL: מצפן

en: Select Font
he_IL: בחר גופן

en: Record Audio / Stop Recording
he_IL: הקלט שמע / עצור הקלטה

en: Pause / Play
he_IL: השהה / נגן

en: Stop
he_IL: עצור

en: Forward
he_IL: קדימה

en: Fill
he_IL: מילוי

en: Fill Opacity
he_IL: שקיפות מילוי

en: Thick
he_IL: עבה

en: Show all
he_IL: להציג הכול

en: Hide all
he_IL: להסתיר הכול

en: Create new layer
he_IL: יצירת שכבה חדשה

en: show
he_IL: הצג

en: Layer
he_IL: שכבה

[ctx: Page {pagenumber} "of {pagecount}"]
en:  of {1}
he_IL:  מתוך {1}

en: PDF Page {1}
he_IL: דף PDF {1}

en: Page number
he_IL: מספר דף

en: Page
he_IL: דף

en: Toolbar found: {1}
he_IL: נמצא סרגל כלים: {1}

en: Error:
he_IL: שגיאה:

en: No pages to export!
he_IL: אין דפים לייצוא!

en: Erase stroke
he_IL: מחיקת מתאר

en: elements
he_IL: אלמנטים

en: image
he_IL: תמונה

en: latex
he_IL: לייטקס

en: text
he_IL: טקסט

en: Change color
he_IL: שנה צבע

en: Copy page
he_IL: העתק דף

en: Change stroke fill
he_IL: שינוי מילוי קו המתאר

en: Change font
he_IL: שנה גופן

en: Page inserted
he_IL: דף הוכנס

en: Page deleted
he_IL: דף נמחק

en: Insert layer
he_IL: הכנס שכבה

en: Insert latex
he_IL: הוספת latex

en: Insert elements
he_IL: הכנס אלמנטים

en: Rename layer
he_IL: שינוי שם שכבה

en: Change line style
he_IL: שנה סגנון שורה

en: Replace missing PDF
he_IL: החלפת PDF חסר

en: Move layer
he_IL: העברת שכבה

en: Move
he_IL: העברה

en: Page background changed
he_IL: רקע השתנה

en: Page size changed
he_IL: גודל הדף השתנה

en: Delete layer
he_IL: מחק שכבה

en: Rotation
he_IL: סיבוב

en: Scale
he_IL: קנה מידה

en: Change stroke width
he_IL: שינוי עובי קו המתאר

en: Move page upwards
he_IL: העלאת הדף למעלה

en: Move page downwards
he_IL: הורדת הדף למטה

en: Edit text
he_IL: ערוך טקסט

en: Could not undo "{1}"
    Something went wrong… Please write a bug report…
he_IL: לא ניתן לבטל פעולה "{1}"
    ישנה בעיה… אנא דווח על באג…

en: Could not redo "{1}"
    Something went wrong… Please write a bug report…
he_IL: לא ניתן לבטל פעולה "{1}"
    ישנה בעיה…אנא דווח על באג…

en: Undo:
he_IL: בטל:

en: Redo:
he_IL: בצע מחדש:

en: Error opening file: "{1}"
he_IL: שגיאה בפתיחת קובץ "{1}"

en: Could not create folder: {1}
    Failed with error: {2}
he_IL: יצירת תיקייה נכשלה: {1}
    כישלון עם שגיאה: {2}

en: Select another name
he_IL: בחר שם נוסף

en: About Xournal++
he_IL: על Xournal++‎

en: With help from the community
he_IL: באמצעות עזרה מהקהילה

en: License
he_IL: רישיון

en: Resolution
he_IL: רזולוציה

en: Width
he_IL: רוחב

en: Height
he_IL: גובה

en: None
he_IL: ללא

en: Export
he_IL: ייצא

en: Image quality
he_IL: איכות תמונה

en: Range
he_IL: טווח

en: All pages
he_IL: כל הדפים

en: Pages:
he_IL: דפים:

en: <i>Example:</i> 1-3 or 1,3,5-7 etc.
he_IL: <i>לדוגמה:</i> 1-3 או 1,3,5-7 וכו׳.

en: Go to Page
he_IL: מעבר לדף

en: Select Image
he_IL: בחירת תמונה

en: Load file
he_IL: טען קובץ

en: <b>... or select already used Image:</b>
he_IL: <b>... או בחר תמונה שכבר בשימוש:</b>

en: Show Sidebar
he_IL: הצגת סרגל הצד

en: Hide Menubar
he_IL: הסתר סרגל תפריט

en: _First Page
he_IL: הדף ה_ראשון

en: _Previous Page
he_IL: הדף ה_קודם

en: _Goto Page
he_IL: מ_עבר לדף

en: _Next Page
he_IL: הדף ה_בא

en: _Last Page
he_IL: הדף ה_קודם

en: _Default Tools
he_IL: _כלי ברירת מחדל

en: _Plugin
he_IL: _תוסף

en: Plugin _Manager
he_IL: מ_נהל תוספים

en: Move Up
he_IL: לעלות

en: Move Down
he_IL: לרדת

en: Duplicate
he_IL: שכפול

en: Insert Page Before
he_IL: הכנס דף לפני

en: Insert Page After
he_IL: הכנס דף אחרי

en: Edit (not implemented yet)
he_IL: עריכה (לא מיושם עדיין)

en: Configure new page template
he_IL: הגדרת תבנית דף חדשה

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEEMBED
en: Save to file
he_IL: שמור לקובץ

en: These settings will be used for new pages
he_IL: יהיה שימוש בהגדרות אלה רק בשביל דפים חדשים

en: <b>Page size</b>
he_IL: <b>גודל דף</b>

en: Change
he_IL: עודף

en: Select Background Color
he_IL: בחירת צבע הרקע

en: Copy current page background instead
he_IL: העתק את רקע הדף הנוכחי במקום

en: Copy the background of the current page instead of using the background set above.
he_IL: העתק את רקע הדף הנוכחי במקום להשתמש ברקע שהוגדר למעלה.

en: <b>Background Color</b>
he_IL: <b>צבע רקע</b>

en: <b>Background</b>
he_IL: <b>רקע</b>

en: Copy current page size instead
he_IL: העתקת גודל הדף הנוכחי במקום

en: Use the current page size instead of the page size above.
he_IL: להשתמש בגודל הדף הנוכחי במקום בגודל הדף העליון.

en: Paper Format
he_IL: סוג הנייר

en: Template:
he_IL: תבנית:

en: <b>Pagesize</b>
he_IL: <b>גודל דף</b>

en: Select PDF Page
he_IL: בחירת דף PDF

en: Author:
he_IL: מחבר:

en: Version:
he_IL: גרסה:

en: enabled,
he_IL: מופעל,

en: Sample layer name
he_IL: שם שכבת דגימה

en: Xournal++ Preferences
he_IL: העדפות Xournal++‎

en: every
he_IL: כל

en: Autosaving
he_IL: שמירה אוטומטית

en: <i>This name will be proposed if you save a new document.</i>
he_IL: <i>השם הזה יוצע עם שמירת מסמך חדש.</i>

en: Default name:
he_IL: שם ברירת מחדל:

en: Default Save Name
he_IL: שם ברירת המחדל לשמירה

en: Load / Save
he_IL: טען / שמור

en: Input Devices
he_IL: מכשירי קלט

[ctx: Mass = Noun: physics term, related to weight]
en: Mass: the higher the mass, the more inertia and the more stabilization
he_IL: נפח: ככל שהנפח גדול יותר, ככה יש יותר התמדה ויותר יציבות

[ctx: Noun: physics term, related to weight]
en: Mass
he_IL: נפח

en: Mass: the higher the mass, the more inertia and the more stabilization
he_IL: נפח: ככל שהנפח גדול יותר, ככה יש יותר התמדה ויותר יציבות

en: Input System
he_IL: מערכת קלט

en: Middle Mouse Button
he_IL: לחצן העכבר האמצעי

en: Right Mouse Button
he_IL: כפתור העכבר הימני

en: Mouse Buttons
he_IL: לחצני עכבר

en: Mouse
he_IL: עכבר

en: Sensitivity Scale
he_IL: דירוג רגישות

en: Ignore the first
he_IL: התעלם מהראשון

en: events
he_IL: אירועים

en: Button 1
he_IL: כפתור 1

en: Button 2
he_IL: כפתור 2

en: Stylus Buttons
he_IL: כפתורי עט סטיילוס

en: Stylus
he_IL: עט סטיילוס

en: Touchscreen
he_IL: מסך מגע

en: Autodetect
he_IL: איתור אוטומטי

en: Test
he_IL: בדיקה

en: Hand Recognition
he_IL: זיהוי יד

en: Zoom Gestures
he_IL: מחוות תקריב

en: Show Menubar on Startup
he_IL: הצגת שורת תפריטים עם ההפעלה

en: Border color for current page and other selections
he_IL: צבע הגבול של הדף הנוכחי ובחירות אחרות

en: Border color
he_IL: צבע מסגרת

en: Background color between pages
he_IL: צבע רקע בין דפים

en: Selection Color (Text, Stroke Selection etc.)
he_IL: צבע בחירה (טקסט, בחירת מתאר וכו׳)

note: DLG_UP_Color
en: Color
he_IL: צבע

en: Colors
he_IL: צבעים

[ctx: stylus cursor uses no icon]
en: No icon
he_IL: אין סמל

en: Highlight cursor position
he_IL: הדגש מיקום סמן

en: Choose the color to use for "Highlight cursor position"
he_IL: בחר את הצבע ש"ידגיש את מיקום הסמן"

en: Circle Color
he_IL: צבע העיגול

en: pixels
he_IL: פיקסלים

en: Border Width
he_IL: רוחב הגבול

en: Border Color
he_IL: צבע גבול

en: Cursor
he_IL: סמן

en: Show sidebar on the right side
he_IL: הצג סרגל צד בצד הימני

en: Show vertical scrollbar on the left side
he_IL: הצג סרגל צד אנכי בצד השמאלי

en: Left / Right-Handed
he_IL: ימני/שמאלי

en: Hide the horizontal scrollbar
he_IL: הסתר סרגל גלילה אופקי

en: Hide the vertical scrollbar
he_IL: הסתר סרגל גלילה אנכי

en: Scrollbars
he_IL: סרגלי גלילה

en: Max multiplier
he_IL: מכפיל מרבי

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Show Toolbar
he_IL: הצג את סרגל הכרטיסיות

en: Select toolbar:
he_IL: בחירת סרגל כלים:

en: Performance
he_IL: ביצועים

en: Zoom Speed
he_IL: מהירות תקריב

en: The unit of the ruler is cm
he_IL: יחידת המידה של הסרגל היא סנטימטרים

en: Add additional vertical space of
he_IL: הוסף רווח אנכי נוסף של

en: Add additional horizontal space of
he_IL: הוסף רווח אופקי נוסף של

en: Scrolling outside the page
he_IL: גלילה אל מחוץ לעמוד

en: Usually 0 or 1
he_IL: בד"כ 0 או 1

en: Paired Pages
he_IL: דפים צמודים

en: disabled
he_IL: מבוטל

en: Grid size
he_IL: גודל רשת

en: Snapping
he_IL: הצמדה

en: Length limit (mm)
he_IL: מגבלת אורך (מ״מ)

en: Frequency limit (ms)
he_IL: מגבלת תדירות (מ״ש)

en: Try to select object first.
he_IL: נסה לבחור אובייקט קודם.

en: Settings:
he_IL: הגדרות:

en: Show Floating Toolbox
he_IL: הצגת סרגל כלים מרחף

en: Action on Tool Tap
he_IL: פעולה בנגיעה בכלי

en: Drawing Area
he_IL: אזור ציור

en: <b>Default</b>
he_IL: <b>בררת מחדל</b>

en: Disable Audio
he_IL: השבתת שמע

en: Enable or Disable Audio
he_IL: הפעלת או השבתת שמע

en: Storage Folder
he_IL: תיקיית אחסון

en: Select Folder
he_IL: בחירת תיקייה

en: Input Device
he_IL: מכשיר קלט

en: Output Device
he_IL: מכשיר פלט

en: Audio Devices
he_IL: התקני שמע

en: Sample Rate
he_IL: קצב דגימה

en: Gain
he_IL: שבח

en: Recording Quality
he_IL: איכות הקלטה

en: Default Seek Time (in seconds)
he_IL: זמן חתירה כברירת מחדל (בשניות)

en: Playback Settings
he_IL: הגדרות ניגון

en: Audio Recording
he_IL: הקלטת שמע

en: <i>Select language (requires restart)</i>
he_IL: <i>בחירת שפה (דורשת הפעלה מחדש)</i>

en: Language Settings
he_IL: הגדרות שפה

en: Device
he_IL: מכשיר

en: Disable drawing for this device
he_IL: השבת ציור בשביל מכשיר זה

en: Eraser Type - don't change
he_IL: סוג מוחק - לא לשנות

en: Whiteout
he_IL: הלבנה

en: Delete stroke
he_IL: מחיקת משיכה

en: Mouse+Keyboard Combo
he_IL: שילוב עכבר+מקלדת

en: Insert Latex
he_IL: הוספת Latex

en: Enter / edit LaTeX Text
he_IL: הוספת /עריכת טקסט LaTeX

en: TeX Source
he_IL: מקור TeX

en: Output generated by the LaTeX command.
he_IL: הפלט נוצר על ידי פקודת LaTeX.

en: Command Output
he_IL: פלט פקודה

en: Drag and drop Components fom here to the toolbars and back.
he_IL: אפשר לגרור רכיבים מכאן לסרגלי הכלים ובחזרה.

en: <b>Default Tools</b>
he_IL: <b>כלי בררת מחדל</b>

en: <b>Color</b>
he_IL: <b>צבע</b>

en: <b>Separators</b>
he_IL: <b>מפרידים</b>

en: Manage Toolbar
he_IL: נהל סרגל כלים

en: OBJECTIVE: Locate and recover neural synapse technology
he_IL: משימה: איתור ושחזור טכנולוגיית סינפסה עצבית

en: Establish a base, then search for a Pre-Collapse structure.
he_IL: להקים בסיס, ואז לחפש מבנה טרום קריסה.

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
he_IL: מבנה זה מכיל טכנולוגיה חיונית להצלחת הפרויקט.

en: ALPHA BASE MISSION: Scavenger Raiders
he_IL: משימת בסיס אלפא: שודדי נבלות

en: Scavenger raiders are approaching our base.
he_IL: אוכלי נבלות מתקרבים לבסיס שלנו.

en: Defend the base then destroy the Scavenger camps.
he_IL: הגן על הבסיס ואז הרוס את מחנות אוכלי הנבלות.

en: ALPHA BASE MISSION: Power Surge Detected
he_IL: משימת בסיס אלפא: זוהה נחשול מתח

en: A power surge has been detected to the south of our position.
he_IL: נחשול מתח זוהה מדרום למיקומנו.

en: Investigate and secure the area.
he_IL: לחקור ולאבטח את האזור.

en: ALPHA BASE MISSION: The New Paradigm
he_IL: משימת בסיס אלפא: The New Paradigm

en: The New Paradigm control superior weapons technology.
he_IL: The New Paradigm שולטים בטכנולוגית נשק נעלה.

en: They may have the synaptic link technology, it's vital we retrieve it.
he_IL: יכול להיות שיש להם את טכנולוגיית הקישור הסינפטי, זה חיוני שנחזיר אותה.

en: TRANSPORT MISSION: Locate and Recover Artifacts
he_IL: משימת מסע: איתור ושחזור ממצאים

en: Load an attack force into the transport.
he_IL: הטען כוח התקפה לתוך רכב התובלה.

en: On landing, explore the ruins and recover any artifacts.
he_IL: בנחיתה, חקור את ההריסות ושחזר כל ממצא.

en: TRANSPORT MISSION: Investigate Research Center
he_IL: משימת מסע: חקירת מרכז המחקר

en: Investigate the area and recover any artifacts present.
he_IL: חקור את האיזור ושחזר את כל הממצאים הנוכַחים.

en: Reinforcements are available.
he_IL: תגבורת זמינה.

en: TRANSPORT MISSION: Encoded Signals Detected
he_IL: משימת מסע: אותות מקודדים זוהו

en: Take a scout force to investigate these signals.
he_IL: קח צוות גששים על מנת לחקור את האותות.

en: Use your trucks to build defenses at your LZ.
he_IL: השתמש במשאיות שלך על מנת לבנות מגננות באיזור הנחיתה שלך.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Transmissions Detected
he_IL: משימת מסע: שידורים עוינים זוהו

en: Scout the designated area for enemy research facilities.
he_IL: סרוק את האיזור המסומן עבור מפעלי מחקר עוינים.

en: Proceed to LZ#2. Do not engage the enemy at this time.
he_IL: התקדם אל עבר איזור הנחיתה #2. אל תחתור למגע עם האויב בזמן הזה.

en: TRANSPORT MISSION: Synaptic Link Location
he_IL: משימת מסע: מיקום קשר סִינָפְּטִי

en: The New Paradigm are analyzing synaptic link technology at this location.
he_IL: הפרדיגמה החדשה מנתחים טכנולוגיית קשר סִינָפְּטִי במיקום הזה.

en: Assemble an attack team and recover the synaptic link technology.
he_IL: הרכב צוות התקפה ושחזר את טכנולוגיית הקשר הסִינָפְּטִי.

en: TRANSPORT MISSION: New Objectives
he_IL: משימת מסע: מטרות חדשות

en: New Paradigm are searching for artifacts in this vicinity.
he_IL: פרדיגמה חדשה מחפשים ממצאים בסביבה זו.

en: Intercept them. Do not let any enemies exit this area.
he_IL: הפרע להם. אל תיתן לאויבים להימלט מהאיזור הזה.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Base Under Construction
he_IL: משימת מסע: בסיס עוין בתהליך בנייה

en: Enemy forces are establishing a forward base at this location.
he_IL: כוחות אויב מקימים בסיס חוד במיקום הזה.

en: Eradicate the base and secure the area.
he_IL: השמד את הבסיס ואבטח את האיזור.

en: ALPHA BASE MISSION: Establish a Forward Base
he_IL: משימת בסיס אלפא: הקם בסיס חוד

en: Establish a forward base on the plateau and fend off the New Paradigm.
he_IL: הקם בסיס חוד על הרמה והדוף את הפרדיגמה החדשה.

en: Build defensive structures until the green objective blip disappears.
he_IL: הקם מבני הגנה עד שנקודת האור הירוקה של הבסיס נעלמת.

en: ALPHA BASE MISSION: Counter Attack
he_IL: משימת בסיס אלפא: מתקפת נגד

en: Enemy forces are approaching from the east and north.
he_IL: כוחות אויב מתקרבים מהמזרח ומהצפון.

en: Hold the bases and repulse any attacks.
he_IL: החזק את הבסיסים ודחה כל מתקפה.

en: ALPHA BASE MISSION: Incoming Transmission
he_IL: משימת בסיס אלפא: שידור נכנס

en: We are detecting enemy forces at these locations.
he_IL: אנו מזהים כוחות אויב במיקומים האלה.

en: This is our chance to defeat the New Paradigm and destroy their base.
he_IL: זו ההזדמנות שלנו להביס את הפרדיגמה החדשה ולהרוס את הבסיס שלהם.

en: Congratulations Commander.
he_IL: מזל טוב מפקד.

en: We now have a further task for you.
he_IL: כעת יש לנו משימה נוספת עבורך.

en: ALPHA BASE MISSION: Locate and Recover Artifacts
he_IL: משימת בסיס אלפא: אתר ושחזר ממצאים

en: The first two zones are now secure.
he_IL: שני האיזורים הראשונים כעת מאובטחים.

en: PROJECT TEAM UPDATES
he_IL: עדכונים לצוות פרויקט

en: TEAM BETA UPDATE
he_IL: עדכון לצוות בטא

en: We have recovered some artifacts.
he_IL: שחזרנו מספר ממצאים.

en: There is a better equipped force operating in this area.
he_IL: קיים כוח יותר מצויד הפועל באיזור הזה.

en: TEAM GAMMA UPDATE
he_IL: עדכון לצוות גמא

en: Nothing to report.
he_IL: אין על מה לדווח.

en: We've discovered no artifacts and encountered no hostiles.
he_IL: לא גילינו ממצאים ולא נתקלנו באויבים.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: Enemy Attack
he_IL: דיווח מודיעין בסיס אלפא: התקפת אויב

en: We are detecting an enemy attack force at this location.
he_IL: אנו מזהים כוח מתקפה עוין במיקום הזה.

en: PRIMARY OBJECTIVE
he_IL: מטרה ראשית

en: This structure is your primary objective.
he_IL: מבנה זה הוא מטרתך הראשית.

en: Search for and recover any artifacts here.
he_IL: חפש ושחזר את כל הממצאים כאן.

en: ENEMY LZ
he_IL: איזור נחיתה עוין

en: Destroy this LZ to prevent enemy landings.
he_IL: הרוס את איזור הנחיתה הזה כדי למנוע נחיתות עוינות.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: NEXUS
he_IL: דיווח מודיעין בסיס אלפא: נקסוס

en: New objective.
he_IL: מטרה חדשה.

en: We have detected and isolated an intruder program.
he_IL: זיהינו ובודדנו תוכנית פלישה.

en: Supplemental
he_IL: משלים

en: The synaptic link technology was at this location but was removed.
he_IL: טכנולוגיית הקשר הסִינָפְּטִי הייתה במיקום הזה אבל הוסרה.

en: Establish a forward base then continue the search for the synaptic link.
he_IL: הקם בסיס חוד ואז התקדם בחיפוש אחר הקשר הסִינָפְּטִי.

en: INCOMING TRANSMISSION
he_IL: שידור נכנס

en: Decoding in progress.....
he_IL: פענוח בתהליך.....

en: Commander.
he_IL: מפקד.

en: We have decoded the incoming message to the New Paradigm...
he_IL: פענחנו את ההודעה הנכנסת לפרדיגמה החדשה...

en: Destroy Enemy Base
he_IL: הרוס בסיס אויב

en: Assemble an attack force and board the transport.
he_IL: הרכב כוח מתקפה ועלה על אמצעי התחבורה.

en: Destroy the base and recover any artifacts present.
he_IL: הרוס את הבסיס ושחזר את כל הממצאים הנוכחים.

en: The synaptic link technology has been recovered!
he_IL: טכנולוגיית הקשר הסִינָפְּטִי שוחזרה!

en: Initial research confirms it will be of great benefit to the Project.
he_IL: מחקר ראשוני מאמת שזה יהיה רווחי ביותר לפרויקט.

en: Base Beta is under heavy attack, they may need assistance.
he_IL: בסיס בטא נמצא תחת אש כבדה, יתכן והם צריכים תמיכה.

en: We will send further updates as they arrive.
he_IL: אנו נשלח עדכונים נוספים כאשר הם יגיעו.

en: This transmission was intercepted a few minutes ago.
he_IL: השידור יורט לפני מספר דקות.

en: It originates from the east.
he_IL: זה נובע מהמזרח.

en: POWER MODULE ARTIFACT
he_IL: ממצא יחידת כוח

en: Research the power module artifact.
he_IL: חקור את ממצא יחידת הכוח.

en: Then use a truck to upgrade your power generator with the module.
he_IL: ואז השתמש במשאית כדי לשדרג את מחולל הכוח שלך עם היחידה.

en: SCAVENGER BASE DETECTED
he_IL: בסיס אוכלי נבלות זוהה

en: Defeat the scavengers and retrieve any artifacts.
he_IL: הרוס את אוכלי הנבלות ושחזר את כל הממצאים.

en: Congratulations on defeating the New Paradigm, this sector is now secure.
he_IL: ברכות על הבסת הפרדיגמה החדשה, הגזרה הזו כעת מאובטחת.

en: The Nexus Intruder Program was in the New Paradigm system.
he_IL: תוכנית הפלישה של נקסוס היתה במערכת הפרדיגמה החדשה.

en: We recorded two conversations with it, extracts follow...
he_IL: הקלטנו שתי שיחות בעזרתו, תמצית בהמשך...

en: We'll keep you informed of further developments
he_IL: אנו נעדכן אותך על התפתחויות בהמשך

en: Commander you are to assist Team Beta
he_IL: מפקד עליך לעזור לצוות בטא

en: BETA BASE MISSION: Eastern Sector
he_IL: משימת בסיס בטא: גזרה מזרחית

en: Upon arrival you are to assume command of the base.
he_IL: בעת הגעתך עליך לתפוס פיקוד על הבסיס.

en: You must defend it and hold it.
he_IL: אתה חייב להגן עליו ולהחזיק אותו.

en: BETA BASE MISSION: Defend and Fortify
he_IL: משימת בסיס בטא: הגן ובצר

en: Be sure to fortify the perimeter and establish anti-aircraft defenses.
he_IL: אל תשכח לבצר את ההיקף ולהקים מגננות נגד-מטוסים.

en: New technologies are available.
he_IL: טכנולוגיות חדשות זמינות.

en: We are currently detecting coded bitstream signals.
he_IL: כעת זיהינו אותות זרם סיביות מקודדים.

en: Decoding...
he_IL: מפענח...

en: TRANSPORT MISSION: Transport Down
he_IL: משימת מסע: אמצעי תחבורה נפל

en: Our transport carrying units from team Alpha Base has been shot down.
he_IL: אמצעי התחבורה שלנו שהוביל יחידות מצוות בסיס אלפא הורד.

en: It is under attack from The Collective at this location.
he_IL: זה תחת אש מהקבוצה במקום הזה.

en: Assemble a rescue team to recover the transport and its cargo.
he_IL: הרכב צוות חילוץ כדי לשחזר את אמצעי התחבורה ואת המטען שלו.

en: IN-FLIGHT BRIEFING
he_IL: תדרוך טיסה

en: Team Beta are searching for Vertical Takeoff and Landing (VTOL) technology.
he_IL: צוות בטא מחפשים טכנולוגיית המראה ונחיתה אנכית (VTOL).

en: It's believed to be at a pre-Collapse airbase in this area.
he_IL: מאמינים שישנו בסיס אויר טרום-קריסה באיזור הזה.

en: Team Beta under heavy attack
he_IL: צוות בטא תחת אש כבדה

en: BETA BASE MISSION: Hold at all costs
he_IL: משימת צוות בטא: החזק מעמד בכל מחיר

en: We are detecting coded bitstream signals from the Collective.
he_IL: אנו מזהים אותות זרם סיביות מקודדים מהקבוצה.

en: BETA BASE MISSION: Hold At All Costs
he_IL: משימת צוות בטא: החזק מעמד בכל מחיר

en: We are detecting ground and aerial forces from the north.
he_IL: אנו מזהים כוחות קרקע ואויר מהצפון.

en: Hold your position and repulse these attacks, then eradicate the enemy's northern base.
he_IL: החזק את מיקומך ודחה את ההתקפות האלה, ואז השמד את הבסיס הצפוני של האויב.

en: TRANSPORT MISSION: Intercept convoy.
he_IL: משימת מסע: יירט שיירה.

en: Data from the Collective's base indicates the presence of the NEXUS intruder program.
he_IL: מידע מבסיס הקבוצה מצביע על נוכחותה של תוכנית הפלישה של נקסוס.

en: Before NEXUS switched itself off-line we accessed the following.
he_IL: לפני שנקסוס ניתקו את עצמם קיבלנו גישה לדברים הבאים.

en: An enemy commander is collecting a shipment from NEXUS at this location.
he_IL: מפקד עוין אוסף משלוח מנקסוס במיקום הזה.

en: Once at the LZ, eradicate the enemy commander and recover the shipment.
he_IL: כאשר תהיה באיזור הנחיתה, השמד את המפקד העוין ושחזר את המשלוח.

en: Then return to the LZ.
he_IL: ואז חזור לאיזור הנחיתה.

en: Disturbing news regarding NASDA.
he_IL: חדשות מטרידות בנוגע לנאסד"ה.

en: TRANSPORT MISSION: Search for and Destroy Convoy
he_IL: משימת מסע: חפש והרוס שיירה

en: The shipment you recovered was a decoy.
he_IL: המשלוח ששיחזרת היה פתיון.

en: We have detected another convoy proceeding along the river.
he_IL: זיהינו שיירה נוספת מתקדמת לאורך הנהר.

en: You are to intercept the convoy and recover its cargo.
he_IL: עליך להפריע לשיירה ולשחזר את המטען שלה.

en: Enemy VTOLs are likely to be flying close escort.
he_IL: יתכן שמטוסי VTOL טסים כליווי צמוד.

en: TRANSPORT MISSION: Rescue civilians from Containment Camp
he_IL: משימת מסע: הצל אזרחים ממחנה בלימה

en: The Collective are processing and exterminating civilians at this base.
he_IL: הקבוצה מעבדת ומשמידה אזרחים בבסיס הזה.

en: You are to rescue the civilians.
he_IL: עליך להציל את האזרחים.

en: Then destroy the camp.
he_IL: ואז להרוס את המחנה.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs.
he_IL: משימת בסיס בטא: הרוס את בסיס האויר העוין ושחזר מטוסי VTOL.

en: Analysis of flight paths indicate that The Collective's VTOLs originate from here.
he_IL: ניתוח מסלולי טיסה מצביע על כך שמטוסי ה-VTOL של הקבוצה התחילו כאן.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs
he_IL: משימת בסיס בטא: השמד את בסיס האויר העוין ושחזר מטוסי VTOL

en: The location of the enemy airbase is here; this is your primary objective.
he_IL: המיקום של בסיס האויר העוין הוא כאן; זוהי מטרתך הראשית.

en: Eradicate all Collective forces and recover all artifacts.
he_IL: השמד את כל כוחות הקבוצה ושחזר את כל הממצאים.

en: SECONDARY MISSION: Destroy or Drive Off Enemy Transport
he_IL: משימה משנית: הרוס או גרש את התחבורה העוינת

en: The Collective are rounding up all civilians in this area.
he_IL: הקבוצה מאספת את כל האזרחים באיזור הזה.

en: They are then flying them to an unknown location.
he_IL: והם אז מטיסים אותם למיקום לא ידוע.

en: Destroy or drive off The Collective's transport.
he_IL: הרוס או גרש את תחבורת הקבוצה.

en: Rescue as many civilians as possible.
he_IL: הצל אזרחים רבים ככל האפשר.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Reactor
he_IL: משימת מסע: הרוס כור

en: The Collective are searching for knowledge of nuclear reactors.
he_IL: הקבוצה מחפשת ידע על כורים אטומיים.

en: They must be stopped.
he_IL: חייבים לעצור אותם.

en: Proceed from the LZ to the reactor and destroy it.
he_IL: התקדם מאיזור הנחיתה אל עבר הכור והרוס אותו.

en: Do not allow the Collective to bring the reactor on-line.
he_IL: אל תאפשר לקבוצה להפעיל את הכור.

en: BETA BASE MISSION: Capture NASDA Central
he_IL: משימת בסיס בטא: כבוש את מרכזיית נאסד"ה

en: Capture NASDA central before NEXUS and the Collective can use it.
he_IL: כבוש את מרכזיית נאסד"ה לפני שנקסוס והקבוצה יוכלו להשתמש בה.

en: TRANSPORT MISSION: Satellite Uplink Site
he_IL: משימת מסע: אתר ערוץ לוויני

en: NEXUS is searching for still functioning memory banks.
he_IL: נקסוס מחפשים מאגרי זיכרון שעדיין פועלים.

en: Part of its consciousness has moved to a remote NASDA control-site.
he_IL: חלק מהתודעה שלו הועברה לאתר בקרה מרוחק של נאסד"ה.

en: We are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
he_IL: אנו מזהים שידורים מהאתר הזה שמגיעים למסלול גבוה.

en: NEXUS has now reconnected itself with the NASDA satellites.
he_IL: נקסוס כעת חיברו מחדש את עצמם עם לוויני נאסד"ה.

en: Use the transport to carry a strike force to this site.
he_IL: השתמש בתחבורה על מנת להוביל כוח תקיפה לאתר הזה.

en: Destroy the site and return to your base.
he_IL: הרוס את האתר וחזור לבסיס שלך.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Enemy SAM Sites
he_IL: משימת מסע: הרוס אתרי טק"א עוינים

en: If you are to escape, eradicate the surface-to-air missile sites around your base.
he_IL: אם עליך להימלט, השמד את אתרי טילי הקרקע-אויר מסביב לבסיס שלך.

en: Fly to the LZ, then head overland to destroy the SAM sites.
he_IL: טוס לאיזור הנחיתה, ואז עבור ליבשה על מנת להרוס את אתרי הטק"א.

en: TRANSPORT MISSION: Establish Safe Haven
he_IL: משימת מסע: הקם מקלט בטוח

en: We can confirm a missile is heading for Alpha Base.
he_IL: אנו יכולים לאשר שטיל נמצא בדרך לבסיס אלפא.

en: You are to establish a safe haven for evacuation of Beta Base.
he_IL: עליך להקים מקלט בטוח עבור הפינוי של בסיס בטא.

en: Eradicate any enemy and secure the area.
he_IL: השמד כל אויב ואבטח את האיזור.

en: Once a safe haven is established, return to the LZ for further orders.
he_IL: לאחר שמקלט בטוח מוקם, חזור אל איזור הנחיתה להוראות נוספות.

en: BETA BASE MISSION: Survive and evacuate! Bring a truck
he_IL: משימת בסיס בטא: שרוד ופנה! הבא משאית

en: Commander, we have grave news.
he_IL: מפקד, יש לנו חדשות חמורות.

en: Alpha base has been destroyed by nuclear missile attack.
he_IL: בסיס אלפא נהרס על ידי מתקפת טיל אטומי.

en: The Collective are unaware of the nuclear attack and have air units heading for your base.
he_IL: הקבוצה לא מודעת למתקפה האטומית ומחזיקים ביחידות אויר הנמצאות בדרך לבסיס שלך.

en: This message was intercepted a few moments ago...
he_IL: הודעה זו יורטה לפני מספר רגעים...

en: You must transport as many of your forces as possible.
he_IL: אתה חייב להוביל כמה שיותר מכוחותיך.

en: Good luck, Commander.
he_IL: בהצלחה, מפקד.

en: TRANSPORT MISSION: Northern Sector
he_IL: משימת מסע: גזרה צפונית

en: Congratulations on your successful evacuation of Beta Base.
he_IL: ברכות על פינויך המוצלח של בסיס בטא.

en: NEXUS has gained access to nuclear weapons and is determined to destroy the Project.
he_IL: נקסוס השיגה גישה לנשק אטומי והם נחושים להרוס את הפרויקט.

en: Take your forces to the Northern Sector
he_IL: קח את כוחותיך לגזרה הצפונית

en: Once at the mountains secure an LZ. Then establish a forward base.
he_IL: כאשר תגיע להרים אבטח איזור נחיתה. ואז הקם בסיס חוד.

en: Team Gamma will contact you there.
he_IL: צוות גמא תיצור איתך קשר שם.

en: TRANSPORT MISSION: Establish A Forward Base
he_IL: משימת מסע: הקם בסיס חוד

en: Commander, the success of the Project lies with you.
he_IL: מפקד, הצלחת הפרויקט תלויה בך.

en: Secure an LZ, then establish a forward base.
he_IL: אבטח איזור נחיתה, ואז הקם בסיס חוד.

en: TRANSPORT MISSION: Missile Launch Site Coordinates
he_IL: משימת מסע: קואורדינטות אתר שיגור טילים

en: We have located the site of the missile launches.
he_IL: מצאנו את האתר של שיגורי הטילים.

en: There were one or more missiles at this NASDA site.
he_IL: היו אחד או יותר טילים באתר הנאסד"ה הזה.

en: We are transmitting coordinates of an LZ near the silos.
he_IL: אנו משדרים קואורדינטות של איזור נחיתה בקרבת הממגורות.

en: Coordinate Download Completed.
he_IL: הורדת הקואורדינטות הושלמה.

en: Secure your LZ, then head overland to destroy the missile silo.
he_IL: אבטח את איזור הנחיתה שלך, ואז לך ליבשה להרוס את ממגורת הטילים.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Nuclear Blast
he_IL: משימת גזרה צפונית: פיצוץ אטומי

en: All units must escape the area before the warhead detonates.
he_IL: כל היחידות חייבות להימלט מהאיזור לפני שראש הנפץ מתפוצץ.

en: Air-lift by transport is not possible. You'll have to head overland.
he_IL: תחבורה אווירית אינה אפשרית. תצטרך ללכת דרך היבשה.

en: The mountain range to the east should shield you from the blast.
he_IL: רכס ההרים במזרח יוכל להגן עליך מהפיצוץ.

en: The valley is your only chance of escape.
he_IL: העמק הוא הסיכוי היחידי שלך להימלט.

en: AWAY TEAM UPDATE
he_IL: עדכון צוות רחוק

en: All communication with the away team was lost after the nuclear explosions.
he_IL: כל התקשורת עם הצוות הרחוק נאבדה אחרי הפיצוצים האטומיים.

en: Their last transmission indicated they were heading back to base.
he_IL: השידור האחרון שלהם מצביע על כך שהם היו בדרך חזרה לבסיס.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Assist Team Gamma
he_IL: משימת גזרה צפונית: עזור לצוות גמא

en: You are to assist Team Gamma.
he_IL: עליך לעזור לצוות גמא.

en: On reaching Gamma Base, help secure the area from further NEXUS attacks.
he_IL: בעת הגעתך לבסיס גמא, עזור לאבטח את האיזור מתקיפות נוספות של נקסוס.

en: NEXUS DEFEATED
he_IL: נקסוס הובסו

en: Commander, we have defeated NEXUS.
he_IL: מפקד, הבסנו את נקסוס.

en: Unfortunately, our systems' performance has been affected by NEXUS. We are trying to rectify this.
he_IL: למרבה הצער, ביצועי המערכות שלנו הושפעו על ידי נקסוס. אנו מנסים לתקן את זה.

en: We are currently receiving this transmission.
he_IL: אנו כרגע מקבלים את השידור הזה.

en: TRANSPORT MISSION: Team Alpha Detected
he_IL: משימת מסע: צוות אלפא זוהו

en: Take a scout force to these coordinates and evaluate the situation.
he_IL: קח כוח צופים לקואורדינטות הבאות והערך את המצב.

en: Determine whether they are Team Alpha. If so, rescue and escort them back to the LZ.
he_IL: החלט האם הם צוות אלפא. אם כן, הצל ולווה אותם בחזרה לאיזור הנחיתה.

en: This group are part of Team Alpha, Rescue them and escort them to the LZ.
he_IL: הקבוצה הזאת היא חלק מצוות אלפא, הצל אותם ולווה אותם לאיזור הנחיתה.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Team Alpha Debrief
he_IL: משימת גזרה צפונית: תדרוך צוות אלפא

en: Team Alpha power transfer in progress.
he_IL: העברת כוח של צוות אלפא בתהליך.

en: Commander, after you left the Western Sector we recovered this artifact.
he_IL: מפקד, אחרי שעזבת את המגזר המערבי גילינו את החפץ הזה.

en: The benefits from researching it could be vast.
he_IL: היתרונות של מחקר זה יכולים להיות עצומים.

en: Search and destroy ....
he_IL: חפש והשמד ....

en: TRANSPORT MISSION: Ambush NEXUS Forces
he_IL: משימת תחבורה: ארוב לכוחות NEXUS

en: Commander, your decisive actions halted the spread of NEXUS.
he_IL: מפקד, הפעולות הנחרצות שלך עצרו את התפשטות NEXUS.

en: Before NEXUS was expelled, we intercepted this message - Decoding completed.
he_IL: לפני ש-NEXUS גורש, יירטנו את ההודעה הזו - הפענוח הושלם.

en: A NEXUS task force is heading for these coordinates.
he_IL: צוות משימה של NEXUS הולך לקראת הקואורדינטות הללו.

en: You have an opportunity to destroy NEXUS before they get there.
he_IL: יש לך הזדמנות להשמיד את NEXUS לפני שהם מגיעים לשם.

en: TRANSPORT MISSION: Away Team
he_IL: משימת הסעה: צוות חוץ

en: NEXUS exiting system.
he_IL: NEXUS יוצא מהמערכת.

en: Incoming transmission from away team.
he_IL: שידור נכנס מצוות רחוק.

en: Commander, we are attempting to return to base.
he_IL: מפקד, אנו מנסים לחזור לבסיס.

en: This is our current position.
he_IL: זהו מיקומנו הנוכחי.

en: Take control of our forces and lead us.
he_IL: קח שליטה על כוחותינו והובל אותנו.

en: Control transfer successful.
he_IL: העברת שליטה הצליחה.

en: Entering new zone.
he_IL: נכנסים לאיזור חדש.

en: Incoming Transmission...
he_IL: שידור נכנס...

en: Elements of Team Gamma have contacted us.
he_IL: מרכיבים של צוות גמא יצרו איתנו קשר.

en: They claim to be free of NEXUS, and offer their base as a site of operations.
he_IL: הם טוענים שהם חופשיים מנקסוס, ומציעים את הבסיס שלהם כאתר מבצעים.

en: Base coordinates download in progress.
he_IL: הורדת קואורדינציות בסיס בתהליך.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Laser Satellites
he_IL: משימת גזרה צפונית: לוויני לייזר

en: We are detecting strong energy surges from orbit.
he_IL: אנו מזהים נחשולי אנרגיה חזקים מהמסלול.

en: The laser satellites are charged and moving towards our position.
he_IL: לוויני הלייזר טעונים ונעים אל עבר מיקומנו.

en: The 2nd Team Gamma base is at this location.
he_IL: בסיס צוות גמא השני נמצא במיקום הזה.

en: We have limited time to evacuate this base and move to Gamma Base.
he_IL: יש לנו זמן מוגבל לפנות את הבסיס הזה ולזוז לבסיס גמא.

en: The laser satellites are not functioning properly, they are misfiring.
he_IL: לוויני הלייזר אינם פועלים כראוי, הם מחטיאים.

en: They are directing their fire towards this position.
he_IL: הם מכוונים את האש שלהם אל המיקום הזה.

en: We will need to evacuate this base shortly.
he_IL: אנו נצטרך לפנות את הבסיס הזה בקרוב.

en: Team Gamma reports a missile silo at this location.
he_IL: צוות גמא מדווחים על ממגורת טילים במיקום הזה.

en: They believe that the silo contains missiles capable of reaching high orbit.
he_IL: הם מאמינים שהממגורה מכילה טילים המסוגלים להגיע למסלול גבוה.

en: Capture this silo at all costs.
he_IL: כבוש את הממגורה הזו בכל מחיר.

en: Missile silos captured.
he_IL: ממגורות הטילים נכבשו.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Missile Codes
he_IL: משימת גזרה צפונית: קודי טילים

en: Commander, there are missiles present at the silos.
he_IL: מפקד, ישנם טילים בממגורות.

en: Nexus is preventing us from accessing the missile control code.
he_IL: נקסוס מונעים מאיתנו לגשת לקוד הבקרה של הטיל.

en: NEXUS is present in our systems.
he_IL: נקסוס נוכחים במערכות שלנו.

en: To defeat NEXUS we must research the Nexus Intruder Program.
he_IL: על מנת להביס את נקסוס אנו חייבים לחקור את תוכנית הפלישה של נקסוס.

en: Assign this task to a research facility.
he_IL: הקצה מטלה זו למפעל מחקר.

en: NEXUS forces detected at these locations.
he_IL: כוחות נקסוס זוהו במיקומים האלה.

en: NEXUS has been eradicated from all Project systems.
he_IL: נקסוס גורשו מכל מערכות הפרויקט.

en: We are attempting to access the missile control codes.
he_IL: אנו מנסים לגשת לקודי בקרת הטילים.

en: A research facility is required to crack the code. Allocate one immediately.
he_IL: מפעל מחקר נחוץ על מנת לפצח את הקוד. הקצה אחד מיד.

en: Protect the missile silos from NEXUS attacks.
he_IL: הגן על ממגורות הטילים ממתקפות של נקסוס.

en: PROJECT UPDATE: 1st Level Missile Code Cracked.
he_IL: עדכון פרויקט: קוד טילים ברמה ראשונה פוצח.

en: Missile arming in progress.
he_IL: חימוש טילים בתהליך.

en: More research is required to proceed further.
he_IL: עוד מחקר נחוץ על מנת להתקדם הלאה.

en: PROJECT UPDATE: 2nd Level Missile Code Cracked.
he_IL: עדכון פרויקט: קוד טילים ברמה שניה פוצח.

en: Missile target programming in progress.
he_IL: תכנות יעד הטיל בתהליך.

en: Once level 3 codes are cracked we initiate launch procedures.
he_IL: כאשר קודי רמה 3 יפוצחו אנו יוזמים הליכי המראה.

en: PROJECT UPDATE: 3rd Level Missile Code Cracked.
he_IL: עדכון פרויקט: קוד טילים ברמה שלישית פוצח.

en: Missile launch sequence initiated.
he_IL: רצף שיגור הטיל הוחל.

en: TRANSPORT MISSION: Attack NEXUS Final Base
he_IL: משימת מסע: תקוף את בסיסו האחרון של נקסוס

en: We have located NEXUS' base at this location.
he_IL: מצאנו את הבסיס של נקסוס במיקום הזה.

en: This area contains numerous NEXUS structures.
he_IL: איזור זה מכיל מספר מבנים של נקסוס.

en: We are certain that NEXUS's core systems are located here.
he_IL: אנו בטוחים כי מערכות הליבה של נקסוס נמצאים כאן.

en: Establish an LZ.
he_IL: הקם איזור נחיתה.

en: Begin your attacks on NEXUS. You must destroy his core systems.
he_IL: התחל את ההתקפות שלך על נקסוס. אתה חייב להרוס את מערכות הליבה שלו.

en: Incoming intelligence report... Team Gamma
he_IL: דיווח מודיעין נכנס... צוות גמא

en: Briefing Commences:
he_IL: תדרוך מתחיל:

en: Scavenger Outpost
he_IL: מאחז אוכלי נבלות

en: Unknown Artifact
he_IL: שריד בלתי מזוהה

en: Source of Power Surge
he_IL: מקור ההפרעה האלקטרומגנטית

en: Landing Zone
he_IL: אזור הנחיתה

en: Mission Target
he_IL: יעד המשימה

en: Jump Scourge
he_IL: שוט זינוק

en: Jump Flashlight Gunner
he_IL: תותחן פנס זינוק

en: Cyborg Jump Pack
he_IL: להקת סייבורג מזנקים

en: Cyborg Propulsion II
he_IL: הנעת סייבורג II

en: Cyborg Propulsion III
he_IL: הנעת סייבורג III

en: NP-Hardcrete
he_IL: בטון NP-קשיות

en: Heavy Machinegun Bunker
he_IL: בונקר מקלע כבד

en: Flashlight Emplacement
he_IL: מוצב פנס

en: Heavy Machinegun Guard Tower
he_IL: מגדל שמירה מקלע כבד

en: Flamer Guard Tower
he_IL: מגדל שמירה להביור

en: Lancer Guard Tower
he_IL: מגדל שמירה נושא רומח

en: Flamer Hardpoint
he_IL: מתלה חימוש להביור

en: Advanced Cyborg Production
he_IL: תוצרת סייבורג מתקדמת

en: Advanced Cyborg Production Mk2
he_IL: תוצרת סייבורג מתקדמת סימן 2

en: Advanced Cyborg Production Mk3
he_IL: תוצרת סייבורג מתקדמת סימן 3

en: Advanced Factory Production
he_IL: תוצרת מפעל מתקדמת

en: Advanced Factory Production Mk2
he_IL: תוצרת מפעל מתקדמת סימן 2

en: Advanced Factory Production Mk3
he_IL: תוצרת מפעל מתקדמת סימן 3

en: Advanced Repair Facility Upgrade
he_IL: שדרוג מתקדם למפעל תיקון

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג מתקדם למפעל תיקון סימן 2

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג מתקדם למפעל תיקון סימן 3

en: Robotic VTOL Rearming Mk4
he_IL: חימוש מחדש למטוס VTOL רובוטי סימן 4

en: Cyborg Self-Repair
he_IL: תיקון עצמי לסייבורג

en: Automated Cyborg Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי לסייבורג סימן 2

en: Automated Cyborg Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי לסייבורג סימן 3

en: Defenses Self-Repair
he_IL: תיקון עצמי להגנות

en: Automated Defenses Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי להגנות סימן 2

en: Automated Defenses Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי להגנות סימן 3

en: Base Structure Self-Repair
he_IL: תיקון אוטומטי למבנה בסיס

en: Automated Base Structure Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי למבנה בסיס סימן 2

en: Automated Base Structure Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי למבנה בסיס סימן 3

en: Vehicle Self-Repair
he_IL: תיקון עצמי לרכב

en: Automated Vehicle Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי לרכב סימן 2

en: Automated Vehicle Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי לרכב סימן 3

en: Heavy Mobile Repair Turret
he_IL: צריח תיקון נע כבד

en: Mobile Repair Upgrade
he_IL: שדרוג תיקון נע

en: Mobile Repair Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג תיקון נע סימן 2

en: CB Sensor Upgrade
he_IL: שדרוג חיישן סוללת נגד

en: CB Sensor Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג חיישן סוללת נגד סימן 2

en: CB Sensor Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג חיישן סוללת נגד סימן 3

en: VTOL CB Upgrade
he_IL: שדרוג סוללת נגד למטוסי VTOL

en: VTOL CB Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג סוללת נגד למטוסי VTOL סימן 2

en: VTOL CB Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג סוללת נגד למטוסי VTOL סימן 3

en: VTOL Strike Upgrade
he_IL: שדרוג פגיעת מטוס VTOL

en: VTOL Strike Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג פגיעת מטוס VTOL סימן 2

en: VTOL Strike Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג פגיעת מטוס VTOL סימן 3

en: Improved Scrambler
he_IL: משבש משופר

en: Scrambler Turret Mk2
he_IL: צריח משבש סימן 2

en: Sensor Lock
he_IL: נעילת חיישן

en: Improved Laser Focusing Mk2
he_IL: מיקוד לייזר משופר סימן 2

en: Improved Laser Focusing Mk3
he_IL: מיקוד לייזר משופר סימן 3

en: HEAP Missile Warhead
he_IL: ראש נפץ HEAP לטיל

en: HEAP Missile Warhead Mk2
he_IL: ראש נפץ HEAP לטיל סימן 2

en: HEAP Missile Warhead Mk3
he_IL: ראש נפץ HEAP לטיל סימן 3

en: Improved Missile Loading System
he_IL: מערכת חימוש טילים משופרת

en: Rapid Fire Mini-Rockets
he_IL: מיני-רקטות צרור יריות

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk2
he_IL: מיני-רקטות צרור יריות סימן 2

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk3
he_IL: מיני-רקטות צרור יריות סימן 3

en: Scavenger Flame Tower End
he_IL: סוף מגדל להבת אוכלי נבלות

en: Bridge
he_IL: גשר

en: Wrecked Tank
he_IL: טנק הרוס

en: Cyborg Laboratory
he_IL: מעבדת סייבורג

en: Advanced Warfare Laboratory
he_IL: מעבדת לוחמה מתקדמת

en: Engineering Laboratory
he_IL: מעבדת הנדסה

en: Robotics Laboratory
he_IL: מעבדת רובוטיקה

en: Laser Optics Laboratory
he_IL: מעבדת אופטיקת לייזר

en: Electronics Laboratory
he_IL: מעבדת אלקטרוניקה

en: Chemical Laboratory
he_IL: מעבדה כימית

en: Advanced Warfare
he_IL: לוחמה מתקדמת

en: Bunker Blaster
he_IL: מפוצץ בונקר

en: Reinforced concrete tank traps
he_IL: מלכודות טנק מבטון מחוסן

en: Prevents enemy movement
he_IL: מונע תנועת אויב

en: Repair Facility Improved
he_IL: מפעל תיקון שופר

en: New robotic repair techniques
he_IL: טכניקות תיקון רובוטי חדשות

en: Increases Repair Speed
he_IL: מגדיל מהירות תיקון

en: All repair facilities upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי התיקון שודרגו אוטומטית

en: Cyborg Production Improved
he_IL: ייצור סייבורג שופר

en: Robotic Cyborg Production
he_IL: ייצור סייבורג רובוטי

en: Increases Cyborg factory output
he_IL: מגדיל תפוקה למפעל סייבורג

en: All Cyborg factories upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי הסייבורג שודרגו אוטומטית

en: Self-Replicating Cyborg Production
he_IL: ייצור סייבורג משתכפל

en: Vehicle Production Improved
he_IL: ייצור רכב שופר

en: New Robotic Techniques improve factory production
he_IL: טכניקות רובוטיות חדשות משפרות את תוצרת המפעל

en: Increases factory production rate
he_IL: מגדיל שיעור ייצור למפעל

en: All vehicle factories upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי הרכב שודרגו אוטומטית

en: Self-Replicating Factory Production
he_IL: ייצור מפעל משתכפל

en: Increases factory output
he_IL: מגדיל תפוקת מפעל

en: Research Improved
he_IL: מחקר שופר

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis
he_IL: ניתוח מידע קשר סינפטי ייעודי

en: Increases research speed
he_IL: מגדיל מהירות מחקר

en: All research facilities upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי המחקר שודרגו אוטומטית

en: Increases Damage Resistance
he_IL: מגדיל חסינות נזק

en: Hardened Base Structure Materials
he_IL: חומרים מוקשים למבנה הבסיס

en: All base structures upgraded automatically
he_IL: כל מבני הבסיס שודרגו אוטומטית

en: Production Improved
he_IL: ייצור שופר

en: Robotic VTOL Production
he_IL: ייצור מטוסי VTOL רובוטיים

en: Increases VTOL factory output
he_IL: מגדיל תפוקה למפעל מטוסי VTOL

en: All VTOL factories upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי מטוסי ה-VTOL שודרגו אוטומטית

en: VTOL Rearming Times Reduced
he_IL: זמן חימוש למטוסי VTOL הוקטן

en: Automated VTOL Rearming
he_IL: חימוש מחדש אוטומטי למטוסי VTOL

en: Reduces rearming time
he_IL: מקטין זמן חימוש מחדש

en: All rearming pads upgraded automatically
he_IL: כל משטחי החימוש שודרגו אוטומטית

en: New Systems Turret Available
he_IL: צריח מערכות חדש זמין

en: Heavy repair unit
he_IL: יחידת תיקון כבד

en: Automatically Repairs Damaged Units
he_IL: מתקן אוטומטית יחידות פגועות

en: Or damaged units may be selected as target
he_IL: או שיחידות פגועות יכולות להיבחר כמטרות

en: Research Breakthrough Improves Repair Speeds
he_IL: פריצת דרך במחקר משפרת את מהירויות התיקון

en: Increases repair speed
he_IL: משפר מהירות תיקון

en: All mobile repair units upgraded automatically
he_IL: כל יחידות התיקון הנע שודרגו אוטומטית

en: Improved Sensor Tower Available
he_IL: מגדל חיישן משופר זמין

en: New construction techniques improve tower
he_IL: טכניקות בנייה חדשות משפרות את המגדל

en: Replaces existing sensor tower
he_IL: מחליף את מגדל החיישן הקיים

en: May be assigned as spotter for indirect fire weapons
he_IL: רשאי להיות מוקצה כתצפיתן עבור נשקי אש עקיפה

en: VTOL CB turret detects enemy indirect fire batteries
he_IL: צריח סוללת נגד למטוסי VTOL מזהה סוללות אש עקיפה עוינות

en: Orders assigned VTOLs to attack the enemy batteries
he_IL: הוראות הקצו מטוסי VTOL לתקוף את סוללות האויב

en: VTOLs attack until enemy battery is suppressed
he_IL: מטוסי VTOL תוקפים עד שסוללת האויב מדוכאת

en: VTOL CB Improved
he_IL: סוללות נגד למטוסי VTOL שופרו

en: New fire detection systems
he_IL: מערכות זיהוי אש חדשות

en: Extends VTOL CB Range
he_IL: מגדיל את טווח סוללות הנגד למטוסי VTOL

en: All VTOL CB sensors upgraded automatically
he_IL: כל חיישני סוללת נגד למטוסי VTOL שודרגו אוטומטית

en: VTOL Strike Improved
he_IL: תקיפת מטוסי VTOL שופרה

en: New target recognition systems
he_IL: מערכות זיהוי מטרה חדשות

en: Extends VTOL Strike Range
he_IL: מגדיל את טווח התקיפות למטוסי VTOL

en: All VTOL Strike sensors upgraded automatically
he_IL: כל חיישני התקיפה למטוסי VTOL שודרגו אוטומטית

en: Scrambler Improved
he_IL: משבש שופר

en: Improvement in synaptic link technology
he_IL: שיפור בטכנולוגיית הקשר הסינפטי

en: Increases scrambler rate
he_IL: מגדיל את קצב המשבש

en: All scramblers upgraded automatically
he_IL: כל המשבשים שודרגו אוטומטית

en: Close
he_IL: סגירה

en: Warning!
he_IL: אזהרה!

en: Menu
he_IL: תפריט

en: test
he_IL: he_IL

en: Off
he_IL: כבוי

en: On
he_IL: פועל

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Enabled
he_IL: מאופשר

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Subtitles
he_IL: כתוביות

en: Refresh
he_IL: רענון

en: Local
he_IL: מקומי

en: Requests
he_IL: בקשות

note: TRANSLATORS: as in: translation suggestions, suggested translations; should be similarly short
en: Suggestions
he_IL: הצעות

en: Please wait
he_IL: אנא המתן

en: Right side
he_IL: צד ימין

en: Quit
he_IL: יציאה

en: Confirm
he_IL: מאשר

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
he_IL: (אין)

en: Open
he_IL: פתיחה

en: Ping
he_IL: פינג

en: Status:
he_IL: מצב:

en: Status
he_IL: מצב

note: DLG_ABOUT_Version
en: Version: %s
he_IL: גירסא: %s

en: Default device
he_IL: מכשיר ברירת מחדל

en: Could not create main window
he_IL: לא יכל ליצור את החלון המרכזי

en: Open ROM file
he_IL: פתח קובץ רום

en: Open GB ROM file
he_IL: ‏פתח קובץ רום ל-‎GB

en: Open GBC ROM file
he_IL: ‏פתח קובץ רום ל-‎GBC

en: Select Dot Code file
he_IL: בחר קובץ קוד נקודות

en: Select battery file
he_IL: בחר קובץ סוללה

en: Battery file (*.sav)|*.sav|Flash save (*.dat)|*.dat
he_IL: קובץ סוללה (*.sav)|*.sav| קובץ שמירת פלאש (*.dat)|*.dat

en: Confirm import
he_IL: אשר ייבוא

en: Loaded battery %s
he_IL: טען סוללה%s

en: Error loading battery %s
he_IL: קרתה שגיאה בטעינת סוללה %s

en: Select code file
he_IL: בחר קובץ רמאות

en: Cannot open file %s
he_IL: לא יכול לפתוח את קובץ %s

en: Unsupported code file %s
he_IL: קובץ רמאויות לא נתמך %s

en: Loaded code file %s
he_IL: טען קובץ רמאויות %s

en: Error loading code file %s
he_IL: קרתה שגיאה בטעינת קובץ רמאויות %s

en: Select snapshot file
he_IL: בחר קובץ תמונת זכרון

en: Loaded snapshot file %s
he_IL: טען קובץ תמונת זכרון %s

en: Error loading snapshot file %s
he_IL: קרתה שגיאה בעת טעינת קובץ תמונות זכרון %s

en: Wrote battery %s
he_IL: כתב סוללה

en: Error writing battery %s
he_IL: קרתה שגיאה בעת כתיבת הסוללה %s

en: EEPROM saves cannot be exported
he_IL: לא ניתן לייצא שמירות EEPROM

en: Saved snapshot file %s
he_IL: שמר קובץ תמונת זכרון %s

en: Error saving snapshot file %s
he_IL: קרתה שגיאה בעת שמירת קובץ תמונת זכרון %s

en: Select output file
he_IL: בחר קובץ פלט

en: PNG images|*.png|BMP images|*.bmp
he_IL: תמונות PNG|*.png|תמונות BMP|*.bmp

en: Wrote snapshot %s
he_IL: כתב תמונת זכרון %s

en:  files (
he_IL: קבצים (

en: Select file
he_IL: בחר קובץ

en: Select state file
he_IL: שמור קובץ מצב זכרון

en: Current state slot #%d
he_IL: מצב זכרון מסומן #%d

en: Sound enabled
he_IL: קול מופעל

en: Sound disabled
he_IL: שמע מבוטל

en: Set to 0 for pseudo tty
he_IL: ‏קבע ל-0 בשביל מצב דמוי ‎tty

en: Port to wait for connection:
he_IL: פורט בשביל להמתין לחיבור:

en: GDB Connection
he_IL: ‏חיבור ‎GDB

en: Waiting for connection at %s
he_IL: מחכה לחיבור ב-%s

en: Waiting for connection on port %d
he_IL: מחכה לחיבור בפורט %d

en: Waiting for GDB...
he_IL: ‏מחכה ל-‎GDB...

en: Network is not supported in local mode.
he_IL: הרשת לא מאופשרת במצב מקומי.

en: Menu commands
he_IL: פקודות של התפריט

en: No usable rpi plugins found in %s
he_IL: לא נמצא תוסף rpi הניתן לשימוש ב-%s

en: Plugin
he_IL: תוסף

en: Using pixel filter: %s
he_IL: משתמש במסנן פיקסלים: %s

en: Using interframe blending: %s
he_IL: משתמש בממזג intrerframe: %s

en: (None)
he_IL: (ללא)

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Select output file and type
he_IL: בחר קובץ פולט וסוג

en: Windows Palette (*.pal)|*.pal|PaintShop Palette (*.pal)|*.pal|Adobe Color Table (*.act)|*.act
he_IL: לוח צבעים של החלון(*.pal)|*.pal|PaintShop Palette (*.pal)|*.pal|טבלת צבעים של Adobe  (*.act)|*.act

en: Start!
he_IL: התחל!

en: You must enter a valid host name
he_IL: אתה חייב להכניס שם מארח תקין

en: Host name invalid
he_IL: שם המארח אינו תקין

en: Waiting for clients...
he_IL: מחכה למשתמשים...

en: Server IP address is: %s
he_IL: ‏כתובת ה-‎IP ‏של השרת היא: %s

en: Waiting for connection...
he_IL: מחכה לחיבור...

en: Connecting to %s
he_IL: מתחבר אל %s

en: Error occurred.
    Please try again.
he_IL: קרתה שגיאה.
    בבקשה תנסה שוב.

en: Select cheat file
he_IL: בחר קובץ רמאויות

en: VBA cheat lists (*.clt)|*.clt|CHT cheat lists (*.cht)|*.cht
he_IL: ‏רשימת רמאויות של ‎VBA (*.clt)|*.clt| ‏רשימת רמאויות CHT ‎(*.cht)|*.cht

en: Loaded cheats
he_IL: טען רמאויות

en: VBA cheat lists (*.clt)|*.clt
he_IL: רשימת רמאויות של VBA (*.clt)|*.clt|CHT

en: Saved cheats
he_IL: שמר רמאויות

en: Restore old values?
he_IL: לשחזר ערכים ישנים?

en: Removing cheats
he_IL: למחוק רמאויות

en: Generic Code
he_IL: קוד ג'נרי

en: Number cannot be empty
he_IL: המספרים אינם יכולים ליהיות ריקים

en: Search produced no results
he_IL: החיפוש לא מצא תוצאות

en: 8-bit
he_IL: 8 סיביות

en: 16-bit
he_IL: 16 סיביות

en: 32-bit
he_IL: 32 סיביות

en: Main icon not found
he_IL: לא נמצאה סמלית ראשית

en: Main display panel not found
he_IL: הפאנל של המסך ראשי לא נמצא

en: Invalid menu item %s; removing
he_IL: הפריט של התפריט %s לא תקין; מוחק

en: Code
he_IL: קוד

en: Address
he_IL: כתובת

en: Old Value
he_IL: ערך ישן

en: New Value
he_IL: ערך חדש

en: JoyBus host invalid; disabling
he_IL: מארח JoyBus  איננו תקין; מבטל

en: Invalid key binding %s for %s
he_IL: בחירת מקישים לא תקינה %s עבור %s

en: Invalid value %s for option %s
he_IL: הערך %s לא תקין  עבור ההגדרה %s

en: Unknown option %s with value %s
he_IL: ההגדרה %s לא ידועה עם הערך %s

en: %s is not a valid ROM file
he_IL: %s אינו קובץ רום תקין

en: Problem loading file
he_IL: קרתה שגיאה בעת טעינת הקובץ

en: Unable to load Game Boy ROM %s
he_IL: לא יכל לטעון את הרום ל-Game Boy %s

en: Could not initialize the sound driver!
he_IL: לא יכל לאתחל את הדרייבר לשמע!

en: Could not load BIOS %s
he_IL: לא יכל לטעון את ה-BIOS %s

en: Unable to load Game Boy Advance ROM %s
he_IL: לא יכל לטעון את הרום ל-Game Boy Advance %s

en:  player
he_IL: שחקן

en: Loaded state %s
he_IL: מצב זכרון נטען %s

en: Error loading state %s
he_IL: קרתה שגיאה בעת טעינת מצב הזכרון %s

en: Saved state %s
he_IL: שמר מצב זכרון %s

en: Error saving state %s
he_IL: קרתה שגיאה בעת שמירת מצב הזכרון %s

en: No memory for rewinding
he_IL: אין זכרון עבור החזרה לאחורה

en: Error writing rewind state
he_IL: קרתה שגיאה בעת כתיבת מצב זכרון של חזרה אחורה

en: Failed to set glXSwapIntervalEXT
he_IL: קרתה שגיאה בעת קביעת glXSwapIntervalEXT

en: Failed to set glXSwapIntervalSGI
he_IL: קרתה שגיאה בעת קביעת glXSwapIntervalSGI

en: Failed to set glXSwapIntervalMESA
he_IL: קרתה שגיאה בעת קביעת glXSwapIntervalMESA

en: No support for wglGetExtensionsStringEXT
he_IL: אין תמיכה ב-‎wglGetExtensionsStringEXT

en: No support for WGL_EXT_swap_control
he_IL: אין תמיכה עבור WGL_EXT_swap_control

en: Failed to set wglSwapIntervalEXT
he_IL: קרתה שגיאה בעת קביעת wglSwapIntervalEXT

en: No VSYNC available on this platform
he_IL: אף VSYNC איננו זמין על פלטפורמה זו

en: Unable to begin recording to %s (%s)
he_IL: לא יכל להתחיל הקלטה  עבור %s (%s)

en: Error in audio recording (%s); aborting
he_IL: קרתה שגיאה בעת הקלטת הקול (%s); מבטל

en: Error in video recording (%s); aborting
he_IL: קרתה שגיאה בעת הקלטת הוידאו (%s); מבטל

en: No game in progress to record
he_IL: אין אף משחק ברקע על מנת להקליט.

en: Cannot open output file %s
he_IL: לא יכול לפתוח קובץ פלט ׂ%s

en: Error writing game recording
he_IL: קרתה שגיאה בעת הקלטת המשחק

en: Cannot play game recording while recording
he_IL: לא אפשרי להפעיל הקלטת משחק בעת הקלטה

en: Cannot open recording file %s
he_IL: לא יכול לפתוח קובץ הקלטת משחק %s

en: Error reading game recording
he_IL: קרתה שגיאה בעת קריאת ההקלטת משחק

en: Playback ended
he_IL: הקלטה נגמרה

en: &Discard
he_IL: &בטל

en: Image files (*.bmp;*.jpg;*.png)|*.bmp;*.jpg;*.png|
he_IL: קבצי תמונה (*.bmp;*.jpg;*.png)|*.bmp;*.jpg;*.png|

en: Save printer image to
he_IL: שמור את תמונת המדפסת ל

en: Wrote printer output to %s
he_IL: כתב את תמונת המדפסת ל-%s

en: Printed
he_IL: הודפס

en: Error opening pseudo tty: %s
he_IL: קרתה שגיאה בעת פתיחת דמוי-tty: %s

en: Error setting up server socket (%d)
he_IL: קרתה שגיאה בעת הגדרת הסוקט לשרת(%d)

en: Text files (*.txt;*.log)|*.txt;*.log|
he_IL: קבצי טקסט (*.txt;*.log)|*.txt;*.log|

en: Memory dumps (*.dmp;*.bin)|*.dmp;*.bin|
he_IL: הטל זכרון (*.dmp;*.bin)|*.dmp;*.bin|

en: Select memory dump file
he_IL: בחר הטל זכרון

en: Unable to load dialog %s from resources
he_IL: לא יכל לטעון את הדיאלוג  %s מהמשאבים

en: Save built-in XRC file and exit
he_IL: ‏שמור את הקובץ ‎XRC ‏הבסיסי  וצא

en: Save built-in vba-over.ini and exit
he_IL: שמור את קובץ vba-over.ini  הבסיסי וצא

en: Print configuration path and exit
he_IL: הדפס את נתיב ההגדרות וצא

en: Start in full-screen mode
he_IL: התחל במצב מסך מלא

en: Set a configuration file
he_IL: קבע קובץ הגדרות

en: Delete shared link state first, if it exists
he_IL: מחק את מצב הקישור המשותף קודם במידה והוא קיים

en: List all settable options and exit
he_IL: הצג את כל האפשרויות הניתנות  לשינוי וצא

en: ROM file
he_IL: קובץ רום

en: <config>=<value>
he_IL: <config> = <value>

en: Configuration is read from, in order:
he_IL: הגדרות נקראו, בסדר:

en: 
    	built-in
he_IL: 
    פנימי

en: Options set from the command line are saved if any configuration changes are made in the user interface.
    
    For flag options, true and false are specified as 1 and 0, respectively.
he_IL: הגדרות שנקבעו דרך שורת פקודה נשמרים אם נעשה שינוי כלשהו בהגדרות של הממשק.
    
    על מנת לבחור מהם, אמת ושקר מצויינים כ-1 ו-0 בהתאם.

en: The commands available for the Keyboard/* option are:
he_IL: אלה הפקודות הזמינות עבור המקלדת\* האפשרויות הם:

en: Configuration file not found.
he_IL: קובץ ההגדרות לא נמצא.

en: Bad configuration option or multiple ROM files given:
he_IL: ישנה בעיה  בהגדרות שנבחרו או ניתנו מספר רב של קבצי רום:

en: Up
he_IL: למעלה

en: Down
he_IL: למטה

en: L
he_IL: כפתור שמאלי

en: R
he_IL: כפתור ימני

en: Start
he_IL: התחל

en: Motion Up
he_IL: תנועה למעלה

en: Motion Down
he_IL: תנועה למטה

en: Speed
he_IL: מהירות

en: Use bilinear filter with 3d renderer
he_IL: תפעיל מסנן דו-לינארי עם המרנדר תלת מימד

en: Full-screen filter to apply
he_IL: המסנן מסך מלא אשר ליהיות מוכל

en: Filter plugin library
he_IL: ספריית תוספי סינון

en: Interframe blending function
he_IL: שימוש בממזג intrerframe

en: Keep window on top
he_IL: נעל את החלון מעל הכל

en: Maximum number of threads to run filters in
he_IL: כמות ה-threads  להרצת מסנננים ב

en: Render method; if unsupported, simple method will be used
he_IL: מנוע הרינדור לא נתמך, המנוע הפשוט יהיה בשימוש

en: Default scale factor
he_IL: ברירת המחדל עבור קנה מידה של הגודל

en: Retain aspect ratio when resizing
he_IL: שמור על הקנה מידה כאשר מתשנה גודל החלון

en: Enable DX Colorization Hacks
he_IL: הפעל האקים של צביעה של DX

en: Apply LCD filter, if enabled
he_IL: החל מסנן ‎‏LCD במידה ומאופשר

en: The default palette, as 8 comma-separated 4-digit hex integers (rgb555).
he_IL: ברירת המחדל עבור פלטת הצבעים, הכנס כ-4 ספרות שלמות הקסדצימליות מופרדות בפסיק(rgb555‎‏).

en: Automatically gather a full page before printing
he_IL: תאגור באופן אוטומטי דף שלם לפני הדפסה

en: Automatically save printouts as screen captures with -print suffix
he_IL: שמור באופן אוטמטי הדפסות כלכידת מסך עם הסיומת "‎-print‏"

en: Directory to look for ROM files
he_IL: תיקייה לחפש בה קבצי ‎ROM

en: BIOS file to use, if enabled
he_IL: קבצי ‫BIOS לשימוש, אם מאופשר

en: Enable link at boot
he_IL: הפעל קישור בזמן הפעלה ראשונית

en: Invalid value %f for option %s; valid values are %f - %f
he_IL: ערך לא תקין %f עבור אפשרות %s; הערכים תקינים  הם %f - %f

en: Invalid value %d for option %s; valid values are %d - %d
he_IL: ערך לא תקין %d עבור אפשרות %s; הערכים תקינים הם %d - %d

en: Key
he_IL: מפתח

en: Cannot SetCooperativeLevel %08x
he_IL: לא יכול ליצור SetCooperativeLevel %08x

en: Cannot CreateSoundBuffer %08x
he_IL: לא יכול ליצור CreateSoundBuffer  %08x

en: CreateSoundBuffer(primary) failed %08x
he_IL: CreateSoundBuffer(primary)  נכשל %08x

en: CreateSoundBuffer(secondary) failed %08x
he_IL: CreateSoundBuffer(secondary) נכשל %08x

en: dsbSecondary->SetCurrentPosition failed %08x
he_IL: dsbSecondary->SetCurrentPosition נכשל %08x

en: Cannot Play primary %08x
he_IL: לא יכול להפעיל  את הראשי %08x

en: dsbSecondary->Lock() failed: %08x
he_IL: dsbSecondary->Lock() נכשל: %08x

en: FAudio: Enumerating devices failed!
he_IL: FAudio: פקידת מכישרים נכשלה!

en: The FAudio interface failed to initialize!
he_IL: ממשק ה-FAudio נכשל בעת טעינה!

en: FAudio: Creating mastering voice failed!
he_IL: FAudio:  יצירת קול ראשי נכשלה!

en: FAudio: Creating source voice failed!
he_IL: FAudio: יצירת קול מקור נכשלה!

en: XAudio2: Enumerating devices failed!
he_IL: XAudio2: פקידת מכישרים נכשלה

en: The XAudio2 interface failed to initialize!
he_IL: ממשק ה-XAudio2 נכשל בעת טעינה!

en: XAudio2: Creating mastering voice failed!
he_IL: XAudio2:  יצירת קול ראשי נכשלה!

en: XAudio2: Creating source voice failed!
he_IL: XAudio2: יצירת קול מקור נכשלה!

en: Key Shortcuts
he_IL: קיצורי מקשים

en: Co&mmands:
he_IL: פקודות

en: Current Keys:
he_IL: מקשים נוכחיים

en: &Assign
he_IL: קבע

en: &Remove
he_IL: הסר

en: Re&set All
he_IL: אתחל הכל

en: Currently assigned to:
he_IL: כרגע נקבע ל:

en: Shortcut Key:
he_IL: קיצורי מקשים:

en: Add Cheat
he_IL: הוסף רמאות

en: &Description
he_IL: תיאור

en: &Value
he_IL: ערך

en: Cheat Search
he_IL: חפש רמאות

en: E&qual
he_IL: שווה

en: &Not equal
he_IL: שונה

en: &Less than
he_IL: גדול מ-

en: L&ess or equal
he_IL: קטן או שווה ל-

en: &Greater than
he_IL: גדול מ-

en: G&reater or equal
he_IL: גדול או שווה ל-

en: Compare type
he_IL: סוג השוואה

en: S&igned
he_IL: מסומן

en: &Unsigned
he_IL: לא מסומן

en: &Hexadecimal
he_IL: הקסדצימלי

en: &8 bits
he_IL: 8 סיביות

en: &16 bits
he_IL: 16 סיביות

en: &32 bits
he_IL: 32 סיביות

en: Data size
he_IL: גודל הנתונים

en: Ol&d value
he_IL: ערך ישן

en: Specific &value
he_IL: ערך מסוים

en: Search value
he_IL: חפש ערך

en: &Search
he_IL: חפש

en: U&pdate Old
he_IL: עדכן ישן

en: &Add cheat
he_IL: הוסף רמאות

en: Edit Cheat
he_IL: ערוך רמאות

en: &Type
he_IL: סוג

en: C&odes
he_IL: קודים

en: Cheat List
he_IL: רשימת רמאויות

en: Open cheat list
he_IL: פתח רשימת רמאויות

en: Save cheat list
he_IL: שמור רשימת רמאויות

en: Add new cheat
he_IL: הוסף רמאות חדשה

en: Delete selected cheat
he_IL: מחק רמאות נבחרת

en: Delete all cheats
he_IL: מחק את כל הרמאויות

en: Toggle all Cheats
he_IL: הפעל את כל הרמאויות

en: Directories
he_IL: תיקיות

en: Game Boy Advance ROMs
he_IL: רומים של Game Boy Advance

en: Game Boy ROMs
he_IL: רומים של Game Boy

en: Game Boy Color ROMs
he_IL: רומים של Game Boy Color

en: Native Saves
he_IL: שמירות רגילות

en: Emulator Saves
he_IL: שמירות של האימוטור

en: Screenshots
he_IL: תצלומי מסך

en: Recordings
he_IL: הקלטות

en: Disassemble
he_IL: פרק

en: &Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Mode:
he_IL: מצב:

en: Automatic &update
he_IL: עדכונים אוטומטיים

en: G&oto PC
he_IL: לך ל-PC

en: Re&fresh
he_IL: רענן

en: &Next
he_IL: הבא

en: Display settings
he_IL: הגדרות תצוגה

en: Output module
he_IL: תצורת פלט

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Frame Skip
he_IL: דילוג פריימים

en: Detailed
he_IL: מפורט

en: On-Screen Display
he_IL: תצוגה על המסך

en: 0 = no maximum
he_IL: 0 = בלי מקסימום

en: 0 = no limit
he_IL: 0 = ללא הגבלה

note: #-#-#-#-#  0 (AbiWord 2.9)  #-#-#-#-# DLG_MetaData_Title_LBL DLG_Annotation_Title_LBL DLG_Image_LblTitle
en: Title:
he_IL: כותרת:

note: #-#-#-#-#  0 (AbiWord 2.9)  #-#-#-#-# DLG_MetaData_Description_LBL DLG_Annotation_Description_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_DESC DLG_Image_LblDescription
en: Description:
he_IL: תיאור:

en: Notes:
he_IL: הערות:

en: Rom Information
he_IL: מידע אודות הרום

en: Game title:
he_IL: כותרת המשחק:

en: Internal title:
he_IL: כותרת פנימית:

en: Scene Release:
he_IL: הוצאת סצנה:

en: Release Number:
he_IL: מספר הוצאה:

en: Game code:
he_IL: קוד משחק:

en: Maker code:
he_IL: קוד יוצר:

en: Maker name:
he_IL: שם יוצר:

en: Main unit code:
he_IL: קוד יחידה מרכזית:

en: Device type:
he_IL: סוג מכשיר:

en: ROM version:
he_IL: גרסאת רום:

en: ROM Information
he_IL: מידע אודות הרום

en: Blue Sea
he_IL: כחול-ים

en: Dark Night
he_IL: שחור-לילה

en: Green Forest
he_IL: ירוק-יער

en: Hot Desert
he_IL: חם מדבר

en: Pink Dreams
he_IL: ורוד-חלומות

en: Weird Colors
he_IL: צבעים מוזרים

en: Sprites
he_IL: ספרייט

en: Use this palette
he_IL: תשתמש בלוח צבעים זה

en: Char Base
he_IL: תו בסיס

en: Map Base
he_IL: בסיס של המפה

en: Stretch to &fit
he_IL: מתח להתאמה

en: Auto &update
he_IL: עדכן אוטומטית

en: Address:
he_IL: כתובת:

en: Tile:
he_IL: אריח:

en: Flip:
he_IL: הפוך:

en: Palette:
he_IL: לוח צבעים:

en: Priority:
he_IL: עדיפות:

en: &Refresh
he_IL: רענן

en: Sprite:
he_IL: ספרייט:

en: Pos:
he_IL: מיקום:

en: Prio:
he_IL: עדיפות:

en: Flags:
he_IL: דגלים:

en: Bank:
he_IL: בנק:

en: &Save...
he_IL: שמור...

en: Click on a color for more information
he_IL: לחץ למידע נוסף

en: Save &BG...
he_IL: שמור רקע

en: Sprite
he_IL: ספרייט

en: Save &Sprite...
he_IL: שמור ספרייט

en: Index:
he_IL: אינדקס:

en: Value:
he_IL: ערך:

en: Print Si&ze
he_IL: הדפס גודל

en: C&ontinue
he_IL: המשך

en: Cartridge type:
he_IL: סוג מחסנית:

en: ROM size:
he_IL: גודל רום:

en: RAM size:
he_IL: גודל ראם:

en: Dest. code:
he_IL: קוד יעד:

en: License code:
he_IL: קוד רישיון:

en: VRAM Bank
he_IL: בנק VRAM

en: Game Boy Advance settings
he_IL: הגדרות גימבוי אדוונס

en: Automatic
he_IL: אוטומטית

en: Flash
he_IL: פלאש

en: EEPROM + Sensor
he_IL: EEPROM + חיישן

en: Detect Now
he_IL: זהה כעת

en: Cartridge
he_IL: מחסנית

en: Save type
he_IL: סוג שמירה

en: Boot ROM
he_IL: רום הפעלה

en: Game Code
he_IL: קוד המשחק

en: Real Time Clock:
he_IL: שעון בזמן אמת:

en: Save Type:
he_IL: סוג שמירה:

en: Flash Size:
he_IL: גודל פלאש:

en: Mirroring:
he_IL: שיקוף:

en: &Defaults
he_IL: ברירת מחדל

en: Game Overrides
he_IL: דריסות למשחק

en: Never
he_IL: אף פעם

en: Always
he_IL: תמיד

en: System
he_IL: מערכת

en: User 1
he_IL: משתמש 1

en: User 2
he_IL: משתמש 2

en: Custom Colors
he_IL: צבעים מותאמים אישית

en: General settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Screenshot Format:
he_IL: תצורת צילום מסך:

en: If not empty or 0, enable rewind (seconds)
he_IL: אפשר חזרה לאחור במידה ואינו ריק או 0 (שניות)

en: &Throttle
he_IL: וויסות

en: 0 = no throttle
he_IL: 0 = ללא וויסות

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: IO Viewer
he_IL: מציג קלט-פלט

en: Autofire A
he_IL: ירייה אוטומטית A

en: Autofire B
he_IL: ירייה אוטומטית B

en: Speed Up
he_IL: הגבר מהירות

en: Spin Left
he_IL: סובב שמאלה

en: Spin Right
he_IL: סובב ימינה

en: Screenshot
he_IL: צילום מסך

en: Special
he_IL: מיוחד

en: Use as default
he_IL: השתמש כברירת מחדל

en: Clear All
he_IL: נקה  הכל

en: Joypad Configuration
he_IL: הגדרות ג'ויפאד

en: Player 1
he_IL: שחקן 1

en: Player 2
he_IL: שחקן 2

en: Player 3
he_IL: שחקן 3

en: Player 4
he_IL: שחקן 4

en: Link configuration
he_IL: הגדרות חיבור

en: Link timeout (in milliseconds)
he_IL: פסק זמן של הקישור (במילישיניות)

en: Logging
he_IL: שמירת לוג

en: Unaligned &memory
he_IL: זיכרון לא מסודר

en: Illegal &write
he_IL: כתיבה לא חוקית

en: Illegal &read
he_IL: קריאה לא חוקית

en: &Undefined instruction
he_IL: הנחיה לא מוגדרת

en: Soun&d output
he_IL: פלט קול

en: Verbose
he_IL: מלולי

en: Open rece&nt
he_IL: פתח פריטים אחרונים

en: &Reset recent list
he_IL: אתחל רשימה של פריטים אחרונים

en: &Freeze recent list
he_IL: הקפא את רשימת פריטים אחרונים

en: ROM in&formation...
he_IL: מידע אודות הרום

en: &Reset Loading Dot Code
he_IL: אתחל את טעינת ה-Dot Code

en: &Load Dot Code...
he_IL: טען  Dot Code...

en: &Reset Saving Dot Code
he_IL: אתחל את שמירת ה-Dot Code

en: &Save Dot Code...
he_IL: שמור את ה-Dot Code...

en: Most &recent
he_IL: הכי אחרון

en: Load current state slot
he_IL: טען את חריץ מצב הזכרון הנוכחי

en: &Auto load most recent
he_IL: טען אוטומטית את המעודכן ביותר

en: Do not change &battery save
he_IL: אל תשנה שמירת סוללה

en: Do not change &cheat list
he_IL: אל תשנה רשימת רמאויות

en: &Load state
he_IL: טען מצב זכרון

en: &Oldest slot
he_IL: החריץ הישן ביותר

en: Save current state slot
he_IL: שמור בחריץ מצב הזכרון הנוכחי

en: Increase state slot number and save
he_IL: הגדל את מספר החריץ מצב זכרון ושמור

en: &Save state
he_IL: שמירת מצב זכרון

en: Increase state slot number
he_IL: הגדל את מספר חריץ שמירת זכרון

en: Decrease state slot number
he_IL: הקטון את מספר חריץ שמירת זכרון

en: &Battery file...
he_IL: קובץ סוללה...

en: Screen capt&ure...
he_IL: צלם מסך

en: Start &sound recording...
he_IL: התחל הקלטת קול...

en: Stop s&ound recording
he_IL: הפסק הקלטת קול

en: Start &video recording...
he_IL: התחל הקלטת וידאו

en: Stop v&ideo recording
he_IL: הפסק הקלטת וידאו

en: Start &game recording...
he_IL: התחל הקלטת משחק...

en: Stop g&ame recording
he_IL: הפסק הקלטת משחק

en: &Record
he_IL: הקלט

en: Start playing &movie...
he_IL: התחל לנגן סרט...

en: Stop playing m&ovie
he_IL: הפסק ניגון סרט

en: &Play
he_IL: נגן

en: &Emulation
he_IL: הדמיה

en: &Pause
he_IL: השהייה

en: &Next frame
he_IL: פריים הבא

en: Re&wind
he_IL: חזור אחורה

en: Toggle &full screen
he_IL: הפעל מסך מלא

en: &Turbo mode
he_IL: מצב טורבו

en: &Auto skip frames
he_IL: דלג על פריימים אוטומטית

en: &Skip BIOS
he_IL: דלג על BIOS

en: &Pause when inactive
he_IL: השהה כאשר החלון לא פעיל

en: &Options
he_IL: הגדרות

en: &Link
he_IL: קישור

en: &Nothing
he_IL: כלום

en: &Cable
he_IL: חוטי

en: &Wireless
he_IL: אלחוטי

en: &Local mode
he_IL: מצב מקומי

en: &Link at boot
he_IL: קשר בעת חיבור

en: &Speed hack
he_IL: פריצת מהירות

en: &Video
he_IL: וידאו

en: &Start in full screen
he_IL: התחל במסך מלא

en: &Scaled resize
he_IL: שנה גודל על פי קנה מידה

en: Change pixel filter
he_IL: שנה פילטר לפיקסלים

en: Change interframe blending
he_IL: שנה צורת מיזוג intrerframe

en: &Retain aspect ratio
he_IL: שמור על קנה מידה

en: &Bilinear filter
he_IL: פילטר bilinear

en: &Keep window on top
he_IL: שמור את החלון מעל הכל

en: &Disable on-screen display
he_IL: הצג תצוגה פנימית

en: &Transparent on-screen display
he_IL: תצוכה פנימית שקופה

en: &Audio
he_IL: קול

en: &Increase volume
he_IL: הגבר עצמת שמע

en: &Decrease volume
he_IL: הנמך עוצמת שמע

en: &Toggle sound
he_IL: הפעל\בטל קול

en: &Input
he_IL: קלט

en: &Autofire
he_IL: ירייה אוטומטית

en: &Autohold
he_IL: החזק אוטומטית

en: &Real-time clock
he_IL: שעון בזמן אמת

en: &Use BIOS file
he_IL: השתמש ב-BIOS

en: &Debug print
he_IL: הדפס דיבאג

en: &LCD Filter
he_IL: פילטר LCD

en: &Gather a full page before printing
he_IL: לקט דף מלא לפני הדפסה

en: &Save printouts as screen captures
he_IL: שמור הדפסות כתצלומי מסך

en: &Cheats
he_IL: רמאויות

en: &Enable cheats
he_IL: אפשר רמאויות

en: &Break into GDB
he_IL: עצור  אל GDB

en: &Configure port...
he_IL: הגדר פורט...

en: &Break on load
he_IL: שבור בעת טעינה

en: &Disconnect
he_IL: תתנתק

en: &Disassemble...
he_IL: שחזר לשפת-סף

en: &Logging...
he_IL: שמירת לוג...

en: &IO Viewer...
he_IL: מראה קלט-פלט

en: &Map Viewer...
he_IL: מראה מפה...

en: M&emory Viewer...
he_IL: מראה זכרון

en: &OAM Viewer...
he_IL: מראה OAM

en: &Palette Viewer...
he_IL: מראה לוח צבעים...

en: &Tile Viewer...
he_IL: מראה אריחים...

en: Show all video layers
he_IL: הראה את כל שכבות הוידאו

en: &View Layers
he_IL: הראה שכבות

en: Channel &1
he_IL: ערוץ &1

en: Channel &2
he_IL: ערוץ &2

en: Channel &3
he_IL: ערוץ &3

en: Channel &4
he_IL: ערוץ &4

en: Direct Sound &A
he_IL: קול ישיר &A

en: Direct Sound &B
he_IL: קול ישיר &B

en: &Sound Channels
he_IL: ערוצי קול

en: Report &Bugs
he_IL: דווח על תקלות

en: Translations
he_IL: תרגומים

en: Check for updates
he_IL: בדוק עדכונים

en: &Factory Reset...
he_IL: שחזר להגדרות ראשוניות...

en: &About...
he_IL: אודות...

en: Bulgarian
he_IL: בולגרית

en: Czech
he_IL: צ׳כית

en: German
he_IL: גרמנית

note: LANG_EN_US
en: English (US)
he_IL: (אנגלית (ארצות הברית

en: Spanish
he_IL: ספרדית

note: LANG_FR_FR
en: French (France)
he_IL: (צרפתית (צרפת

en: French
he_IL: צרפתית

en: Italian
he_IL: איטלקית

note: LANG_KO
en: Korean
he_IL: קוראנית

en: Dutch
he_IL: הולנדית

note: LANG_PT_BR
en: Portuguese (Brazil)
he_IL: (פורטוגזית (ברזיל

note: LANG_PT_PT
en: Portuguese (Portugal)
he_IL: (פורטוגזית (פורטוגל

note: LANG_TR_TR
en: Turkish
he_IL: טורקית

note: LANG_UK_UA
en: Ukrainian
he_IL: אוקראינית

en: Map Viewer
he_IL: מראה מפה

en: Frame 0
he_IL: פריים 0

en: Frame 1
he_IL: פריים 1

en: Frame
he_IL: פריים

en: Map Base:
he_IL: בסיס מיפוי:

en: Char Base:
he_IL: בסיס תווים:

en: Colors:
he_IL: צבע:

en: Mosaic:
he_IL: מוזיאק:

en: Overflow:
he_IL: הצפה:

en: Memory Viewer
he_IL: מציג זכרון

en: &8-bit
he_IL: 8 סיביות

en: &16-bit
he_IL: 16 סיביות

en: &32-bit
he_IL: 32 סיביות

en: Current address:
he_IL: כתובת נוכחית:

en: &Load...
he_IL: טען...

en: Start Network Link
he_IL: התחל קישור רשת

en: Server
he_IL: שרת

en: Client
he_IL: לקוח

en: Players:
he_IL: שחקנים:

en: Server:
he_IL: שרת:

en: Port:
he_IL: פורט:

en: OAM Viewer
he_IL: מראה OAM

en: Rot.:
he_IL: סביבוביות:

en: Palette Viewer
he_IL: מראה לוח צבעים

en: C&hange backdrop color...
he_IL: שנה את צבע הרקע...

en: Sound Settings
he_IL: הגדרות סאונד

en: Maximum
he_IL: מקסימלי

en: Enable stereo upmixing
he_IL: אפשר העלאת מיקס לסטיראו

en: Enable hardware acceleration
he_IL: אפשר האצת חומרה

en: Number of sound buffers:
he_IL: מספר של תזרימי סאונד:

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Lots
he_IL: הרבה

en: Echo
he_IL: הד

en: Stereo
he_IL: סטיראו

en: Sound filtering
he_IL: סינון קול

en: Tile Viewer
he_IL: מראה אריחים

en: SpeedUp / Turbo Settings
he_IL: הגברת מהירות \ טורבו

en: Speedup Throttle
he_IL: וויסות הגברת מהירות

en: Frame skip
he_IL: דילוג פריימים

en: Cli: Invalid command.
he_IL: Cli: פקודה לא חוקית.

en: File to upload
he_IL: קובץ לטעינה

en: File required.
he_IL: קובץ הדרוש.

en: Invalid file type.
he_IL: סוג קובץ לא חוקי.

en: Content
he_IL: תוכן

en: Invalid name
he_IL: שם לא חוקי

en: Name
he_IL: שם

en: File "%(name)s" already exists.
he_IL: קובץ "%(name)s" כבר קיים.

en: File uploading is disabled.
he_IL: העלאת קובץ אינו זמין.

en: Successfully saved file: %(name)s
he_IL: הקובץ שנשמר בהצלחה: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
he_IL: שמירת הקובץ נכשלה: %(error)s

en: Upload File
he_IL: העלאת קובץ

en: Directory creation is disabled.
he_IL: מדריך יצירה אינו זמין.

en: Successfully created directory: %(directory)s
he_IL: מדריך שנוצרו בהצלחה: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
he_IL: יצירת ספריה נכשלה: %(error)s

en: Create Directory
he_IL: ליצור ספריה

en: Deletion is disabled.
he_IL: מחיקה אינה זמינה.

en: Directory deletion is disabled.
he_IL: מדריך המחיקה אינה זמינה.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
he_IL: מדריך "%(path)s" נמחק בהצלחה.

en: Failed to delete directory: %(error)s
he_IL: מחיקת ספריה נכשלה: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
he_IL: קובץ "%(name)s" נמחק בהצלחה.

en: Failed to delete file: %(name)s
he_IL: מחיקת הקובץ נכשלה: %(name)s

en: Renaming is disabled.
he_IL: שינוי שם אינו זמין.

en: Path does not exist.
he_IL: הנתיב אינו קיים.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
he_IL: בהצלחה ששמם "%(src)s" ל "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
he_IL: לא ניתן לשנות שם: %(error)s

en: Rename %(name)s
he_IL: שינוי שם %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
he_IL: שגיאה בעת שמירת שינויים %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
he_IL: שינויים %(name)s שנשמרו בהצלחה.

en: Error reading %(name)s.
he_IL: שגיאה בקריאה %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
he_IL: שגיאה לא צפויה במהלך הקריאה מתוך %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
he_IL: לא ניתן לערוך %(name)s.

en: Editing %(path)s
he_IL: עריכת %(path)s

en: Are you sure you want to delete these files?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקבצים הללו?

en: File deletion is disabled.
he_IL: מחיקת קבצים אינו זמין.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: equals
he_IL: שווה ל-

en: not equal
he_IL: לא שווה

en: contains
he_IL: מכיל

en: not contains
he_IL: לא מכיל

en: greater than
he_IL: גדול מ-

en: smaller than
he_IL: קטן יותר

en: empty
he_IL: ריק

en: in list
he_IL: ברשימה

en: not in list
he_IL: לא ברשימה

en: not between
he_IL: לא בין

en: Failed to get model. %(error)s
he_IL: מודל נכשלה. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
he_IL: יצירת רשומה נכשלה. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
he_IL: יצירת רשומה נכשלה. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
he_IL: לא ניתן למחוק רשומה. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הרשומות שנבחרו?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
he_IL[0]: שיא נמחק בהצלחה.
he_IL[1]: %(count)s רשומות נמחקו בהצלחה.
he_IL[2]: %(count)s רשומות נמחקו בהצלחה.
he_IL[3]: %(count)s רשומות נמחקו בהצלחה.

en: Failed to delete records. %(error)s
he_IL: לא ניתן למחוק רשומה. %(error)s

en: Not a valid choice
he_IL: לא אפשרו

en: Value
he_IL: ערך

en: Already exists.
he_IL: כבר קיים.

en: Integrity error. %(message)s
he_IL: שגיאה שלמות. %(message)s

en: Invalid time format
he_IL: תבנית השעה לא חוקי

en: Invalid Choice: could not coerce
he_IL: בחירה לא חוקית: לא יכול לאלץ

en: Invalid JSON
he_IL: JSON לא חוקי

en: Invalid file extension
he_IL: סיומת קובץ לא חוקי

en: File "%s" already exists.
he_IL: קובץ "%s" כבר קיים.

en: There are no items in the table.
he_IL: לא קיימים פריטים בטבלה.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
he_IL: ערך לא חוקי מסנן: %(value)s

en: Record was successfully created.
he_IL: הרשומה נוצרה בהצלחה.

en: Record does not exist.
he_IL: רשומה אינה קיימת.

en: Record was successfully saved.
he_IL: הרשומה נשמרה בהצלחה.

en: between
he_IL: לא

en: View Record
he_IL: רשומת התצוגה

en: Edit Record
he_IL: לערוך רשומה

en: With selected
he_IL: עם נבחרת

en: Root
he_IL: שורש

en: Sort by %(name)s
he_IL: מיין לפי %(name)s

en: Rename File
he_IL: שינוי שם של קובץ

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את \'%(name)s\' באופן רקורסיבי?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את \'%(name)s\'?

en: Size
he_IL: גודל

en: Please select at least one file.
he_IL: נא בחר קובץ אחד לפחות.

en: List
he_IL: הרשימה

en: Create
he_IL: צור

en: Details
he_IL: פרטים

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Delete?
he_IL: מחק?

en: Add Filter
he_IL: להוסיף מסנן

en: Reset Filters
he_IL: איפוס מסננים

en: Create New Record
he_IL: יצירת רשומה חדשה

en: Select all records
he_IL: בחר כל הרשומות

en: Select record
he_IL: בחר רשומה

en: Please select at least one record.
he_IL: נא בחר רשומה אחת לפחות.

en: Are you sure you want to delete this record?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק רשומה זו?

en: Token
he_IL: אסימון גישה

en: Password
he_IL: סיסמה

en: out of memory allocating GSSAPI buffer (%d)
he_IL: אין די זיכרון בהקצאת מאגר GSSAPI (%d)

en: GSSAPI continuation error
he_IL: שגיאה המשך GSSAPI

en: host name must be specified
he_IL: יש לציין שם מחשב מארח

en: duplicate GSS authentication request
he_IL: בקשת אימות GSS כפולה

en: out of memory
he_IL: אין זיכרון פנוי

en: GSSAPI name import error
he_IL: שגיאת ייבוא שם GSSAPI

en: out of memory allocating SSPI buffer (%d)
he_IL: אין די זיכרון בהקצאת מאגר GSSAPI (%d)

en: SSPI continuation error
he_IL: שגיאה המשך SSPI

en: could not acquire SSPI credentials
he_IL: לא יכלו לרכוש אישורים SSPI

en: duplicate SASL authentication request
he_IL: בקשת אימות GSS כפולה

en: none of the server's SASL authentication mechanisms are supported
he_IL: אף אחד מנגנון אימות SASL  של השרת אשר נתמך

en: out of memory allocating SASL buffer (%d)
he_IL: אין די זיכרון בהקצאת מאגר GSSAPI (%d)

en: AuthenticationSASLFinal received from server, but SASL authentication was not completed
he_IL: מהשרת התקבל AuthenticationSASLFinal, אבל אימות SASL לא הושלם

en: SCM_CRED authentication method not supported
he_IL: שיטת האימות SCM_CRED אינה נתמכת

en: Kerberos 4 authentication not supported
he_IL: אימות Kerberos 4 אינו נתמך

en: Kerberos 5 authentication not supported
he_IL: אימות Kerberos 5 אינו נתמך

en: GSSAPI authentication not supported
he_IL: אימות GSSAPI אינו נתמך

en: SSPI authentication not supported
he_IL: אימות SSPI אינו נתמך

en: Crypt authentication not supported
he_IL: אימות Crypt אינו נתמך

en: authentication method %u not supported
he_IL: שיטת האימות %u אינה נתמכת

en: user name lookup failure: error code %lu
he_IL: כישלון בדיקה עבור שם המשתמש: קוד שגיאה %lu

en: could not look up local user ID %d: %s
he_IL: לא יכול לחפש משתמש מקומי עם מזהה %d: %s

en: local user with ID %d does not exist
he_IL: משתמש מקומי עם המזהה %d לא קיים

en: unexpected shape of result set returned for SHOW
he_IL: צורה בלתי צפויה של תוצאה שהוגדרה עבור SHOW

en: password_encryption value too long
he_IL: ערך password_encryption ארוך מדי

en: unknown password encryption algorithm
he_IL: אלגוריתם הצפנת סיסמה לא ידוע

en: could not match %d port numbers to %d hosts
he_IL: לא היתה אפשרות להתאים את %d מספרי הפורטים ל %d למארחים

en: could not get home directory to locate password file
he_IL: לא ניתן לקבל את ספריית הבית על מנת לאתר את קובץ הסיסמאות

en: invalid sslmode value: "%s"
he_IL: ערך sslmode לא חוקי:  "%s"

en: sslmode value "%s" invalid when SSL support is not compiled in
he_IL: ערך sslmode אינו חוקי "%s" כאשר תמיכת SSL אינה מקובצת

en: invalid target_session_attrs value: "%s"
he_IL: ערך target_session_attrs לא חוקי: "%s"

en: could not set socket to TCP no delay mode: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להגדיר שקע למצב TCP ללא השהיה: %s

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running locally and accepting
    	connections on Unix domain socket "%s"?
he_IL: לא היתה אפשרות להתחבר לשרת: %s
    האם השרת פועל באופן מקומי ומקבל
    חיבורים בתחום Unix שקע "%s"?

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running on host "%s" (%s) and accepting
    	TCP/IP connections on port %s?
he_IL: לא היתה אפשרות להתחבר לשרת: %s
    הto השרת פועל במחשב מארח "%s" (%s) ומקבל
    חיבורי TCP/IP בפורט %s?

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running on host "%s" and accepting
    	TCP/IP connections on port %s?
he_IL: לא היתה אפשרות להתחבר לשרת: %s
    האם השרת פועל במחשב מארח "%s" ומקבל
    חיבורי TCP/IP בפורט %s?

en: setsockopt(TCP_KEEPIDLE) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPIDLE):  %s

en: setsockopt(TCP_KEEPALIVE) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPALIVE):  %s

en: setsockopt(TCP_KEEPINTVL) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPCNT):  %s

en: setsockopt(TCP_KEEPCNT) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPCNT):  %s

en: WSAIoctl(SIO_KEEPALIVE_VALS) failed: %ui
he_IL: נכשל WSAIoctl(SIO_KEEPALIVE_VALS): %ui

en: invalid port number: "%s"
he_IL: מספר פורט לא חוקי: "%s"

en: Unix-domain socket path "%s" is too long (maximum %d bytes)
he_IL: נתיב שקע Unix-תחום "%s" ארוך מדי (מקסימום %d בתים)

en: could not translate host name "%s" to address: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לתרגם את שם המארח "%s" לכתובת: %s

en: could not translate Unix-domain socket path "%s" to address: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לתרגם את נתיב שקע Unix-תחןם "%s" לכתובת: %s

en: invalid connection state, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב חיבור לא חוקי, מה שמעיד כנראה על שחיתות בזיכרון

en: could not create socket: %s
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור שקע: %s

en: could not set socket to nonblocking mode: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להגדיר שקע למצב nonblocking: %s

en: could not set socket to close-on-exec mode: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להגדיר שקע למצב  close-on-exec: %s

en: keepalives parameter must be an integer
he_IL: פרמטר keepalives חייב להיות מספר שלם

en: setsockopt(SO_KEEPALIVE) failed: %s
he_IL: נכשל setsockopt(TCP_KEEPALIVE):  %s

en: could not get socket error status: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל את מצב שגיאה של שקע: %s

en: could not get client address from socket: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל כתובת הלקוח משקע: %s

en: requirepeer parameter is not supported on this platform
he_IL: פרמטר requirepeer אינו נתמך בפלטפורמה זו

en: could not get peer credentials: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל את האישורים של peer: %s

en: requirepeer specifies "%s", but actual peer user name is "%s"
he_IL: ציון  requirepeer "%s", אבל בפועל שם המשתמש של peer  הוא "%s"

en: could not send SSL negotiation packet: %s
he_IL: לא יכול לשלוח מנות SSL משא ומתן: %s

en: could not send startup packet: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לשלוח את מנת הפעלה: %s

en: server does not support SSL, but SSL was required
he_IL: השרת אינו תומך ב- SSL, אבל SSL היה נדרש

en: received invalid response to SSL negotiation: %c
he_IL: נתקבלה תגובה לא חוקית ממשא ומתן של SSL: %c

en: expected authentication request from server, but received %c
he_IL: צפויה בקשת אימות משרת, אבל התקבל %c

en: unexpected message from server during startup
he_IL: הודעה לא צפויה משרת במהלך אתחול

en: could not make a writable connection to server "%s:%s"
he_IL: לא יכול ליצור חיבור לכתיבה לשרת "%s: %s"

en: test "show transaction_read_only" failed  on "%s:%s"
he_IL: בדיקה "הצג transaction_read_only" נכשלה ב- "%s: %s"

en: invalid connection state %d, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב החיבור לא חוקי %d, כנראה מעיד על נזק לזיכרון

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_CONNRESET event
he_IL: נכשל PGEventProc "%s" במהלך האירוע PGEVT_CONNRESET

en: invalid LDAP URL "%s": scheme must be ldap://
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חייב סכימת  ldap://

en: invalid LDAP URL "%s": missing distinguished name
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חסר שם ייחודי

en: invalid LDAP URL "%s": must have exactly one attribute
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חייב תכונה אחת בדיוק

en: invalid LDAP URL "%s": must have search scope (base/one/sub)
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": חייב טווח החיפוש (base/one/sub)

en: invalid LDAP URL "%s": no filter
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": אין פילטר

en: invalid LDAP URL "%s": invalid port number
he_IL: כתובת URL של LDAP לא חוקי "%s": מספר פורט לא חוקי

en: could not create LDAP structure
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור את המבנה של LDAP

en: lookup on LDAP server failed: %s
he_IL: בדיקת מידע בשרת LDAP נכשלה: %s

en: more than one entry found on LDAP lookup
he_IL: יותר מאחד ערך נמצא בבדיקה של LDAP

en: no entry found on LDAP lookup
he_IL: לא נמצאו ערכים בבדיקה של LDAP

en: attribute has no values on LDAP lookup
he_IL: לתכונה אין ערכים בחיפוש LDAP

en: missing "=" after "%s" in connection info string
he_IL: לא נמצא "=" לאחר "%s" במחרוזת החיבור פרטי

en: invalid connection option "%s"
he_IL: אפשרות חיבור לא חוקי "%s"

en: unterminated quoted string in connection info string
he_IL: מחרוזת ללא סגירה מצוטטת במחרוזת פרטי חיבור

en: could not get home directory to locate service definition file
he_IL: לא ניתן לגשת לספריית הבית כדי לאתר קובץ הגדרת שירות

en: definition of service "%s" not found
he_IL: ההגדרה של שירות '%s' לא נמצא

en: service file "%s" not found
he_IL: קובץ שירות '%s' לא נמצא

en: line %d too long in service file "%s"
he_IL: שורה %d יותר מדי ארוכה בקובץ שירות "%s"

en: syntax error in service file "%s", line %d
he_IL: שגיאת תחביר בקובץ השירות "%s", שורה %d

en: nested service specifications not supported in service file "%s", line %d
he_IL: מפרטי שירות מקוננים אינם נתמכים בקובץ השירות "%s", שורה %d

en: invalid URI propagated to internal parser routine: "%s"
he_IL: לשגרת מנתח פנימי מופץ  URI לא חוקי: "%s"

en: end of string reached when looking for matching "]" in IPv6 host address in URI: "%s"
he_IL: הגעה לסיום מחרוזת בזמן חיפוש התאמת ל "]" ב- IPv6 כתובות של ארח ב- URI: "%s"

en: IPv6 host address may not be empty in URI: "%s"
he_IL: כתובת מחשב מארח של IPv6 אינו יכול להיות ריק ב- URI: "%s"

en: unexpected character "%c" at position %d in URI (expected ":" or "/"): "%s"
he_IL: תו לא צפוי '%c' במיקום %d ב- URI (צפוי ":" או "/"): "%s"

en: extra key/value separator "=" in URI query parameter: "%s"
he_IL: מפריד מפתח/ערך נוסף "=" פרמטר שאילתה של URI: "%s"

en: missing key/value separator "=" in URI query parameter: "%s"
he_IL: חסר מפריד מפתח/ערך "=" בפרמטר שאילתה של URI: "%s"

en: invalid URI query parameter: "%s"
he_IL: פרמטר שאילתה של URI לא חוקי: "%s"

en: invalid percent-encoded token: "%s"
he_IL: אסימן אשר מקודד באחוזים לא חוקי: "%s"

en: forbidden value %%00 in percent-encoded value: "%s"
he_IL: ערך אסור %%00 בערך מקודד באחוזים: "%s"

en: connection pointer is NULL
he_IL: החיבור מצביע הוא NULL

en: WARNING: password file "%s" is not a plain file
he_IL: אזהרה: קובץ הסיסמאות '%s' אינו קובץ רגיל

en: WARNING: password file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
he_IL: אזהרה: לקובץ הסיסמאות "%s" יש גישה קבוצתית או העולם; הרשאות צריך להיות u=rw (0600) או פחות

en: password retrieved from file "%s"
he_IL: הסיסמה שאוחזרו מקובץ "%s"

en: NOTICE
he_IL: הודעות

en: command string is a null pointer
he_IL: מחרוזת הפקודה הוא מצביע null

en: number of parameters must be between 0 and 65535
he_IL: מספר פרמטרים חייב להיות בין 0 ל- 65535\

en: statement name is a null pointer
he_IL: שם המשפט הוא מצביע ריק

en: function requires at least protocol version 3.0
he_IL: פונקציה דורשת לפחות פרוטוקול גירסה 3.0

en: no connection to the server
he_IL: אין חיבור לשרת

en: another command is already in progress
he_IL: פקודה אחרת כבר נמצאת בביצוע

en: length must be given for binary parameter
he_IL: אורך חייב להינתן עבור פרמטר בינארי

en: unexpected asyncStatus: %d
he_IL: בלתי צפוי asyncStatus: %d

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_RESULTCREATE event
he_IL: נכשל PGEventProc "%s" במהלך האירוע PGEVT_RESULTCREATE

en: COPY terminated by new PQexec
he_IL: תהליך COPY הופסק על-ידי PQexec חדש

en: COPY IN state must be terminated first
he_IL: מצב COPY IN חייב להפסק קודם

en: COPY OUT state must be terminated first
he_IL: מצב COPY OUT חייב להפסק קודם

en: PQexec not allowed during COPY BOTH
he_IL: אינו מותר PQexec  במהלך COPY BOTH

en: no COPY in progress
he_IL: אין COPY בביצוע

en: connection in wrong state
he_IL: החיבור במצב הלא נכון

en: invalid ExecStatusType code
he_IL: קוד ExecStatusTyp לא תקין

en: PGresult is not an error result
he_IL: ערך PGresult אינו תוצאת שגיאה

en: column number %d is out of range 0..%d
he_IL: מספר העמודה %d נמצא מחוץ לטווח 0..%d

en: row number %d is out of range 0..%d
he_IL: מספר שורה %d נמצא מחוץ לטווח 0..%d

en: parameter number %d is out of range 0..%d
he_IL: פרמטר מספר %d נמצא מחוץ לטווח 0..%d

en: could not interpret result from server: %s
he_IL: לא יכלה לפרש את התוצאה מן שרת: %s

en: incomplete multibyte character
he_IL: תווים מרובי-בתים לא שלמים

en: cannot determine OID of function lo_truncate
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_truncate

en: argument of lo_truncate exceeds integer range
he_IL: הארגומנט ל lo_truncate עולה על טווח מספר שלם

en: cannot determine OID of function lo_truncate64
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_truncate64

en: argument of lo_read exceeds integer range
he_IL: הארגומנט ל lo_read עולה על טווח מספר שלם

en: argument of lo_write exceeds integer range
he_IL: הארגומנט ל lo_write עולה על טווח מספר שלם

en: cannot determine OID of function lo_lseek64
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_lseek64

en: cannot determine OID of function lo_create
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_create

en: cannot determine OID of function lo_tell64
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_tell64

en: could not open file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לפתוח קובץ "%s": %s

en: could not read from file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא מתוך הקובץ "%s": %s

en: could not write to file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לכתוב את הקובץ "%s": %s

en: query to initialize large object functions did not return data
he_IL: שאילתת לאתחל פונקציות של אובייקט גדול לא החזירה נתונים

en: cannot determine OID of function lo_open
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_open

en: cannot determine OID of function lo_close
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lo_close

en: cannot determine OID of function lo_creat
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lo_creat

en: cannot determine OID of function lo_unlink
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_unlink

en: cannot determine OID of function lo_lseek
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lo_lseek

en: cannot determine OID of function lo_tell
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה lo_tell

en: cannot determine OID of function loread
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID של פונקציה loread

en: cannot determine OID of function lowrite
he_IL: אין אפשרות לקבוע את OID  של פונקציה lowrite

en: integer of size %lu not supported by pqGetInt
he_IL: מספר שלם בגודל %lu אינו נתמך על ידי pqGetInt

en: integer of size %lu not supported by pqPutInt
he_IL: מספר שלם בגודל %lu אינו נתמך על ידי pqPutInt

en: connection not open
he_IL: חיבור לא פתוח

en: server closed the connection unexpectedly
    	This probably means the server terminated abnormally
    	before or while processing the request.
he_IL: שרת סגר את החיבור שבאופן בלתי צפוי
    זה כנראה אומר שהשרת נכבה בצורה חריגה
    לפני או בעת עיבוד הבקשה.

en: timeout expired
he_IL: פג הזמן הקצוב

en: invalid socket
he_IL: שקע לא חוקי

en: select() failed: %s
he_IL: נכשל select(): %s

en: invalid setenv state %c, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב setenv לא תקין %c, כנראה מעידה על נזק לזיכרון

en: invalid state %c, probably indicative of memory corruption
he_IL: מצב לא תקין %c, כנראה מעידה על נזק לזיכרון

en: message type 0x%02x arrived from server while idle
he_IL: סוג ההודעה 0x%02x הגיעו משרת בזמן חוסר פעילות

en: out of memory
he_IL: אין זיכרון פנוי

en: unexpected character %c following empty query response ("I" message)
he_IL: תו לא צפוי %c בעקבות תגובת שאילתה ריקה (הודעת "I")

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
he_IL: השרת שלח נתונים ("D" הודעה) ללא תיאור השורה מוקדמת (הודעה "T")

en: server sent binary data ("B" message) without prior row description ("T" message)
he_IL: השרת שלח נתונים בינאריים (הודעה "B") ללא תיאור השורה מוקדמת (הודעה "T")

en: unexpected response from server; first received character was "%c"
he_IL: תגובה לא צפויה משרת; התו הראשון שהתקבל היה '%c'

en: out of memory for query result
he_IL: אין די זיכרון עבור תוצאת שאילתה

en: lost synchronization with server, resetting connection
he_IL: אבד סינכרון עם שרת, איפוס החיבור

en: protocol error: id=0x%x
he_IL: שגיאת פרוטוקול:  id=0x%x

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
he_IL: השרת שלח נתונים ("D" הודעה) ללא תיאור השורה מוקדמת (הודעה "T")

en: message contents do not agree with length in message type "%c"
he_IL: תוכן ההודעה לא תואם את האורך בסוג ההודעה '%c'

en: lost synchronization with server: got message type "%c", length %d
he_IL: אבד סינכרון עם שרת: יש סוג ההודעה "%c", אורך %d

en: insufficient data in "T" message
he_IL: אין מספיק נתונים בהודעת "T"

en: extraneous data in "T" message
he_IL: נתונים חיצוניים בהודעה "T".

en: extraneous data in "t" message
he_IL: נתונים חיצוניים בהודעה "t"

en: insufficient data in "D" message
he_IL: אין מספיק  נתונים בהודעת "D"

en: unexpected field count in "D" message
he_IL: תוצאת ספירת שדות בלתי צפויה בהודעה "D"

en: extraneous data in "D" message
he_IL: נתונים חיצוניים בהודעה "D"

en: no error message available
he_IL: הודעת שגיאה לא זמינה

note: translator: %s represents a digit string
en:  at character %s
he_IL:  בתו %s

en: DETAIL:  %s
he_IL: פירוט: %s

en: HINT:  %s
he_IL: רמז: %s

en: QUERY:  %s
he_IL: שאילתה: %s

en: CONTEXT:  %s
he_IL: ההקשר: %s

en: SCHEMA NAME:  %s
he_IL: שם הסכימה: %s

en: TABLE NAME:  %s
he_IL: שם הטבלה: %s

en: COLUMN NAME:  %s
he_IL: שם עמודה: %s

en: DATATYPE NAME:  %s
he_IL: שם סוג נתונים: %s

en: CONSTRAINT NAME:  %s
he_IL: שם לאילוץ: %s

en: LOCATION:
he_IL: מיקום:

en: LINE %d:
he_IL: השורה %d:

en: PQgetline: not doing text COPY OUT
he_IL: תכנית PQgetline: לא עושה טקסט COPY OUT.

en: SSL SYSCALL error: %s
he_IL: שגיאה SSL SYSCALL: %s

en: SSL SYSCALL error: EOF detected
he_IL: שגיאת SSL SYSCALL: EOF זוהה

en: SSL error: %s
he_IL: שגיאת SSL: %s

en: SSL connection has been closed unexpectedly
he_IL: חיבור SSL נסגר באופן בלתי צפוי

en: unrecognized SSL error code: %d
he_IL: קוד שגיאת SSL לא מזוהה: %d

en: SSL certificate's name entry is missing
he_IL: שם תעודת SSL חסר

en: SSL certificate's name contains embedded null
he_IL: שם תעודת SSL מכיל ערך null מוטבע

en: host name must be specified for a verified SSL connection
he_IL: יש לציין שם המארח עבור חיבור SSL מאומת

en: server certificate for "%s" does not match host name "%s"
he_IL: תעודת השרת עבור '%s' אינה תואמת עם שם מארח "%s"

en: could not get server's host name from server certificate
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל שם המארח של השרת מתעודת השרת

en: could not create SSL context: %s
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור את הקשר SSL: %s

en: could not read root certificate file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא את קובץ תעודת הבסיס "%s": %s

en: SSL library does not support CRL certificates (file "%s")
he_IL: ספריית SSL אינה תומכת בתעודות CRL (הקובץ "%s")

en: could not get home directory to locate root certificate file
    Either provide the file or change sslmode to disable server certificate verification.
he_IL: לא ניתן לגשת לספריית הבית כדי לאתר קובץ תעודת הבסיס
    או תספק את הקובץ או תשנה את sslmode כדי לבטל את אימות תעודת שרת.

en: root certificate file "%s" does not exist
    Either provide the file or change sslmode to disable server certificate verification.
he_IL: קובץ תעודת הבסיס '%s' אינו קיים
    או תספק את הקובץ או תשנה את sslmode כדי לבטל את אימות תעודת שרת.

en: could not open certificate file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לפתוח את קובץ התעודה "%s": %s

en: could not read certificate file "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא את קובץ התעודה "%s": %s

en: could not establish SSL connection: %s
he_IL: לא היתה אפשרות ליצור חיבור SSL: %s

en: could not load SSL engine "%s": %s
he_IL: אין אפשרות לטעון את מנוע SSL "%s": %s

en: could not initialize SSL engine "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לאתחל את מנוע SSL "%s": %s

en: could not read private SSL key "%s" from engine "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקרוא מפתח פרטי SSL "%s" מהמנוע "%s": %s

en: could not load private SSL key "%s" from engine "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לטעון מפתח פרטי SSL "%s" מהמנוע "%s": %s

en: certificate present, but not private key file "%s"
he_IL: התעודה קיימת, אבל לא קובץ של  המפתח הפרטי "%s"

en: private key file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
he_IL: לקובץ המפתח פהרטי "%s" יש גישה קבוצתית או העולם; הרשאות צריך להיות u = rw (0600) או פחות

en: could not load private key file "%s": %s
he_IL: אין אפשרות לטעון את קובץ המפתח הפרטי "%s": %s

en: certificate does not match private key file "%s": %s
he_IL: התעודה אינה תואמת קובץ המפתח הפרטי "%s": %s

en: certificate could not be obtained: %s
he_IL: לא היתה אפשרות להשיג את התעודה: %s

en: no SSL error reported
he_IL: אין דיווח על שגיאת SSL

en: SSL error code %lu
he_IL: קוד שגיאת SSL %lu

en: could not receive data from server: %s
he_IL: לא יכול לקבל נתונים משרת: %s

en: could not send data to server: %s
he_IL: לא היתה אפשרות לשלוח נתונים לשרת: %s

en: unrecognized socket error: 0x%08X/%d
he_IL: שגיאת שקע לא מזוהה: 0x%08X/%d

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
he_IL: לא ניתן לשכפל מצביע ריק (שגיאה פנימית)

en: could not look up effective user ID %ld: %s
he_IL: לא יכול לחפש יעיל את המשתמש עם מזהה % ld: %s

en: user does not exist
he_IL: משתמש לא קיים

en: user name lookup failure: error code %lu
he_IL: כישלון בדיקה עבור שם המשתמש: קוד שגיאה % lu

en: (%lu row) | (%lu rows)
he_IL[0]: (% lu שורה)
he_IL[1]: (% lu שורות)

en: Interrupted
he_IL: הופסק

en: Cannot add header to table content: column count of %d exceeded.
he_IL: אין אפשרות להוסיף כותרת לתוכן בטבלה:  סה"כ חריגה של %d העמודות.

en: Cannot add cell to table content: total cell count of %d exceeded.
he_IL: לא ניתן להוסיף תא לתוכן בטבלה: סה"כ חריגה של %d התאים.

en: invalid output format (internal error): %d
he_IL: תבנית הפלט לא תיקנית (שגיאה פנימית): %d

en: %s: cannot cluster all databases and a specific one at the same time
he_IL: %s: לא יכול ל'בץ את כל מסדי הנתונים ואחד ספציפי זה בו זמנית

en: %s: cannot cluster specific table(s) in all databases
he_IL: %s: לא יכול לקבץ טבלאות ספציפיות / טבלה ספציפית בתוך כל מסדי הנתונים

en: %s: clustering of table "%s" in database "%s" failed: %s
he_IL: %s: התקבצות של "%s" הטבלה במסד הנתונים '%s' נכשלה: %s

en: %s: clustering of database "%s" failed: %s
he_IL: %s: התקבצות של מסד הנתונים '%s' נכשל: %s

en: %s: clustering database "%s"
he_IL: %s: קיבוץ באשכולות מסד הנתונים '%s'.

en: %s clusters all previously clustered tables in a database.
he_IL: %s מקבץ את כל הטבלאות המקובצות בעבר במסד נתונים.

en: Usage:
he_IL: שימוש:

en: 
    Options:
he_IL: 
    אפשרויות:

en:   -a, --all                 cluster all databases
he_IL:   -a, --all                 לקבץ את כל מסדי הנתונים

en:   -d, --dbname=DBNAME       database to cluster
he_IL:  -d, --dbname=DBNAME       לקבץ את מסד הנתונים

en:   -e, --echo                show the commands being sent to the server
he_IL:   -e, --echo                להציג  את הפקודות הנשלחות לשרת

en:   -q, --quiet               don't write any messages
he_IL:   -q, --quiet               אל תכתוב שום הודעות

en:   -t, --table=TABLE         cluster specific table(s) only
he_IL:   -t, --table=TABLE         לקבץ את הטבלה(אות) ספציפית(יות) בלבד

en:   -v, --verbose             write a lot of output
he_IL:   -v, --verbose             לכתוב הרבה פלט מפורט

en: 
    Connection options:
he_IL: 
    אפשרויות חיבור:

en:   -h, --host=HOSTNAME       database server host or socket directory
he_IL:   -h, --host=HOSTNAME שרת מארח של מסד הנתונים  או ספריית שקע

en:   -p, --port=PORT           database server port
he_IL:   -p, --port=PORT יציאת שרת מסד נתונים

en:   -U, --username=USERNAME   user name to connect as
he_IL:   -U, --username=USERNAME שם המשתמש להתחבר איתו

en:   -w, --no-password         never prompt for password
he_IL:   -w, --no-password לעולם לא לבקש סיסמה

en:   -W, --password            force password prompt
he_IL:   -W, --password   נדרשת בקשת סיסמה

en:   --maintenance-db=DBNAME   alternate maintenance database
he_IL:   --maintenance-db=DBNAME מסד נתונים תחזוקה חלופי

en: 
    Read the description of the SQL command CLUSTER for details.
he_IL: 
    תקרא את התיאור של הפקודת CLUSTER  לקבלת פרטים.

en: 
    Report bugs to <pgsql-bugs@postgresql.org>.
he_IL: 
    לדווח על באגים ל <pgsql-bugs@postgresql.org>

en: Password:
he_IL: סיסמה:

en: %s: could not connect to database %s: out of memory
he_IL: %s: לא ניתן להתחבר אל מסד הנתונים %s: אין מספיק זיכרון

en: %s: could not connect to database %s: %s
he_IL: %s: לא ניתן להתחבר אל מסד נתונים %s: %s

en: %s: query failed: %s
he_IL: %s: שאילתה נכשלה: %s

en: %s: query was: %s
he_IL: %s: שאילתה היתה: %s

en: Please answer "%s" or "%s".
he_IL: נא לענות "%s" או "%s".

en: Cancel request sent
he_IL: בקשת ביטול נשלחה

en: Could not send cancel request: %s
he_IL: לא ניתן לשלוח את בקשת ביטול: %s

en: %s: only one of --locale and --lc-ctype can be specified
he_IL: %s: ניתן לציין רק אחד מ  --locale ו  --lc-ctype

en: %s: only one of --locale and --lc-collate can be specified
he_IL: %s: ניתן לציין רק אחד מ  --locale ו  --lc-collate

en: %s: "%s" is not a valid encoding name
he_IL: %s: "%s" אינו שם קידוד חוקי

en: %s: database creation failed: %s
he_IL: %s: יצירה של מסד הנתונים נכשל: %s

en: %s: comment creation failed (database was created): %s
he_IL: %s: יצירת הערה נכשלה (מסד נתונים נוצר): %s

en: %s creates a PostgreSQL database.
he_IL: %s יוצר מסד נתונים PostgreSQL.

en:   -D, --tablespace=TABLESPACE  default tablespace for the database
he_IL:  -D, --tablespace=TABLESPACE   מרחב טבלאות ברירת מחדל עבור מסד הנתונים

en:   -e, --echo                   show the commands being sent to the server
he_IL:   -e, --echo                להציג  את הפקודות הנשלחות לשרת

en:   -E, --encoding=ENCODING      encoding for the database
he_IL:   -E, --encoding=ENCODING       קידוד של מסד הנתונים

en:   -l, --locale=LOCALE          locale settings for the database
he_IL:   -l, --locale=LOCALE          הגדרות אזוריות של מסד הנתונים

en:       --lc-collate=LOCALE      LC_COLLATE setting for the database
he_IL:       --lc-collate=LOCALE      LC_COLLATE הגדרות עבור מסד הנתונים

en:       --lc-ctype=LOCALE        LC_CTYPE setting for the database
he_IL:       --lc-ctype=LOCALE        LC_CTYPE הגדרה עבור מסד הנתונים

en:   -O, --owner=OWNER            database user to own the new database
he_IL:   -O, --owner=OWNER            משתמש מסד הנתונים הבעלים של מסד הנתונים החדש

en:   -T, --template=TEMPLATE      template database to copy
he_IL:   -T, --template=TEMPLATE      תבנית מסד הנתונים להעתקה

en:   -V, --version                output version information, then exit
he_IL:   -V, --version             להציג מידע על הגירסה, ולאחר מכן לצאת

en:   -?, --help                   show this help, then exit
he_IL:   -?, --help                להציג עזרה זו, ולאחר מכן לצאת

en:   -h, --host=HOSTNAME          database server host or socket directory
he_IL:   -h, --host=HOSTNAME שרת מארח של מסד הנתונים  או ספריית שקע

en:   -p, --port=PORT              database server port
he_IL:   -p, --port=PORT יציאת שרת מסד נתונים

en:   -U, --username=USERNAME      user name to connect as
he_IL:   -U, --username=USERNAME שם המשתמש להתחבר איתו

en:   -w, --no-password            never prompt for password
he_IL:   -w, --no-password לעולם לא לבקש סיסמה

en:   -W, --password               force password prompt
he_IL:   -W, --password   נדרשת בקשת סיסמה

en:   --maintenance-db=DBNAME      alternate maintenance database
he_IL:   --maintenance-db=DBNAME מסד נתונים תחזוקה חלופי

en: 
    By default, a database with the same name as the current user is created.
he_IL: 
    כברירת מחדל, מסד נתונים נוצר עם שם זהה לזה המשתמש הנוכחי.

en: Enter name of role to add:
he_IL: הזן שם של תפקיד כדי להוסיף:

en: Enter password for new role:
he_IL: הזן סיסמה עבור תפקיד חדש:

en: Enter it again:
he_IL: הזן שוב:

en: Passwords didn't match.
he_IL: סיסמאות אינן תואמות.

en: Shall the new role be a superuser?
he_IL: יהיה התפקיד החדש משתמש על?

en: Shall the new role be allowed to create databases?
he_IL: התפקיד החדש יהיה רשאי ליצור מסדי נתונים?

en: Shall the new role be allowed to create more new roles?
he_IL: התפקיד החדש יהיה רשאי ליצור תפקידים חדשים?

en: Password encryption failed.
he_IL: הצפנת סיסמה נכשל.

en: %s: creation of new role failed: %s
he_IL: %s: יצירת תפקיד חדש נכשלה: %s

en: %s creates a new PostgreSQL role.
he_IL: %s יוצר תפקיד PostgreSQL חדש.

en:   -c, --connection-limit=N  connection limit for role (default: no limit)
he_IL:   -c, --connection-limit=N  מגבלת החיבורים עבור תפקיד (ברירת מחדל: אין גבול)

en:   -d, --createdb            role can create new databases
he_IL:   -d, --createdb            תפקיד יכול ליצור מסדי נתונים חדשים

en:   -D, --no-createdb         role cannot create databases (default)
he_IL:   -D, --no-createdb         תפקיד לא יכול ליצור מסדי נתונים חדשים (ברירת מחדל)

en:   -E, --encrypted           encrypt stored password
he_IL:   -E, --encrypted           להצפין סיסמה מאוחסנת

en:   -g, --role=ROLE           new role will be a member of this role
he_IL:   -g, --role=ROLE           תפקיד חדש יהיה חבר של תפקיד זה

en:   -i, --inherit             role inherits privileges of roles it is a
                                member of (default)
he_IL:   -i, --inherit             תפקיד יורש הרשאות מתפקידים
                                אשר הוא חבר בהם (ברירת מחדל)

en:   -I, --no-inherit          role does not inherit privileges
he_IL:   -I, --no-inherit          תפקיד אינו יורש הרשאות

en:   -l, --login               role can login (default)
he_IL:   -l, --login               תפקיד יכול להתחבר (ברירת מחדל)

en:   -L, --no-login            role cannot login
he_IL:   -L, --no-login            תפקיד לא כול להתחבר

en:   -N, --unencrypted         do not encrypt stored password
he_IL:   -N, --unencrypted         לא למצפין את הסיסמה המאוחסנת

en:   -P, --pwprompt            assign a password to new role
he_IL:   -P, --pwprompt            להקצות סיסמה לתפקיד חדש

en:   -r, --createrole          role can create new roles
he_IL:   -r, --createrole          תפקיד יכול ליצור תפקידים חדשים

en:   -R, --no-createrole       role cannot create roles (default)
he_IL:   -R, --no-createrole       תפקיד לא יכוך ליצור תפקידים (ברירת מחדל)

en:   -s, --superuser           role will be superuser
he_IL:   -s, --superuser           תפקיד יהיה משתמש על

en:   -S, --no-superuser        role will not be superuser (default)
he_IL:   -S, --no-superuser        תפקיד לא יהיה משתמש על (ברירת מחדל)

en:   --interactive             prompt for missing role name and attributes rather
                                than using defaults
he_IL:   --interactive             לבקש את שם התפקיד ותכונות החסרות במקום
                                שימוש בברירת מחדל

en:   --replication             role can initiate replication
he_IL:   --replication             תפקיד יכול ליזום שכפול

en:   --no-replication          role cannot initiate replication
he_IL:   --no-replication          תפקיד לא יכול ליזום שכפול

en:   -U, --username=USERNAME   user name to connect as (not the one to create)
he_IL:   -U, --username=USERNAME שם המשתמש להתחבר איתו (לא אחד כדי ליצור)

en: %s: missing required argument database name
he_IL: %s: חסר שם מסד הנתונים של ארגומנט נדרש

en: Database "%s" will be permanently removed.
he_IL: מסד הנתונים '%s' יוסר לצמיתות.

en: Are you sure?
he_IL: האם אתה בטוח?

en: %s: database removal failed: %s
he_IL: %s: הסרת מסד הנתונים נכשלה: %s

en: %s removes a PostgreSQL database.
he_IL: %s מסיר מסד נתונים PostgreSQL.

en:   -i, --interactive         prompt before deleting anything
he_IL:   -i, --interactive         לבקש אישור לפני מחיקת כל דבר

en:   --if-exists               don't report error if database doesn't exist
he_IL:   --if-exists               לא לדווח על שגיאה אם מסד הנתונים אינו קיים

en: Enter name of role to drop:
he_IL: הזן שם של תפקיד על מנת למחוק:

en: %s: missing required argument role name
he_IL: %s: חסר ארגומנט נדרש שם תפקיד

en: Role "%s" will be permanently removed.
he_IL: תפקיד "%s" יוסר לצמיתות.

en: %s: removal of role "%s" failed: %s
he_IL: %s: הסרת תפקיד "%s" נכשלה: %s

en: %s removes a PostgreSQL role.
he_IL: %s מסיר  תפקיד של PostgreSQL.

en:   -i, --interactive         prompt before deleting anything, and prompt for
                                role name if not specified
he_IL:   -i, --interactive         לבקש אישור לפני מחיקת כל דבר, לא לבקש
                               שם תפקיד אם לא צוין

en:   --if-exists               don't report error if user doesn't exist
he_IL:   --if-exists               לא לדווח שגיאה אם המשתמש אינו קיים

en:   -U, --username=USERNAME   user name to connect as (not the one to drop)
he_IL:   -U, --username=USERNAME שם המשתמש להתחבר איתו (לא אחד שצריכים למחוק)

en: %s: could not fetch default options
he_IL: %s: לא יכול להביא את אפשרויות ברירת המחדל

en: accepting connections
he_IL: קבלת חיבורים

en: rejecting connections
he_IL: דחיית חיבורים

en: no response
he_IL: אין תגובה

en: no attempt
he_IL: אין ניסיון

en: unknown
he_IL: לא ידוע

en: %s issues a connection check to a PostgreSQL database.
he_IL: %s מתחיל בדיקת חיבור למסד נתונים PostgreSQL.

en:   -d, --dbname=DBNAME      database name
he_IL:   -d, --dbname=DBNAME      שם מסד הנתונים

en:   -q, --quiet              run quietly
he_IL:   -q, --quiet              לרוץ בשקט

en:   -?, --help               show this help, then exit
he_IL:   -?, --help                להציג עזרה זו, ולאחר מכן לצאת

en:   -h, --host=HOSTNAME      database server host or socket directory
he_IL:   -h, --host=HOSTNAME שרת מארח של מסד הנתונים  או ספריית שקע

en:   -p, --port=PORT          database server port
he_IL:   -p, --port=PORT יציאת שרת מסד נתונים

en:   -t, --timeout=SECS       seconds to wait when attempting connection, 0 disables (default: %s)
he_IL:   -t, --timeout=SECS       שניות שיש להמתין בעת ניסיון ההתקשרות, 0 משבית (ברירת המחדל: %s)

en:   -U, --username=USERNAME  user name to connect as
he_IL:   -U, --username=USERNAME שם המשתמש להתחבר איתו

en: %s: cannot reindex all databases and a specific one at the same time
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור כל מסדי הנתונים ועבור האחד הספציפי בו זמנית

en: %s: cannot reindex all databases and system catalogs at the same time
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור כל מסדי הנתונים וכל קטלוגים של מערכת בו זמנית

en: %s: cannot reindex specific schema(s) in all databases
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור סכימה(ות) ספציפית(יות) בכל מסדי הנתונים

en: %s: cannot reindex specific table(s) in all databases
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור טבלה(ות) ספציפית(יות) בכל מסדי הנתונים

en: %s: cannot reindex specific index(es) in all databases
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור אינדקס(ים) ספציפי(ים) בכל מסדי הנתונים

en: %s: cannot reindex specific schema(s) and system catalogs at the same time
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור סכימה(ות) ספציפית(יות) וקטלוגים של מערכת בו זמנית

en: %s: cannot reindex specific table(s) and system catalogs at the same time
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור טבלה(ות) ספציפית(יות) וקטלוגים של מערכת בו זמנית

en: %s: cannot reindex specific index(es) and system catalogs at the same time
he_IL: %s: לא ניתן ליצור אינדקס מחדש עבור אינדקס(ים) ספציפי(ים)  וקטלוגים של מערכת בו זמנית

en: %s: reindexing of table "%s" in database "%s" failed: %s
he_IL: %s: יוצר אינדקס מחדש של הטבלה "%s"  במסד הנתונים '%s' נכשל: %s

en: %s: reindexing of index "%s" in database "%s" failed: %s
he_IL: %s: יוצר אינדקס מחדש של אינדקס "%s"  במסד הנתונים '%s' נכשל: %s

en: %s: reindexing of schema "%s" in database "%s" failed: %s
he_IL: %s: יוצר אינדקס מחדש של סכימה "%s"  במסד הנתונים '%s' נכשל: %s

en: %s: reindexing of database "%s" failed: %s
he_IL: %s: יוצר אינדקס מחדש של מסד הנתונים '%s' נכשל: %s

en: %s: reindexing database "%s"
he_IL: %s: יצור אינדקס מחדש את מסד הנתונים '%s'.

en: %s: reindexing of system catalogs failed: %s
he_IL: %s: יוצר אינדקס מחדש של קטלוג המערכת נכשל: %s

en: %s reindexes a PostgreSQL database.
he_IL: %s יוצר אינדקס מחדש עובר מסד נתונים PostgreSQL.

en:   -a, --all                 reindex all databases
he_IL:   -a, --all                 לאנדקס מחדש את כל מסדי הנתונים

en:   -d, --dbname=DBNAME       database to reindex
he_IL:   -d, --dbname=DBNAME       מסד נתונים ליצירת אינדקס מחדש

en:   -i, --index=INDEX         recreate specific index(es) only
he_IL:   -i, --index=INDEX         ,תשחזר רק אינדקס(ים) ספציפי(ים) בלבד

en:   -s, --system              reindex system catalogs
he_IL:   -s, --system              מאנדקס מחדש את קטלוגים של מערכת

en:   -S, --schema=SCHEMA       reindex specific schema(s) only
he_IL:   -S, --schema=SCHEMA       לאנדקס מחדש את הסכימה(ות) ספציפי(ות) בלבד

en:   -t, --table=TABLE         reindex specific table(s) only
he_IL:   -t, --table=TABLE         לאנדקס מחדש את הטבלה(אות) ספציפית(יות) בלבד

en: 
    Read the description of the SQL command REINDEX for details.
he_IL: 
    תקרא את התיאור של הפקודה REINDEX  לפרטים.

en: %s: number of parallel jobs must be at least 1
he_IL: %s: מספר משימות מקבילות חייב להיות לפחות 1

en: %s: too many parallel jobs requested (maximum: %d)
he_IL: %s: משימות מקבילות רבות מדי המבוקש ( מספר מרבי: %d)

en: %s: cannot use the "%s" option when performing only analyze
he_IL: %s: לא ניתן להשתמש באפשרות "%s" בעת ביצוע ניתוח בלבד

en: %s: cannot vacuum all databases and a specific one at the same time
he_IL: %s: לא יכול לנקות את כל מסדי הנתונים ואחד ספציפי זה בו זמנית

en: %s: cannot vacuum specific table(s) in all databases
he_IL: %s: לא יכול לנקות טבלאות ספציפיות / טבלה ספציפית בכל מסדי הנתונים

en: Generating minimal optimizer statistics (1 target)
he_IL: הפקת הסטטיסטיקה מינימלי ת עובר האופטימיזציה (יעד 1)

en: Generating medium optimizer statistics (10 targets)
he_IL: הפקת הסטטיסטיקה מינימלי ת עובר האופטימיזציה (10 יעדים)

en: Generating default (full) optimizer statistics
he_IL: הפקת הסטטיסטיקות ברירת המחדל (מלאות) עבור האופטימיזציה

en: %s: processing database "%s": %s
he_IL: %s: מעבד מסד הנתונים '%s': %s

en: %s: vacuuming database "%s"
he_IL: %s: מנקה מסד הנתונים '%s'

en: %s: vacuuming of table "%s" in database "%s" failed: %s
he_IL: %s: ניקוי של "%s" הטבלה במסד הנתונים '%s' נכשל: %s

en: %s: vacuuming of database "%s" failed: %s
he_IL: %s: ניקוי של מסד הנתונים '%s' נכשל: %s

en: %s: invalid socket: %s
he_IL: %s: שקע לא חוקית: %s

en: %s cleans and analyzes a PostgreSQL database.
he_IL: %s מנקה ומנתח PostgreSQL מסד נתונים.

en:   -a, --all                       vacuum all databases
he_IL:   -a, --all                       לנקות כל מסדי נתונים

en:   -d, --dbname=DBNAME             database to vacuum
he_IL:   -d, --dbname=DBNAME             מסד נתונים לניקוי

en:   -e, --echo                      show the commands being sent to the server
he_IL:   -e, --echo                להציג  את הפקודות הנשלחות לשרת

en:   -f, --full                      do full vacuuming
he_IL:   -f, --full                      תעשה ניקוי מלא

en:   -F, --freeze                    freeze row transaction information
he_IL:   -F, --freeze                    להקפיא נתוני הטרנסאקציה של שורה

en:   -j, --jobs=NUM                  use this many concurrent connections to vacuum
he_IL:   -j, --jobs=NUM                  להשתמש בחיבורים מקבילים רבים לניקוי

en:   -q, --quiet                     don't write any messages
he_IL:   -q, --quiet               אל תכתוב שום הודעות

en:   -t, --table='TABLE[(COLUMNS)]'  vacuum specific table(s) only
he_IL:   -t, --table='TABLE[(COLUMNS)]' ואקום טבלאות ספציפיות בלבד

en:   -v, --verbose                   write a lot of output
he_IL:   -v, --verbose             לכתוב הרבה פלט מפורט

en:   -V, --version                   output version information, then exit
he_IL:   -V, --version             להציג מידע על הגירסה, ולאחר מכן לצאת

en:   -z, --analyze                   update optimizer statistics
he_IL:   -z, --analyze                   לעדכן את הסטטיסטיקה עבור האופטימיזציה

en:   -Z, --analyze-only              only update optimizer statistics; no vacuum
he_IL:   -Z, --analyze-only              רק לעדכן את הסטטיסטיקה עובר האופטימיזציה; אין ניקוי

en:       --analyze-in-stages         only update optimizer statistics, in multiple
                                      stages for faster results; no vacuum
he_IL:       --analyze-in-stages          רק לעדכן את סטטיסטיקה עבור האופטימיזציה, בשלבים מרובים 
                                  עבור תוצאות מהירות יותר; אין ניקוי

en:   -?, --help                      show this help, then exit
he_IL:   -?, --help                להציג עזרה זו, ולאחר מכן לצאת

en: 
    Read the description of the SQL command VACUUM for details.
he_IL: 
    תקרא את התיאור של הפקודה VACUUM לפרטים.

en: could not identify current directory: %s
he_IL: לא יוכל לזהות את הספריה הנוכחית: %s

en: invalid binary "%s"
he_IL: בינארי לא חוקי "%s"

en: could not read binary "%s"
he_IL: לא ניתן לקרוא בינארי "%s"

en: could not find a "%s" to execute
he_IL: לא ניתן למצוא "%s" לביצוע

en: could not change directory to "%s": %s
he_IL: לא לשנות לשנות ספריות ל "%s": %s

en: could not read symbolic link "%s"
he_IL: לא ניתן לקרוא את הקישור הסימבולי "%s"

en: command not found
he_IL: הפקודה לא נמצאה

en: child process exited with exit code %d
he_IL: תהליך צאצא יצא עם %d

en: child process was terminated by exception 0x%X
he_IL: תהליך צאצא הופסק על ידי חריגה 0 0x %X

en: child process was terminated by signal %s
he_IL: תהליך צאצא הופסק על ידי האות %s

en: child process was terminated by signal %d
he_IL: תהליך צאצא הופסק על ידי האות %d

en: child process exited with unrecognized status %d
he_IL: תהליך צאצא יצא עם מצב לא מזוהה %d

en: skipping recursive expansion of variable "%s"
he_IL: דילוג על הרחבת רקורסיבית של משתנה "%s"

en: Invalid command \%s. Try \? for help.
he_IL: הפקודה לא חוקית \%s. נסה \? לקבלת עזרה.

en: invalid command \%s
he_IL: פקודה לא חוקית \%s

en: \%s: extra argument "%s" ignored
he_IL: \%s: התעלמות מהארגומנט הנוסף "%s"

en: \%s command ignored; use \endif or Ctrl-C to exit current \if block
he_IL: \%s התעלמות מהפקודה; להשתמש \endif או Ctrl-C כדי לצאת מבלוק \if הנוכחי

en: could not get home directory for user ID %ld: %s
he_IL: לא ניתן לקבל את ספריית הבית עבור משתמש עם מזהה % ld: %s

en: \%s: could not change directory to "%s": %s
he_IL: \%s: לא ניתן לשנות את ספריה ל"%s": %s

en: You are currently not connected to a database.
he_IL: אתה לא מחובר כרגע למסד נתונים.

en: You are connected to database "%s" as user "%s" via socket in "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר מסד הנתונים '%s' כמשתמש '%s ' באמצעות שקע ב- "%s" בפורט "%s".

en: You are connected to database "%s" as user "%s" on host "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר מסד הנתונים '%s' כמשתמש "%s" בשרת "%s" בפורט "%s".

en: no query buffer
he_IL: אין מאגר שאילתה

en: invalid line number: %s
he_IL: מספר שורה לא חוקי: %s

en: The server (version %s) does not support editing function source.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בעריכת קוד מקור של הפונקציה.

en: No changes
he_IL: אין שינויים

en: The server (version %s) does not support editing view definitions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בעריכת של הגדרות התצוגה.

en: %s: invalid encoding name or conversion procedure not found
he_IL: %s: שם הקידוד לא חוקי או שגרת ההמרה לא נמצאה

en: There is no previous error.
he_IL: אין שגיאה קודמת.

en: \%s: missing required argument
he_IL: \%s: חסר ארגומנט נדרש

en: \elif: cannot occur after \else
he_IL: \elif: לא יכולה להתרחש לאחר \else

en: \elif: no matching \if
he_IL: \elif: \if לא תואמות

en: \else: cannot occur after \else
he_IL: \else: לא יכולה להתרחש לאחר \else

en: \else: no matching \if
he_IL: \else: \if לא תואמות

en: \endif: no matching \if
he_IL: \endif: \if לא תואמות

en: Query buffer is empty.
he_IL: מאגר השאילתה ריק.

en: Enter new password:
he_IL: הזן סיסמה חדשה:

en: \%s: could not read value for variable
he_IL: \%s: לא ניתן לקרוא את ערך המשתנה

en: Query buffer reset (cleared).
he_IL: מאגר השאילתה אופם (נוקה).

en: Wrote history to file "%s".
he_IL: כתב היסטוריה לקובץ "%s".

en: \%s: environment variable name must not contain "="
he_IL: \%s: שם משתנה סביבה אינו יכול להכיל "="

en: The server (version %s) does not support showing function source.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בתצוגת קוד מקור של הפונקציה.

en: function name is required
he_IL: שם הפונקציה נדרש

en: The server (version %s) does not support showing view definitions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בתצוגה של הגדרות התצוגה.

en: view name is required
he_IL: שם תצוגה נדרש

en: Timing is on.
he_IL: התזמון הופעל.

en: Timing is off.
he_IL: התזמון הופסק.

en: Password for user %s:
he_IL: הסיסמה עבור המשתמש %s:

en: All connection parameters must be supplied because no database connection exists
he_IL: יש לספק את כל פרמטרי החיבור כי אין חיבור מסד נתונים קיים

en: Previous connection kept
he_IL: החיבור הקודם נשמר

en: \connect: %s
he_IL: התחבר ל %s

en: You are now connected to database "%s" as user "%s" via socket in "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר כעת למסד הנתונים '%s' כמשתמש '%s ' באמצעות שקע ב- "%s" בפורט "%s".

en: You are now connected to database "%s" as user "%s" on host "%s" at port "%s".
he_IL: אתה מחובר כעת למסד הנתונים '%s' כמשתמש "%s" בשרת "%s" בפורט "%s".

en: You are now connected to database "%s" as user "%s".
he_IL: אתה מחובר כעת למסד הנתונים '%s' משתמש '%s'.

en: %s (%s, server %s)
he_IL: %s (%s, השרת %s)

en: WARNING: %s major version %s, server major version %s.
             Some psql features might not work.
he_IL: אזהרה: %s גירסה ראשית %s, גירסה ראשית בשרת %s.
             כמה תכונות psql אלולים לא לעבוד.

en: SSL connection (protocol: %s, cipher: %s, bits: %s, compression: %s)
he_IL: חיבור SSL (פרוטוקול: %s, צופן: %s, סיביות: %s, דחיסה: %s)

en: unknown
he_IL: לא ידוע

en: off
he_IL: כבוי

en: on
he_IL: פעיל

en: WARNING: Console code page (%u) differs from Windows code page (%u)
             8-bit characters might not work correctly. See psql reference
             page "Notes for Windows users" for details.
he_IL: אזהרה: קידוד המסוף (%u) שונה מקידוד  ב Windows 
                (%u) 8-bit תווים לא יפעלו כהלכה. ראה דף הסבר psql
               "הערות עבור משתמשי חלונות" לקבלת פרטים.

en: environment variable PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG must be set to specify a line number
he_IL: משתנה הסביבה PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG חייב להיות מוגדר על מנת לציין מספר שורה

en: could not start editor "%s"
he_IL: לא ניתן להפעיל את עורך "%s"

en: could not start /bin/sh
he_IL: לא ניתן להפעיל את /bin/sh

en: could not locate temporary directory: %s
he_IL: לא ניתן לאתר את הספריה הזמנית: %s

en: could not open temporary file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ הזמני "%s": %s

en: \pset: allowed formats are unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, latex, latex-longtable, troff-ms
he_IL: \pset: תבניות מותרות הן  unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, latex, latex-longtable, troff-ms

en: \pset: allowed line styles are ascii, old-ascii, unicode
he_IL: \pset: סגנונות מותרות הן ascii, old-ascii, unicode

en: \pset: allowed Unicode border line styles are single, double
he_IL: \pset: סגנונות קו גבול Unicode מותרות הם single, double

en: \pset: allowed Unicode column line styles are single, double
he_IL: \pset: סגנונות של העמודה Unicode מותרות הם single, double

en: \pset: allowed Unicode header line styles are single, double
he_IL: \pset: מותר סגנונות שורה עליונה Unicode מותרות הם single, double

en: \pset: unknown option: %s
he_IL: \pset: אפשרות לא ידועה: %s

en: Border style is %d.
he_IL: סגנון הגבול הינו %d.

en: Target width is unset.
he_IL: רוחב היעד לא הוגדר.

en: Target width is %d.
he_IL: רוחב היעד הוא %d.

en: Expanded display is on.
he_IL: תצוגה מורחבת מופעלת.

en: Expanded display is used automatically.
he_IL: תצוגה מורחבת מופעלת באופן אוטומטי.

en: Expanded display is off.
he_IL: תצוגה מורחבת כבויה.

en: Field separator is zero byte.
he_IL: מפריד השדות הוא אפס בתים.

en: Field separator is "%s".
he_IL: מפריד השדות הוא "%s".

en: Default footer is on.
he_IL: כותרת תחתונה של ברירת המחדל מופעלת.

en: Default footer is off.
he_IL: כותרת תחתונה של ברירת המחדל כבויה.

en: Output format is %s.
he_IL: תבנית הפלט הוא %s.

en: Line style is %s.
he_IL: סגנון הקו הוא %s.

en: Null display is "%s".
he_IL: תצוגת Null היא "%s".

en: Locale-adjusted numeric output is on.
he_IL: הפלט המספרי המותאם לפי אזור מופעל.

en: Locale-adjusted numeric output is off.
he_IL: הפלט המספרי המותאם לפי אזור כבוי.

en: Pager is used for long output.
he_IL: זימונית בשימוש עבור הפלט ארוך.

en: Pager is always used.
he_IL: זימונית בשימוש תמיד.

en: Pager usage is off.
he_IL: השימוש בזימונית כבוי.

en: Pager won't be used for less than %d line.
     | Pager won't be used for less than %d lines.
he_IL[0]: זימונית לא תהיה בשימוש עבור פחות מ- %d שורה.
he_IL[1]: זימונית לא תהיה בשימוש עבור פחות מ- %d שורות.

en: Record separator is zero byte.
he_IL: מפריד רשומות הוא אפס בתים.

en: Record separator is <newline>.
he_IL: מפריד רשומות היא <שורה חדשה>.

en: Record separator is "%s".
he_IL: מפריד רשומות היא "%s".

en: Table attributes are "%s".
he_IL: תכונות הטבלה הם "%s".

en: Table attributes unset.
he_IL: תכונות הטבלה לא הוגדרו.

en: Title is "%s".
he_IL: הכותרת היא "%s".

en: Title is unset.
he_IL: כותרת לא הוגדרה.

en: Tuples only is on.
he_IL: רק tuples הופעל.

en: Tuples only is off.
he_IL: רק tuples כבוי.

en: Unicode border line style is "%s".
he_IL: סגנון קו הגבול Unicode הוא "%s".

en: Unicode column line style is "%s".
he_IL: סגנון קו עמודה Unicode הוא "%s".

en: Unicode header line style is "%s".
he_IL: סגנון קו כותרת Unicode הוא "%s".

en: \!: failed
he_IL: \!: נכשל

en: \watch cannot be used with an empty query
he_IL: לא ניתן להשתמש ב \watch עם שאילתה ריקה

en: %s	%s (every %gs)
he_IL: %s	%s )כל %gs(

en: %s (every %gs)
he_IL: %s  (כל %gs)

en: ********* QUERY **********
    %s
    **************************
he_IL: *********שאילתה*********
    %s
    **************************

en: "%s.%s" is not a view
he_IL: "%s.%s" אינה תצוגה

en: could not parse reloptions array
he_IL: לא היתה אפשרות לנתח את מערך reloptions

en: cannot escape without active connection
he_IL: לא מסוגל לברוח בלי חיבור פעיל

en: shell command argument contains a newline or carriage return: "%s"
he_IL: ארגומנט הפקודה shell מכיל שורה חדשה או גררה: "%s"

en: connection to server was lost
he_IL: חיבור לשרת אבד

en: The connection to the server was lost. Attempting reset:
he_IL: החיבור לשרת אבד. ניסיון לאפס:

en: Failed.
he_IL: נכשל.

en: Succeeded.
he_IL: הצליח.

en: unexpected PQresultStatus: %d
he_IL: לא צפוי PQresultStatus : %d

en: Time: %.3f ms
he_IL: זמן: %.3f ms

en: Time: %.3f ms (%02d:%06.3f)
he_IL: זמן: %.3f ms (% 02d:%06.3f)

en: Time: %.3f ms (%02d:%02d:%06.3f)
he_IL: זמן: %.3f ms (% 02d:%02d:%06.3f)

en: Time: %.3f ms (%.0f d %02d:%02d:%06.3f)
he_IL: זמן:%.3f ms (%.0f d %02d:%02d:%06.3f)

en: \watch cannot be used with COPY
he_IL: לא ניתן להשתמש \watch עם COPY

en: unexpected result status for \watch
he_IL: מצב התוצאה לא צפוי עבור \watch

en: Asynchronous notification "%s" with payload "%s" received from server process with PID %d.
he_IL: הודעה אסינכרונית "%s" עם המטען "%s" התקבלה מתהליך שרת עם PID %d.

en: Asynchronous notification "%s" received from server process with PID %d.
he_IL: הודעה אסינכרונית "%s" התקבלה מתהליך שרת עם PID %d.

en: no rows returned for \gset
he_IL: אין השורות המוחזרות עבור \gset

en: more than one row returned for \gset
he_IL: יותר משורה אחת מוחזרת עבור \gset

en: ***(Single step mode: verify command)*******************************************
    %s
    ***(press return to proceed or enter x and return to cancel)********************
he_IL: ***(מצב צעד יחיד: ודא הפקודה)*******************************************
    %s
     ***(לחץ על כדי לחזור או הזן X ולחזור לביטול)********************

en: The server (version %s) does not support savepoints for ON_ERROR_ROLLBACK.
he_IL: השרת (גירסה %s) לא תומך ב savepoints עבור ON_ERROR_ROLLBACK.

en: STATEMENT:  %s
he_IL: משפט: %s

en: unexpected transaction status (%d)
he_IL: מצב טרנזקציה לא צפוי (%d)

en: \copy: arguments required
he_IL: \copy: הארגומנטים הדרושים

en: \copy: parse error at "%s"
he_IL: \copy: ניתוח שגיאה ב- "%s"

en: \copy: parse error at end of line
he_IL: \copy: ניתוח שגיאה בסוף שורה

en: could not execute command "%s": %s
he_IL: לא היה ניתן לבצע את הפקודה "%s": %s

en: could not stat file "%s": %s
he_IL: לא היה ניתן stat קובץ "%s": %s

en: %s: cannot copy from/to a directory
he_IL: %s: לא ניתן להעתיק את מ/אל ספריה

en: could not close pipe to external command: %s
he_IL: לא יכול לסגור את צינור לפקודה חיצוניים: %s

en: could not write COPY data: %s
he_IL: לא יוכלו לכתוב את COPY נתונים: %s

en: COPY data transfer failed: %s
he_IL: העברת נתונים COPY  נכשלה: %s

en: canceled by user
he_IL: בוטלה על-ידי המשתמש

en: Enter data to be copied followed by a newline.
    End with a backslash and a period on a line by itself.
he_IL: להזין נתונים על מנת להעתיקם ואחר כך שורה חדשה.
    לסיים עם קו נטוי הפוך, ונקודה בשורה עצמה.

en: aborted because of read failure
he_IL: בוטלו עקב כשל קריאה

en: trying to exit copy mode
he_IL: מנסה לצאת ממצב עותק

en: \crosstabview: statement did not return a result set
he_IL: \crosstabview: משפט לא החזיר סט התוצאה

en: \crosstabview: query must return at least three columns
he_IL: \crosstabview: השאילתה חייבת להחזיר לפחות שלוש עמודות

en: \crosstabview: vertical and horizontal headers must be different columns
he_IL: \crosstabview: כותרות אופקיות ואנכיות חייבות להיות עמודות שונות

en: \crosstabview: data column must be specified when query returns more than three columns
he_IL: \crosstabview: יש לציין עמודת הנתונים כאשר השאילתה מחזירה יותר משלוש עמודות

en: \crosstabview: maximum number of columns (%d) exceeded
he_IL: \crosstabview: חריגה במספר מרבי של עמודות (%d)

en: \crosstabview: query result contains multiple data values for row "%s", column "%s"
he_IL: \crosstabview: התוצאות השאילתה מכילות ערכים נתונים מרובים עבור שורה "%s", עמודה "%s"

en: \crosstabview: column number %d is out of range 1..%d
he_IL: \crosstabview: מספר העמודה %d נמצא מחוץ לטווח 1..%d

en: \crosstabview: ambiguous column name: "%s"
he_IL: \crosstabview: שם העמודה רב-משמעי: "%s"

en: \crosstabview: column name not found: "%s"
he_IL: \crosstabview: שם עמודה לא נמצא: "%s"

en: Schema
he_IL: סכמה

en: Result data type
he_IL: טיפוס נתונים של תוצאה

en: Argument data types
he_IL: טיפוס הנתונים של הארגומנט

en: List of aggregate functions
he_IL: רשימת פונקציות הצבירה

en: The server (version %s) does not support access methods.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בשיטות גישה.

en: Index
he_IL: אינדקס

en: Handler
he_IL: הנדלר

en: List of access methods
he_IL: רשימת שיטות גישה

en: The server (version %s) does not support tablespaces.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך במרחבי טבלאות.

en: Owner
he_IL: בעלים

en: Location
he_IL: מיקום

en: List of tablespaces
he_IL: רשימת מרחבי טבלאות

en: \df only takes [antwS+] as options
he_IL: \df לוקח רק [antwS +] כאפשרויות

en: \df does not take a "w" option with server version %s
he_IL: \df לא לוקח אופציה "w" עם גירסת השרת %s

en: window
he_IL: חלון

en: trigger
he_IL: הדק

en: normal
he_IL: תקין

en: immutable
he_IL: בלתי ניתן לשינוי

en: stable
he_IL: יציב

en: volatile
he_IL: נדיף

en: Volatility
he_IL: תנודתיות

en: restricted
he_IL: מוגבל

en: safe
he_IL: בטוח

en: unsafe
he_IL: לא בטוח

en: Parallel
he_IL: מקבילי

en: definer
he_IL: מגדיר

en: invoker
he_IL: מפעיל

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Source code
he_IL: קוד מקור

en: List of functions
he_IL: רשימת פונקציות

en: Internal name
he_IL: שם פנימי

en: Elements
he_IL: אלמנטים

en: List of data types
he_IL: רשימת סוגי הנתונים

en: Left arg type
he_IL: סוג ארגומנט השמאלי

en: Right arg type
he_IL: סוג ארגומנט ימני

en: Result type
he_IL: טיפוס נתונים של תוצאה

en: Function
he_IL: פונקציה

en: List of operators
he_IL: רשימת מפעילים

en: Encoding
he_IL: קידוד

en: Collate
he_IL: סדר אלפביתי

en: Tablespace
he_IL: מרחב טבלאות

en: List of databases
he_IL: רשימת מאגרי מידע

en: table
he_IL: טבלה

en: view
he_IL: תצוגה

en: materialized view
he_IL: תצוגה ממומשת

en: sequence
he_IL: סדרה

en: foreign table
he_IL: טבלה זרה

en: Column privileges
he_IL: הרשאות על עמודות

en: Policies
he_IL: מדיניות

en: Access privileges
he_IL: הרשאות גישה

en: The server (version %s) does not support altering default privileges.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בשינוי של הרשאות ברירת מחדל.

en: function
he_IL: פונקציה

en: type
he_IL: סוג

en: schema
he_IL: סכמה

en: Default access privileges
he_IL: הרשאות גישה ברירת מחדל

en: Object
he_IL: אובייקט

en: table constraint
he_IL: אילוץ טבלאי

en: domain constraint
he_IL: אילוץ התחום

en: operator class
he_IL: מחלקת המפעיל

en: operator family
he_IL: משפחת המפעיל

en: rule
he_IL: כלל

en: Object descriptions
he_IL: תיאורים של אובייקט

en: Did not find any relation named "%s".
he_IL: לא מצא כל קשר בשם "%s".

en: Did not find any relation with OID %s.
he_IL: לא מצא כל קשר עם OID %s.

en: Unlogged table "%s.%s"
he_IL: טבלה לא במעקב "%s.%s"

en: Table "%s.%s"
he_IL: טבלה "%s.%s"

en: View "%s.%s"
he_IL: תצוגה "%s.%s"

en: Unlogged materialized view "%s.%s"
he_IL: תצוג ממומשת לא במעקב "%s.%s"

en: Materialized view "%s.%s"
he_IL: תצוגה ממומשת "%s.%s"

en: Sequence "%s.%s"
he_IL: רצף "%s.%s"

en: Unlogged index "%s.%s"
he_IL: אינדקס לא במעקב "%s.%s"

en: Index "%s.%s"
he_IL: אינדקס "%s.%s"

en: Special relation "%s.%s"
he_IL: קשר מיוחד "%s.%s"

en: TOAST table "%s.%s"
he_IL: בטבלת TOAST  "%s.%s"

en: Composite type "%s.%s"
he_IL: סוג מורכב "%s.%s"

en: Foreign table "%s.%s"
he_IL: טבלה זרה "%s.%s"

en: Collation
he_IL: סדר אלפביתי

en: Nullable
he_IL: ערך null

en: Definition
he_IL: הגדרה

en: FDW Options
he_IL: אפשריות FDW

en: Storage
he_IL: אחסון

en: Stats target
he_IL: סטטיסטיקה היעד

en: Partition of: %s %s
he_IL: חלוקת: %s %s

en: Partition key: %s
he_IL: מחיצה מפתח: %s

en: primary key,
he_IL: מפתח ראשי,

en: unique,
he_IL: ייחודי,

en: for table "%s.%s"
he_IL: לטבלה "%s.%s"

en: , predicate (%s)
he_IL: , הפרדיקאט (%s)

en: , clustered
he_IL: , מקובץ

en: , invalid
he_IL: , לא תקין

en: , deferrable
he_IL: , נדחה

en: , initially deferred
he_IL: , נדחה תחילה

en: , replica identity
he_IL: , זהות משוכפלת

en: Owned by: %s
he_IL: בבעלות של: %s

en: Sequence for identity column: %s
he_IL: רצף עבור עמודת זהות: %s

en: Indexes:
he_IL: אינדקסים:

en: Check constraints:
he_IL: בדיקת אילוצים:

en: Foreign-key constraints:
he_IL: אילוצי מפתח זר:

en: Referenced by:
he_IL: הופנה על-ידי:

en: Policies:
he_IL: מדיניות:

en: Policies (forced row security enabled):
he_IL: מדיניות (כפיה של אבטחה ברמת השורה מופעלת):

en: Policies (row security enabled): (none)
he_IL: מדיניות (אבטחה ברמת השורה מופעלת): (ללא)

en: Policies (forced row security enabled): (none)
he_IL: מדיניות (כפיה של אבטחה ברמת השורה מופעלת): (ללא)

en: Policies (row security disabled):
he_IL: מדיניות (אבטחה ברמת השורה מבוטלת):

en: Rules:
he_IL: כללים:

en: Disabled rules:
he_IL: חוקים מושבתים:

en: Rules firing always:
he_IL: חוקים אשר יורים תמיד:

en: Rules firing on replica only:
he_IL: כללי אשר יורים בעותק בלבד:

en: Publications:
he_IL: פרסומים:

en: View definition:
he_IL: הגדרת תצוגה:

en: Triggers:
he_IL: טריגירים:

en: Disabled user triggers:
he_IL: טריגרים של משתמשים מושבתים:

en: Disabled triggers:
he_IL: טריגרים מושבתים:

en: Disabled internal triggers:
he_IL: טריגרים פנימיים מושבתים:

en: Triggers firing always:
he_IL: טריגרים פועלים תמיד:

en: Triggers firing on replica only:
he_IL: טריגרים פועלים בעותק בלבד:

en: Inherits
he_IL: יורש

en: Number of child tables: %d (Use \d+ to list them.)
he_IL: מספר טבלאות הצאצא: %d (שימוש \d+ כדי לפרט אותם).

en: Number of partitions: %d (Use \d+ to list them.)
he_IL: מספר החלוקות: %d (שימוש \d+ כדי לפרט אותם).

en: Child tables
he_IL: טבלאות הצאצא

en: Partitions
he_IL: מחיצות

en: Typed table of type: %s
he_IL: טבלה מסוג: %s

en: Replica Identity
he_IL: זהות העותק

en: Has OIDs: yes
he_IL: יש OIDs: כן

en: Tablespace: "%s"
he_IL: מרחב טבלאי: "%s"

note: translator: before this string there's an index description like '"foo_pkey" PRIMARY KEY, btree (a)'
en: , tablespace "%s"
he_IL: , מרחב טבלאי: "%s"

en: List of roles
he_IL: רשימת תפקידים

en: Role name
he_IL: שם תפקיד

en: Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Member of
he_IL: חבר ב

en: Superuser
he_IL: משתמש על

en: No inheritance
he_IL: אין הורשה

en: Create role
he_IL: צור תפקיד

en: Create DB
he_IL: צור מסד נתונים

en: Cannot login
he_IL: לא מצליח להתחבר

en: Replication
he_IL: שכפול

en: Bypass RLS
he_IL: מעקף RLS

en: No connections
he_IL: אין חיבורים

en: %d connection | %d connections
he_IL[0]: %d חיבור
he_IL[1]: %d חיבורים

en: Password valid until
he_IL: הסיסמה בתוקף עד

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: No per-database role settings support in this server version.
he_IL: אין הגדרות תפקיד ספציפי למסד הנתונים תומכים בגירסת השרת.

en: No matching settings found.
he_IL: לא נמצאו הגדרות תואמות.

en: No settings found.
he_IL: הגדרות לא נמצאו.

en: List of settings
he_IL: רשימת הגדרות

en: index
he_IL: אינדקס

en: special
he_IL: מיוחד

en: No matching relations found.
he_IL: לא נמצאו יחסים תואמים.

en: No relations found.
he_IL: יחסים לא נמצאו.

en: List of relations
he_IL: רשימת יחסים

en: Trusted
he_IL: אמין

en: Internal Language
he_IL: שפה פנימית

en: Call Handler
he_IL: קריאה למטפל

en: Validator
he_IL: מאמת

en: Inline Handler
he_IL: המטפל מוטבע

en: List of languages
he_IL: רשימת השפות

en: Check
he_IL: בדיקה

en: List of domains
he_IL: רשימת תחומים

en: Source
he_IL: מקור

en: Destination
he_IL: יעד

en: no
he_IL: לא

en: yes
he_IL: כן

en: Default?
he_IL: ברירת מחדל?

en: List of conversions
he_IL: רשימת המרות

en: Event
he_IL: אירוע

en: enabled
he_IL: מאופשר

en: replica
he_IL: עותק משוכפל

en: always
he_IL: תמיד

en: Procedure
he_IL: פרוצדורה

en: Tags
he_IL: תגיות

en: List of event triggers
he_IL: רשימת טריגרים של אירועים

en: Source type
he_IL: סוג מקור

en: Target type
he_IL: סוג מטרה

en: in assignment
he_IL: בהקצאה

en: Implicit?
he_IL: בצורה עקיפה?

en: List of casts
he_IL: רשימת המרות

en: The server (version %s) does not support collations.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך באוספים.

en: Provider
he_IL: ספק

en: List of collations
he_IL: רשימת האוספים

en: List of schemas
he_IL: רשימת הסכימות

en: The server (version %s) does not support full text search.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בחיפוש טקסט מלא.

en: List of text search parsers
he_IL: רשימת מנתחי מבנה חיפוש טקסט

en: Did not find any text search parser named "%s".
he_IL: לא מצא כל מנתח החיפוש טקסט בשם "%s".

en: Start parse
he_IL: מתחיל ניתוח

en: Method
he_IL: שיטה

en: Get next token
he_IL: תקבל אסימון גישה הבא

en: End parse
he_IL: סוף ניתוח

en: Get headline
he_IL: תקבל שורת כותרת

en: Get token types
he_IL: תקבל סוגים של אסימוני גישה

en: Text search parser "%s.%s"
he_IL: מנתח החיפוש טקסט "%s.%s"

en: Text search parser "%s"
he_IL: מנתח החיפוש טקסט "%s"

en: Token name
he_IL: שם של אסימון גישה

en: Token types for parser "%s.%s"
he_IL: סוגי אסימוני גישה עבור מנתח "%s.%s"

en: Token types for parser "%s"
he_IL: סוגי אסימוני גישה עבור מנתח "%s"

en: Template
he_IL: תבנית

en: Init options
he_IL: אפשריות init

en: List of text search dictionaries
he_IL: רשימת מילונים של חיפוש טקסט

en: List of text search templates
he_IL: רשימת תבניות של חיפוש טקסט

en: List of text search configurations
he_IL: רשימת התצורות של חיפוש טקסט

en: Did not find any text search configuration named "%s".
he_IL: לא נמצא כל תצורת חיפוש טקסט בשם "%s".

en: Dictionaries
he_IL: מילונים

en: Text search configuration "%s.%s"
he_IL: תצורה של חיפוש טקסט "%s.%s"

en: Text search configuration "%s"
he_IL: תצורה של חיפוש טקסט "%s"

en: 
    Parser: "%s.%s"
he_IL: 
    מנתח: "%s.%s"

en: 
    Parser: "%s"
he_IL: 
    מנתח: "%s"

en: The server (version %s) does not support foreign-data wrappers.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בעטיפות נתונים זרים.

en: List of foreign-data wrappers
he_IL: רשימת עטיפות נתונים זרים

en: The server (version %s) does not support foreign servers.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בשרתים זרים.

en: Foreign-data wrapper
he_IL: מעטפת החוץ-נתונים

en: List of foreign servers
he_IL: רשימת שרתים זרים

en: The server (version %s) does not support user mappings.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך במיפויים של המשתמש.

en: User name
he_IL: שם משתמש

en: List of user mappings
he_IL: רשימת מיפויים שלמשתמשים

en: The server (version %s) does not support foreign tables.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בטבלאות זרות.

en: List of foreign tables
he_IL: רשימת הטבלאות הזרות

en: The server (version %s) does not support extensions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בהרחבות.

en: List of installed extensions
he_IL: רשימת ההרחבות המותקנות

en: Did not find any extension named "%s".
he_IL: לא מצא כל הרחבה בשם "%s".

en: Did not find any extensions.
he_IL: לא נמצאו כל הרחבות.

en: Object Description
he_IL: תיאור האובייקט

en: Objects in extension "%s"
he_IL: אובייקטים בהרחבה "%s"

en: The server (version %s) does not support publications.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך בפרסומים.

en: Inserts
he_IL: מוסיף

en: Deletes
he_IL: מוחק

en: List of publications
he_IL: רשימת פרסומים

en: Publication %s
he_IL: פרסום %s

en: Tables:
he_IL: טבלאות:

en: The server (version %s) does not support subscriptions.
he_IL: השרת (גירסה %s) אינו תומך במנויים.

en: Publication
he_IL: פרסום

en: Synchronous commit
he_IL: ביצוע סינכרוני

en: Conninfo
he_IL: הגדרות חיבור

en: List of subscriptions
he_IL: רשימת מנויים

en: psql is the PostgreSQL interactive terminal.
he_IL: psql היא מסוף PostgreSQL אינטראקטיבי.

en:   psql [OPTION]... [DBNAME [USERNAME]]
he_IL:  psqlpsql [OPTION]... [DBNAME [USERNAME]]

en: General options:
he_IL: אפשרויות כלליות:

en:   -c, --command=COMMAND    run only single command (SQL or internal) and exit
he_IL:   -c, --command=COMMAND מריץ בפקודה אחת בלבד (SQL או פנימיים) ויוצא

en:   -d, --dbname=DBNAME      database name to connect to (default: "%s")
he_IL:   -d, --dbname=DBNAME      שם מסד הנתונים כדי להתחבר (ברירת מחדל: "%s")

en:   -f, --file=FILENAME      execute commands from file, then exit
he_IL:   -f, --file=FILENAME      לבצע פקודות מקובץ, ולאחר מכן לצאת

en:   -l, --list               list available databases, then exit
he_IL:   -l, --list               רשימה של מסדי נתונים זמינים, ולאחר מכן היציאה

en:   -v, --set=, --variable=NAME=VALUE
                               set psql variable NAME to VALUE
                               (e.g., -v ON_ERROR_STOP=1)
he_IL:   -v, --set=, --variable=NAME=VALUE
                                הגדרת משתנה psql cשם לערך
                                (למשל - v ON_ERROR_STOP = 1)

en:   -X, --no-psqlrc          do not read startup file (~/.psqlrc)
he_IL:   -X, --no-psqlrc          לא לקרוא את קובץ ההפעלה (~/.psqlrc)

en:   -1 ("one"), --single-transaction
                               execute as a single transaction (if non-interactive)
he_IL:   -1 ("one"), --single-transaction
                           לבצע כטרנזקציה יחידה (אם לא אינטראקטיבי)

en:   -?, --help[=options]     show this help, then exit
he_IL:   -?, --help[=options]     הצג עזרה זו, ולאחר מכן היציאה

en:       --help=commands      list backslash commands, then exit
he_IL:       --help=commands      רשימת פקודות כם קו נטוי הפוך, ולאחר מכן היציאה

en:       --help=variables     list special variables, then exit
he_IL:       --help=variables     רשימת משתנים מיוחדים, ולאחר מכן היציאה

en: 
    Input and output options:
he_IL: 
    אפשרויות קלט ופלט:

en:   -a, --echo-all           echo all input from script
he_IL:   -a, --echo-all           אקו כל קלט מקובץ מסקריפט

en:   -b, --echo-errors        echo failed commands
he_IL:   -b, --echo-errors        אקו כל פקודות שנכשלו

en:   -e, --echo-queries       echo commands sent to server
he_IL:   -e, --echo-queries       אקו פקודות הנשלחו לשרת

en:   -E, --echo-hidden        display queries that internal commands generate
he_IL:   -E, --echo-hidden        מראה שאילתות אשר נוצרו על ידי פקודות פנימיות

en:   -L, --log-file=FILENAME  send session log to file
he_IL:   -L, --log-file=FILENAME  שלח יומן של הפעלה לקובץ

en:   -n, --no-readline        disable enhanced command line editing (readline)
he_IL:   -n, --no-readline        להשבית עריכה  של שורת פקודה משופרת (readline)

en:   -o, --output=FILENAME    send query results to file (or |pipe)
he_IL:   -o, --output=FILENAME    שלח את תוצאות השאילתה לקובץ (או | צינור)

en:   -q, --quiet              run quietly (no messages, only query output)
he_IL:   -q, --quiet              לרוץ בשקט (אין הודעות, רק פלט של שאילתה)

en:   -s, --single-step        single-step mode (confirm each query)
he_IL:   -s, --single-step        מצב של צעד אחר צעד צעד יחיד (לאשר כל שאילתה)

en:   -S, --single-line        single-line mode (end of line terminates SQL command)
he_IL:   -S, --single-line        מצב שורה בודדת  (סוף שורה מסיים הפקודה SQL)

en: 
    Output format options:
he_IL: 
    אפשרויות תבנית פלט:

en:   -A, --no-align           unaligned table output mode
he_IL:   -A, --no-align           מצב הפלט של טבלה לא מיושרת

en:   -F, --field-separator=STRING
                               field separator for unaligned output (default: "%s")
he_IL:   -F, --field-separator=STRING
                           מפריד השדות לפלט לא מיושר (ברירת מחדל: "%s")

en:   -H, --html               HTML table output mode
he_IL:   -H, --html               מצב הפלט של הטבלה HTML

en:   -P, --pset=VAR[=ARG]     set printing option VAR to ARG (see \pset command)
he_IL:   -P, --pset=VAR[=ARG]     הגדרת אפשרות  הדפסה VAR ל ARG (ראה הפקודה \pset)

en:   -R, --record-separator=STRING
                               record separator for unaligned output (default: newline)
he_IL:   -R, --record-separator=STRING
                           מפריד רשומות עבור פלט לא מיושר (ברירת מחדל: שורה חדשה)

en:   -t, --tuples-only        print rows only
he_IL:   -t, --tuples-only        הדפסת שורות בלבד

en:   -T, --table-attr=TEXT    set HTML table tag attributes (e.g., width, border)
he_IL:   -T, --table-attr=TEXT    לקבוע תכונות של תג HTML טבלה (למשל, ' רוחב ', ' גבול ')

en:   -x, --expanded           turn on expanded table output
he_IL:   -x, --expanded           הפעל את הפלט בטבלה המורחבת

en:   -z, --field-separator-zero
                               set field separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   -z, --field-separator-zero
                         קובע מפריד שדות עבור פלט לא מיושר לאפס בתים

en:   -0, --record-separator-zero
                               set record separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   -0, --record-separator-zero
                    מגדיר מפריד רשומות עבור פלט לא מיושר לאפס בתים

en:   -h, --host=HOSTNAME      database server host or socket directory (default: "%s")
he_IL:   -h, --host=HOSTNAME      שרת מארח של מסד הנתונים  או ספריית שקע (ברירת המחדל: "%s"))

en: local socket
he_IL: שקע מקומי

en:   -p, --port=PORT          database server port (default: "%s")
he_IL:   -p, --port=PORT          יציאת שרת מסד נתונים (ברירת המחדל: "%s")

en:   -U, --username=USERNAME  database user name (default: "%s")
he_IL:   -U, --username=USERNAME  שם משתמש של מסד הנתונים (ברירת מחדל: "%s")

en:   -w, --no-password        never prompt for password
he_IL:   -w, --no-password        לעולם לא לבקש סיסמה

en:   -W, --password           force password prompt (should happen automatically)
he_IL:   -W, --password           נדרשת בקשת סיסמה  (צריך לקרות באופן אוטומטי)

en: 
    For more information, type "\?" (for internal commands) or "\help" (for SQL
    commands) from within psql, or consult the psql section in the PostgreSQL
    documentation.
he_IL: 
    לקבלת מידע נוסף, הקלד "\?" (עבור פקודות פנימיות) או "\help" (עבור פקודות SQL)
    מבתוך psql או עיין במקטע psql PostgreSQL בתיעוד.

en: Report bugs to <pgsql-bugs@postgresql.org>.
he_IL: לדווח על באגים ל <pgsql-bugs@postgresql.org>

en: General
he_IL: כללי

en:   \copyright             show PostgreSQL usage and distribution terms
he_IL:   \copyright             להראות PostgreSQL תנאי שימוש והפצה

en:   \errverbose            show most recent error message at maximum verbosity
he_IL:   \errverbose            להציג הודעת השגיאה האחרונה עם מלל המרבי

en:   \g [FILE] or ;         execute query (and send results to file or |pipe)
he_IL:   \g [FILE] or ;         לבצע שאילתה (ושלח תוצאות לקובץ או | צינור)

en:   \gx [FILE]             as \g, but forces expanded output mode
he_IL:   \gx [FILE]             כמו \g, אבל כופה מצב הפלט מורחב

en:   \gexec                 execute query, then execute each value in its result
he_IL:   \gexec                 לבצע שאילתה ולאחר מכן לבצע כל ערך על התוצאה שלו

en:   \gset [PREFIX]         execute query and store results in psql variables
he_IL: \gse  \gset [PREFIX]         לבצע שאילתה ולשמור את התוצאות במשתני psql

en:   \q                     quit psql
he_IL:  \q                     להפסיק psql

en:   \crosstabview [COLUMNS] execute query and display results in crosstab
he_IL:   \crosstabview [COLUMNS] לבצע שאילתה ולהציג תוצאות במטריצה

en:   \watch [SEC]           execute query every SEC seconds
he_IL:   \watch [SEC]           לבצע שאילתה כל SEC שניות

en: Help
he_IL: עזרה

en:   \? [commands]          show help on backslash commands
he_IL:   \? [commands]          הצג עזרה על פקודות שלקו נטוי הפוך

en:   \? options             show help on psql command-line options
he_IL:   \? options             הצג עזרה על אפשרויות שורת הפקודה של פקודות psql

en:   \? variables           show help on special variables
he_IL:   \? variables           הצג עזרה על משתנים מיוחדים

en:   \h [NAME]              help on syntax of SQL commands, * for all commands
he_IL:   \h [NAME]              עזרה על תחביר של פקודות SQL, * עבור כל פקודות

en: Query Buffer
he_IL: מאגר שאילתה

en:   \e [FILE] [LINE]       edit the query buffer (or file) with external editor
he_IL:   \e [FILE] [LINE]       לערוך את מאגר השאילתה (או קובץ) בעורך חיצוני

en:   \ef [FUNCNAME [LINE]]  edit function definition with external editor
he_IL:   \ef [FUNCNAME [LINE]]  לערוך הגדרת הפונקציה בעורך חיצוני

en:   \ev [VIEWNAME [LINE]]  edit view definition with external editor
he_IL:   \ev [VIEWNAME [LINE]]  לערוך הגדרות תצוגה בעורך חיצוני

en:   \p                     show the contents of the query buffer
he_IL:  \p                     להציג תוכן של המאגר שאילתה

en:   \r                     reset (clear) the query buffer
he_IL:   \r                     לאפס (לנקות) המאגר שאילתה

en:   \s [FILE]              display history or save it to file
he_IL:   \s [FILE]              להציג היסטוריה או לשמור אותה בקובץ

en:   \w FILE                write query buffer to file
he_IL:   \w FILE                לכתוב מאגר השאילתה לקובץ

en: Input/Output
he_IL: קלט / פלט

en:   \copy ...              perform SQL COPY with data stream to the client host
he_IL:   \copy ...              ביצוע SQL COPY עם זרם הנתונים למחשב הלקוח

en:   \echo [STRING]         write string to standard output
he_IL:   \echo [STRING]         לכתוב מחרוזת לפלט הסטנדרטי

en:   \i FILE                execute commands from file
he_IL:   \i FILE                לבצע פקודות מקובץ

en:   \ir FILE               as \i, but relative to location of current script
he_IL:   \ir FILE               כמו  \i אלא ביחס למיקום של סקריפט הנוכחי

en:   \o [FILE]              send all query results to file or |pipe
he_IL:   \o [FILE]              לשלוח כל תוצאות שאילתה לקובץ או | צינור

en:   \qecho [STRING]        write string to query output stream (see \o)
he_IL:   \qecho [STRING]        לכתוב מחרוזת השאילתה לזרם הפלט (ראה \o)

en: Conditional
he_IL: מותנה

en:   \if EXPR               begin conditional block
he_IL:   \if EXPR               התחלה של בלוק מותנה

en:   \elif EXPR             alternative within current conditional block
he_IL:   \elif EXPR             אלטרנטיבה בתוך בלוק מותנה הנוכחי

en:   \else                  final alternative within current conditional block
he_IL:   \else                 אלטרנטיבית הסופית בתוך בלוק מותנה הנוכחי

en:   \endif                 end conditional block
he_IL:   \endif                 קצה בלוק מותנה

en: Informational
he_IL: מידע

en:   (options: S = show system objects, + = additional detail)
he_IL: (אפשרויות: S = הצג אובייקטים של מערכת, + = פרטים נוספים)

en:   \d[S+]                 list tables, views, and sequences
he_IL:   \d[S+]                 רשימת טבלאות, תצוגות, רצפים

en:   \d[S+]  NAME           describe table, view, sequence, or index
he_IL:   \d[S+]  NAME           לתאר את הטבלה, התצוגה, רצף או אינדקס

en:   \da[S]  [PATTERN]      list aggregates
he_IL:   \da[S]  [PATTERN]      רשימת האגרגטים

en:   \dA[+]  [PATTERN]      list access methods
he_IL:   \dA[+]  [PATTERN]      רשימת שיטות גישה

en:   \db[+]  [PATTERN]      list tablespaces
he_IL:   \db[+]  [PATTERN]      רשימת מרחבי טבלאות

en:   \dc[S+] [PATTERN]      list conversions
he_IL:   \dc[S+] [PATTERN]      רשימת המרות

en:   \dC[+]  [PATTERN]      list casts
he_IL:   \dC[+]  [PATTERN]      רשימת הטלות

en:   \dd[S]  [PATTERN]      show object descriptions not displayed elsewhere
he_IL:   \dd[S]  [PATTERN]      הצג תיאורי האובייקט אשר אינו מוצגים במקום אחר

en:   \ddp    [PATTERN]      list default privileges
he_IL:   \ddp    [PATTERN]      רשימת הרשאות ברירת מחדל

en:   \dD[S+] [PATTERN]      list domains
he_IL:   \dD[S+] [PATTERN]      רשימת דומיינים

en:   \det[+] [PATTERN]      list foreign tables
he_IL:   \det[+] [PATTERN]      רשימת טבלאות זרות

en:   \des[+] [PATTERN]      list foreign servers
he_IL:   \des[+] [PATTERN]      רשימת שרתים זרים

en:   \deu[+] [PATTERN]      list user mappings
he_IL:   \deu[+] [PATTERN]      רשימת מיפויי המשתמש

en:   \dew[+] [PATTERN]      list foreign-data wrappers
he_IL:   \dew[+] [PATTERN]      רשימת עטיפות נתונים זרים

en:   \df[antw][S+] [PATRN]  list [only agg/normal/trigger/window] functions
he_IL:   \df[antw][S+] [PATRN]  ברשימת הפונקציות [רק צבירה/רגילות/טריגרים/חלונות]

en:   \dF[+]  [PATTERN]      list text search configurations
he_IL:   \dF[+]  [PATTERN]      רשימת תצורות חיפוש טקסט

en:   \dFd[+] [PATTERN]      list text search dictionaries
he_IL:   \dFd[+] [PATTERN]      רשימת מילונים של חיפוש טקסט

en:   \dFp[+] [PATTERN]      list text search parsers
he_IL:   \dFp[+] [PATTERN]      רשימת מנתחי מבנה חיפוש טקסט

en:   \dFt[+] [PATTERN]      list text search templates
he_IL:   \dFt[+] [PATTERN]      רשימ, תבניות חיפוש טקסט

en:   \dg[S+] [PATTERN]      list roles
he_IL:   \dg[S+] [PATTERN]      רשימת תפקידים

en:   \di[S+] [PATTERN]      list indexes
he_IL:   \di[S+] [PATTERN]      רשימת אינדקסים

en:   \dl                    list large objects, same as \lo_list
he_IL:   \dl                    רשימת אובייקטים גדולים, בדיוק כמו \lo_list

en:   \dL[S+] [PATTERN]      list procedural languages
he_IL:   \dL[S+] [PATTERN]      רשימת שפות פרוצדורליות

en:   \dm[S+] [PATTERN]      list materialized views
he_IL:   \dm[S+] [PATTERN]      רשימת תצוגות ממומשות

en:   \dn[S+] [PATTERN]      list schemas
he_IL:   \dn[S+] [PATTERN]      רשימת הסכימות

en:   \do[S]  [PATTERN]      list operators
he_IL:   \do[S]  [PATTERN]      רשימת אופרטורים

en:   \dO[S+] [PATTERN]      list collations
he_IL:   \dO[S+] [PATTERN]      רשימת האוספים

en:   \dp     [PATTERN]      list table, view, and sequence access privileges
he_IL:   \dp     [PATTERN]      רשימת זכויות גישה לטבלה, תצוגה ורצף

en:   \drds [PATRN1 [PATRN2]] list per-database role settings
he_IL:   \drds [PATRN1 [PATRN2]] רשימת הגדרות תפקיד ספציפיות למסד נתונים

en:   \dRp[+] [PATTERN]      list replication publications
he_IL:   \dRp[+] [PATTERN]      רשימת פרסומים של שכפול

en:   \dRs[+] [PATTERN]      list replication subscriptions
he_IL:   \dRs[+] [PATTERN]      רשימת מנויים לשכפולים

en:   \ds[S+] [PATTERN]      list sequences
he_IL:   \ds[S+] [PATTERN]      רשימת רצפים

en:   \dt[S+] [PATTERN]      list tables
he_IL:   \dt[S+] [PATTERN]      רשימת טבלאות

en:   \dT[S+] [PATTERN]      list data types
he_IL:   \dT[S+] [PATTERN]      רשימת סוגי נתונים

en:   \du[S+] [PATTERN]      list roles
he_IL:   \du[S+] [PATTERN]      רשימת תפקידים

en:   \dv[S+] [PATTERN]      list views
he_IL:   \dv[S+] [PATTERN]      רשימת תצוגות

en:   \dE[S+] [PATTERN]      list foreign tables
he_IL:   \dE[S+] [PATTERN]      רשימת טבלאות זרות

en:   \dx[+]  [PATTERN]      list extensions
he_IL:   \dx[+]  [PATTERN]      רשימת הרחבות

en:   \dy     [PATTERN]      list event triggers
he_IL:   \dy     [PATTERN]      רשימת טריגרים של אירועים

en:   \l[+]   [PATTERN]      list databases
he_IL:   \l[+]   [PATTERN]      רשימת מסדי נתונים

en:   \sf[+]  FUNCNAME       show a function's definition
he_IL:   \sf[+]  FUNCNAME       להציג ההגדרה של פונקציה

en:   \sv[+]  VIEWNAME       show a view's definition
he_IL:   \sv[+]  VIEWNAME       להציג ההגדרה של תצוגה

en:   \z      [PATTERN]      same as \dp
he_IL:   \z      [PATTERN]     בדיוק כמו \dp

en: Formatting
he_IL: פירמוט

en:   \a                     toggle between unaligned and aligned output mode
he_IL:   \a                     לעבור בין מצב פלט לא מיושר למיושר

en:   \C [STRING]            set table title, or unset if none
he_IL:   \C [STRING]            להגדיר כותרת טבלה או לא לקבע אם לא

en:   \f [STRING]            show or set field separator for unaligned query output
he_IL:   \f [STRING]           מראה או מגדיר מפריד שדה לפלט השאילתה לא מיושר

en:   \H                     toggle HTML output mode (currently %s)
he_IL:   \H                     לעבור בין מצבי הפלט HTML (כיום %s)

en:   \pset [NAME [VALUE]]   set table output option
                             (NAME := {format|border|expanded|fieldsep|fieldsep_zero|footer|null|
                             numericlocale|recordsep|recordsep_zero|tuples_only|title|tableattr|pager|
                             unicode_border_linestyle|unicode_column_linestyle|unicode_header_linestyle})
he_IL:   \pset [NAME [VALUE]]   הגדרת אפשרות של טבלת הפלט
                               (NAME := {format|border|expanded|fieldsep|fieldsep_zero|footer|null|\n
                               numericlocale|recordsep|recordsep_zero|tuples_only|title|tableattr|pager|
                               unicode_border_linestyle|unicode_column_linestyle|unicode_header_linestyle})

en:   \t [on|off]            show only rows (currently %s)
he_IL:   \t [on|off]            להציג רק שורות (כיום %s)

en:   \T [STRING]            set HTML <table> tag attributes, or unset if none
he_IL:   \T [STRING]            להגדיר תגיות HTML עבור טבלה, או לא לקבוע אם לא

en:   \x [on|off|auto]       toggle expanded output (currently %s)
he_IL:   \x [on|off|auto]       החלף מצב הפלט המורחב (כיום %s)

en: Connection
he_IL: חיבור

en:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                             connect to new database (currently "%s")
he_IL:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                              להתחבר למסד הנתונים החדש (כרגע "%s")

en:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                             connect to new database (currently no connection)
he_IL:   \c[onnect] {[DBNAME|- USER|- HOST|- PORT|-] | conninfo}
                            להתחבר אל מסד נתונים חדש (כרגע אין חיבור)

en:   \encoding [ENCODING]   show or set client encoding
he_IL:   \encoding [ENCODING]   הצג או קבע קידוד של לקוח

en:   \password [USERNAME]   securely change the password for a user
he_IL:   \password [USERNAME]   לשנות את הסיסמה עבור המשתמש בצורה מאובטחת

en:   \conninfo              display information about current connection
he_IL:   \conninfo              הצג מידע אודות החיבור הנוכחי

en: Operating System
he_IL: מערכת הפעלה

en:   \cd [DIR]              change the current working directory
he_IL:   \cd [DIR]              שינוי לספריה הנוכחית

en:   \setenv NAME [VALUE]   set or unset environment variable
he_IL:   \setenv NAME [VALUE]   לקבוע או לאפס משתנה הסביבה

en:   \timing [on|off]       toggle timing of commands (currently %s)
he_IL:   \timing [on|off]       החלפת העיתוי של פקודות (כרגע %s)

en:   \! [COMMAND]           execute command in shell or start interactive shell
he_IL:   \! [COMMAND]           להפעיל פקודה ב shell או להתחיל shell אינטראקטיבי

en: Variables
he_IL: משתנים

en:   \prompt [TEXT] NAME    prompt user to set internal variable
he_IL:   \prompt [TEXT] NAME    לבקש מהמשתמש להגדיר משתנה פנימי

en:   \set [NAME [VALUE]]    set internal variable, or list all if no parameters
he_IL:   \set [NAME [VALUE]]    להגדיר משתנה פנימי, או להציג את כולם אם אין פרמטרים

en:   \unset NAME            unset (delete) internal variable
he_IL:   \unset NAME            לאפס (למחוק) משתנה פנימי

en: Large Objects
he_IL: אובייקטים גדולים

en:   \lo_export LOBOID FILE
      \lo_import FILE [COMMENT]
      \lo_list
      \lo_unlink LOBOID      large object operations
he_IL:   \lo_export LOBOID FILE
    \lo_import FILE [COMMENT]
     \lo_list
     \lo_unlink LOBOID פעולות על אובייקטים גדולים

en: List of specially treated variables
he_IL: רשימת משתנים מטופלים במיוחד

en: psql variables:
he_IL: psql משתנים:

en:   psql --set=NAME=VALUE
      or \set NAME VALUE inside psql
he_IL:   psql --set=NAME=VALUE
    או  \set NAME VALUE בתוך psql

en:   AUTOCOMMIT         if set, successful SQL commands are automatically committed
he_IL:   AUTOCOMMIT        אם הופעל, פקודות SQL מחויבות באופן אוטומטי

en:   COMP_KEYWORD_CASE  determines the case used to complete SQL key words
                         [lower, upper, preserve-lower, preserve-upper]
he_IL:   COMP_KEYWORD_CASE  קובע את המקרה אשר בשימוש כדי להשלים מילות מפתח SQL
                      [התחתון, העליון, שמר-נמוך, שמר-עליון]

en:   DBNAME             the currently connected database name
he_IL:   DBNAME             שם מסד הנתונים מחובר כעת

en:   ECHO               controls what input is written to standard output
                         [all, errors, none, queries]
he_IL:   ECHO               שולט איך קלט נכתב לפלט הסטנדרטי
                           [כל, שגיאות, ללא, שאילתות]

en:   ECHO_HIDDEN        if set, display internal queries executed by backslash commands;
                         if set to "noexec", just show without execution
he_IL:   ECHO_HIDDEN        אם הוגדר, הצגת שאילתות פנימיות תבוצע על-ידי פקודות של קו נטוי הפוך ;
                         אם מוגדר ל- "noexec", פשוט מראה ללא ביצוע

en:   ENCODING           current client character set encoding
he_IL:   ENCODING           קידוד של ערכת התווים הנוכחית של הלקוח

en:   FETCH_COUNT        the number of result rows to fetch and display at a time
                         (default: 0=unlimited)
he_IL:   FETCH_COUNT        מספר השורות כדי להביא ולהציג כל פעם
                         (ברירת המחדל: 0 = ללא הגבלה)

en:   HISTCONTROL        controls command history [ignorespace, ignoredups, ignoreboth]
he_IL:   HISTCONTROL        ההיסטוריה של הפקודות [ignorespace, ignoredups, ignoreboth]

en:   HISTFILE           file name used to store the command history
he_IL:   HISTFILE           שם הקובץ בו לאחסן את היסטוריית הפקודות

en:   HISTSIZE           max number of commands to store in the command history
he_IL:   HISTSIZE           מספר פקודות מקסימלי אשר יאחסנו בהיסטוריית הפקודות

en:   HOST               the currently connected database server host
he_IL:   HOST               המארח של שרת מסד הנתונים מחובר כעת

en:   IGNOREEOF          number of EOFs needed to terminate an interactive session
he_IL:   IGNOREEOF          מספר EOFs אשר צריכים בכדי לסיים את מפגש אינטראקטיבי

en:   LASTOID            value of the last affected OID
he_IL:  LASTOID           הערך האחרון של OID אשר מושפע לאחרונה

en:   ON_ERROR_ROLLBACK  if set, an error doesn't stop a transaction (uses implicit savepoints)
he_IL:   ON_ERROR_ROLLBACK  אם הופעל, שגיאה לא תעצור טרנזקציה (משתמשת בsavepoints מרומזים)

en:   ON_ERROR_STOP      stop batch execution after error
he_IL:   ON_ERROR_STOP      עצירת ביצוע של תהליך אצווה לאחר שגיאה

en:   PORT               server port of the current connection
he_IL:   PORT               יציאת השרת של החיבור הנוכחי

en:   PROMPT1            specifies the standard psql prompt
he_IL:   PROMPT1            מציין את שורת psql סטנדרטי

en:   PROMPT2            specifies the prompt used when a statement continues from a previous line
he_IL:   PROMPT2            מציין את שורת הפקודה כאשר המשפט ממשיך מקו הקודם

en:   PROMPT3            specifies the prompt used during COPY ... FROM STDIN
he_IL:   PROMPT3            מציין את הפקודה אשר בשימוש במהלך COPY ... FROM STDIN

en:   QUIET              run quietly (same as -q option)
he_IL:   QUIET              לרוץ בשקט (כמו האפשרות - q)

en:   SHOW_CONTEXT       controls display of message context fields [never, errors, always]
he_IL:   SHOW_CONTEXT       שולט בתצוגה של שדות בהקשר הודעה [לעולם, שגיאות, תמיד]

en:   SINGLELINE         end of line terminates SQL command mode (same as -S option)
he_IL:   SINGLELINE         סוף שורה מסיימת מצב פקודת SQL (כמו האפשרות -S)

en:   SINGLESTEP         single-step mode (same as -s option)
he_IL:   SINGLESTEP        מצב צעד יחיד (כמו האפשרות -s)

en:   USER               the currently connected database user
he_IL:   USER               המשתמש שמחובר כעת למסד נתונים

en:   VERBOSITY          controls verbosity of error reports [default, verbose, terse]
he_IL:   VERBOSITY          שולט על מלל של דוחות השגיאה [ברירת-מחדל, מילולי, תמציתי]

en: 
    Display settings:
he_IL: 
    הגדרות תצוגה

en:   psql --pset=NAME[=VALUE]
      or \pset NAME [VALUE] inside psql
he_IL:  psql - pset = שם [= ערך]
    או \pset [ערך] שם בתוך psql

en:   border             border style (number)
he_IL:  border             סגנון גבול(מספר)

en:   columns            target width for the wrapped format
he_IL:  columns            רוחב היעד רוחב עבור התבנית עטופה

en:   expanded (or x)    expanded output [on, off, auto]
he_IL:   expanded (or x)    פלט מורחב [פעיל, כבוי, אוטומטי]

en:   fieldsep           field separator for unaligned output (default "%s")
he_IL:   fieldsep           מפריד השדות עבור unaligned פלט (ברירת מחדל "%s")

en:   fieldsep_zero      set field separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   fieldsep_zero       להגדיר מפריד השדות לפלט unaligned לאפס בתים

en:   footer             enable or disable display of the table footer [on, off]
he_IL:   footer             לאפשר או להשבית את תצוגה של כותרת תחתונה של הטבלה [פועל, מושבת]

en:   format             set output format [unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, ...]
he_IL:   format             הגדרת תבנית הפלט [unaligned, aligned, wrapped, html, asciidoc, ...]

en:   linestyle          set the border line drawing style [ascii, old-ascii, unicode]
he_IL:   linestyle          להגדיר סגנון הקו של קו הגבול [ascii, old-ascii, unicode]

en:   null               set the string to be printed in place of a null value
he_IL:   null              להגדיר את המחרוזת שיודפס במקום ערך null

en:   numericlocale      enable or disable display of a locale-specific character to separate
                         groups of digits [on, off]
he_IL:   numericlocale      להפעיל או לבטל תצוגה של מותנית הגדרות אזוריות כדי להפריד
                       בין קבוצות של ספרות  [on, off]

en:   pager              control when an external pager is used [yes, no, always]
he_IL:  pager              שליטה כאשר משתמשים בזימונית חיצונית [כן, לא, תמיד]

en:   recordsep          record (line) separator for unaligned output
he_IL:   recordsep          מפריד רשומות (קווים) לפלט לא מיושר

en:   recordsep_zero     set record separator for unaligned output to zero byte
he_IL:   recordsep_zero     לקבוע מפריד לפלט לא מיושר לאפס בתים

en:   tableattr (or T)   specify attributes for table tag in html format or proportional
                         column widths for left-aligned data types in latex-longtable format
he_IL:   tableattr (or T)   לציין תכונות עבור תג טבלה בתבנית html או רוחבי העמודות יחסיים עבור סוגי הנתונים מיושר לשמאל בפורמט latex-longtable

en:   title              set the table title for any subsequently printed tables
he_IL:   title              להגדיר כותרת כותרת טבלה עבור כל טבלאות אשר מודפסות לאחר מכן

en:   tuples_only        if set, only actual table data is shown
he_IL:   tuples_only        אם נקבע, בפועל רק נתונים אקטואליים בטבלה מוצגים

en:   unicode_border_linestyle
      unicode_column_linestyle
      unicode_header_linestyle
                         set the style of Unicode line drawing [single, double]
he_IL:   unicode_border_linestyle
      unicode_column_linestyle
      unicode_header_linestyle
                להגדיר את הסגנון של Unicode עבור [יחיד, כפול]

en: 
    Environment variables:
he_IL: 
    משתני סביבה:

en:   NAME=VALUE [NAME=VALUE] psql ...
      or \setenv NAME [VALUE] inside psql
he_IL:   NAME=VALUE [NAME=VALUE] psql ...
    או \setenv NAME [VALUE] בתוך psql

en:   set NAME=VALUE
      psql ...
      or \setenv NAME [VALUE] inside psql
he_IL:   set NAME=VALUE
     psql ...
    או \setenv NAME [VALUE] בתוך psql

en:   COLUMNS            number of columns for wrapped format
he_IL:   COLUMNS            מספר עמודות עבור תבנית עוטפת

en:   PAGER              name of external pager program
he_IL:   PAGER              שם תכנית זימונית חיצונית

en:   PGAPPNAME          same as the application_name connection parameter
he_IL:   PGAPPNAME           כמו הפרמטר חיבור application_name

en:   PGDATABASE         same as the dbname connection parameter
he_IL:   PGDATABASE          בדיוק כמו הפרמטר חיבור dbname

en:   PGHOST             same as the host connection parameter
he_IL:   PGHOST             כמו הפרמטר חיבור מחשב מארח

en:   PGPORT             same as the port connection parameter
he_IL:   PGPORT             כמו הפרמטר חיבור פורט

en:   PGUSER             same as the user connection parameter
he_IL:   PGUSER             כמו הפרמטר חיבור המשתמש

en:   PGPASSWORD         connection password (not recommended)
he_IL:   PGPASSWORD         סיסמת החיבור (לא מומלץ)

en:   PGPASSFILE         password file name
he_IL:   PGPASSFILE         שם קובץ הסיסמה

en:   PSQL_EDITOR, EDITOR, VISUAL
                         editor used by the \e, \ef, and \ev commands
he_IL:   PSQL_EDITOR, EDITOR, VISUAL
    עורך אשר בשימוש עם בפקודות \e, \ef ו- \ev

en:   PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG
                         how to specify a line number when invoking the editor
he_IL:   PSQL_EDITOR_LINENUMBER_ARG
    כיצד לציין את מספר השורה בעת הפעלת העורך

en:   PSQL_HISTORY       alternative location for the command history file
he_IL:   PSQL_HISTORY       מיקום חלופי עבור קובץ היסטורית הפקודות

en:   PSQLRC             alternative location for the user's .psqlrc file
he_IL:   PSQLRC             מיקום חלופי עבור קובץ .psqlrc של המשתמש

en:   SHELL              shell used by the \! command
he_IL: SHELL              בshell משתמשים עם פקודת  \!

en:   TMPDIR             directory for temporary files
he_IL:   TMPDIR             הספריה לקבצים זמניים

en: Available help:
he_IL: עזרה זמינה:

en: Command:     %s
    Description: %s
    Syntax:
    %s
he_IL: הפקודה: %s
    תיאור: %s
    תחביר:
    %s

en: No help available for "%s".
    Try \h with no arguments to see available help.
he_IL: אין עזרה זמינים עבור '%s'.
    נסה \h ללא ארגומנטים כדי לראות את העזרה הזמינה

en: could not read from input file: %s
he_IL: לא ניתן לקרוא מתוך קובץ הקלט: %s

en: could not save history to file "%s": %s
he_IL: לא ניתן לשמור את ההיסטוריה לקובץ "%s": %s

en: history is not supported by this installation
he_IL: ההיסטוריה אינה נתמכת על-ידי התקנה זו

en: %s: not connected to a database
he_IL: %s אינו מחובר למסד נתונים:

en: %s: current transaction is aborted
he_IL: %s: התנועה הנוכחית בוטלה

en: %s: unknown transaction status
he_IL: %s: מצב תנועה לא ידוע

en: Large objects
he_IL: אובייקטים גדולים

en: \if: escaped
he_IL: \if: נחלץ

en: Use "\q" to leave %s.
he_IL: השתמש ב "\q" על מנת לעזוב את %s.

en: The input is a PostgreSQL custom-format dump.
    Use the pg_restore command-line client to restore this dump to a database.
he_IL: הקלט הוא dump מותאמת אישית PostgreSQL .
    השתמש בשורת הפקודה pg_restore כדי לשחזר את dump הזה למסד נתונים.

en: You are using psql, the command-line interface to PostgreSQL.
he_IL: אתה משתמש ב psql, ממשק שורת פקודה PostgreSQL.

en: Type:  \copyright for distribution terms
           \h for help with SQL commands
           \? for help with psql commands
           \g or terminate with semicolon to execute query
           \q to quit
he_IL: הקלד:  \copyright עבור תנאי הפצה
           \h לעזרה עם פקודות SQL
           \? לעזרה עם פקודות psql
           \g או סיים עם נקודה-פסיק כדי לבצע שאילתה
           \q לסיים

en: query ignored; use \endif or Ctrl-C to exit current \if block
he_IL: התעלמות משאילתה; השתמש ב \endif או Ctrl-C כדי לצאת מבלוק \if הנוכחי

en: reached EOF without finding closing \endif(s)
he_IL: הגעה לסוף קובץ מבלי למצוא סגירה \endif(s)

en: unterminated quoted string
he_IL: מחרוזת מסומנת ללא סגירה

en: name
he_IL: שם

en: where aggregate_signature is:
he_IL: איפה aggregate_signature הוא:

en: option
he_IL: אופציה

en: where option can be:
he_IL: איפה האפשרות יכולה להיות אחת מ:

en: value
he_IL: ערך

en: where abbreviated_grant_or_revoke is one of:
he_IL: איפה abbreviated_grant_or_revoke הוא אחד מ:

en: expression
he_IL: ביטוי

en: member_object
he_IL: אובייקט

en: where member_object is:
he_IL: איפה member_object הוא:

en: and aggregate_signature is:
he_IL: איפה aggregate_signature הוא:

en: action
he_IL: פעולה

en: where action is one of:
he_IL: איפה הפעולה היא אחת מ:

en: collation
he_IL: סדר אלפביתי

en: integer
he_IL: מספר שלם

en: where role_specification can be:
he_IL: איפה role_specification יכול להיות:

en: using_expression
he_IL: table_constraint_using_index

en: password
he_IL: סיסמא

en: timestamp
he_IL: חותמת זמן

en: increment
he_IL: הגדלה

en: minvalue
he_IL: ערך מינימלי

en: maxvalue
he_IL: ערך מקסימלי

en: start
he_IL: לאתחל

en: restart
he_IL: הפעלה מחדש

en: cache
he_IL: זיכרון מטמון

en: where suboption can be:
he_IL: איפה suboption יכול להיות:

en: where puboption can be:
he_IL: איפה puboption יכולים להיות:

en: and table_constraint_using_index is:
he_IL: ו table_constraint_using_index הוא:

en: where transaction_mode is one of:
he_IL: איפה transaction_mode הוא אחד מ:

en: filename
he_IL: שם קובץ

en: command
he_IL: הפקודה

en: query
he_IL: שאילתה

en: where option can be one of:
he_IL: איפה האפשרות יכולה להיות אחת מ:

en: boolean
he_IL: בוליאני

en: or the old syntax
he_IL: או את התחביר הישן

en: locale
he_IL: הגדרות אזוריות

en: provider
he_IL: ספק

en: version
he_IL: גירסא

en: template
he_IL: תבנית

en: encoding
he_IL: קידוד

en: constraint
he_IL: אילוץ

en: where constraint is:
he_IL: איפה אילוץ הוא:

en: event
he_IL: אירוע

en: where column_constraint is:
he_IL: איפה column_constraint הוא:

en: and table_constraint is:
he_IL: ו table_constraint הוא:

en: definition
he_IL: הגדרה

en: attribute
he_IL: תכונה

en: uid
he_IL: מזהה uid

en: method
he_IL: מתודה

en: predicate
he_IL: נשוא

en: condition
he_IL: מצב

en: where event can be one of:
he_IL: איפה האירוע יכול להיות אחד מ:

en: like_option
he_IL: sequence_option

en: operator
he_IL: אופרטור

en: and like_option is:
he_IL: ו like_option הוא:

en: and partition_bound_spec is:
he_IL: ו partition_bound_spec הוא:

en: index_parameters in UNIQUE, PRIMARY KEY, and EXCLUDE constraints are:
he_IL: באילוצים UNIQUE, PRIMARY KEY ו EXCLUDE ארגומנטים index_parameters הם:

en: exclude_element in an EXCLUDE constraint is:
he_IL: במשפט EXCLUDE אופציה exclude_element היא:

en: directory
he_IL: ספריה

en: arguments
he_IL: ארגומנטים

en: label
he_IL: תווית

en: subtype
he_IL: סוג משנה

en: alignment
he_IL: יישור

en: storage
he_IL: אחסון

en: category
he_IL: קטגוריה

en: preferred
he_IL: מועדף

en: default
he_IL: ברירת מחדל

en: element
he_IL: אלמנט

en: delimiter
he_IL: מפריד

en: alias
he_IL: כינוי

en: code
he_IL: קוד

en: parameter
he_IL: פרמטר

en: statement
he_IL: משפט

en: direction
he_IL: כיוון

en: where direction can be empty or one of:
he_IL: איפה כיוון יכול להיות ריק או אחד מ:

en: count
he_IL: כמות

en: where conflict_target can be one of:
he_IL: איפה conflict_target יכול להיות אחד מ:

en: index_predicate
he_IL: אינדקס

en: and conflict_action is one of:
he_IL: ו conflict_action הוא אחד מ:

en: sub-SELECT
he_IL: תת שאילתה

en: channel
he_IL: ערוץ

en: where lockmode is one of:
he_IL: איפה lockmode הוא אחד מ:

en: payload
he_IL: מטען

en: grouping_element
he_IL: ו grouping_element יכול להיות אחד מ:

en: window_name
he_IL: חלון

en: window_definition
he_IL: הגדרה

en: select
he_IL: בחר

en: where from_item can be one of:
he_IL: איפה from_item יכול להיות אחד מ:

en: sampling_method
he_IL: שיטה

en: argument
he_IL: ארגומנט

en: seed
he_IL: זרע

en: and grouping_element can be one of:
he_IL: ו grouping_element יכול להיות אחד מ:

en: and with_query is:
he_IL: ו with_query הוא:

en: values
he_IL: ערכים

en: insert
he_IL: הכנסה

en: update
he_IL: עדכון

en: delete
he_IL: מחיקה

en: timezone
he_IL: אזור זמן

en: abort the current transaction
he_IL: בטל את התנועה הנוכחית

en: change the definition of an aggregate function
he_IL: שינוי ההגדרה של פונקציית צבירה

en: change the definition of a collation
he_IL: שינוי ההגדרה של collation

en: change the definition of a conversion
he_IL: שינוי ההגדרה של המרה

en: change a database
he_IL: שינוי מסד נתונים

en: define default access privileges
he_IL: להגדיר הרשאות גישה ברירת המחדל

en: change the definition of a domain
he_IL: שינוי ההגדרה של תחום

en: change the definition of an event trigger
he_IL: שינוי ההגדרה של טריגר האירועים

en: change the definition of an extension
he_IL: שינוי ההגדרה של הרחבה

en: change the definition of a foreign-data wrapper
he_IL: שינוי ההגדרה של עטיפת נתונים זרים

en: change the definition of a foreign table
he_IL: תשנה את ההגדרה של טבלה זרה

en: change the definition of a function
he_IL: שינוי ההגדרה של פונקציה

en: change role name or membership
he_IL: שינוי שם תפקיד או חברות

en: change the definition of an index
he_IL: שינוי ההגדרה של אינדקס

en: change the definition of a procedural language
he_IL: שינוי ההגדרה של שפה פרוצדורלי

en: change the definition of a large object
he_IL: שינוי ההגדרה של אובייקט גדול

en: change the definition of a materialized view
he_IL: תשנה את ההגדרה של תצוגה ממומשת

en: change the definition of an operator
he_IL: שינוי ההגדרה של אופרטור

en: change the definition of an operator class
he_IL: לשנות את ההגדרה של מחלקת האופרטור

en: change the definition of an operator family
he_IL: שינוי ההגדרה של משפחה של האופרטור

en: change the definition of a row level security policy
he_IL: שינוי ההגדרה של מדיניות אבטחה ברמת השורה

en: change the definition of a publication
he_IL: שינוי ההגדרה של פרסום

en: change a database role
he_IL: שינוי תפקיד מסד נתונים

en: change the definition of a rule
he_IL: תשנה את ההגדרה של כלל

en: change the definition of a schema
he_IL: שינוי ההגדרה של סכימה

en: change the definition of a sequence generator
he_IL: שינוי ההגדרה של מחולל רצף

en: change the definition of a foreign server
he_IL: שינוי ההגדרה של שרת החוץ

en: change the definition of a extended statistics
he_IL: שינוי ההגדרה של סטטיסטיקה מורחבת

en: change the definition of a subscription
he_IL: שינוי ההגדרה של מנוי

en: change a server configuration parameter
he_IL: שינוי פרמטר תצורת שרת

en: change the definition of a table
he_IL: תשנה את ההגדרה של טבלה

en: change the definition of a tablespace
he_IL: תשנה את ההגדרה של מרחב טבלאות

en: change the definition of a text search configuration
he_IL: תשנה את ההגדרה של תצורת חיפוש טקסט

en: change the definition of a text search dictionary
he_IL: תשנה את ההגדרה של מילון חיפוש טקסט

en: change the definition of a text search parser
he_IL: תשנה את ההגדרה של מנתח חיפוש טקסט

en: change the definition of a text search template
he_IL: תשנה את ההגדרה של תבנית חיפוש טקסט

en: change the definition of a trigger
he_IL: תשנה את ההגדרה של טריגר

en: change the definition of a type
he_IL: תשנה את ההגדרה של סוג

en: change the definition of a user mapping
he_IL: תשנה את ההגדרה של מיפוי משתמש

en: change the definition of a view
he_IL: תשנה את ההגדרה של תצוגה

en: collect statistics about a database
he_IL: תאסוף נתונים סטטיסטיים אודות מסד נתונים

en: start a transaction block
he_IL: הפעלת בלוק של טרנזקציה

en: force a transaction log checkpoint
he_IL: תכפה על נקודת הבדיקה של יומן הטרנזקציות

en: close a cursor
he_IL: סגור את הסמן

en: cluster a table according to an index
he_IL: אשכול טבלה לפי אינדקס

en: define or change the comment of an object
he_IL: תגדיר או תשנה את ההערה של אובייקט

en: commit the current transaction
he_IL: השלם את הטרנזקציה הנוכחית

en: commit a transaction that was earlier prepared for two-phase commit
he_IL: להשלים את הטרנזקציה אשר הוכנה מוקדם לקראת ביצוע דו-שלבי

en: copy data between a file and a table
he_IL: העתק את נתונים בין קובץ ולטבלה

en: define a new access method
he_IL: הגדר שיטת גישה חדשה

en: define a new aggregate function
he_IL: תגדיר את פונקצית צבירה חדשה

en: define a new cast
he_IL: תגדיר המרה חדשה

en: define a new collation
he_IL: תגדיר אוסף חדש

en: define a new encoding conversion
he_IL: תגדיר המרת קידוד חדשה

en: create a new database
he_IL: תיצור מסד נתונים חדש

en: define a new domain
he_IL: תגדיר תחום חדש

en: define a new event trigger
he_IL: תגדיר טריגר אירוע חדש

en: install an extension
he_IL: התקן את ההרחבה

en: define a new foreign-data wrapper
he_IL: להגדיר עטיפת נתונים זרים חדשה

en: define a new foreign table
he_IL: להגדיר טבלה זרה חדשה

en: define a new function
he_IL: להגדיר פונקציה חדשה

en: define a new database role
he_IL: להגדיר תפקיד מסד נתונים חדש

en: define a new index
he_IL: להגדיר אינדקס חדש

en: define a new procedural language
he_IL: להגדיר שפה פרוצדורלית חדשה

en: define a new materialized view
he_IL: להגדיר תצוגה ממומשת חדשה

en: define a new operator
he_IL: להגדיר  אופרטור חדש

en: define a new operator class
he_IL: להגדיר מחלקה של אופרטור חדשה

en: define a new operator family
he_IL: להגדיר משפחה של אופרטור חדשה

en: define a new row level security policy for a table
he_IL: להגדיר מדיניות אבטחה חדשה ברמת שורה בטבלה

en: define a new publication
he_IL: להגדיר פרסום חדש

en: define a new rewrite rule
he_IL: להגדיר כלל לשכתב חדש

en: define a new schema
he_IL: להגדיר סכימה חדשה

en: define a new sequence generator
he_IL: להגדיר גנרטור רצף חדש

en: define a new foreign server
he_IL: להגדיר שרת החוץ חדש

en: define extended statistics
he_IL: להגדיר נתונים סטטיסטיים מורחבים

en: define a new subscription
he_IL: להגדיר מנוי חדש

en: define a new table
he_IL: להגדיר טבלה חדשה

en: define a new table from the results of a query
he_IL: להגדיר טבלה חדשה מתוצאות של שאילתה

en: define a new tablespace
he_IL: להגדיר מרחב טבלאות חדש

en: define a new text search configuration
he_IL: להגדיר תצורה חיפוש טקסט חדשה

en: define a new text search dictionary
he_IL: להגדיר מילון חדש של חיפוש טקסט

en: define a new text search parser
he_IL: להגדיר מנתח החיפוש טקסט חדש

en: define a new text search template
he_IL: להגדיר תבנית חדשה של חיפוש טקסט

en: define a new transform
he_IL: להגדיר המרה חדשה

en: define a new trigger
he_IL: להגדיר טריגר אירוע חדש

en: define a new data type
he_IL: להגדיר סוג נתונים חדש

en: define a new mapping of a user to a foreign server
he_IL: להגדיר מיפוי חדש של המשתמש לשרת החוץ

en: define a new view
he_IL: להגדיר תצוגה חדשה

en: deallocate a prepared statement
he_IL: לבטל הקצאה של הצהרה מוכנה

en: define a cursor
he_IL: להגדיר את הסמן

en: delete rows of a table
he_IL: למחוק שורות בטבלה

en: discard session state
he_IL: לבטל מצב הפעלה

en: execute an anonymous code block
he_IL: לבצע בלוק של קוד אנונימי

en: remove an access method
he_IL: להסיר את שיטת גישה

en: remove an aggregate function
he_IL: להסיר את פונקציית צבירה

en: remove a cast
he_IL: להסיר המרה

en: remove a collation
he_IL: להסיר איסוף

en: remove a conversion
he_IL: להסיר את ההמרה

en: remove a database
he_IL: להסיר מסד נתונים

en: remove a domain
he_IL: להסיר תחום

en: remove an event trigger
he_IL: להסיר טריגר של אירועים

en: remove an extension
he_IL: להסיר הרחבה

en: remove a foreign-data wrapper
he_IL: להסיר את עטיפת נתונים זרים

en: remove a foreign table
he_IL: להסיר טבלה זרה

en: remove a function
he_IL: להסיר פונקציה

en: remove a database role
he_IL: להסיר תפקיד של מסד נתונים

en: remove an index
he_IL: להסיר אינדקס

en: remove a procedural language
he_IL: להסיר שפה פרוצדורלי

en: remove a materialized view
he_IL: להסיר תצוגת ממומשת

en: remove an operator
he_IL: להסיר את אופרטור

en: remove an operator class
he_IL: להסיר מחלקה של אופרטור

en: remove an operator family
he_IL: להסיר משפחה של האופרטור

en: remove database objects owned by a database role
he_IL: להסיר אובייקטים של מסד נתונים בבעלות תפקיד מסד נתונים

en: remove a row level security policy from a table
he_IL: להסיר מדיניות אבטחה ברמת שורה מטבלה

en: remove a publication
he_IL: להסיר פרסום

en: remove a rewrite rule
he_IL: להסיר כלל לשכתב

en: remove a schema
he_IL: להסיר סכימה

en: remove a sequence
he_IL: להסיר את רצף

en: remove a foreign server descriptor
he_IL: להסיר מתאר של שרת החוץ

en: remove extended statistics
he_IL: להסיר נתונים סטטיסטיים מורחבים

en: remove a subscription
he_IL: להסיר מנוי

en: remove a table
he_IL: להסיר טבלה

en: remove a tablespace
he_IL: להסיר של מרחב טבלאות

en: remove a text search configuration
he_IL: להסיר את תצורת חיפוש טקסט

en: remove a text search dictionary
he_IL: להסיר מילון חיפוש טקסט

en: remove a text search parser
he_IL: להסיר מנתח חיפוש טקסט

en: remove a text search template
he_IL: להסיר תבנית חיפוש טקסט

en: remove a transform
he_IL: להסיר המרה

en: remove a trigger
he_IL: להסיר את ההדק

en: remove a data type
he_IL: להסיר סוג נתונים

en: remove a user mapping for a foreign server
he_IL: להסיר מיפוי משתמש עבור שרת החוץ

en: remove a view
he_IL: להסיר תצוגה

en: execute a prepared statement
he_IL: לבצע הצהרה מוכנה

en: show the execution plan of a statement
he_IL: להציג תוכנית ביצוע של משפט

en: retrieve rows from a query using a cursor
he_IL: להחזיר שורות משאילתה באמצעות הסמן

en: define access privileges
he_IL: להגדיר הרשאות גישה

en: import table definitions from a foreign server
he_IL: ייבוא הגדרות הטבלה משרת החוץ

en: create new rows in a table
he_IL: ליצור שורות חדשות בטבלה

en: listen for a notification
he_IL: להישמע להודעה

en: load a shared library file
he_IL: לטעון קובץ לספריה המשותפת

en: lock a table
he_IL: לנעול טבלה

en: position a cursor
he_IL: למקם את הסמן

en: generate a notification
he_IL: ליצור הודעה

en: prepare a statement for execution
he_IL: להכין משפט לביצוע

en: prepare the current transaction for two-phase commit
he_IL: להכין את הטרנזקציה הנוכחית עבור ביצוע דו-שלבי

en: change the ownership of database objects owned by a database role
he_IL: לשנות את הבעלות על אובייקטי מסד הנתונים אשר בבעלות של תפקיד מסד הנתונים

en: replace the contents of a materialized view
he_IL: להחליף את התוכן של תצוגה ממומשת

en: rebuild indexes
he_IL: לבנות מחדש אינדקסים

en: destroy a previously defined savepoint
he_IL: להשמיד את נקודת השמירה שהוגדרו בעבר

en: restore the value of a run-time parameter to the default value
he_IL: לשחזר את הערך של פרמטר זמן ריצה לערך ברירת המחדל

en: remove access privileges
he_IL: להסיר הרשאות גישה

en: cancel a transaction that was earlier prepared for two-phase commit
he_IL: לבטל את הטרנזקציה אשר הוכנה קודם ביצוע דו-שלבי

en: roll back to a savepoint
he_IL: לחזור לנקודת שמירה בטרנזקציה

en: define a new savepoint within the current transaction
he_IL: להגדיר של נקודת שמירה חדשה בתוך התנועה הנוכחית

en: define or change a security label applied to an object
he_IL: להגדיר או לשנות את תווית האבטחה המוצמד לאובייקט

en: retrieve rows from a table or view
he_IL: לאחזר שורות מטבלה או תצוגה

en: change a run-time parameter
he_IL: תשנה את פרמטר זמן ריצה

en: set constraint check timing for the current transaction
he_IL: להגדיר עיתוי לבדוק אילוץ עבור הטרנזקציה הנוכחית

en: set the current user identifier of the current session
he_IL: לקבוע את מזהה המשתמש הנוכחי של ההפעלה הנוכחית

en: set the session user identifier and the current user identifier of the current session
he_IL: קבע את מזהה המשתמש של ההפעלה ואת מזהה המשתמש הנוכחי של ההפעלה הנוכחית

en: set the characteristics of the current transaction
he_IL: תגדיר את המאפיינים של הטרנזקציה הנוכחית

en: show the value of a run-time parameter
he_IL: תציג את הערך של פרמטר זמן ריצה

en: empty a table or set of tables
he_IL: תרוקן טבלה או קבוצת הטבלאות

en: stop listening for a notification
he_IL: תפסיקים להקשיב עבור הודעה

en: update rows of a table
he_IL: תעדכן שורות בטבלה

en: garbage-collect and optionally analyze a database
he_IL: תוסוף אשפה ואופציונלי תנתח באופן מסד נתונים

en: compute a set of rows
he_IL: לחשב סידרה של שורות

en: %s: -1 can only be used in non-interactive mode
he_IL: %s:-1 יכול לשמש רק במצב שאינו אינטראקטיבי

en: %s: could not open log file "%s": %s
he_IL: %s: לא ניתן לפתוח קובץ יומן הרישום "%s": %s

en: Type "help" for help.
he_IL: לקבלת עזרה, נסה "help".

en: %s: could not set printing parameter "%s"
he_IL: %s: לא ניתן להגדיר פרמטר הדפסה "%s"

en: %s: warning: extra command-line argument "%s" ignored
he_IL: %s: אזהרה: התעלמות מארגומנט שורת הפקודה נוסף "%s"

en: %s: could not find own program executable
he_IL: %s: לא ניתן למצוא תוכנית הפעלה משלו

en: tab completion query failed: %s
    Query was:
    %s
he_IL: השלמת השאילתה עם טאב נכשלה: %s
    שאילתה היתה:
    %s

en: unrecognized value "%s" for "%s": boolean expected
he_IL: ערך לא מזוהה "%s" עבור "%s": צפוי ערך בוליאני

en: invalid value "%s" for "%s": integer expected
he_IL: ערך לא חוקי "%s" עבור "%s": צפוי מספר שלם

en: invalid variable name: "%s"
he_IL: שם משתנה לא חוקי: "%s"

en: unrecognized value "%s" for "%s"
    Available values are: %s.
he_IL: ערך לא מזוהה "%s" עבור "%s"
    הערכים הזמינים הם: %s.

en: not recorded
he_IL: לא הוקלט

en: 
    %s provides information about the installed version of PostgreSQL.
he_IL: 
    תכנית %s מספק מידע אודות הגירסה המותקנת של PostgreSQL.

en: Options:
he_IL: אפשרויות:

en:   --bindir              show location of user executables
he_IL:   --bindir
    להציג את המיקום של קבצי פעלה של משתמש

en:   --docdir              show location of documentation files
he_IL:   --docdir
    להציג את המיקום של קבצי תיעוד

en:   --htmldir             show location of HTML documentation files
he_IL:   --htmldir
    להציג את המיקום של קבצי תיעוד HTML

en:   --includedir          show location of C header files of the client
                            interfaces
he_IL:   --includedir
    להציג את המיקום של קבצי כותרת C של ממשקי הלקוח

en:   --pkgincludedir       show location of other C header files
he_IL:   --pkgincludedir
    להציג את המיקום של קבצי כותרות אחרות C

en:   --includedir-server   show location of C header files for the server
he_IL:   --includedir-שרת
    להציג את המיקום של קבצי כותרות C עבור השרת

en:   --libdir              show location of object code libraries
he_IL:   --libdir
    להציג מיקום של ספריות קוד אובייקט

en:   --pkglibdir           show location of dynamically loadable modules
he_IL:   --pkglibdir
    להציג את המיקום של מודולים נטענים באופן דינמי

en:   --localedir           show location of locale support files
he_IL:   --localedir
    להציג מיקום של קבצי תמיכה מקומיים

en:   --mandir              show location of manual pages
he_IL:   --mandir
    להציג את המיקום של דפי הסבר (manual pages)

en:   --sharedir            show location of architecture-independent support files
he_IL:   --sharedir
    להציג את מיקום של קבצי תמיכה אשר לא תלויים בארכיטקטורה

en:   --sysconfdir          show location of system-wide configuration files
he_IL:   --sysconfdir
    להציג מיקום של קבצי תצורה של המערכת כולה

en:   --pgxs                show location of extension makefile
he_IL:   --pgxs
    להציג מיקום של makefile של הרחבה

en:   --configure           show options given to "configure" script when
                            PostgreSQL was built
he_IL:   --configure
    להראות את האפשרויות שניתנו לסקירפט "configure", כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --cc                  show CC value used when PostgreSQL was built
he_IL:   -cc
    להראות ערך CC אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --cppflags            show CPPFLAGS value used when PostgreSQL was built
he_IL:   --cppflags
    להראות ערך CPPFLAGS אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --cflags              show CFLAGS value used when PostgreSQL was built
he_IL:   --cflags
    CFLAGS_SL
    להראות ערך CFLAGS אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --cflags_sl           show CFLAGS_SL value used when PostgreSQL was built
he_IL:   --cflags_sl
    להראות ערך CFLAGS_SL אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --ldflags             show LDFLAGS value used when PostgreSQL was built
he_IL:   --ldflags
    להראות ערך LDFLAGS אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --ldflags_ex          show LDFLAGS_EX value used when PostgreSQL was built
he_IL:   --ldflags_ex
    להראות ערך LDFLAGS_EX אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --ldflags_sl          show LDFLAGS_SL value used when PostgreSQL was built
he_IL:   --ldflags_sl
    להראות ערך LDFLAGS_SL אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --libs                show LIBS value used when PostgreSQL was built
he_IL:   --libs
    להראות ערך LIBS אשר היה בשימוש כאשר PostgreSQL נבנה

en:   --version             show the PostgreSQL version
he_IL:   -version
    להראות את הגירסה PostgreSQL

en:   -?, --help            show this help, then exit
he_IL:   -?
      --help
    להציג עזרה זו, ולאחר מכן לצאת

en: 
    With no arguments, all known items are shown.
he_IL: 
    ללא ארגומנטים, מוצגים כל הפריטים הידועים.

en: %s: invalid argument: %s
he_IL: תכנית %s: ארגומנט לא חוקי: %s

en: %s: could not stat file "%s": %s
he_IL: תכנית %s: לא היה ניתן לקבל מידע (stat) על קובץ  "%s": %s

en: %s: could not open directory "%s": %s
he_IL: תכנית %s: לא ניתן לפתוח תיקייה "%s": %s

en: %s: could not read directory "%s": %s
he_IL: תכנית %s: לא ניתן לקרוא מתיקייה "%s": %s

en: %s: could not open file "%s": %s
he_IL: תכנית %s: לא ניתן לפתוח קובץ "%s": %s

en: %s: could not fsync file "%s": %s
he_IL: תכנית %s: לא ניתן להעביר תוכן הקובץ (fsync) לדיסק "%s": %s

en: %s: could not rename file "%s" to "%s": %s
he_IL: תכנית %s: לא ניתן לשנות שם הקובץ "%s" "%s": %s

en: could not open directory "%s": %s
he_IL: לא ניתן לפתוח תיקייה "%s": %s

en: could not read directory "%s": %s
he_IL: לא ניתן לקרוא מתיקייה "%s": %s

en: could not close directory "%s": %s
he_IL: לא יניתן לסגור את מדריך "%s": %s

en: %s: WARNING: cannot create restricted tokens on this platform
he_IL: תכנית %s:  אזהרה: אין אפשרות ליצור אסימוני גישה מוגבלים בפלטפורמה זו

en: %s: could not open process token: error code %lu
he_IL: תכנית %s: לא ניתן לפתוח את התהליך token: קוד שגיאה % lu

en: %s: could not allocate SIDs: error code %lu
he_IL: תכנית %s: לא ניתן להקצות SID: קוד שגיאה % lu

en: %s: could not create restricted token: error code %lu
he_IL: תכנית %s:  אין אפשרות ליצור אסימוני גישה: קוד שגיאה  %lu

en: %s: could not start process for command "%s": error code %lu
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן להפעיל תהליך עבור הפקודה "%s": קוד שגיאה % lu

en: %s: could not re-execute with restricted token: error code %lu
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן לבצע מחדש עם אסימון גישה מוגבל: קוד שגיאה % lu

en: %s: could not get exit code from subprocess: error code %lu
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן לקבל קוד היציאה מן תהליך משנה: קוד שגיאה % lu

en: could not stat file or directory "%s": %s
he_IL: יכול לא stat קובץ או ספריה "%s": %s

en: could not remove file or directory "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות להסיר קובץ או ספריה "%s": %s

en: could not set junction for "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות להגדיר את הצומת של "%s": %s

en: could not get junction for "%s": %s
he_IL: לא היתה אפשרות לקבל צומת עבור "%s": %s

en: %s: could not open file "%s" for reading: %s
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן לפתוח קובץ "%s" לקריאה: %s

en: %s: could not open file "%s" for writing: %s
he_IL: תכנית %s:  לא היתה אפשרות לפתוח הקובץ "%s" לכתיבה: %s

en: %s: could not write file "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן לכתוב את הקובץ "%s": %s

en: %s: could not execute command "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא היה ניתן לבצע את הפקודה "%s": %s

en: %s: removing data directory "%s"
he_IL: תכנית %s:  הסרת ספריית נתונים "%s"

en: %s: failed to remove data directory
he_IL: תכנית %s:  כשל בלהסיר את ספריית הנתונים

en: %s: removing contents of data directory "%s"
he_IL: תכנית %s:  הסרת התוכן של ספריית הנתונים "%s"

en: %s: failed to remove contents of data directory
he_IL: תכנית %s:  כשל בלהסיר את התוכן של ספריית הנתונים

en: %s: removing WAL directory "%s"
he_IL: תכנית %s:  הסרת ספריית WAL "%s"

en: %s: failed to remove WAL directory
he_IL: תכנית %s:  כשל בלהסיר מדריך את תיקיית WAL

en: %s: removing contents of WAL directory "%s"
he_IL: תכנית %s:  הסרת התוכן של תיקיית WAL "%s"

en: %s: failed to remove contents of WAL directory
he_IL: תכנית %s:  כשל בלהסיר את התוכן של הספרית WAL

en: %s: data directory "%s" not removed at user's request
he_IL: תכנית %s:  תיקיית הנתונים "%s" לא הוסרה לבקשת המשתמש

en: %s: WAL directory "%s" not removed at user's request
he_IL: תכנית %s:  תיקייה WAL "%s" לא הוסרה לבקשת המשתמש

en: %s: cannot be run as root
    Please log in (using, e.g., "su") as the (unprivileged) user that will
    own the server process.
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן להפעיל ע"י root
    נא להיכנס (באמצעות, למשל, " su") כמו המשתמש (ללא הרשאות)
    שתהליך השרת יהיה בבעלותו

en: %s: "%s" is not a valid server encoding name
he_IL: תכנית %s:  "%s" אינו שם קידוד חוקי

en: %s: file "%s" does not exist
he_IL: תכנית %s:  הקובץ '%s' אינו קיים

en: This might mean you have a corrupted installation or identified
    the wrong directory with the invocation option -L.
he_IL: המשמעות יכולה להיות שהתקנה פגומה
    או זוהה הספריה הלא נכון עם אופציה  לקריאה -L.

en: %s: could not access file "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא יכול לגשת לקובץ "%s": %s

en: %s: file "%s" is not a regular file
he_IL: תכנית %s:  קובץ '%s' אינו קובץ רגיל

en: selecting default max_connections ...
he_IL: בחירת ברירת המחדל max_connections...

en: selecting default shared_buffers ...
he_IL: בחירת ברירת המחדל shared_buffers...

en: selecting dynamic shared memory implementation ...
he_IL: בחירת יישום זיכרון דינמי משותף...

en: creating configuration files ...
he_IL: יצירת קבצי תצורה...

en: %s: could not change permissions of "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא היתה אפשרות לשנות הרשאות עבור "%s": %s

en: running bootstrap script ...
he_IL: הפעלת סקריפט אתחול...

en: %s: input file "%s" does not belong to PostgreSQL %s
    Check your installation or specify the correct path using the option -L.
he_IL: תכנית %s:  קובץ הקלט '%s' אינו שייך ל PostgreSQL %s 
    תבדוק את ההתקנה שלך או תציין את הנתיב הנכון באמצעות האפשרות -L.

en: Enter new superuser password:
he_IL: הזן סיסמת משתמש על חדשה:

en: %s: could not read password from file "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא היתה אפשרות לקרוא את הסיסמה מהקובץ "%s": %s

en: %s: password file "%s" is empty
he_IL: תכנית %s:  קובץ הסיסמה  "%s" ריק

en: caught signal
he_IL: אות הנתפס

en: could not write to child process: %s
he_IL: לא ניתן לכתוב לתהליך צאצא: %s

en: ok
he_IL: אישור

en: %s: setlocale() failed
he_IL: תכנית %s:  נכשל התהליך להגדרת הגדרות אזוריות (setlocale())

en: %s: failed to restore old locale "%s"
he_IL: תכנית %s:  כשל בשחזור הגדרת האזור הישנה "%s"

en: %s: invalid locale name "%s"
he_IL: תכנית %s:  הגדרת אזור לא חוקית בשם "%s"

en: %s: invalid locale settings; check LANG and LC_* environment variables
he_IL: תכנית %s:  הגדרות אזור לא חוקיות; בדוק את משתני הסביבה LANG ו- LC_ *

en: %s: encoding mismatch
he_IL: תכנית %s:  אי-התאמת בקידוד

en: The encoding you selected (%s) and the encoding that the
    selected locale uses (%s) do not match.  This would lead to
    misbehavior in various character string processing functions.
    Rerun %s and either do not specify an encoding explicitly,
    or choose a matching combination.
he_IL: קידוד אותו נבחרת (%s) ואת הקידוד
    בו משתמש הגדרה אזורית שנבחרה (%s) אינם תואמים.  זה להוביל
    להתנהגות בלתי צפויה בפונקציות שונות לעיבוד מחרוזת תווים.
    הפעל מחדש את %s ו או  אל תציין במפורש הקידוד, או תבחר את שילוב התואם.

en: %s initializes a PostgreSQL database cluster.
he_IL: תכנית %s:  אתחול האשכול של מסד נתונים PostgreSQL

en:   %s [OPTION]... [DATADIR]
he_IL:  שימוש
    %s [אפשרות]... [תיקיית נתונים]

en:   -A, --auth=METHOD         default authentication method for local connections
he_IL:  -A
     --auth=METHOD
    שיטת אימות ברירת המחדל עבור חיבורים מקומיים

en:       --auth-host=METHOD    default authentication method for local TCP/IP connections
he_IL:        --auth-host=METHOD
    שיטת אימות ברירת המחדל עבור חיבורי TCP / IP מקומיים

en:       --auth-local=METHOD   default authentication method for local-socket connections
he_IL:        --auth-local=METHOD
    שיטת אימות ברירת המחדל עבור חיבורי שקע מקומי

en:  [-D, --pgdata=]DATADIR     location for this database cluster
he_IL:  [-D, --pgdata=]DATADIR
    מיקום עבור אשכול שלמסד הנתונים

en:   -E, --encoding=ENCODING   set default encoding for new databases
he_IL:  -E
     --encoding=ENCODING
    קידוד שנקבע כברירת מחדל עבור מסדי הנתונים החדשים

en:       --locale=LOCALE       set default locale for new databases
he_IL:        --locale=LOCALE
    להגדיר הגדרות אזוריות ברירת המחדל עבור מסדי הנתונים החדשים

en:       --lc-collate=, --lc-ctype=, --lc-messages=LOCALE
          --lc-monetary=, --lc-numeric=, --lc-time=LOCALE
                                set default locale in the respective category for
                                new databases (default taken from environment)
he_IL:        --lc-collate=LOCALE
           --lc-ctype=LOCALE
           --lc-messages=LOCALE
           --lc-monetary=LOCALE
           --lc-numeric=LOCALE
           --lc
    מגדיר הגדרות אזוריות ברירת המחדל בקטרגוריה המתאימה עבור
    מסדי הנתונים החדשים (ברירת מחדל נלקחת מהסביבה)

en:       --no-locale           equivalent to --locale=C
he_IL:        --no-locale
    מקבילה ל --locale=C

en:       --pwfile=FILE         read password for the new superuser from file
he_IL:        --pwfile=FILE
    לקרוא סיסמת משתמש העל החדש מקובץ

en:   -T, --text-search-config=CFG
                                default text search configuration
he_IL:  -T
     --text-search-config=CFG
    תצורת חיפוש טקסט ברירת המחדל

en:   -U, --username=NAME       database superuser name
he_IL:  -U,
     --username=NAME
    שם של משתמש על מסד הנתונים

en:   -W, --pwprompt            prompt for a password for the new superuser
he_IL:  -W
     --pwprompt
    בקשה להזנת סיסמת משתמש חדש

en:   -X, --waldir=WALDIR       location for the write-ahead log directory
he_IL:  -X
     --waldir = WALDIR
    מיקום עבור ספריית הרישום כתיבת WAL לוגים

en: 
    Less commonly used options:
he_IL: 
    אפשרויות פחות נפוצות:

en:   -d, --debug               generate lots of debugging output
he_IL:  -d
     --debug
    מפיק פלט מרובה מאיתור הבאגים

en:   -k, --data-checksums      use data page checksums
he_IL:  -k
     --data-checksums
    להשתמש בבדיקות סיכום דף נתונים

en:   -L DIRECTORY              where to find the input files
he_IL:  -L DIRECTORY
    איפה למצוא את קבצי הקלט

en:   -n, --no-clean            do not clean up after errors
he_IL:  -n
     --no-clean
    לא לנקות לאחר שגיאות

en:   -N, --no-sync             do not wait for changes to be written safely to disk
he_IL:  -N
     --no-sync
    לא לחכות עד אשר השינויים ייכתבו בבטחה לדיסק

en:   -s, --show                show internal settings
he_IL:  -s
     --show 
    הצג הגדרות פנימיות

en:   -S, --sync-only           only sync data directory
he_IL:  -S
     --sync-only
    לסנכרן ספריית נתונים בלבד

en: 
    Other options:
he_IL: 
    אפשרויות נוספות:

en: 
    If the data directory is not specified, the environment variable PGDATA
    is used.
he_IL: 
    אם הספרית נתונים לא צוינה, נעשה שימוש במשתנה סביבה PGDATA.

en: 
    WARNING: enabling "trust" authentication for local connections
    You can change this by editing pg_hba.conf or using the option -A, or
    --auth-local and --auth-host, the next time you run initdb.
he_IL: 
    אזהרה: הפעלת "אמון" אימות עבור התקשרויות מקומיות
    ניתן לשנות זאת על-ידי עריכת pg_hba.conf או שימוש באפשרות - A, או
    --auth-local ו --auth-host, בהפעלת initdb הבאה

en: %s: invalid authentication method "%s" for "%s" connections
he_IL: תכנית %s:  שיטת אימות לא חוקית "%s" עבור חיבורים "%s"

en: %s: must specify a password for the superuser to enable %s authentication
he_IL: תכנית %s:  עליך לציין סיסמה עבור משתמש העל על מנת לאפשר אימות %s

en: %s: no data directory specified
    You must identify the directory where the data for this database system
    will reside.  Do this with either the invocation option -D or the
    environment variable PGDATA.
he_IL: תכנית %s:  לא צוינה תיקיית הנתונים
    עליך לציין את התיקייה איפה הנתונים עבור מערכת מסד הנתונים זה
    ימקמו.  לעשות זאת ניתן עם אפשרות -D או
    להגדיר את משתנה הסביבה PGDATA.

en: The program "postgres" is needed by %s but was not found in the
    same directory as "%s".
    Check your installation.
he_IL: התוכנית "postgres" נדרשת על-ידי %s אבל לא נמצאה 
    באותה ספריה כמו "%s".
    יש לבדוק את ההתקנה שלך.

en: The program "postgres" was found by "%s"
    but was not the same version as %s.
    Check your installation.
he_IL: התוכנית "postgres" נמצאה על ידי "%s"
    אבל לא הייתה מגירסה זהה כמו %s.
    יש לבדוק את ההתקנה שלך.

en: %s: input file location must be an absolute path
he_IL: תכנית %s:  מיקום קובץ הקלט חייב להיות נתיב מוחלט

en: The database cluster will be initialized with locale "%s".
he_IL: האשכול מסד הנתונים יאותחל עם הגדרה אזורית "%s".

en: The database cluster will be initialized with locales
      COLLATE:  %s
      CTYPE:    %s
      MESSAGES: %s
      MONETARY: %s
      NUMERIC:  %s
      TIME:     %s
he_IL: האשכול מסד הנתונים יאותחל עם הגדרות אזוריות
     COLLATE:  %s
     CTYPE:    %s
      MESSAGES: %s
      MONETARY: %s
      NUMERIC:  %s
      TIME:     %s

en: %s: could not find suitable encoding for locale "%s"
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן למצוא קידוד מתאים עבור הגדרות אזור "%s"

en: Rerun %s with the -E option.
he_IL: הפעל מחדש את %s עם האפשרות -E.

en: Encoding "%s" implied by locale is not allowed as a server-side encoding.
    The default database encoding will be set to "%s" instead.
he_IL: קידוד "%s" המשתמע  בהגדרה אזורית אסור כי קידוד בצד השרת.
    קידוד ברירת המחדל של מסד הנתונים יוגדר ל "%s" במקום.

en: %s: locale "%s" requires unsupported encoding "%s"
he_IL: תכנית %s:  הגדרה אזורית "%s" דורשת קידוד אשר לא נתמך "%s"

en: Encoding "%s" is not allowed as a server-side encoding.
    Rerun %s with a different locale selection.
he_IL: קידוד '%s' אינו מותר בקידוד בצד השרת.
    הפעל מחדש את %s עם בחירה של הגדרה אזורית שונה.

en: The default database encoding has accordingly been set to "%s".
he_IL: קידוד ברירת המחדל של מסד הנתונים בהתאם הוגדר ל "%s".

en: %s: could not find suitable text search configuration for locale "%s"
he_IL: תכנית %s:  לא היתה אפשרות למצוא תצורת חיפוש טקסט מתאים עבור הגדרות אזור "%s"

en: %s: warning: suitable text search configuration for locale "%s" is unknown
he_IL: תכנית %s:  אזהרה: תצורת חיפוש טקסט מתאים עבור הגדרות אזוריות '%s' אינו ידוע

en: %s: warning: specified text search configuration "%s" might not match locale "%s"
he_IL: תכנית %s:  אזהרה: תצורה חיפוש טקסט אשר צוינה "%s" עלולה לא להתאים להגדרות אזוריות "%s"

en: The default text search configuration will be set to "%s".
he_IL: תצורת ברירת המחדל של חיפוש טקסט תוגדר "%s".

en: creating directory %s ...
he_IL: יצירת הספריה %s...

en: %s: could not create directory "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא היתה אפשרות ליצור תיקייה "%s": %s

en: fixing permissions on existing directory %s ...
he_IL: תיקון הרשאות בספריה קיימת %s...

en: %s: could not change permissions of directory "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא היתה אפשרות לשנות הרשאות עבור תיקייה "%s": %s

en: %s: directory "%s" exists but is not empty
he_IL: תכנית %s:  תיקייה "%s" קיימת, אך אינה ריקה

en: If you want to create a new database system, either remove or empty
    the directory "%s" or run %s
    with an argument other than "%s".
he_IL: אם ברצונך ליצור מערכת מסד נתונים חדש, הסר או לרוקן את הספריה
    "%s" או להפעיל את %s
    עם ארגומנט  שאינו "%s".

en: %s: could not access directory "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן לגשת לתיקייה "%s": %s

en: %s: WAL directory location must be an absolute path
he_IL: תכנית %s: המיקום התיקייה עבור WAL חייב להיות נתיב מוחלט

en: If you want to store the WAL there, either remove or empty the directory
    "%s".
he_IL: אם ברצונך לאחסן את WAL שם, הסר או לרוקן את הספריה
    "%s"

en: %s: could not create symbolic link "%s": %s
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן ליצור קישור סמלי "%s": %s

en: %s: symlinks are not supported on this platform
he_IL: תכנית %s:  קישורים סימבוליים אינם נתמכים בפלטפורמה זו

en: It contains a dot-prefixed/invisible file, perhaps due to it being a mount point.
he_IL: הוא מכיל קובץ שר מתחיל בנקודה/בלתי-נראה, אולי עקב היותו נקודת עגינה.

en: It contains a lost+found directory, perhaps due to it being a mount point.
he_IL: הוא מכיל תיקייה אבדות ומציאות, אולי עקב היותו נקודת עגינה.

en: Using a mount point directly as the data directory is not recommended.
    Create a subdirectory under the mount point.
he_IL: באמצעות נקודת עגינה ישירות כספריית הנתונים אינו מומלץ.
    יש ליצור ספריית משנה תחת נקודת עגינה .

en: creating subdirectories ...
he_IL: יצירת ספריות משנה...

en: performing post-bootstrap initialization ...
he_IL: מבצע איניציאליזציה שלאחר האתחול...

en: Running in debug mode.
he_IL: פועל במצב איתור באגים.

en: Running in no-clean mode.  Mistakes will not be cleaned up.
he_IL: פועל במצב no-clean. טעויות לא ינוקו.

en: syncing data to disk ...
he_IL: סינכרון נתונים בדיסק...

en: %s: password prompt and password file cannot be specified together
he_IL: תכנית %s:  לא ניתן לציין את דרישת הסיסמה ממשתמש ואת קובץ הסיסמה יחד

en: %s: superuser name "%s" is disallowed; role names cannot begin with "pg_"
he_IL: תכנית %s:  משתמש על בשם "%s" מוגדר כאסור; שמות התפקידים אינם יכולים להתחיל מ"pg_"

en: The files belonging to this database system will be owned by user "%s".
    This user must also own the server process.
he_IL: הקבצים השייכים למסד נתונים זה יהיו בבעלות המשתמש "%s".
    תהליך השרת יהיה בבעלות של משתמש זה גם .

en: Data page checksums are enabled.
he_IL: בדיקת דף הנתונים זמינה.

en: Data page checksums are disabled.
he_IL: בדיקת דף הנתונים אינה זמינה.

en: 
    Sync to disk skipped.
    The data directory might become corrupt if the operating system crashes.
he_IL: 
    דילוג על סנכרון לדיסק.
    הספרית הנתונים עלולה להפוך למושחתת אם מערכת ההפעלה תקרוס.

note: translator: This is a placeholder in a shell command.
en: logfile
he_IL: יומן

en: 
    Success. You can now start the database server using:
    
        %s
he_IL: 
    הצלחה. עכשיו אתה יכול להפעיל את שרת מסד הנתונים באמצעות:
    
        %s

en: Hide this notification message
he_IL: הסתר התראה זו

en: Don’t Show Again
he_IL: לא להציג שוב

en: Don’t show again
he_IL: לא להציג שוב

en: Update Summary
he_IL: תקציר העדכון

note: TRANSLATORS: Title of window showing summary (added/removed strings, issues) of updating translations from sources or POT file
en: Update summary
he_IL: תקציר העדכון

en: Issues
he_IL: תקלות

note: TRANSLATORS: Column header in the list of issues where rows are filename:line:text of issue
en: Line
he_IL: שורה

note: TRANSLATORS: Column header in the list of issues where rows are filename:line:text of issue
en: Issue
he_IL: תקלה

en: New Strings
he_IL: מחרוזות חדשות

en: New strings
he_IL: מחרוזות חדשות

en: Removed Strings
he_IL: מחרוזות שהוסרו

en: Removed strings
he_IL: מחרוזות שהוסרו

en: Collecting source files…
he_IL: קובצי המקור נאספים…

en: Extracting translatable strings from %s file… | Extracting translatable strings from %s files…
he_IL[0]: מחרוזות לתרגום מחולצות מקובץ %s…
he_IL[1]: מחרוזות לתרגום מחולצות מ־%s קבצים…
he_IL[2]: מחרוזות לתרגום מחולצות מ־%s קבצים…
he_IL[3]: מחרוזות לתרגום מחולצות מ־%s קבצים…

en: Failed to load file with extracted translations.
he_IL: טעינת הקובץ עם התרגומים המחולצים נכשלה.

en: In: %s
he_IL: בקובץ: %s

en: Source code not available.
he_IL: קוד המקור אינו זמין.

en: Translations couldn’t be updated from the source code, because no code was found in the location specified in the file’s Properties.
he_IL: לא ניתן לעדכן תרגומים מקוד המקור, מכיוון שלא נמצא קוד במיקום שצויין במאפייני הקובץ.

en: You don’t have permission to read source code files from the location specified in the file’s Properties.
he_IL: אין לך הרשאה לקרוא קובצי קוד מקור מהמיקום המצויין במאפייני הקובץ.

note: TRANSLATORS: The System Settings etc. references macOS 13 Ventura or newer system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Settings > Privacy & Security > Files & Folders.
he_IL: אם בעבר מנעת גישה לקבצים שלך, ניתן לאפשר אותה תחת הגדרות המערכת > פרטיות ואבטחה > קבצים ותיקיות.

note: TRANSLATORS: The System Preferences etc. references macOS system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Preferences > Security & Privacy > Privacy > Files & Folders.
he_IL: אם בעבר מנעת גישה לקבצים שלך, ניתן לאפשר אותה תחת העדפות המערכת > אבטחה ופרטיות > פרטיות > קבצים ותיקיות.

en: Failed to extract strings from source code.
he_IL: חילוץ המחרוזות מקוד המקור נכשל.

en: The file “%s” couldn’t be opened.
he_IL: אי אפשר לפתוח את הקובץ „%s”.

en: Updating translations
he_IL: התרגומים מתעדכנים

en: Determining differences…
he_IL: ההבדלים מתוארים…

en: Merging differences…
he_IL: ממזג בין ההבדלים…

en: Translation file is already up to date, no changes to strings were made.
he_IL: קובץ התרגום כבר עדכני, לא בוצעו שינויים למחרוזות.

en: Translation file was updated with %s change. | Translation file was updated with %s changes.
he_IL[0]: קובץ התרגום עודכן עם שינוי %s.
    אחר.
he_IL[1]: קובץ התרגום עודכן עם %s שינויים.
he_IL[2]: קובץ התרגום עודכן עם %s שינויים.
he_IL[3]: קובץ התרגום עודכן עם %s שינויים.

en: New strings to translate:
he_IL: מחרוזות חדשות לתרגום:

en: Removed strings (no longer used):
he_IL: מחרוזות שהוסרו (יצאו מכלל שימוש):

en: %d issue with the source strings was detected. | %d issues with the source strings were detected.
he_IL[0]: זוהתה בעיה %d עם מחרוזות המקור.
he_IL[1]: זוהו %d בעיות במחרוזות המקור.
he_IL[2]: זוהו %d בעיות במחרוזות המקור.
he_IL[3]: זוהו %d בעיות במחרוזות המקור.

en: View Details…
he_IL: הצגת פרטים…

en: View details…
he_IL: הצגת פרטים…

en: Malformed header: “%s”
he_IL: כותרת פגומה: „%s”

en: PO Translation Files
he_IL: קובצי תרגום PO

en: POT Translation Templates
he_IL: תבניות תרגום POT

en: XLIFF Translation Files
he_IL: קובצי תרגום מסוג XLIFF

en: Xcode Localization Catalog
he_IL: קטלוג תרגומים Xcode

en: JSON Translation Files
he_IL: קובצי תרגום JSON

note: TRANSLATORS: "Flutter" is proper noun, name of a developer tool
en: Flutter Translation Files
he_IL: קובצי תרגום Flutter

en: All Translation Files
he_IL: כל קובצי התרגום

en: The file is in a format not recognized by Poedit.
he_IL: הקובץ הוא במבנה שאינו מזוהה על ידי Poedit.

en: This JSON file isn’t a translations file and cannot be edited in Poedit.
he_IL: קובץ ה־JSON אינו קובץ תרגומים ואי אפשר לערוך אותו ב־Poedit.

en: Reading file content failed with the following error: %s
he_IL: קריאת תוכן הקובץ נכשלה עקב השגיאה הבאה: %s

en: File “%s” is read-only and cannot be saved.
    Please save it under different name.
he_IL: הקובץ “%s” הינו לקריאה בלבד ולא ניתן לשמור אותו.
    יש לשמור אותו תחת שם אחר.

en: Couldn’t save file %s.
he_IL: לא ניתן לשמור את הקובץ %s.

en: Screenshots:
he_IL: צילומי מסך:

en: %i line of file “%s” was not loaded correctly. | %i lines of file “%s” were not loaded correctly.
he_IL[0]: שורה %i בקובץ „%s” לא נטענה כראוי.
he_IL[1]: %i שורות בקובץ „%s” לא נטענו כראוי.
he_IL[2]: %i שורות בקובץ „%s” לא נטענו כראוי.
he_IL[3]: %i שורות בקובץ „%s” לא נטענו כראוי.

en: Line %d of file “%s” is corrupted (not valid %s data).
he_IL: שורה %d בקובץ “%s” הינה פגומה (נתוני %s לא חוקיים).

en: Broken PO file: singular form msgstr used together with msgid_plural
he_IL: קובץ PO פגום: msgstr של צורת יחיד בשימוש יחד עם msgid_plural

en: Broken PO file: plural form msgstr used without msgid_plural
he_IL: קובץ PO פגום: msgstr של צורת ריבוי בשימוש בלי mdgid_plural

en: Couldn’t load the file, it is probably damaged.
he_IL: לא ניתן לטעון את הקובץ, הוא ככל הנראה פגום.

en: There were errors when loading the file. Some data may be missing or corrupted as the result.
he_IL: אירעו שגיאות בעת טעינת הקובץ. כתוצאה מכך, ייתכן שחלק מהמידע חסר או פגום.

en: There was a problem formatting the file nicely (but it was saved all right).
he_IL: הייתה בעיה בעת עיצוב הקובץ בצורה נקייה (אך הוא נשמר כראוי).

en: The file couldn’t be saved in “%s” charset as specified in translation settings.
    
    It was saved in UTF-8 instead and the setting was modified accordingly.
he_IL: לא ניתן לשמור את הקובץ בקידוד “%s” כפי שצוין בהגדרות התרגום.
    
    במקום זאת, הוא נשמר בקידוד UTF-8 וההגדרה שונתה בהתאם.

en: Error saving file
he_IL: שגיאה בשמירת הקובץ

en: “%s” is not a valid POT file.
he_IL: “%s” אינו קובץ POT חוקי.

en: Unexpectedly missing content in the XCLOC file.
he_IL: תוכן חסר במפתיע בקובץ ה־XCLOC.

en: Saving in a different location is not supported for XCLOC files.
he_IL: שמירה למקום חלופי אינה נתמכת לקובצי XCLOC.

en: Error while loading XLIFF file: %s
he_IL: שגיאה בטעינת קובץ XLIFF‏: %s

en: unsupported version (%s)
he_IL: גרסה בלתי־נתמכת (%s)

note: TRANSLATORS: Shown as error if a translation of XLIFF markup is not valid XML
en: Broken markup in translation string.
he_IL: סימון שגוי במחרוזת תרגום.

en: Connect Poedit with supported cloud localization platforms to seamlessly sync translations managed on them.
he_IL: אפשר לחבר את Poedit לפלטפורמות תרגום ענניות נתמכות כדי לסנכרן מאחורי הקלעים תרגומים שמנוהלים בהן.

en: How does cloud sync work?
he_IL: איך עובד סנכרון ענן?

en: Account
he_IL: חשבון

en: (not signed in)
he_IL: (לא מחובר)

en: Open cloud translation
he_IL: פתיחת תרגום בענן

en: Manage accounts
he_IL: ניהול חשבונות

en: Project:
he_IL: מיזם:

en: Language:
he_IL: שפה:

en: Sign in to Cloud Account
he_IL: כניסה לחשבון ענן

en: Sign in to cloud account
he_IL: כניסה לחשבון ענן

en: No translation projects listed in your account.
he_IL: לא מופיעים מיזמי תרגום בחשבון שלך.

en: Downloading latest translations…
he_IL: התרגומים העדכניים מתקבלים…

note: TRANSLATORS: "%s" is a name of online service, e.g. "Crowdin" or "Localazy"
en: Sign in to %s
he_IL: כניסה אל %s

en: Syncing
he_IL: מסנכרן

note: TRANSLATORS: %s is a cloud destination, e.g. "Crowdin" or ftp.wordpress.com etc.
en: Uploading translations to %s…
he_IL: תרגומים נשלחים אל %s…

note: TRANSLATORS: %s is a cloud destination, e.g. "Crowdin" or ftp.wordpress.com etc.
en: Uploading translations to %s failed.
he_IL: שליחת התרגומים אל %s נכשלה.

en: Syncing error
he_IL: שגיאת סנכרון

en: Unknown Crowdin error.
he_IL: שגיאת Crowdin לא ידועה.

en: Not authorized, please sign in again.
he_IL: לא מורשה, נא להתחבר שנית.

note: TRANSLATORS: Crowdin has string-based and file-based project kinds (see https://support.crowdin.com/creating-project/#file-based-project)
en: String-based Crowdin projects are not supported.
he_IL: אין תמיכה במיזמי Crowdin מבוססי מחרוזות.

en: Downloading translations is disabled in this project.
he_IL: הורדת תרגומים מושבתת במיזם זה.

en: Sign In
he_IL: התחברות

en: Sign in
he_IL: התחברות

en: Sign Out
he_IL: התנתקות

en: Sign out
he_IL: התנתקות

en: Learn more about Crowdin
he_IL: מידע נוסף אודות Crowdin

en: Crowdin is an online translation management platform and collaborative translation tool. We use Crowdin ourselves to translate Poedit into many languages, and we love it.
he_IL: Crowdin זאת פלטפורמה מקוונת לניהול תרגומים וכלי תרגום שיתופי. אנו משתמשים ב־Crowdin בעצמנו כדי לתרגם את Poedit למגוון שפות, ואנחנו אוהבים אותה.

en: Waiting for authentication…
he_IL: מחכה לאימות…

en: Updating user information…
he_IL: מעדכן נתוני משתמש…

en: Sign in to Crowdin
he_IL: התחברות אל Crowdin

en: Syncing with Crowdin failed.
he_IL: הסנכרון עם Crowdin נכשל.

en: Crowdin error
he_IL: שגיאת Crowdin

en: Learn more
he_IL: מידע נוסף

en: MO files can’t be directly edited in Poedit.
he_IL: לא ניתן לערוך קובצי MO ישירות ב־Poedit.

en: Please open and edit the corresponding PO file instead. When you save it, the MO file will be updated as well.
he_IL: נא לפתח ולערוך את קובץ ה־PO המקביל במקום. כשיישמר, קובץ ה־MO יתעדכן בהתאם.

en: don’t delete temporary files (for debugging)
he_IL: לא למחוק קבצים זמניים (לצורך ניפוי שגיאות)

en: go to item at given line number
he_IL: מעבר לפריט במספר שורה נתון

en: Failed to communicate with Poedit process.
he_IL: התקשורת עם התהליך Poedit נכשלה.

en: Unhandled exception occurred: %s
he_IL: אירעה חריגה: %s

en: Select translation template
he_IL: בחירת תבנית תרגום

en: Invalid file
he_IL: קובץ שגוי

en: Select translation file
he_IL: בחירת קובץ תרגום

en: Poedit is an easy to use translation editor.
he_IL: Poedit הינו עורך תרגומים פשוט לתפעול.

en: You can’t drop more than one file on Poedit window.
he_IL: לא ניתן לשחרר יותר מקובץ אחד בחלון של Poedit.

en: File “%s” is not a translation file.
he_IL: הקובץ ”%s” אינו קובץ תרגום.

en: File “%s” doesn’t exist.
he_IL: הקובץ “%s” אינו קיים.

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Spellchecking is disabled, because the dictionary for %s isn’t installed.
he_IL: בדיקת איות מושבתת, מכיוון שהמילון לשפה %s אינו מותקן.

en: Install
he_IL: התקנה

en: The file “%s” has been changed by another application.
he_IL: הקובץ “%s” נערך ע״י יישום אחר.

en: Reload file
he_IL: טעינת הקובץ מחדש

en: Do you want to reload the file from disk? Your unsaved edits in Poedit will be lost if you do.
he_IL: לטעון את הקובץ מהכונן מחדש? פעולה זאת תגרום לאובדן השינויים שלא שמרת ב־Poedit.

en: Reload File
he_IL: טעינת הקובץ מחדש

en: The file has been modified. Do you want to save changes?
he_IL: הקובץ נערך. לשמור את השינויים?

en: Save changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
he_IL: השינויים שביצעת יאבדו אם לא יישמרו.

en: Do&n’t save
he_IL: &לא לשמור

en: Don’t Save
he_IL: לא לשמור

en: The changes made by the other application will be lost if you save.
he_IL: בחירה בשמירת השינויים תגרום לאובדן השינויים שבוצעו ע״י היישום האחר.

en: Save Anyway
he_IL: לשמור בכל מקרה

en: Save anyway
he_IL: לשמור בכל מקרה

en: Save as…
he_IL: שמירה בשם…

en: Compile to…
he_IL: ביצוע הידור ל…

en: Compiled Translation Files
he_IL: קובצי תרגום מהודרים

en: Export to HTML…
he_IL: ייצוא ל־HTML…

en: HTML Files
he_IL: קובצי HTML

en: Exporting to HTML
he_IL: ייצוא ל־HTML

en: Updating failed
he_IL: העדכון נכשל

en: Open reference file
he_IL: פתיחת קובץ סימוכין

en: Update from &POT File…
he_IL: עדכון מקובץ &POT…

en: Update from &POT file…
he_IL: עדכון מקובץ &POT…

en: Sync with Crowdin
he_IL: סנכרון עם Crowdin

en: %d issue with the translation found. | %d issues with the translation found.
he_IL[0]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.
he_IL[1]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.
he_IL[2]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.
he_IL[3]: נמצאו %d בעיות עם התרגום.

en: Validation results
he_IL: תוצאות האימות

en: Entries with errors were marked in red in the list. Details of the error will be shown when you select such an entry.
he_IL: רשומות עם שגיאות סומנו באדום ברשימה. פרטי השגיאה יופיעו בעת בחירת רשומה שכזאת.

en: The file was saved safely.
he_IL: הקובץ נשמר בבטחה.

en: The file was saved safely and compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
he_IL: הקובץ נשמר בבטחה והודר לתסדיר MO, אך יתכן שלא יעבוד כראוי.

en: The file was saved safely, but it cannot be compiled into the MO format and used.
he_IL: הקובץ נשמר בבטחה, אך לא ניתן להדר אותו לתסדיר MO לצורך שימוש.

en: The file was compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
he_IL: הקובץ הודר לתסדיר MO, אך יתכן שלא יעבוד כראוי.

en: The file cannot be compiled into the MO format and used.
he_IL: לא ניתן להדר קובץ זה לתסדיר MO לצורך שימוש.

en: No problems with the translation found.
he_IL: לא נמצאו בעיות בתרגום.

en: The translation is ready for use, but %d entry is not translated yet. | The translation is ready for use, but %d entries are not translated yet.
he_IL[0]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.
he_IL[1]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.
he_IL[2]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.
he_IL[3]: התרגום מוכן לשימוש, אבל %d רשומות לא תורגמו עדיין.

en: The translation is ready for use.
he_IL: התרגום מוכן לשימוש.

en: Poedit automatically fixed invalid content in the file “%s”.
he_IL: Poedit תיקן באופן אוטומטי תוכן שגוי בקובץ "%s".

en: The file contained duplicate items, which is not allowed in PO files and would prevent the file from being used. Poedit fixed the issue, but you should review translations of any items marked as needing work and correct them if necessary.
he_IL: הקובץ הכיל פריטים כפולים, מצב שאסור שיתקיים בקובצי PO ועלול למנוע שימוש בקובץ. התקלה תוקנה על ידי Poedit אך עליך לסקור תרגומים של פריטים כלשהם שדורשים טיפול ולתקן אותם אם יש צורך בכך.

en: Language of the translation isn’t set.
he_IL: שפת התרגום אינה מוגדרת.

en: Set language
he_IL: הגדרת שפה

note: TRANSLATORS: This is shown underneath "Language of the translation isn't set (or ...is the same as source language)."
en: Suggestions are not available if the translation language is not set correctly. Other features, such as plural forms, may be affected as well.
he_IL: הצעות אינן זמינות אם שפת התרגום לא מוגדרת כראוי. יתכן שמאפיינים אחרים, כמו לשון רבים, יושפעו גם כן.

en: Language of the translation is the same as source language.
he_IL: שפת התרגום זהה לשפת המקור.

en: Fix Language
he_IL: תיקון שפה

en: Fix language
he_IL: תיקון שפה

en: This file has entries with plural forms, but doesn’t have Plural-Forms header configured.
he_IL: לקובץ זה יש רשומות עם צורות רבים, אך לא מוגדרת כותרת Plural-Forms.

en: Entries in this file have different plural forms count from what the file’s Plural-Forms header says
he_IL: לרשומות בקובץ זה יש כמות של צורות רבים שונה ממה שמצוין בכותרת Plural-Forms של הקובץ

en: Required header Plural-Forms is missing.
he_IL: הכותרת ההכרחית Plural-Forms חסרה.

en: Syntax error in Plural-Forms header ("%s").
he_IL: שגיאת תחביר בכותרת ה-Plural-Forms‏ ("%s").

en: Fix the Header
he_IL: תיקון הכותרת

en: Fix the header
he_IL: תיקון הכותרת

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Plural forms expression used by the file is unusual for %s.
he_IL: ביטוי צורות הריבוי שמשמש את הקובץ הוא חריג ב%s.

note: TRANSLATORS: A verb, shown as action button with ""Plural forms expression used by the file is unusual for %s.")"
en: Review
he_IL: סקירה

en: Would you like to use English for source text?
he_IL: להשתמש באנגלית עבור טקסט המקור?

en: This file uses string IDs instead of source text. Poedit can load English texts from the “%s” file for you.
he_IL: הקובץ משתמש במזהי מחרוזות במקום בטקסט המקור. ל־Poedit יש אפשרות לטעון את הטקסטים באנגלית מהקובץ „%s” בשבילך.

note: TRANSLATORS: Shown as action button when asking if the user wants to replace string IDs with English text; "load" as in "load from file"
en: Load English
he_IL: טעינת אנגלית

en: Translated: %d of %d (%d %%)
he_IL: תורגמו: %d מתוך %d (%d%%)

en: Remaining: %d
he_IL: נותרו: %d

en: %d error | %d errors
he_IL[0]: שגיאה %d
he_IL[1]: %d שגיאות
he_IL[2]: %d שגיאות
he_IL[3]: %d שגיאות

en: %d entry | %d entries
he_IL[0]: רשומה %d
he_IL[1]: %d רשומות
he_IL[2]: %d רשומות
he_IL[3]: %d רשומות

en:  (unsaved)
he_IL:  (לא נשמר)

en:  (modified)
he_IL:  (שונה)

en: Failed to update translation memory: %s
he_IL: עדכון זיכרון התרגום נכשל: %s

en: The file “%s” couldn’t be saved.
he_IL: אי אפשר לשמור את הקובץ „%s”.

en: Remove same-as-source translations
he_IL: הסרת תרגומים שזהים למקור

en: Do you want to remove all translations that are identical to the source text?
he_IL: להסיר את כל התרגומים שזהים לטקסט המקור?

en: This action will delete any translations that match the source text exactly. This cannot be undone.
he_IL: הפעולה הזאת תמחק את כל התרגומים שזהים לטקסט המקור במדויק. זאת פעולה בלתי הפיכה.

en: Keep
he_IL: שמירה

en: Purge deleted translations
he_IL: פינוי תרגומים שנמחקו

en: Do you want to remove all translations that are no longer used?
he_IL: להסיר את כל התרגומים שאינם בשימוש עוד?

en: If you continue with purging, all translations marked as deleted will be permanently removed. You will have to translate them again if they are added back in the future.
he_IL: אם הליך הפינוי יימשך, כל התרגומים שסומנו כמחוקים יוסרו לצמיתות. יהיה עליך לתרגם אותם מחדש אם הם יתווספו שוב בעתיד.

en: Purge
he_IL: פינוי

en: Copy from source text
he_IL: העתקה מטקסט המקור

en: Copy from Source Text
he_IL: העתקה מטקסט המקור

en: Clear translation
he_IL: מחיקת התרגום

en: Clear Translation
he_IL: מחיקת התרגום

en: Edit comment
he_IL: עריכת הערה

en: Edit Comment
he_IL: עריכת הערה

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code Occurrences
he_IL: מופעים בקוד

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code occurrences
he_IL: מופעים בקוד

en: Hide Sidebar
he_IL: הסתרת סרגל הצד

en: Hide Status Bar
he_IL: הסתרת שורת המצב

en: Show Status Bar
he_IL: הצגת שורת המצב

en: String length in characters: translation | source
he_IL: אורך המחרוזת בתווים: תרגום | מקור

en: String length in characters
he_IL: אורך המחרוזת בתווים

en: Source text
he_IL: טקסט המקור

en: Singular
he_IL: יחיד

en: Plural
he_IL: רבים

en: Translation
he_IL: תרגום

en: Pre-translated
he_IL: תורגמה מראש

en: Needs Work
he_IL: דורש סקירה

note: TRANSLATORS: This indicates that the string's translation isn't final and has known problems.  For example, it might be machine translated or fuzzy matched from an older string. The translation should be short and convey this. If it's problematic to translate it, "Needs review" is acceptable substit
en: Needs work
he_IL: דורש סקירה

en: POT files are only templates and don’t contain any translations themselves.
    To make a translation, create a new PO file based on the template.
he_IL: קובצי POT הינם תבניות בלבד ולא מכילים תרגומים.
    על מנת ליצור תרגום, יש ליצור קובץ PO חדש המבוסס על התבנית.

en: Create new translation
he_IL: יצירת תרגום חדש

en: Make a new translation from this POT file.
he_IL: יצירת תרגום חדש מקובץ POT זה.

note: TRANSLATORS: Refers to symbolic ID of source text, i.e. when something like "button.label" is used instead of English text
en: Source text ID
he_IL: מזהה טקסט מקור

en: Everything
he_IL: הכול

en: Form %i
he_IL: צורה %i

en: Form %i (unused)
he_IL: צורה %i (לא בשימוש)

en: Zero
he_IL: אפס

en: One
he_IL: אחד

note: TRANSLATORS: Tooltip on message context tag in the editing area, '%s' is the context text
en: String context: %s
he_IL: הקשר המחרוזת: %s

note: TRANSLATORS: Tooltip on string ID tag in the editing area, '%s' contains the ID
en: String identifier: %s
he_IL: מזהה המחרוזת: %s

en: %s Format
he_IL: פורמט %s

note: TRANSLATORS: %s is replaced with language name, e.g. "PHP" or "C", so "PHP Format" etc."
en: %s format
he_IL: פורמט %s

en: Translation — %s
he_IL: תרגום — %s

en: Source text — %s
he_IL: טקסט המקור — %s

en: unknown language
he_IL: שפה לא ידועה

en: Network error: %s (%d)
he_IL: שגיאת רשת: %s (%d)

en: Unknown error
he_IL: שגיאה לא ידועה

en: Failed to merge gettext catalogs.
he_IL: מיזוג קטלוגים של gettext נכשל.

en: Open in Editor
he_IL: פתיחה בעורך

en: Open in editor
he_IL: פתיחה בעורך

en: No information about this string’s occurrences in the source code is provided in the file.
he_IL: אין מידע בקובץ על מספר המופעים של המחרוזת בקוד המקור.

en: No usage information
he_IL: אין פרטי שימוש

en: %d code occurrence | %d code occurrences
he_IL[0]: מופע %d בקוד
he_IL[1]: %d מופעים בקוד
he_IL[2]: %d מופעים בקוד
he_IL[3]: %d מופעים בקוד

en: Source code not found
he_IL: קוד המקור לא נמצא

en: Poedit cannot show source code where the string is used, because the file is either not available in the referenced location or it is a symbolic reference that doesn’t point to a real file.
he_IL: ל־Poedit אין אפשרות להציג את קוד המקור בו נעשה שימוש במחרוזת כיוון שאו שהקובץ אינו זמין במיקום ההפניה או שזאת הפנייה סמלית שלא מצביעה לקובץ אמתי.

en: File cannot be opened
he_IL: לא ניתן לפתוח את הקובץ

en: Poedit was unable to open the “%s” file.
he_IL: ל־Poedit לא הייתה אפשרות לפתוח את הקובץ “%s”.

en: Ignore case
he_IL: התעלמות מרישיות

en: Wrap around
he_IL: חזרה להתחלה בסיום

en: Whole words only
he_IL: מילים שלמות בלבד

en: Find in source texts
he_IL: חיפוש בטקסט המקור

en: Find in translations
he_IL: חיפוש בתרגומים

en: Find in comments
he_IL: חיפוש בהערות

en: Replace &all
he_IL: החלפת ה&כל

en: < &Previous
he_IL: < ה&קודם

en: &Next >
he_IL: ה&בא >

en: String to find
he_IL: מחרוזת לחיפוש

en: Replacement string
he_IL: מחרוזת להחלפה

en: warning:
he_IL: אזהרה:

en: error:
he_IL: שגיאה:

note: TRANSLATORS: placeholder/hint in language controls
en: Language name or code
he_IL: שם או קוד שפה

en: Translation Language
he_IL: שפת התרגום

en: Language of the translation:
he_IL: שפת התרגום:

en: All strings
he_IL: כל המחרוזות

en: Couldn’t download Localazy project details.
he_IL: לא ניתן להוריד את פרטי המיזם ב־Localazy.

en: There was an error when uploading translations to Localazy.
he_IL: אירעה שגיאה בהעלאת תרגומים ל־Localazy.

en: Projects
he_IL: מיזמים

note: TRANSLATORS: %s is online service name, e.g. "Crowdin" or "Localazy"
en: Learn more about %s
he_IL: מידע נוסף על %s

en: Localazy is a highly automated localization platform allowing anyone to translate their products and content into multiple languages easily.
he_IL: Localazy היא פלטפורמת תרגום עם יכולות אוטומציה מתקדמות שמאפשרת לכל אחד ואחת לתרגם את המוצרים והתוכן שלהם למגוון שפות בקלות.

en: Add Project
he_IL: הוספת מיזם

en: Add project
he_IL: הוספת מיזם

en: Poedit - Catalogs manager
he_IL: Poedit - מנהל הקטלוגים

en: Edit…
he_IL: עריכה…

en: Create new translations project
he_IL: יצירת מיזם תרגומים חדש

en: Delete the project
he_IL: מחיקת המיזם

en: Edit the project
he_IL: עריכת המיזם

en: Update all
he_IL: עדכון הכל

en: Update all catalogs in the project
he_IL: עדכון כל הקטלוגים בפרוייקט

en: Total
he_IL: סה״כ

en: Untrans
he_IL: לא מתורגמים

[ctx: column/row header]
en: Needs Work
he_IL: דורש סקירה

en: Errors
he_IL: שגיאות

en: Last modified
he_IL: שונה לאחרונה

en: Select directory
he_IL: בחירת ספרייה

en: Directories:
he_IL: ספריות:

en: <unnamed>
he_IL: <ללא שם>

en: Do you want to delete project “%s”?
he_IL: למחוק את המיזם „%s”?

en: Delete project
he_IL: מחיקת מיזם

en: Deleting the project will not delete any translation files.
he_IL: מחיקת המיזם לא תמחק קובצי תרגום כלשהם.

en: Confirmation
he_IL: אימות

en: Update all catalogs in this project?
he_IL: לעדכן את כל הקטלוגים במיזם הזה?

en: Performs update from source code on all files in the project.
he_IL: מבצע עדכון מקוד המקור על כל הקבצים במיזם.

en: Updating project catalogs
he_IL: הקטלוגים של המיזם מתעדכנים

en: Check for Updates…
he_IL: בדיקה אחר עדכונים…

en: Catalogs Manager
he_IL: מנהל הקטלוגים

en: &Preferences…
he_IL: &העדפות…

en: Paste and Match Style
he_IL: הדבק והתאם לסגנון

en: Spelling and Grammar
he_IL: איות ודקדוק

en: Show Spelling and Grammar
he_IL: הצג איות ודקדוק

en: Check Document Now
he_IL: בדוק את המסמך כעת

en: Check Spelling While Typing
he_IL: בדוק איות במהלך ההקלדה

en: Check Grammar With Spelling
he_IL: בדוק דקדוק ביחד עם איות

en: Correct Spelling Automatically
he_IL: תקן איות באופן אוטומטי

en: Substitutions
he_IL: החלפות

en: Show Substitutions
he_IL: הצג החלפות

en: Smart Copy/Paste
he_IL: העתקה והדבקה חכמות

en: Smart Quotes
he_IL: מרכאות חכמות

en: Smart Dashes
he_IL: מיקוף חכם

en: Smart Links
he_IL: קישורים חכמים

en: Text Replacement
he_IL: מלל חלופי

en: Transformations
he_IL: המרות

en: Make Upper Case
he_IL: הפוך לאותיות גדולות

en: Make Lower Case
he_IL: הפוך לאותיות קטנות

en: Capitalize
he_IL: הפוך לאותיות רישיות

en: Speech
he_IL: דיבור

en: Start Speaking
he_IL: הקרא

en: Stop Speaking
he_IL: הפסק הקראה

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Customize Toolbar…
he_IL: התאם אישית את סרגל הכלים…

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Enter Full Screen
he_IL: עבור למסך מלא

en: Window
he_IL: חלון

en: Minimize
he_IL: מזעור

en: Welcome to Poedit
he_IL: ברוך בואך ל־Poedit

en: Bring All to Front
he_IL: הבא הכל קדימה

en: Information about the translator
he_IL: מידע על המתרגם

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Your name and email address are only used to set the Last-Translator header of GNU gettext files.
he_IL: שמך וכתובת הדוא״ל שלך ישמשו אך ורק כדי להגדיר את כותרת ה-Last-Translator בקובצי gettext של GNU.

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Automatically compile MO file when saving
he_IL: ביצוע הידור קובץ MO באופן אוטומטי בעת שמירה

en: Check spelling
he_IL: בדיקת איות

en: Always change focus to text input field
he_IL: שנה תמיד את המיקוד לשדה הקלט של הטקסט

en: Never let the list of strings take focus. If enabled, you must use Ctrl-arrows for keyboard navigation but you can also type text immediately, without having to press Tab to change focus.
he_IL: לא מאפשר לרשימת המחרוזות לקבל מיקוד. אם מופעל, עליך להשתמש במקשי החיצים בצירוף מקש ה-Ctrl לניווט, אבל גם ניתן לכתוב טקסט מיידית, ללא צורך בלחיצה על Tab לשינוי המיקוד.

en: Appearance
he_IL: תצוגה

en: Use custom list font:
he_IL: שימוש בגופן מותאם אישית לרשימה:

en: Use custom text fields font:
he_IL: שימוש בגופן מותאם אישית לשדות טקסט:

en: Change UI language
he_IL: החלפת שפת הממשק

note: TRANSLATORS: This is a note appended to "Check spelling" when running on older Windows versions
en: (requires Windows 8 or newer)
he_IL: (דורש Windows 8 ומעלה)

en: Use translation memory
he_IL: שימוש בזיכרון תרגום

en: Manage…
he_IL: ניהול…

note: TRANSLATORS: Followed by "match translations within the file" or "pre-translate from TM"
en: When updating from sources
he_IL: בעת עדכון ממקורות

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: fuzzy match within the file
he_IL: התאם תרגומים דומים מתוך הקובץ

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: pre-translate from TM
he_IL: בצע תרגום מראש מזיכרון התרגום

en: Poedit can attempt to fill in new entries from only previous translations in the file or from your entire translation memory. Using the TM won’t be very effective if it’s near-empty, but it will get better as you add more translations to it.
he_IL: Poedit יכול לנסות להשלים רשומות חדשות מהתרגומים הקודמים שלך בקובץ או מזיכרון התרגום כולו. שימוש בזיכרון התרגום לא יהיה אפקטיבי אם הוא כמעט ריק, אבל הוא ישתפר ככל שתרגומים חדשים יתווספו אליו.

en: Stored translations:
he_IL: תרגומים מאוחסנים:

en: Database size on disk:
he_IL: גודל מסד הנתונים בכונן:

en: Import Translation Files…
he_IL: ייבוא קובצי תרגום…

en: Import translation files…
he_IL: ייבוא קובצי תרגום…

en: Import From TMX…
he_IL: ייבוא מ־TMX…

en: Import from TMX…
he_IL: ייבוא מ־TMX…

en: Export To TMX…
he_IL: ייצוא ל־TMX…

en: Export to TMX…
he_IL: ייצוא ל־TMX…

note: #-#-#-#-#  25 (poedit)  #-#-#-#-# TRANSLATORS: This is a button that deletes everything in the translation memory (i.e. clears/resets it).
en: Reset
he_IL: איפוס

en: Select translation files to import
he_IL: בחירת קובצי תרגום לייבוא

en: Select TMX files to import
he_IL: בחירת קובצי TMX לייבוא

en: TMX Files
he_IL: קובצי TMX

en: Importing translations…
he_IL: מייבא תרגומים…

en: Importing translation memory failed.
he_IL: ייבוא זיכרון תרגום נכשל.

en: Importing from “%s”…
he_IL: ייבוא מתוך „%s”…

note: TRANSLATORS: %s is a (formatted) number here
en: %s translation was imported. | %s translations were imported.
he_IL[0]: תרגום %s יובא.
he_IL[1]: %s תרגומים יובאו.
he_IL[2]: %s תרגומים יובאו.
he_IL[3]: %s תרגומים יובאו.

en: Export as…
he_IL: ייצוא בשם…

en: Exporting translations…
he_IL: התרגומים מיוצאים…

en: Exporting translation memory to “%s” failed.
he_IL: ייצוא זיכרון התרגום אל „%s” נכשל.

en: Reset translation memory
he_IL: איפוס זיכרון התרגום

en: Are you sure you want to reset the translation memory?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את זיכרון התרגום?

en: Resetting the translation memory will irrevocably delete all stored translations from it. You can’t undo this operation.
he_IL: איפוס זיכרון התרגום ימחק את כל התרגומים המאוחסנים בו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Translation Memory
he_IL: זיכרון תרגום

en: Source code extractors are used to find translatable strings in the source code files and extract them so that they can be translated.
he_IL: מחלצי קוד המקור משמשים לאיתור וחילוץ מחרוזות הניתנות לתרגום בקובצי קוד המקור, כדי שניתן יהיה לתרגם אותם.

en: Custom Extractors:
he_IL: מחלצים מותאמים אישית:

en: Custom extractors:
he_IL: מחלצים מותאמים אישית:

en: Supports all programming languages recognized by GNU gettext tools (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript and others).
he_IL: תומך בכל שפות התכנות המזוהות ע״י כלי GNU gettext (למשל PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript ואחרים).

en: Delete extractor
he_IL: מחיקת מחלץ

en: Are you sure you want to delete the “%s” extractor?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המחלץ "%s"?

en: Extractors
he_IL: מחלצים

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Automatically check for updates
he_IL: בדיקה אחר עדכונים באופן אוטומטי

en: Include beta versions
he_IL: לכלול גרסאות בטא

en: Beta versions contain the latest new features and improvements, but may be a bit less stable.
he_IL: גרסאות בטא מכילות את התכונות והעדכונים החדשים ביותר, אך עשויות להיות פחות יציבות.

en: These settings affect internal formatting of PO files. Adjust them if you have specific requirements e.g. because of version control.
he_IL: הגדרות אלו משפיעות על העיצוב הפנימי של קובצי PO. שנה אותן אם יש לך דרישות מסוימות, למשל בגלל שליטה על גרסה.

en: Line endings:
he_IL: סיומות שורה:

en: Unix (recommended)
he_IL: Unix (מומלץ)

note: TRANSLATORS: Followed by text control for entering number; wraps text at given width
en: Wrap at:
he_IL: גלישת שורה ב:

en: Preserve formatting of existing files
he_IL: שמירה על עיצוב של קבצים קיימים

en: Preparing strings…
he_IL: המחרוזות בהכנה…

en: Pre-translating from translation memory…
he_IL: מתבצע תרגום מראש מזיכרון התרגום…

en: Pre-translated %u string | Pre-translated %u strings
he_IL[0]: %u מחרוזות מתורגמות מראש
he_IL[1]: %u מחרוזות מתורגמות מראש
he_IL[2]: %u מחרוזות מתורגמות מראש
he_IL[3]: %u מחרוזות מתורגמות מראש

en: Pre-translating…
he_IL: מבצע תרגום מראש…

en: %d entry was pre-translated. | %d entries were pre-translated.
he_IL[0]: %d רשומות תורגמו מראש.
he_IL[1]: %d רשומות תורגמו מראש.
he_IL[2]: %d רשומות תורגמו מראש.
he_IL[3]: %d רשומות תורגמו מראש.

en: The translations were marked as needing work, because they may be inaccurate. You should review them for correctness.
he_IL: התרגומים סומנו ככאלו הדורשים סקירה, מכיוון שיתכן שאינם מדויקים. כדאי לסקור אותם ולתקנם במידת הצורך.

en: Exact matches from TM
he_IL: תוצאות מדויקות מזיכרון התרגום

en: Approximate matches from TM
he_IL: תוצאות קרובות מזיכרון התרגום

en: No entries could be pre-translated.
he_IL: לא ניתן לתרגם מראש שום רשומה.

en: The TM doesn’t contain any strings similar to the content of this file. It is only effective for semi-automatic translations after Poedit learns enough from files that you translated manually.
he_IL: זיכרון התרגום לא מכיל שום מחרוזות הדומות לתוכן של קובץ זה. הוא יעיל לתרגומים חצי אוטומטיים רק לאחר ש-Poedit ילמד מספיק מקבצים שיתורגמו באופן ידני.

en: Cannot pre-translate without source text.
he_IL: לא ניתן לתרגם מראש ללא טקסט מקור.

note: TRANSLATORS: This is a somewhat common term describing the action where you apply the translation memory and/or machine translation to all of the strings you're translating as the first step, followed by correcting, improving etc., i.e. actually translating the strings. This may be tricky to express
en: Pre-translate
he_IL: תרגום מראש

en: Pre-translation requires that source text is available. It doesn’t work if only IDs without the actual text are used.
he_IL: תרגום מראש דורש שטקסט המקור יהיה זמין. זה לא עובד אם נעשה שימוש במזהים בלבד ללא הטקסט עצמו.

en: Cannot pre-translate from unknown language.
he_IL: לא ניתן לתרגם מראש משפה לא ידועה.

en: Pre-translation requires that source text’s language is known. Poedit couldn’t detect it in this file.
he_IL: תרגום מראש דורש ששפת טקסט המקור תהיה מוכרת. זיהוי השפה בקובץ הזה על ידי Poedit לא הצליחה.

en: Only fill in exact matches
he_IL: השלם רק התאמות מדויקות

en: By default, inaccurate results are also included, but marked as needing work. Check this option to only include perfect matches.
he_IL: כברירת מחדל, תוצאות שאינן מדויקות נכללות גם כן, אך מסומנות ככאלו הדורשות סקירה. יש לבחור באפשרות זו כדי לכלול רק התאמות מושלמות.

en: Don’t mark exact matches as needing work
he_IL: אל תסמן התאמות מדויקות ככאלו הדורשות סקירה

en: Only enable if you trust the quality of your TM. By default, all matches from the TM are marked as needing work and should be reviewed before use.
he_IL: הפעל אפשרות זו רק אם אתה בוטח באיכות של זיכרון התרגום שלך. כברירת מחדל, כל ההתאמות מזיכרון התרגום מסומנות ככאלו הדורשות סקירה, ויש לעבור עליהם.

en: Pre-translation automatically finds exact or fuzzy matches for untranslated strings in the translation memory and fills in their translations.
he_IL: 'תרגום מראש' מאתר באופן אוטומטי בזיכרון התרגום התאמות מדויקות או מעורפלות עבור מחרוזות שאינן מתורגמות, ומשלים את התרגומים שלהן.

en: %d error occurred: | %d errors occurred:
he_IL[0]: אירעה שגיאה %d:
he_IL[1]: אירעו %d שגיאות:
he_IL[2]: אירעו %d שגיאות:
he_IL[3]: אירעו %d שגיאות:

en: An error occurred.
he_IL: אירעה שגיאה.

en: %d error occurred. | %d errors occurred.
he_IL[0]: אירעה שגיאה %d.
he_IL[1]: אירעו %d שגיאות.
he_IL[2]: אירעו %d שגיאות.
he_IL[3]: אירעו %d שגיאות.

en: Cancelling…
he_IL: בתהליך ביטול…

en: Drag Folders or Files Here
he_IL: יש לגרור לכאן תיקיות או קבצים

en: Drag folders or files here
he_IL: יש לגרור לכאן תיקיות או קבצים

en: Add Folders…
he_IL: הוספת תיקיות…

en: Add folders…
he_IL: הוספת תיקיות…

en: Add Files…
he_IL: הוספת קבצים…

en: Add files…
he_IL: הוספת קבצים…

en: Add Wildcard…
he_IL: הוספת Wildcard…

en: Add wildcard…
he_IL: הוספת Wildcard…

note: TRANSLATORS: Used on macOS, should match standard translation of this in other apps (incl. name of the Finder app)
en: Reveal in Finder
he_IL: הצגה ב־Finder

note: TRANSLATORS: Used on Windows to show in the Explorer file manager, should match standard translation of "Explorer"
en: Show in Explorer
he_IL: הצגה בסייר

en: Show in Folder
he_IL: הצגה בתיקייה

en: Paths
he_IL: נתיבים

en: Excluded paths
he_IL: נתיבים לא כלולים

en: Advanced extraction settings
he_IL: הגדרות חילוץ מתקדמות

en: Extract notes for translators from:
he_IL: חילוץ הערות למתרגמים מתוך:

en: Comments prefixed with:
he_IL: הערות המתחילות ב:

en: All comments
he_IL: כל ההערות

en: Additional xgettext flags:
he_IL: דגלי xgettext נוספים:

en: Additional keywords
he_IL: מילות מפתח נוספות

en: Name of the project the translation is for
he_IL: שם המיזם עבורו מיועד התרגום

en: Team name and email address or URL
he_IL: שם הצוות וכתובת הדוא״ל או כתובת האתר

en: e.g. nplurals=2; plural=(n > 1);
he_IL: לדוגמה ‪nplurals=2; plural=(n > 1);‬

en: UTF-8 (recommended)
he_IL: UTF-8 (מומלץ)

en: Please save the file first. This section cannot be edited until then.
he_IL: נא לשמור את הקובץ תחילה. לא ניתן לערוך סעיף זה עד אז.

en: Placeholders correctness
he_IL: תקינות ממלאי מקום

en: Placeholder “%s” is missing from translation.
he_IL: ממלא המקום „%s” חסר בתרגום.

en: Superfluous placeholder “%s” that isn’t in source text.
he_IL: ממלא מקום מיותר „%s” שאינו בטקסט המקור.

en: Plural form translations
he_IL: תרגום צורות רבים

en: Not all plural forms are translated.
he_IL: לא כל צורות הרבים מתורגמות.

en: Inconsistent upper/lower case
he_IL: חוסר אחידות באותיות גדולות/קטנות

en: The translation should start as a sentence.
he_IL: התרגום אמור להתחיל כמשפט.

en: The translation should start with a lowercase character.
he_IL: התרגום אמור להתחיל באות לטינית קטנה.

en: Inconsistent whitespace
he_IL: רווחים לא אחידים

en: The translation doesn’t start with a space.
he_IL: התרגום לא מתחיל ברווח.

en: The translation starts with a space, but the source text doesn’t.
he_IL: התרגום מתחיל ברווח, בניגוד לטקסט המקור.

en: The translation is missing a newline at the end.
he_IL: בסוף התרגום חסרה שורה חדשה.

en: The translation ends with a newline, but the source text doesn’t.
he_IL: התרגום מסתיים בשורה חדשה, בניגוד לטקסט המקור.

en: The translation is missing a space at the end.
he_IL: בסוף התרגום חסר רווח.

en: The translation ends with a space, but the source text doesn’t.
he_IL: התרגום מסתיים ברווח, בניגוד לטקסט המקור.

en: Punctuation checks
he_IL: בדיקות פיסוק

en: The translation should end with “%s”.
he_IL: התרגום אמור להסתיים ב-“%s”.

en: The translation should not end with “%s”.
he_IL: התרגום לא אמור להסתיים ב-“%s”.

en: The translation ends with “%s”, but the source text ends with “%s”.
he_IL: התרגום מסתיים ב-“%s”, אבל טקסט המקור מסתיים ב-“%s”.

en: Cloud
he_IL: ענן

en: Clear Menu
he_IL: ניקוי התפריט

en: Clear menu
he_IL: ניקוי התפריט

en: Comment:
he_IL: הערה:

en: Delete the comment
he_IL: מחיקת ההערה

en: Edit project
he_IL: עריכת המיזם

en: Project name:
he_IL: שם המיזם:

en: Add directory to the list
he_IL: הוספת ספרייה לרשימה

en: &New…
he_IL: &חדש…

en: New from &POT/PO file…
he_IL: חדש מקובץ &POT/PO…

en: New From &POT/PO File…
he_IL: חדש מקובץ &POT/PO…

en: &Open…
he_IL: &פתיחה…

en: Open Recent
he_IL: פתח אחרונים

en: Open recent
he_IL: לפתוח את האחרונים

en: Open cloud translation…
he_IL: פתיחת תרגומים בענן…

en: Open Cloud Translation…
he_IL: פתיחת תרגומים בענן…

en: &Start window
he_IL: חלון &פתיחה

en: &Start Window
he_IL: חלון &פתיחה

en: Catalogs &manager
he_IL: מ&נהל הקטלוגים

en: Catalogs &Manager
he_IL: מ&נהל הקטלוגים

en: Save &as…
he_IL: שמירה &בשם…

en: Save &As…
he_IL: שמירה &בשם…

en: Compile to MO…
he_IL: ביצוע הידור ל-MO…

en: E&xport to HTML…
he_IL: יי&צוא ל־HTML…

en: Check for updates…
he_IL: בדיקה אחר עדכונים…

en: Settings…
he_IL: הגדרות…

en: &Preferences
he_IL: ה&עדפות

en: E&xit
he_IL: י&ציאה

en: Copy from singular
he_IL: להעתיק מצורת היחיד

en: Copy From Singular
he_IL: להעתיק מצורת היחיד

en: Translation needs &work
he_IL: סימון כתרגום הדורש &סקירה

en: Translation Needs &Work
he_IL: סימון כתרגום הדורש &סקירה

en: Edit &comment
he_IL: עריכת &הערה

en: Edit &Comment
he_IL: עריכת &הערה

en: &Find…
he_IL: &חיפוש…

en: Replace…
he_IL: החלפה…

en: Find next
he_IL: חיפוש הבא

en: Find previous
he_IL: חיפוש הקודם

en: Find and Replace…
he_IL: חיפוש והחלפה…

en: Find Next
he_IL: חיפוש הבא

en: Find Previous
he_IL: חיפוש הקודם

en: Show string &ID
he_IL: הצגת מ&זהה מחרוזת

en: Show String &ID
he_IL: הצגת מ&זהה מחרוזת

en: Show warnings
he_IL: הצגת אזהרות

en: Show Warnings
he_IL: הצגת אזהרות

en: Sort by &file order
he_IL: מיון לפי ה&סדר שבקובץ

en: Sort by &File Order
he_IL: מיון לפי ה&סדר שבקובץ

en: Sort by &source
he_IL: מיון לפי המ&קור

en: Sort by &Source
he_IL: מיון לפי המ&קור

en: Sort by &translation
he_IL: מיון לפי ה&תרגום

en: Sort by &Translation
he_IL: מיון לפי ה&תרגום

en: &Group by context
he_IL: קיבו&ץ לפי הקשר

en: &Group By Context
he_IL: קיבו&ץ לפי הקשר

en: Entries with errors first
he_IL: רשומות עם שגיאות תחילה

en: Entries with Errors First
he_IL: רשומות עם שגיאות תחילה

en: &Untranslated entries first
he_IL: רשומות ש&אינן מתורגמות תחילה

en: &Untranslated Entries First
he_IL: רשומות ש&אינן מתורגמות תחילה

en: &Show code occurrences
he_IL: הצגת מופעים ב&קוד

en: &Show Code Occurrences
he_IL: הצגת מופעים ב&קוד

en: Show sidebar
he_IL: הצגת סרגל הצד

en: Show status bar
he_IL: הצגת שורת המצב

en: &Translation
he_IL: &תרגום

en: &Update from source code
he_IL: עדכון מ&קוד המקור

en: &Update from Source Code
he_IL: עדכון מ&קוד המקור

en: Pre-&translate…
he_IL: &תרגום מראש…

en: &Validate translations
he_IL: &אימות התרגומים

en: &Validate Translations
he_IL: &אימות התרגומים

en: Remove Same-as-Source Translations
he_IL: הסרת תרגומים זהים למקור

en: &Purge deleted translations
he_IL: פינוי תרגומים ש&נמחקו

en: &Purge Deleted Translations
he_IL: פינוי תרגומים ש&נמחקו

en: &Properties…
he_IL: מא&פיינים…

en: &Done and next
he_IL: ב&צע והמשך

en: &Done and Next
he_IL: ב&צע והמשך

en: Previously edited
he_IL: נערך בעבר

en: Previously Edited
he_IL: נערך בעבר

en: &Previous translation
he_IL: התרגום ה&קודם

en: &Previous Translation
he_IL: התרגום ה&קודם

en: &Next translation
he_IL: התרגום ה&בא

en: &Next Translation
he_IL: התרגום ה&בא

en: P&revious unfinished
he_IL: הקו&דם שלא הושלם

en: P&revious Unfinished
he_IL: הקו&דם שלא הושלם

en: Ne&xt unfinished
he_IL: &הבא שלא הושלם

en: Ne&xt Unfinished
he_IL: &הבא שלא הושלם

en: Previous plural form
he_IL: צורת הריבוי הקודמת

en: Previous Plural Form
he_IL: צורת הריבוי הקודמת

en: Next plural form
he_IL: צורת הריבוי הבאה

en: Next Plural Form
he_IL: צורת הריבוי הבאה

en: &Online help
he_IL: עזרה מ&קוונת

en: &Online Help
he_IL: עזרה מ&קוונת

en: &GNU gettext manual
he_IL: הדרכה ל-&GNU gettext

en: &GNU gettext Manual
he_IL: הדרכה ל-&GNU gettext

en: &About Poedit
he_IL: &אודות Poedit

en: Extractor setup
he_IL: הגדרת מחלץ

en: List of extensions separated by semicolons (e.g. *.cpp;*.h):
he_IL: רשימה של הרחבות המופרדות בנקודה פסיק (לדוגמה: ‎*.cpp;*.h):

en: Invocation:
he_IL: קריאה:

en: Command to extract translations:
he_IL: פקודה לחילוץ תרגומים:

en: This is the command used to launch the extractor.
    %o expands to the name of output file, %K to list
    of keywords, %F to list of input files,
    %C to charset flag (see below).
he_IL: זו הפקודה המשמשת לפתיחת המחלץ.
    %o יוחלף בשם של קובץ הפלט, %K ברשימת מילות המפתח, %F ברשימת קבצי הקלט,
    %C בדגל הקידוד (ראה למטה).

en: An item in keywords list:
he_IL: פריט ברשימת מילות המפתח:

en: This will be attached to the command line once
    for each keyword. %k expands to the keyword.
he_IL: משתנה זה יתווסף לשורת הפקודה פעם אחת
    עבור כל מילת מפתח. %k יוחלף במילת המפתח.

en: An item in input files list:
he_IL: פריט ברשימת קובצי הקלט:

en: This will be attached to the command line once
    for each input file. %f expands to the filename.
he_IL: משתנה זה יתווסף לשורת הפקודה פעם אחת
    עבור כל קובץ קלט. %f יוחלף בשם הקובץ.

en: Source code charset:
he_IL: קידוד קוד המקור:

en: This will be attached to the command line
    only if source code charset was given. %c expands to charset value.
he_IL: משתנה זה יתווסף לשורת הפקודה
    רק אם הקידוד של קוד המקור סופק. %c יוחלף בערך הקידוד.

en: Translation Properties
he_IL: מאפייני התרגום

en: Project name and version:
he_IL: שם וגרסת המיזם:

en: Language team:
he_IL: צוות המתרגמים:

en: Plural forms:
he_IL: צורות רבים:

en: Use default rules for this language
he_IL: שימוש בכללי בררת המחדל לשפה זו

en: Use custom expression
he_IL: שימוש בביטוי מותאם אישית

en: Learn about plural forms
he_IL: מידע על לשון רבים

en: Charset:
he_IL: קידוד:

en: Advanced Extraction Settings…
he_IL: הגדרות חילוץ מתקדמות…

en: Advanced extraction settings…
he_IL: הגדרות חילוץ מתקדמות…

en: Translation properties
he_IL: מאפייני התרגום

en: Sources Paths
he_IL: נתיבי המקורות

en: Sources paths
he_IL: נתיבי המקורות

en: Extract text from source files in the following directories:
he_IL: חילוץ טקסט מקובצי המקור בספריות הבאות:

en: Base path:
he_IL: נתיב הבסיס:

en: Sources Keywords
he_IL: מילות מפתח המקורות

en: Sources keywords
he_IL: מילות מפתח המקורות

en: Use these keywords (function names) to recognize translatable strings
    in source files:
he_IL: השתמש במילות מפתח אלה (שמות פונקציות) על מנת לזהות מחרוזות הניתנות לתרגום
    בקובצי המקור:

en: Also use default keywords for supported languages
he_IL: השתמש בנוסף במילות מפתח ברירת מחדל עבור שפות נתמכות

en: Learn about gettext keywords
he_IL: מידע נוסף אודות מילות מפתח של gettext

note: TRANSLATORS: "Previous" as in used in the past, now replaced with newer.
en: Previous source text
he_IL: טקסט המקור הקודם

en: The old source text (before it changed during an update) that the now-inaccurate translation corresponds to.
he_IL: טקסט המקור הקודם (לפני ששונה במהלך עדכון) אליו תואם התרגום שכעת אינו מדויק.

en: Notes for translators
he_IL: הערות למתרגמים

en: Add comment
he_IL: הוספת הערה

en: Add Comment
he_IL: הוספת הערה

en: Delete From Translation Memory
he_IL: מחיקה מזיכרון התרגום

en: Delete from translation memory
he_IL: מחיקה מזיכרון התרגום

en: Translation suggestions
he_IL: הצעות תרגום

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (Windows).
en: No matches found
he_IL: לא נמצאו התאמות

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (macOS, Linux).
en: No Matches Found
he_IL: לא נמצאו התאמות

en: This string was found in Poedit’s translation memory.
he_IL: מחרוזת זו אותרה בזיכרון התרגום של Poedit.

en: Translation suggestions require that source text is available. They don’t work if only IDs without the actual text are used.
he_IL: הצעות תרגומים דורשות שטקסט המקור יהיה זמין. הן לא עובדות אם נעשה שימוש במזהים בלבד ללא הטקסט עצמו.

en: Translation suggestions require that source text’s language is known. Poedit couldn’t detect it in this file.
he_IL: הצעות תרגום דורשות ששפת טקסט המקור תהיה מוכרת. זיהוי השפה בקובץ הזה על ידי Poedit לא הצליחה.

en: Cannot execute program: %s
he_IL: לא ניתן להריץ את היישום: %s

en: The TMX file is malformed.
he_IL: קובץ ה־TMX פגום.

en: Translation memory database is corrupted: %s (%d).
he_IL: מסד הנתונים של זיכרון התרגום פגום: %s ‏(%d).

en: Translation memory error: %s (%d).
he_IL: שגיאת זיכרון תרגום: %s ‏(%d).

en: (Use default language)
he_IL: (שימוש בשפת ברירת המחדל)

en: Language selection
he_IL: בחירת שפה

en: Select your preferred language
he_IL: נא לבחור את השפה המועדפת עליך

en: You must restart Poedit for this change to take effect.
he_IL: יש להפעיל מחדש את Poedit כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף.

en: Cannot create temporary directory.
he_IL: לא ניתן ליצור ספרייה זמנית.

en: There are no translations. That’s unusual.
he_IL: אין תרגומים. זה מצב חריג.

en: Translatable entries aren’t added manually in the Gettext system, but are automatically extracted from source code. This way, they stay up to date and accurate. Translators typically use PO template files (POTs) prepared for them by the developer.
he_IL: רשומות שניתן לתרגם לא נוספות ידנית למערכת Gettext, אלא מחולצו אוטומטית מקוד המקור. כך, הן נשארות עדכניות ומדויקות. מתרגמים בדרך כלל משתמשים בקובצי תבניות PO‏ (POT) שהמפתחים מכינים להם.

en: Learn more about GNU gettext
he_IL: מידע נוסף על gettext מבית גנו

en: The simplest way to fill this file with translations is to update it from a POT:
he_IL: הדרך הפשוטה ביותר למילוי קובץ זה עם תרגומים היא לעדכן אותו מ-POT:

en: Update from POT
he_IL: עדכון מ-POT

en: Take translatable strings from an existing POT template.
he_IL: שימוש במחרוזות הניתנות לתרגום מתבנית POT קיימת.

en: You can also extract translatable strings directly from the source code:
he_IL: ניתן גם לחלץ את המחרוזות הניתנות לתרגום ישירות מקוד המקור:

en: Extract from sources
he_IL: חילוץ ממקורות

en: Configure source code extraction in Properties.
he_IL: ניתן להגדיר את חילוץ קוד המקור במאפיינים.

note: TRANSLATORS: This is version information in about dialog, "%s" will be version number when used
en: Version %s
he_IL: גרסה %s

en: Create new
he_IL: ליצור חדש

en: Create new translation from POT template.
he_IL: יצירת תרגום חדש מתבנית POT.

en: Browse files
he_IL: עיון בקבצים

en: Open and edit translation files.
he_IL: פתיחה ועריכת קובצי תרגום.

en: Translate cloud project
he_IL: תרגום מיזם בענן

en: Collaborate with other people online.
he_IL: שיתוף פעולה מקוון עם אנשים אחרים.

en: Recent files
he_IL: קבצים אחרונים

en: Sync
he_IL: סנכרון

en: Save file
he_IL: שמירת קובץ

en: Check for errors in the translation
he_IL: בדיקת שגיאות בתרגום

en: Validate
he_IL: אימות

en: Pre-translate strings that don’t have a translation yet
he_IL: ביצוע תרגום מראש למחרוזות שאין להן עדיין תרגום

en: Update from Code
he_IL: עדכון מקוד

en: Update from code
he_IL: עדכון מקוד

en: Update from source code
he_IL: עדכון מקוד המקור

en: Show or hide the sidebar
he_IL: הצגה או הסתרה של סרגל הצד

note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
he_IL: על %s

note: TRANSLATORS: Title of the preferences window on Windows and Linux. "%s" is replaced with "Poedit" when running.
en: %s Preferences
he_IL: העדפות של %s

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
he_IL: על %s

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Services
he_IL: שירותים

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Hide %s
he_IL: להסתיר את %s

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Hide Others
he_IL: להסתיר אחרים

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Show All
he_IL: להציג הכול

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Quit %s
he_IL: יציאה מ־%s

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences…
he_IL: העדפות…

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences...
he_IL: העדפות…

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences...
he_IL: העדפות…

en: &Back
he_IL: ה&קודם

en: &Cancel
he_IL: בי&טול

en: &No
he_IL: &לא

en: &OK
he_IL: &אישור

en: Open…
he_IL: פתיחה…

en: &Open...
he_IL: &פתיחה...

en: &Save as
he_IL: שמירה &בשם

en: Save as
he_IL: שמירה בשם

en: Select &All
he_IL: בחר ה&כל

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: &Yes
he_IL: &כן

en: Warning:
he_IL: אזהרה:

en: KDE Connect implementation for GNOME
he_IL: מימוש של KDE Connect ל־GNOME

en: GSConnect Team
he_IL: צוות GSConnect

en: GSConnect is a complete implementation of KDE Connect especially for GNOME Shell with Nautilus, Chrome and Firefox integration. The KDE Connect team has applications for Linux, BSD, Android, Sailfish, iOS, macOS and Windows.
he_IL: ‏GSConnect הוא מימוש שלם של KDE Connect במיוחד עבור מעטפת GNOME עם שילוב קבצים, Chrome ו־Firefox. לצוות של KDE Connect יש יישומים ל־Linux, BSD, Android, Sailfish, iOS, macOS ו־Windows.

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
he_IL: עם GSConnect באפשרותך להתחבר בצורה מאובטחת למכשירים הניידים שלך ולשלוחנות עבודה אחרים אל:

en: Share files, links and text
he_IL: שיתוף קבצים, קישורים וטקסט

en: Send and receive messages
he_IL: שליחה וקבלת הודעות

en: Sync clipboard content
he_IL: סנכרון תוכן לוח הגזירים

en: Sync contacts
he_IL: סנכרון אנשי קשר

en: Sync notifications
he_IL: סנכרון התרעות

en: Control media players
he_IL: שליטה בפקדי המדיה

en: Control system volume
he_IL: שליטה בעצמת השמע של המערכת

en: Execute predefined commands
he_IL: הפעלת פקודות מוגדרות מראש

en: And more…
he_IL: ועוד…

en: GSConnect in GNOME Shell
he_IL: GSConnect במעטפת GNOME

en: Connect to…
he_IL: התחברות אל…

en: IP Address
he_IL: כתובת IP

en: No contacts
he_IL: אין אנשי קשר

en: Type a phone number or name
he_IL: יש להזין מספר טלפון או שם

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
he_IL: שליחת מסרון SMS

en: Device is disconnected
he_IL: ההתקן מנותק

en: Send Message
he_IL: שליחת הודעה

en: Type a message
he_IL: יש להקליד הודעה

en: Message Entry
he_IL: שדה הודעה

en: Type a message and press Enter to send
he_IL: יש להקליד הודעה וללחוץ Enter לשליחה

en: Messaging
he_IL: הודעות

en: New Conversation
he_IL: התכתבות חדשה

en: No Conversations
he_IL: אין התכתבויות

en: No conversation selected
he_IL: לא נבחרה התכתבות

en: Select or start a conversation
he_IL: יש לבחור או להתחיל התכתבות

en: Touchpad.
    Drag on this area to move mouse cursor.
    Press long to drag to drag mouse cursor.
    
    Simple click will be sent to paired device.
    Left, middle, right button, and wheel scrolls.
he_IL: משטח מגע.
    יש לגרור על אזור זה להזזת סמן העכבר.
    נא ללחוץ לזמן ארוך על מנת לגרור ולשחרר את סמן העכבר.
    
    לחיצה פשוטה תישלח למכשיר המצומד.
    כפתור שמאלי, אמצעי וימני, כמו גם גלילה.

en: Edit Command
he_IL: עריכת פקודה

en: Command Line
he_IL: שורת פקודה

en: Choose an executable
he_IL: בחירת קובץ שניתן להרצה

en: Desktop
he_IL: שולחן עבודה

en: Clipboard Sync
he_IL: סנכרון לוח הגזירים

en: Media Players
he_IL: פקדי מדיה

en: Mouse & Keyboard
he_IL: עכבר ומקלדת

en: Volume Control
he_IL: עצמת שמע

en: Files
he_IL: קבצים

en: Receive Files
he_IL: קבלת קבצים

en: Save files to
he_IL: שמירת קבצים אל

en: Sharing
he_IL: שיתוף

en: Device Battery
he_IL: סוללת המכשיר

en: Low Battery Notification
he_IL: התרעה על סוללה חלשה

en: Charged Up to Custom Level Notification
he_IL: התרעה על טעינה ברמה מסוימת

en: Fully Charged Notification
he_IL: התרעה על טעינה מלאה

en: System Battery
he_IL: סוללת מערכת

en: Share Statistics
he_IL: סטטיסטיקת שיתוף

en: Battery
he_IL: סוללה

en: Commands
he_IL: פקודות

en: Add Command
he_IL: הוספת פקודה

note: TRANSLATORS: 'Share' is a verb here; this refers to the action of sharing
en: Share Notifications
he_IL: שיתוף התרעות

en: Share When Active
he_IL: שיתוף בזמן פעילות

en: Applications
he_IL: יישומים

en: Notifications
he_IL: התרעות

en: Contacts
he_IL: אנשי קשר

en: Incoming Calls
he_IL: שיחות נכנסות

en: Volume
he_IL: עצמת שמע

en: Pause Media
he_IL: השהיית מדיה

en: Ongoing Calls
he_IL: שיחות פעילות

en: Mute Microphone
he_IL: השתקת מיקרופון

en: Telephony
he_IL: טלפוניה

en: Action Shortcuts
he_IL: פעולות לצירופי מקשים

en: Reset All…
he_IL: איפוס הכל…

en: Shortcuts
he_IL: צירופי מקשים

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: Experimental
he_IL: ניסיוני

en: Device Cache
he_IL: מטמון מכשיר

en: Clear Cache…
he_IL: ניקוי מטמון…

en: Legacy SMS Support
he_IL: תמיכה ישנה ב־SMS

en: SFTP Automount
he_IL: עיגון SFTP אוטומטי

en: Keyboard Shortcuts
he_IL: צירופי מקשים

en: Device Settings
he_IL: הגדרות מכשיר

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
he_IL: מצומד

en: Device is unpaired
he_IL: המכשיר לא מצומד

en: You may configure this device before pairing
he_IL: יתכן והגדרת מכשיר זה לפני צימוד

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
he_IL: מידע על הצפנה

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
he_IL: ביטול צימוד

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
he_IL: למכשיר

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
he_IL: מהמכשיר

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
he_IL: כלום

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
he_IL: חלש ביותר

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
he_IL: יש ללחוץ Esc לביטול או Backspace לאיפוס קיצורי המקשים.

en: Device Name
he_IL: שם התקן

en: _Rename
he_IL: _שינוי שם

en: Mobile Settings
he_IL: הגדרות מכשירים ניידים

en: Service Menu
he_IL: תפריט שירות

en: Device Menu
he_IL: תפריט מכשיר

en: Edit Device Name
he_IL: עריכת שם מכשיר

en: Devices
he_IL: מכשירים

en: Searching for devices…
he_IL: מחפש מכשירים…

en: Extension Settings
he_IL: הגדרות הרחבות

en: GSConnect remains active when GNOME Shell is locked
he_IL: השארת GSConnect בפעולה בזמן נעילת מעטפת GNOME

en: Browser Add-Ons
he_IL: תוספים לדפדפן

en: This device is invisible to unpaired devices
he_IL: מכשיר זה בלתי נראה למכשירים שלא מצומדים

en: Discovery Disabled
he_IL: גילוי מושבת

en: Display Mode
he_IL: מצב תצוגה

note: TRANSLATORS: Show device indicators in the top bar
en: Panel
he_IL: לוח

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
he_IL: תפריט משתמש

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
he_IL: יומן תמיכה כללי

en: About GSConnect
he_IL: על אודות GSConnect

en: Select a Device
he_IL: בחירת מכשיר

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
he_IL: לא נמצאו מכשירים

en: Device List
he_IL: רשימת מכשירים

en: Report
he_IL: דיווח

en: Something’s gone wrong
he_IL: משהו השתבש

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
he_IL: ‏GSConnect חווה שגיאה בלתי צפויה. נא לדווח על הבעיה ולצרף כל מידע שעשוי לסייע.

en: Technical Details
he_IL: פרטים טכניים

note: TRANSLATORS: Send to <device_name>, for file manager context menu TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
he_IL: שליחה אל %s

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
he_IL: שליחה למכשיר נייד

en: Sync between your devices
he_IL: סנכרון בין המכשירים שלך

en: %d Connected | %d Connected
he_IL[0]: אחד מחובר
he_IL[2]: %d מכשירים מחוברים
he_IL[3]: %d מחוברים

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
he_IL: יש להזין צירופי מקשים לשינוי <b>%s</b>

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
he_IL: ‏%s כבר בשימוש

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
he_IL: יישום מלא של KDE Connect עבור GNOME

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
he_IL: החל רישום יומן הודעות לניפוי שגיאות. נא לבצע את הצעדים הנדרשים על מנת לשחזר את הבעיה ולאחר מכן לסקור את היומן.

en: Review Log
he_IL: סקירת יומן

en: Laptop
he_IL: מחשב נייד

en: Smartphone
he_IL: טלפון חכם

en: Tablet
he_IL: מחשב לוח

en: Television
he_IL: טלויזיה

en: Unpaired
he_IL: לא מצומד

en: Disconnected
he_IL: מנותק

en: Connected
he_IL: מחובר

en: Waiting for service…
he_IL: ממתין לשרת…

en: Click for help troubleshooting
he_IL: יש ללחוץ לעזרה בטיפול בבעיות

en: Click for more information
he_IL: יש ללחוץ למידע נוסף

en: Dial Number
he_IL: חיוג מספר

en: Share File
he_IL: שיתוף קובץ

en: List available devices
he_IL: רשימת מכשירים זמינים

en: List all devices
he_IL: רשימת כל המכשירים הזמינים

en: Target Device
he_IL: מכשיר יעד

en: Message Body
he_IL: גוף ההודעה

en: Send Notification
he_IL: שליחת התרעה

en: Notification App Name
he_IL: שם יישום להתרעה

en: Notification Body
he_IL: גוף התרעה

en: Notification Icon
he_IL: סמליל התרעה

en: Notification ID
he_IL: מזהה התרעה

en: Ring
he_IL: צלצול

en: Share Link
he_IL: שיתוף קישור

en: Share Text
he_IL: שיתוף טקסט

en: Show release version
he_IL: הצגת גרסת שחרור

note: TRANSLATORS: Bluetooth address for remote device
en: Bluetooth device at %s
he_IL: התקן בלוטות׳ ב־%s

note: TRANSLATORS: Label for TLS connection verification key Example: Verification key: 0123456789abcdef000000000000000000000000
en: Verification key: %s
he_IL: אימות מפתח: %s

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
he_IL: בקשת צימוד מ־%s

en: Reject
he_IL: דחייה

en: Accept
he_IL: אישור

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
he_IL: הגילוי הושבת עקב מספר המכשירים על הרשת.

en: OpenSSL not found
he_IL: ‏ OpenSSL לא נמצא

en: Port already in use
he_IL: פתחה כבר בשימוש

en: Exchange battery information
he_IL: החלפת המידע על הסוללה

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
he_IL: ‏%s: הסוללה מלאה

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
he_IL: טעינה מלאה

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery has reached custom charge level
en: %s: Battery has reached custom charge level
he_IL: ‏%s: הסוללה הגיעה לרמת טעינה נבחרת

note: TRANSLATORS: when the battery has reached custom charge level
en: %d%% Charged
he_IL: ‏%d%% טעון

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
he_IL: ‏%s: הסוללה חלשה

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
he_IL: נותרו %d%%

en: Clipboard
he_IL: לוח הגזירים

en: Share the clipboard content
he_IL: שיתוף תוכן לוח הגזירים

en: Clipboard Push
he_IL: שליחת לוח הגזירים

en: Clipboard Pull
he_IL: קבלת לוח הגזירים

en: Access contacts of the paired device
he_IL: גישה לאנשי הקשר של המכשיר המצומד

en: Find My Phone
he_IL: מציאת הטלפון שלי

en: Ring your paired device
he_IL: צלצול לטלפון המצומד שלך

en: Mousepad
he_IL: משטח לעכבר

en: Enables the paired device to act as a remote mouse and keyboard
he_IL: לאפשר מכשיר המצומד לשמש כעכבר ומקלדת מרוחקים

en: Remote Input
he_IL: קלט מרוחק

en: Bidirectional remote media playback control
he_IL: בקרת הפעלת מדיה מרחוק דו־כיוונית

en: Share notifications with the paired device
he_IL: שיתוף התרעות עם המכשיר המצומד

en: Cancel Notification
he_IL: ביטול התרעה

en: Close Notification
he_IL: סגירת התרעה

en: Reply Notification
he_IL: תגובה בהודעה

en: Activate Notification
he_IL: הפעלת התרעה

en: Send and receive pings
he_IL: שליחה וקבלת אות (פינג)

note: TRANSLATORS: An optional message accompanying a ping, rarely if ever used eg. Ping: A message sent with ping
en: Ping: %s
he_IL: פינג: %s

en: Presentation
he_IL: מצגת

en: Use the paired device as a presenter
he_IL: שימוש במכשיר המצומד כמצגת

en: Run Commands
he_IL: הרצת פקודות

en: Run commands on your paired device or let the device run predefined commands on this PC
he_IL: הרצת פקודות על המכשיר המצומד שלך או לתת למכשר להריץ פקודות מוגדרות מראש על המחשב השולחני הזה

en: Browse the paired device filesystem
he_IL: עיון במערכת הקבצים של המכשיר המצומד

en: Mount
he_IL: עיגון

en: Unmount
he_IL: ביטול עיגון

en: %s reported an error
he_IL: ‏%s דיווח על שגיאה

en: Share
he_IL: שיתוף

en: Share files and URLs between devices
he_IL: שיתוף קבצים וכתובות URL בין מכשירים

en: Transfer Failed
he_IL: ההעברה כשלה

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
he_IL: ‏%s לא מאפשר להעלות קבצים

en: Transferring File
he_IL: מעביר קובץ

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
he_IL: ‏„%s” מתקבל מ־„%s”

en: Transfer Successful
he_IL: ההעברה הצליחה

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
he_IL: ‏„%s” התקבל מ־„%s”

en: Show File Location
he_IL: הצגת מיקום הקובץ

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
he_IL: ארע כשל בקבלת ‏„%s” מ־„%s”

en: Text Shared By %s
he_IL: טקסט משותף על ידי %s

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
he_IL: ‏„%s” נשלח כעת אל „%s”

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
he_IL: ‏„%s” נשלח אל „%s”

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
he_IL: אירעה שגיאה בשליחת „%s” אל „%s”

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
he_IL: שליחת קבצים אל %s

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
he_IL: פתיחה עם סיום

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
he_IL: שליחת קישור אל %s

en: SMS
he_IL: מסרון SMS

en: Send and read SMS of the paired device and be notified of new SMS
he_IL: שליחת וקריאת מסרוני SMS של המכשיר המצומד וקבלת התרעות על מסרון חדש

en: New SMS (URI)
he_IL: מסרון SMS חדש (URI)

en: Reply SMS
he_IL: לענות ל־SMS

en: Share SMS
he_IL: שיתוף SMS

en: System Volume
he_IL: עצמת השמע של המערכת

en: Enable the paired device to control the system volume
he_IL: לאפשר למכשיר המצומד לשלוא בעצמת השמע של המערכת

en: PulseAudio not found
he_IL: ‏PulseAudio לא נמצא

en: Be notified about calls and adjust system volume during ringing/ongoing calls
he_IL: לקבל התרעות על שיחות והתאמת עצמת השמע של המערכת בזמן צלצול או שיחה מתמשכת

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
he_IL: השתקת שיחה

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
he_IL: איש קשר לא ידוע

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
he_IL: שיחה נכנסת

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
he_IL: שיחה פעילה

note: TRANSLATORS: A fax number
en: Fax
he_IL: פקס

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
he_IL: עבודה

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
he_IL: טלפון נייד

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
he_IL: ממש עכשיו

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
he_IL: אתמול %s

en: %d minute | %d minutes
he_IL[3]: לפני %d דקות

en: Group Message
he_IL: הודעה קבוצתית

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
he_IL: אני: %s

en: And %d other contact | And %d others
he_IL[2]: הוספת %d אנשי קשר נוספים
he_IL[3]: ו ־%d אנשי קשר נוספים

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
he_IL: מקלדת מרוחקת על %s אינה פעילה

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
he_IL: ‏‎%d%% (הערכה…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
he_IL: ‏‎%d%% (‎%d∶%02d‎ ‏עד טעינה מלאה)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
he_IL: ‏‎%d%% (‎%d∶%02d‎ ‏נותרו)

en: Reply
he_IL: להשיב

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
he_IL: שיתוף קישורים עם GSConnect, ישירות לדפדפן או על ידי מסרון SMS.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
he_IL: שרת לא זמין

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
he_IL: פתיחה בדפדפן

en:   (No FX rate available)
he_IL: (שער המרה לא זמין)

en:  confirmation
he_IL: אישור

en: &Addresses
he_IL: כתובות

en: &Check for updates
he_IL: בדוק עדכונים

en: &Documentation
he_IL: תיעוד

en: &Donate to server
he_IL: תרום לשרת

en: &Encrypt/decrypt message
he_IL: הצפן/פענח הודעה

en: &From QR code
he_IL: מקוד QR

en: &From file
he_IL: מתוך קובץ

en: &From text
he_IL: מתוך טקסט

en: &From the blockchain
he_IL: מהבלוקצ'יין

en: &Information
he_IL: &מידע

en: &Labels
he_IL: &תוויות

en: &Load transaction
he_IL: &טעינת עסקה

en: &Network
he_IL: &רשת

en: &New/Restore
he_IL: &חדש/שחזור

en: &Official website
he_IL: &אתר רשמי

en: &Password
he_IL: &סיסמה

en: &Pay to many
he_IL: &תשלום לרבים

en: &Plot
he_IL: &תכנון

en: &Private keys
he_IL: &מפתחות פרטיים

en: &Recently open
he_IL: &נפתח לאחרונה

en: &Report Bug
he_IL: &דווח על תקלה

en: &Save backup
he_IL: שמירת גיבוי

en: &Seed
he_IL: &גרעין

en: &Sign/verify message
he_IL: &חתימה/אימות הודעה

en: &Summary
he_IL: &סיכום

en: &Sweep
he_IL: &ריקון

en: &Wallet
he_IL: &ארנק

en: 1 day
he_IL: &יום אחד

en: 1 hour
he_IL: &שעה אחת

en: 1 week
he_IL: שבוע אחד

en: 10 minutes
he_IL: 10 דקות

en: A backup is saved automatically when generating a new wallet.
he_IL: גיבוי אוטומטי נשמר כשנוצר ארנק חדש.

en: A copy of your wallet file was created in
he_IL: העתק של קובץ הארנק שלך נוצר ב

en: A few examples
he_IL: כמה דוגמאות

en: A library is probably missing.
he_IL: כנראה שחסרה ספרייה.

en: A payment was already initiated for this invoice
he_IL: כבר אותחל תשלום עבור חשבונית זו

en: A previous attempt to pay this invoice did not clear
he_IL: ניסיון קודם לשלם חשבונית זו לא הצליח

en: A small fee will be charged on each transaction that uses the remote server.  You may check and modify your billing preferences once the installation is complete.
he_IL: עמלה קטנה תחויב בגין כל עסקה העושה שימוש בשרת המרוחק. תוכל לבדוק ולשנות את העדפות החיובים שלך לאחר שההתקנה תושלם.

en: A suggested fee is automatically added to this field. You may override it. The suggested fee increases with the size of the transaction.
he_IL: באופן אוטומטי תופיע עמלה מומלצת בשדה הזה. אתה יכול לשנות אותה. העמלה המומלצת עולה ככל שהעסקה גדולה יותר.

en: A watchtower is a daemon that watches your channels and prevents the other party from stealing funds by broadcasting an old state.
he_IL: מגדל-שמירה הוא תוכנה שרצה ברקע ששומרת על הערוצים שלך ומונע מהצד הנגדי לשדר מצב ישן ועל ידי כך לגנוב כסף.

en: Accept Word
he_IL: קבל מילה

en: Acquisition price
he_IL: מחיר רכישה

en: Add a cosigner to your multi-sig wallet
he_IL: הוסף חותֵם-במשותף לארנק הרב-חתימתי שלך

en: Additional fees
he_IL: עמלות נוספות

en: Additional {} satoshis are going to be added.
he_IL: {} סטושים נוספים יתווספו.

en: Address Details
he_IL: פרטי כתובת

en: Address is frozen
he_IL: כתובת מוקפאת

en: Address not in wallet.
he_IL: כתובת אינה בארנק.

en: Address unknown for node:
he_IL: כתובת אינה ידועה לצומת:

en: Addresses
he_IL: כתובות

en: After that delay, funds will be swept to an address derived from your wallet seed.
he_IL: לאחר עיכוב זה, הכסף יועבר לכתובת הנגזרת מזרע הארנק שלך.

en: Already up to date
he_IL: כבר מעודכן

en: Also, dust is not kept as change, but added to the fee.
he_IL: גם, סכומים זעירים במיוחד ("אבק") לא נשמרים כעודף, אלא מוספים לעמלה.

en: Also, when batching RBF transactions, BIP 125 imposes a lower bound on the fee.
he_IL: גם, באַצְוַת עסקאות RBF, מחייב BIP 125 עמלת מינימום.

en: Alternatively
he_IL: לחלופין

en: Always check your backups.
he_IL: תמיד בדוקו את הגיבויים שלכם.

en: Amount
he_IL: סכום

en: Amount for OP_RETURN output must be zero.
he_IL: סכום עבור פלט OP_RETURN חייב להיות אפס.

en: Amount received in channels
he_IL: סכום שהתקבל בערוצים

en: Amount received:
he_IL: סכום שהתקבל:

en: Amount sent:
he_IL: סכום שנשלח:

en: Amount to be sent
he_IL: סכום שישלח

en: Amount withdrawn from channels
he_IL: סכום הנמשך מערוצים

en: An Error Occurred
he_IL: אירעה שגיאה

en: An encrypted transaction was retrieved from cosigning pool.
he_IL: עסקה מוצפנת הוצאה מבריכת החותמים-במשותף.

en: An uninitialized Digital Bitbox is detected.
he_IL: זוהה Digital Bitbox לא מאותחל.

en: An unnamed {}
he_IL: {} ללא שם

en: Arabic
he_IL: ערבית

en: Are you SURE you want to wipe the device?
    Your wallet still has bitcoins in it!
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את המכשיר? 
     עדיין יש ביטקויינים בארנק שלך!

en: Are you sure you want to delete this channel? This will purge associated transactions from your wallet history.
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את הערוץ הזה? זה ימחוק לחלוטין עסקאות שייכות מהיסתוריית הארנק שלך.

en: Are you sure you want to erase the Digital Bitbox?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הDigital Bitbox?

en: Are you sure you want to proceed?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Are you sure you want to remove this transaction and {} child transactions?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את העסקה הזאת ו {} העסקאות הבנויות עליה?

en: Are you sure you want to remove this transaction?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק עסקה זו?

en: Armenian
he_IL: ארמנית

en: At block height: {}
he_IL: בגובה בלוק: {}

en: At least a hostname must be supplied after the at symbol.
he_IL: חובה לציין שם שרת לאחר השטרודל.

en: At most 100 satoshis might be lost due to this rounding.
he_IL: לכל היותר 100 סטושים אולי ילכו לאיבוד כתוצאה מהעיגול הזה.

en: Audio MODEM
he_IL: מודם אודיו

en: Audio Modem Settings
he_IL: הגדרות מודם שמע

en: Authorization
he_IL: הרשאה

en: Automatically check for software updates
he_IL: בדיקה אוטומטית של עדכוני תוכנה

en: BIP39 Recovery
he_IL: שחזור BIP39

en: BIP39 seed
he_IL: זרע BIP39

en: BIP39 seeds can be imported in Electrum, so that users can access funds locked in other wallets.
he_IL: ניתן לייבא זרעי BIP39 באלקטרום, כך שמשתמשים יכולים לגשת לכסף שננעל בארנקים אחרים.

en: BIP39 seeds do not include a version number, which compromises compatibility with future software.
he_IL: זרעי BIP39 לא מגיעים עם מספר גירסה, מה שפוגע ביכולת שלהם להתאים לתוכנות בעתיד

en: BIP70 invoice saved as {}
he_IL: חשבונית BIP70 נשמר כ {}

en: BTC Fiat price
he_IL: מחיר ביטקוין-פיאט

en: BTC balance
he_IL: יתרת BTC

en: BTC incoming
he_IL: BTC נכנס

en: BTC outgoing
he_IL: BTC יוצא

en: Backup directory
he_IL: ספריית גיבוי

en: Backup not configured
he_IL: גיבוי לא הוגדר

en: Balance
he_IL: מאזן

en: Banner
he_IL: באנר

en: Base unit
he_IL: יחידת בסיס

en: Base unit of your wallet.
he_IL: יחידת הבסיס של ארנקך.

en: Batch pay invoices
he_IL: חשבוניות תשלומי אָצְוָה

en: Before reporting a bug, upgrade to the most recent version of Electrum (latest release or git HEAD), and include the version number in your report.
he_IL: לפני שאתם מדווחים על תקלה, שדרגו לגרסה המעודכנת ביותר של אלקטרום (השחרור האחרון או git HEAD), וכללו את מספר הגרסה בדיווח שלכם.

en: Begin
he_IL: התחל

en: Bit rate [kbps]:
he_IL: קצב נתונים [kbps]:

en: BitBox02 Status
he_IL: מצב BitBox02

en: Bitcoin Address is None
he_IL: כתובת ביטקוין לא קיים

en: Bitcoin transactions are in general not free. A transaction fee is paid by the sender of the funds.
he_IL: עסקאות ביטקוין הן בדרך כלל לא בחינם. עמלת עסקה משולמת על ידי שולח הכסף.

en: Block height
he_IL: גובה בלוק

en: Blockchain
he_IL: שרשרת בלוקים

en: Bootloader
he_IL: מנהל אתחול (bootloader)

en: Bootloader Hash
he_IL: גיבוב Bootloader

en: Bottom
he_IL: למטה

en: Broadcast
he_IL: שידור

en: Broadcasting transaction...
he_IL: משדרת העברה...

en: Build Date
he_IL: תאריך הגרסה

en: Bump Fee
he_IL: הקפצת עמלה

en: CLTV expiry
he_IL: תפוגת CLTV

en: Calibration sheet
he_IL: גיליון כיול

en: Calibration values:
he_IL: ערכי כיול:

en: Can receive
he_IL: ניתן לקבל

en: Can send
he_IL: ניתן לשלוח

en: Can't CPFP: unknown fee for parent transaction.
he_IL: לא ניתן לבצע תשלום עבור הורה על ידי צאצא (CPFP): עמלה לא ידועה לעסקת הורה

en: Can't plot history.
he_IL: אי אפשר לפרוס היסתורייה

en: Cancel (double-spend)
he_IL: ביטול (בזבוז-כפול)

en: Cancel transaction
he_IL: ביטול העברה

en: Cancelled by user
he_IL: בוטל על ידי המשתמש

en: Cannot bump fee
he_IL: לא ניתן להקפיץ עמלה

en: Cannot cancel transaction
he_IL: לא ניתן לבטל העברה

en: Cannot create child transaction
he_IL: לא ניתן ליצור העברה בת

en: Cannot load wallet
he_IL: לא ניתן לטעון ארנק

en: Cannot read file
he_IL: לא ניתן לקרוא קובץ

en: Cannot sign messages with this type of address:
he_IL: לא ניתן לחתום על הודעות עם סוג זה של כתובת:

en: Cannot start QR scanner: initialization failed.
he_IL: לא ניתן להפעיל את סורק הQR: איתחול נכשל.

en: Capacity
he_IL: קיבולת

en: Capital Gains
he_IL: רווחי הון

en: Cash flow
he_IL: תזרים מזומנים

en: Certificate mismatch
he_IL: תעודה לא תואמת

en: Chain split detected at block {0}
he_IL: פיצול שרשרת זוהה בבלוק {0}

en: Change Address
he_IL: כתובת עודף

en: Change PIN
he_IL: שינוי קוד זיהוי אישי

en: Change Password
he_IL: שינוי סיסמה

en: Change...
he_IL: שינוי...

en: Channel Backup
he_IL: גיבוי ערוץ

en: Channel Backup:
he_IL: גיבוי ערוץ:

en: Channel ID
he_IL: מזהה ערוץ

en: Channel backups can only be used to request your channels to be closed.
he_IL: ניתן להשתמש בגיבויי ערוץ רק לצורך בקשת סגירת הערוצים שלך.

en: Channel established.
he_IL: ערוץ נוצר.

en: Channel is frozen for sending
he_IL: ערוץ מוקפא לשליחות

en: Channels
he_IL: ערוצים

en: Check our online documentation if you want to configure Electrum as a watchtower.
he_IL: בדוק את התיעוד אם ברצונך להגדיר את אלקטרום כמגדל-שמירה.

en: Check your {} device to continue
he_IL: בדוק את מכשירך {} כדי להמשיך

en: Checking for updates...
he_IL: בדיקת עדכונים...

en: Child Pays for Parent
he_IL: ילד משלם עבור הורה

en: Child pays for parent
he_IL: ילד משלם עבור הורה

en: Chinese Simplified
he_IL: סינית פשוטה

en: Chinese Traditional
he_IL: סינית מסורתית

en: Choose Homescreen
he_IL: בחירת מסך בית

en: Choose a backup file:
he_IL: בחירת קובץ גיבוי:

en: Choose a password to encrypt your wallet keys.
he_IL: בחרו סיסמה להצפנת מפתחות הארנק שלכם.

en: Choose an account to restore.
he_IL: בחירת חשבון לשחזור

en: Choose how to initialize your Digital Bitbox:
he_IL: בחרו איך לאתחל את ה- Digital Bitbox שלכם:

en: Choose how you want to initialize your {}.
he_IL: בחרו איך תרצו לאתחל את {} שלכם.

en: Choose how you want to initialize your {}.
    
    The first two methods are secure as no secret information is entered into your computer.
    
    For the last two methods you input secrets on your keyboard and upload them to your {}, and so you should only do those on a computer you know to be trustworthy and free of malware.
he_IL: בחר איך ברצונך לאתחל את ה {} שלך. 
    
     שתי הדרכים הראשונות הן בטוחות כי שום מידע סודי לא מוזן למחשב שלך. 
    
     עבור שתי הדרכים האחרונות אתה מזין סודות במקלדת שלך ומעלה אותם ל {} שלך, ולכן השתמש בהן רק על מחשב שידוע לכם שהוא בטוח ואמין.

en: Choose on your {} device where to enter your passphrase
he_IL: בחרו על מכשירכם {} איפה להזין את ביטוי הסודי שלכם

en: Choose the number of signatures needed to unlock funds in your wallet:
he_IL: בחרו את מספר החתימות הדרושות כדי לשחרר את הכספים בארנקכם:

en: Choose the type of addresses in your wallet.
he_IL: בחרו את סוג הכתובות בארנקכם.

en: Choose which online block explorer to use for functions that open a web browser
he_IL: בחר באיזה סורק בלוקים להשתמש עבור פקודות שפותחות דפדפן אינטרנט

en: Choose...
he_IL: בחירה...

en: Clear the session after the specified period of inactivity.  Once a session has timed out, your PIN and passphrase (if enabled) must be re-entered to use the device.
he_IL: אַפֵּס את שהותך בארנק לאחר זמן מוגדר של אי-פעילות. ברגע שזמן שהותך תם, תצטרך להזין מחדש את מספר הזהוי וביטוי הסודי (לא הזרע) שלך בשביל להשתמש במכשיר.

en: Click here to hide this message.
he_IL: לחצו כאן כדי להסתיר הודעה זו.

en: Close channel
he_IL: סגירת ערוץ

en: Co&ins
he_IL: מט&בעות

en: Coin control active
he_IL: שליטת מטבעות מופעלת

en: Coin selected to be spent
he_IL: מטבע נבחר לבזבוז

en: Coldcard Status
he_IL: מצב Coldcard

en: Coldcard Wallet
he_IL: ארנק Coldcard

en: Color theme
he_IL: תבנית צבע

en: Combine
he_IL: שילוב

en: Complete the initialization process on your {} device
he_IL: סיימו את תהליך האתחול במכשירכם {}

en: Computing route...
he_IL: מחשבת מסלול...

en: Con&sole
he_IL: מ&סוף

en: Con&tacts
he_IL: אנשי &קשר

en: Confirm Device Wipe
he_IL: אישור מחיקת מכשיר

en: Confirm Passphrase:
he_IL: אימות Passphrase:

en: Confirm Password:
he_IL: אימות סיסמה:

en: Confirm Seed
he_IL: אימות גרעין

en: Confirm Seed Extension
he_IL: אימות הרחבת גרעין

en: Confirm Toggle Passphrase Protection
he_IL: אשרו מצב מוגן לביטוי סודי

en: Confirm Transaction on your Ledger device...
he_IL: אשר עסקה על מכשיר הלדג'ר שלך

en: Confirm internal entropy on your {} device to begin
he_IL: אשר את האנטרופיה הפנימית של מכשירך {} כדי להתחיל

en: Confirm on your {} device the message to sign
he_IL: אשר את ההודעה אותה אתה רוצה לחתום על מכשירך {}

en: Confirm on your {} device to change your PIN
he_IL: עליך לאשר שינוי מספר הזהוי שלך על מכשירך {}

en: Confirm on your {} device to change your home screen
he_IL: עליך לאשר שינוי מסך הבית שלך על מכשירך {}

en: Confirm on your {} device to disable PIN protection
he_IL: עליך לאשר ביטול הגנה באמצעות מספר זהוי על מכשירך {}

en: Confirm on your {} device to disable passphrases
he_IL: עליך לאשר ביטול ביטויים סודיים על מכשירך {}

en: Confirm on your {} device to enable passphrases
he_IL: עליך לאשר הפעלת ביטויים סודיים על מכשירך {}

en: Confirm on your {} device to set a PIN
he_IL: עליך לאשר יצירת מספר זהוי על מכשירך {}

en: Confirm on your {} that you want to wipe it clean
he_IL: אשר על {} שברצונך למחוק אותו לחלוטין

en: Confirm the new label on your {} device
he_IL: אשר את התווית החדשה על מכשירך {}

en: Confirm the total amount spent and the transaction fee on your {} device
he_IL: אשר את הסכום הכולל ששולם ואת עמלת העסקה על מכשירך {}

en: Confirm the transaction output on your {} device
he_IL: אשר את פלט העסקה על מכשירך {}

en: Confirm wallet address on your {} device
he_IL: אשר כתובת הארנק על מכשירך {}

en: Confirmed. Signing Transaction...
he_IL: מאושר. חותם עסקה...

en: Connected nodes
he_IL: צמתים מחוברים

en: Connected to {0} node.
he_IL: מחובר לצומת {0}.

en: Connected to {0} nodes.
he_IL: מחובר לצמתים {0}.

en: Connected to {} peers
he_IL: מחובר ל{} עמיתים

en: Connection strings must be in <node_pubkey>@<host>:<port> format
he_IL: מחרוזות התחברות צריכות להיות בצורה של  <node_pubkey>@<host>:<port>

en: Consider trying to connect to a different server, or updating Electrum.
he_IL: אולי נסה להתחבר לשרת אחר, או לעדכן את אלקטרום.

en: Cooperative close
he_IL: סגירה בהסכמה

en: Copy Address
he_IL: העתקת כתובת

en: Copy Text
he_IL: העתקת תמליל

en: Copy and Close
he_IL: העתקה וסגירה

en: Copy to clipboard
he_IL: העתקה ללוח גזירים

en: Copy {}
he_IL: העתקת {}

en: Cosign with hardware device
he_IL: חתום במשותף עם ארנק חומרה

en: Cosigner Pool
he_IL: בריכת החותמים-במשותף

en: Could not close channel:
he_IL: לא מצליח לסגור ערוץ:

en: Could not figure out which outputs to keep
he_IL: לא מצליח להבין על אילו פלטים לשמור

en: Could not find coins for output
he_IL: לא מצליח למצוא מטבעות עבור פלט

en: Could not find suitable output
he_IL: לא מצליח למצוא פלט מתאים

en: Could not find suitable outputs
he_IL: לא מצליח למצוא פלטים מתאימים

en: Could not open channel: {}
he_IL: לא מצליח לפתוח ערוץ: {}

en: Could not sign message
he_IL: לא ניתן לחתום על הודעה

en: Could not sign message.
he_IL: לא ניתן לחתום על הודעה.

en: Crash report
he_IL: דו"ח קריסה

en: Create New Wallet
he_IL: יצירת ארנק חדש

en: Create a new seed
he_IL: יצירת גרעין חדש

en: Create a wallet using the current seed
he_IL: יצירת ארנק בעזרת הגרעין הנוכחי

en: Create keystore from a master key
he_IL: צור אחסון-מפתח ממפתח ראשי

en: Create new wallet
he_IL: יצירת ארנק חדש

en: Create or restore
he_IL: יצירה או שיחזור

en: Create recoverable channels
he_IL: צור ערוצים הניתנים לשחזור

en: Creating a new payment request will reuse one of your addresses and overwrite an existing request. Continue anyway?
he_IL: יצירת חשבונית חדשה תעשה שימוש חוזר באחת הכתובות שלכם ותמחק חשבונית קיימת. להמשיך בכל זאת?

en: Critical Error
he_IL: שגיאה קריטית

en: Current Password:
he_IL: סיסמה נוכחית:

en: Current rate
he_IL: תעריף נוכחי

en: Current version: {}
he_IL: גרסה נוכחית: {}

en: Custom URL
he_IL: כתובת URL מותאמת

en: Custom secret
he_IL: סוד מותאם

en: Danish
he_IL: דנית

en: Dark
he_IL: כהה

en: Dark/Light
he_IL: כהה\בהיר

en: Date: {}
he_IL: תאריך: {}

en: Debug logs can be persisted to disk. These are useful for troubleshooting.
he_IL: יומני debug יכולים להשמר באופן קבוע לכונן. הם שימושיים לטיפול בתקלות.

en: Debug message
he_IL: הודעת דיבג

en: Decrypt
he_IL: פענוח

en: Delete invoices
he_IL: מחיקת חשבוניות

en: Delete requests
he_IL: מחיקת בקשות

en: Delete wallet file?
he_IL: מחיקת קובץ ארנק?

en: Derivation path
he_IL: נתיב גזירה

en: Description of the transaction (not mandatory).
he_IL: תיאור של העברה (לא חובה)

en: Destination node
he_IL: צומת יעד

en: Detect Existing Accounts
he_IL: גילוי חשבונות קיימים

en: Device ID
he_IL: מזהה מכשיר

en: Device Label
he_IL: תווית התקן

en: Device communication error. Please unplug and replug your Digital Bitbox.
he_IL: שגיאת תקשורת עם התקן. נא לנתק ולחבר מחדש את הDigital Bitbox שלך.

en: Device not in Bitcoin mode
he_IL: התקן לא במצב Bitcoin

en: Digital Bitbox wallet
he_IL: ארנק Digital Bitbox

en: Disable PIN
he_IL: השבת מספר זהוי אישי

en: Disable Passphrases
he_IL: השבת ביטויים סודיים

en: Do not enter sensitive/private information here. The report will be visible on the public issue tracker.
he_IL: לא להזין מידע רגיש/פרטי כאן. הדו"ח יופיע לעיני כל במעקב העניינים הציבורי.

en: Do not pair
he_IL: לא לזווג

en: Do not paste code here that you don't understand. Executing the wrong code could lead to your coins being irreversibly lost.
he_IL: לא להדביק כאן קוד שאתם לא מבינים. הרצת הפקודה הלא נכונה עלולה להביא לאיבוד בלתי הפיך של המטבעות שלכם.

en: Do not store it electronically.
he_IL: לא לאחסן באופן אלקטרוני.

en: Do you have something to hide ?
he_IL: יש לך משהו להסתיר?

en: Do you want to create a new seed, or to restore a wallet using an existing seed?
he_IL: האם ברצונך ליצור זרע חדש, או לשחזר ארנק עם זרע קיים?

en: Do you want to create your first channel?
he_IL: האם ברצונך ליצור את הערוץ הראשון שלך?

en: Do you want to delete the old file
he_IL: האם ברצונך למחוק את הקובץ הישן?

en: Do you want to open it now?
he_IL: האם ברצונך לפתוח אותו עכשיו?

en: Do you want to remove {} from your wallet?
he_IL: האם ברצונך להסיר את {} מארנקך?

en: Do you want to send this report?
he_IL: האם ברצונך לשלוח את הדו"ח הזה?

en: Do you wish to continue?
he_IL: האם ברצונך להמשיך?

en: Don't know any addresses for node:
he_IL: לא מכיר אף כתובת לצומת:

en: Don't show this again.
he_IL: אל תציג את זה שוב.

en: Due to a bug, old versions of Electrum will NOT be creating the same wallet as newer versions or other software.
he_IL: בגלל באג, גירסאות ישנות של אלקטרום *לא* יצרו את אותו סוג ארנק כמו הגירסאות החדשות או תוכנות אחרות.

en: During that time, funds will not be recoverable from your seed, and may be lost if you lose your device.
he_IL: במשך הזמן ההוא, לא יהיה ניתן לשחזר ממון מהזרע שלך, ועלולים ללכת לאיבוד אם תאבד את ההֶתְקֵן שלך.

en: Dynamic fee estimates not available
he_IL: הערכות עמלה משתנה לא זמינים

en: ETA
he_IL: זמן הגעה משוער

en: ETA: fee rate is based on average confirmation time estimates
he_IL: זמן הגעה משוער: גובה עמלה מבוסס על הערכות זמן אישור ממוצעות

en: Edit {}
he_IL: ערוך {}

en: Electrum Plugins
he_IL: תוספי אלקטרום

en: Electrum cannot pair with your {}.
    
    Before you request bitcoins to be sent to addresses in this wallet, ensure you can pair with your device, or that you have its seed (and passphrase, if any).  Otherwise all bitcoins you receive will be unspendable.
he_IL: אלקטרום לא יכול להזדווג עם {} שלך.
    
    לפני שאתה מבקש שיישלחו ביטקוינים לכתובות בארנק הזה, וודא כי אתה יכול להזדווג עם הֶתְקֵנְךָ, או שיש לך את הזרע ברשותך (וביטוי סודי, אם יש). אחרת הביטקוינים שתקבל לא יהיו ניתנים לבזבוז.

en: Electrum connects to several nodes in order to download block headers and find out the longest blockchain.
he_IL: אלקטרום מתחבר למספר צמתים כדי להוריד כותרות בלוקים ולגלות את שרשרת הבלוקים הארוכה ביותר.

en: Electrum preferences
he_IL: העדפות אלקטרום

en: Electrum sends your wallet addresses to a single server, in order to receive your transaction history.
he_IL: אלקטרום שולח את כתובות ארנקך לשרת בודד, כדי לקבל את היסטוריית העסקאות שלך.

en: Electrum wallet
he_IL: ארנק אלקטרום

en: Electrum was unable to copy your wallet file to the specified location.
he_IL: אלקטרום לא הצליח להעתיק את קובץ הארנק שלך למיקום שהוגדר.

en: Electrum was unable to deserialize the transaction:
he_IL: אלקטרום לא הצליח לעשות דה-סריאליזציה לעסקה:

en: Electrum was unable to open your transaction file
he_IL: אלקטרום לא הצליח לפתוח את קובץ העסקאות שלך

en: Electrum was unable to parse your transaction
he_IL: אלקטרום לא הצליח לקרוא את העסקה שלך

en: Electrum was unable to produce a private key-export.
he_IL: אלקטרום לא הצליח לייצר ייצוא של מפתח פרטי.

en: Electrum was unable to produce a transaction export.
he_IL: אלקטרום לא הצליח לייצר ייצוא עסקה.

en: Electrum will now exit.
he_IL: אלקטרום עכשיו הולך להכבות.

en: Enable PIN protection
he_IL: אפשור הגנת מספר זיהוי אישי

en: Enable Passphrases
he_IL: הפעל ביטויים סודיים

en: Enable fiat exchange rate with history.
he_IL: הפעל שער המרת פיאט עם ההיסטוריה.

en: Enable output value rounding
he_IL: אפשור עיגול ערך פלט

en: Enable passphrases
he_IL: הפעל ביטויים סודיים

en: Enable update check
he_IL: אפשור בדיקת עדכונים

en: Encrypt
he_IL: הצפנה

en: Encrypt custom secret
he_IL: הצפנת סוד מותאם

en: Encrypt wallet file
he_IL: הצפנת קובץ ארנק

en: Encrypt {}'s seed
he_IL: הצפן הזרע של {}

en: Encrypt/decrypt Message
he_IL: הצפן/פענח הודעה

en: Encrypt/decrypt message
he_IL: הצפן/פענח הודעה

en: Encrypted
he_IL: מוצפן

en: Encryption and decryption are currently not supported for {}
he_IL: הצפנה ופיענוח כרגע לא נתמכים עבור {}

en: Encryption and decryption are not implemented by {}
he_IL: הצפנה ופיענוח לא ממומשים על ידי {}

en: End
he_IL: סוף

en: English
he_IL: אנגלית

en: Enter PIN
he_IL: הזן מספר זהוי

en: Enter PIN:
he_IL: הזן מספר זהוי

en: Enter Passphrase
he_IL: הזן ביטוי סודי

en: Enter Passphrase on Device
he_IL: הזן ביטוי סודי על הֶתְקֵן

en: Enter Remote Node ID or connection string or invoice
he_IL: הזן מזהה של צומת מרוחק או מחרוזת התחברות או חשבונית

en: Enter Seed
he_IL: הזן זרע

en: Enter a descriptive name for your multisig account.
    You should later be able to use the name to uniquely identify this multisig account
he_IL: הזן שם מתאר לחשבון הרב-חתימתי שלך.
    אתה תהיה אמור בזמן מאוחר יותר להשתמש בשם הזה כדי לזהות באופן ייחודי את החשבון הרב-חתימתי הזה

en: Enter a label to name your device:
he_IL: הזן תווית כדי לקרוא שם להתקן שלך:

en: Enter a list of Bitcoin addresses (this will create a watching-only wallet), or a list of private keys.
he_IL: הזן רשימה של כתובות ביטקוין (מה שיצור ארנק לצפייה-בלבד), או רשימה של מפתחות פרטיים.

en: Enter a list of outputs in the 'Pay to' field.
he_IL: הזן רשימה של פלטים בשדה 'שלם ל-'.

en: Enter a new PIN for your {}:
he_IL: הזן מספר זהוי אישי חדש ל{} שלך:

en: Enter a new password below.
he_IL: הזן סיסמה חדשה למטה.

en: Enter a passphrase to generate this wallet.  Each time you use this wallet your {} will prompt you for the passphrase.  If you forget the passphrase you cannot access the bitcoins in the wallet.
he_IL: הזן ביטוי סודי כדי לייצר את הארנק הזה. כל פעם שתשתמש בארנק הזה ה{} שלך יבקש ממך את הביטוי הסודי. אם אתה שוכח את הביטוי הסודי לא תהיה לך גישה לביטקוינים בארנק.

en: Enter addresses
he_IL: הזן כתובות

en: Enter cosigner key
he_IL: הזן מפתח חותם-במשותף

en: Enter cosigner seed
he_IL: הזן זרע חותם-במשותף

en: Enter passphrase on device?
he_IL: הזן ביטוי סודי על הֶתְקֵן?

en: Enter password:
he_IL: הזן סיסמה:

en: Enter private keys
he_IL: הזן מפתחות פרטיים

en: Enter the master private key beginning with xprv:
he_IL: הזן את המפתח הפרטי הראשי שמתחיל עם xprv:

en: Enter the passphrase to unlock this wallet:
he_IL: הזן את הביטוי הסודי כדי לפתוח את הארנק הזה:

en: Enter the password used when the backup was created:
he_IL: הזן את הסיסמה שנשתמשה כשהגיבוי נוצר:

en: Enter the recovery words by pressing the buttons according to what the device shows on its display.  You can also use your NUMPAD.
    Press BACKSPACE to go back a choice or word.
he_IL: הזן את מילות השחזור על ידי לחיצה בכפתורים כפי שמופיע על צג ההֶתְקֵן. תוכל גם להשתמש במקשי פד הספרות.
    לחץ על מקש BACKSPACE כדי לחזור אחורה.

en: Enter the seed for your 2-factor wallet:
he_IL: הזן את הזרע לארנק הדו-שלבי שלך:

en: Enter their master private key (xprv) if you want to be able to sign for them.
he_IL: הזן את המפתח הפרטי הראשי (xprv) אם ברצונך שיהיה לך היכולת לחתום עבורם.

en: Enter your BIP39 mnemonic:
he_IL: הזן את זרע הBIP39 שלך:

en: Enter your Digital Bitbox password:
he_IL: הזן את סיסמת הDigital Bitbox שלך:

en: Enter your PIN (digits 1-9):
he_IL: הזן את מספר הזהוי שלך (ספרות 1-9):

en: Enter your current {} PIN:
he_IL: הזן את מספר הזהוי של {} הנוכחי שלך:

en: Enter your password or choose another file.
he_IL: הזן את סיסמתך או בחר קובץ אחר.

en: Erase the Digital Bitbox
he_IL: מחק את הDigital Bitbox

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error adding payment request
he_IL: שגיאה בהוספת חשבונית

en: Error combining partial transactions
he_IL: שגיאה בחיבור עסקאות חלקיות

en: Error connecting to server
he_IL: שגיאה בהתחברות לשרת

en: Error connecting to {} server
he_IL: שגיאה בהתחברות ל{} שרת

en: Error decrypting message
he_IL: שגיאה בפענוח הודעה

en: Error getting TrustedCoin account info.
he_IL: שגיאה בהורדת מידע של חשבון TrustedCoin.

en: Error getting transaction from network
he_IL: שגיאה בהורדת העסקה מהרשת

en: Error joining partial transactions
he_IL: שגיאה בחיבור עסקאות חלקיות

en: Error parsing URI
he_IL: שגיאה בקריאת URI

en: Error scanning devices
he_IL: שגיאה בסריקת הֶתְקֵנִים

en: Error showing address
he_IL: שגיאה בהצגת כתובת

en: Error synchronising labels
he_IL: שגיאה בסינכרון תוויות

en: Error: Account discovery failed.
he_IL: שגיאה: גלוי חשבון נכשל.

en: Estimate
he_IL: הערכה

en: Exit Electrum
he_IL: צא מאלקטרום

en: Expired
he_IL: פג התוקף

en: Expires
he_IL: בתוקף עד:

en: Export History
he_IL: ייצא היסטוריה

en: Export backup
he_IL: ייצא גיבוי

en: Export for Coldcard
he_IL: ייצא בשביל Coldcard

en: Exposing a single private key can compromise your entire wallet!
he_IL: חשיפת מפתח פרטי אחד בודד יכולה לגרום לפריצת כל הארנק שלך!

en: Extend this seed with custom words
he_IL: הארך את הזרע הזה עם מילים לבחירתך

en: Failed
he_IL: נכשל

en: Failed HTLCs
he_IL: חוזים נעולים-בזמן מגובבים (HTLC) נכשלים

en: Failed to display QR code.
he_IL: הצגת קוד QR נכשל.

en: Failed to export to file.
he_IL: ייצוא לקובץ נכשל.

en: Failed to import from file.
he_IL: ייבוא מקובץ נכשל.

en: Failed to parse 'Pay to' line
he_IL: קריאת שורת 'שלם ל-' נכשלה

en: Failed to send transaction to cosigning pool
he_IL: שליחת עסקה למאגר החותמים-במשותף נכשלה

en: Failed to update password
he_IL: עדכון הסיסמה נכשל

en: False
he_IL: לא נכון

en: Fee
he_IL: עמלה

en: Fee for child
he_IL: עמלה של צאצא

en: Fee rounding
he_IL: עיגול עמלה

en: Fiat
he_IL: פיאט

en: Fiat balance
he_IL: יתרת פיאט

en: Fiat currency
he_IL: מטבע הפיאט

en: Fiat incoming
he_IL: פיאט נכנס

en: Fiat outgoing
he_IL: פיאט יוצא

en: File Backup
he_IL: גיבוי קובץ

en: Firmware Version
he_IL: גרסת קוׁשְׁחָה

en: Firmware version (or "Bitcoin" app) too old for Segwit support. Please update at
he_IL: גרסת קוׁשְׁחָה (או אפליקציית ביטקוין) מיושנת מדי בשביל תמיכה בסגוויט. נא לעדכן ב-

en: Firmware version too old.
he_IL: גרסת קוׁשְׁחָה מיושנת מדי.

en: Firmware version too old. Please update at
he_IL: גרסת קוׁשְׁחָה מיושנת מדי. נא לעדכן ב-

en: Fixed rate
he_IL: שיעור קבוע

en: Follow this branch
he_IL: עקוב אחר ענף זה

en: For Lightning requests, payments will not be accepted after the expiration.
he_IL: עבור בקשות לייטנינג, תשלומים לא יתקבלו לאחר שיפוג התוקף.

en: For hardware device; include xpubs
he_IL: להֶתְקֵן חומרה; לכלול xpub

en: For more information, visit
he_IL: למידע נוסף, בקרו

en: For on-chain requests, the address gets reserved until expiration. After that, it might get reused.
he_IL: לבקשות בשרשרת, הכתובת נשמרת עד שפג תקפה. לאחר מכן, אולי ייעשה בה שימוש חוזר.

en: For security reasons we advise that you always use the latest version of Electrum.
he_IL: מטעמי אבטחה אנו ממליצים להשתמש בגירסה המעודכנת ביותר של אלקטרום.

en: Force-close channel
he_IL: סגור-בכפייה ערוץ

en: Force-close channel?
he_IL: לסגור-בכפייה ערוץ?

en: Format: address, amount
he_IL: מבנה: כתובת, סכום

en: Forwarding
he_IL: להעביר הלאה

en: Freeze
he_IL: להקפיא

en: Freeze Address
he_IL: הקפאת כתובת

en: Freeze Addresses
he_IL: הקפאת כתובות

en: Freeze Coin
he_IL: הקפאת מטבע

en: Freeze Coins
he_IL: הקפאת מטבעות

en: From
he_IL: מ-

en: From {0} cosigners
he_IL: מ {0} חותמים-במשותף

en: Fulfilled HTLCs
he_IL: חוזים נעולים-בזמן מגובבים (HTLC) משולמים

en: Full 2FA enabled. This is not supported yet.
he_IL: אימות דו-שלבי מלא פעיל. זה עוד לא נתמך.

en: Funded
he_IL: ממומן

en: Funds in this channel will not be recoverable from seed until they are swept back into your wallet, and might be lost if you lose your wallet file.
he_IL: לא יהיה ניתן לשחזר את הממון בערוץ הזה מהזרע עד שהוא ירוקן בחזרה לארנקך, ואולי הוא ילך לאיבוד אם תאבד את קובץ הארנק שלך.

en: Generate a new random wallet
he_IL: צור ארנק אקראי חדש

en: Google Authenticator code:
he_IL: קוד מאמת גוגל:

en: HTLCs in current commitment transaction
he_IL: חוזים נעולים-בזמן מגובבים (HTLC) בעסקת ההתחייבות הנוכחית

en: History
he_IL: היסטוריה

en: Homescreen
he_IL: מסך הבית

en: Hops
he_IL: דילוגים

en: Hostname does not resolve (getaddrinfo failed)
he_IL: שם שרת לא טוב (נכשל getaddrinfo)

en: However, hardware wallets do not support message decryption, which makes them not compatible with the current design of cosigner pool.
he_IL: אמנם, ארנקי חומרה לא תומכים בפיענוח הודעות, מה שהופך אותם ללא-תואמים למבנה הנוכחי של מאגר החותמים-במשותף.

en: However, we do not generate BIP39 seeds, because they do not meet our safety standard.
he_IL: אמנם, אנחנו לא מפיקים זרעי BIP39, כי הם לא עומדים בתנאי הבטיחות שלנו.

en: I already have a seed
he_IL: יש לי כבר זרע

en: If auto-connect is enabled, Electrum will always use a server that is on the longest blockchain.
he_IL: אם התחברות אוטומטית מופעלת, אלקטרום תמיד ישתמש בשרת המחובר לשרשרת הבלוקים הארוכה ביותר.

en: If enabled, at most 100 satoshis might be lost due to this, per transaction.
he_IL: אם מופעל, ככל היותר ילכו לאיבוד אולי 100 סטושים כתוצאה מכך, לעסקה.

en: If it is disabled, you have to choose a server you want to use. Electrum will warn you if your server is lagging.
he_IL: אם זה מושבת, תצטרך לבחור שרת בו תרצה להשתמש. אלקטרום יתן לך התראה אם השרת שלך לא עומד בקצב.

en: If you are not sure what this is, leave this field unchanged.
he_IL: אם אתה לא בטוח מה זה, השאר את השדה הזה כמו שהוא.

en: If you check this box, your unconfirmed transactions will be consolidated into a single transaction.
he_IL: אם אתה מסמן את הקופסה הזאת, עסקאותיך הלא-מאושרות יאוחדו ביחד לעסקה אחת.

en: If you disable your PIN, anyone with physical access to your {} device can spend your bitcoins.
he_IL: אם משביתים את מספר הזהוי, כל אחד עם גישה פיזית להֶתְקֵנְךָ {} יוכל לבזבז את הביטקוינים שלך.

en: If you do not know what this is, leave this field empty.
he_IL: אם אתה לא בטוח מה זה, השאר את השדה הזה ריק.

en: If you force-close this channel, the funds you have in it will not be available for {} blocks.
he_IL: אם תסגור בכוח את הערוץ הזה, הממון הנמצא בו לא יהיה זמין למשך {} בלוקים.

en: If you forget a passphrase you will be unable to access any bitcoins in the wallet behind it.  A passphrase is not a PIN. Only change this if you are sure you understand it.
he_IL: אם אתה שוכח ביטוי סודי לא תהיה לך גישה לביטקוינים בארנק עליו הוא מגן. ביטוי סודי אינו מספר זהוי. תשנה את זה רק אם אתה בטוח שאתה מבין במה מדובר.

en: If you have an old printer, or want optimal precision
he_IL: אם יש לך מדפסת ישנה, או מעוניין בדיוק אופטי.

en: If you have lost your second factor, you need to restore your wallet from seed in order to request a new code.
he_IL: אם איבדת את השלב השני, תצטרך לשחזר את ארנקך מהזרע כדי לבקש קוד חדש.

en: If you have private a watchtower, enter its URL here.
he_IL: אם יש לך מגדל-שמירה פרטי, הזן את כתובת הURL כאן.

en: If you keep experiencing network problems, try using a Tor proxy.
he_IL: אם אתה ממשיך לחוות בעיות בהתחברות לרשת, נסה להשתמש בפרוקסי Tor.

en: If you lose your seed, your money will be permanently lost.
he_IL: אם אתה מאבד את הזרע שלך, הכסף שלך ילך לאיבוד לתמיד.

en: If you lose your wallet file, the only thing you can do with a backup is to request your channel to be closed, so that your funds will be sent on-chain.
he_IL: אם אתה מאבד את קובץ הארנק שלך, הדבר היחיד שתוכל לעשות עם גיבוי הוא לבקש סגירת הערוץ שלך, כדי שממונך יישלח על השרשרת.

en: If you received this transaction from an untrusted device, do not accept to sign it more than once,
    otherwise you could end up paying a different fee.
he_IL: אם קיבלת את העסקה הזאת מהתקן לא אמין, אל תסכים לחתום עליה יותר מפעם אחת,
    אחרת יהיה מצב שתשלם עמלה שונה.

en: If you want to create new addresses, use a deterministic wallet instead.
he_IL: אם ברצונך לייצר כתובות חדשות, השתמש בארנק דטרמיניסטי במקום.

en: If your device is not detected on Windows, go to "Settings", "Devices", "Connected devices", and do "Remove device". Then, plug your device again.
he_IL: אם ווינדוס לא מבחין בהֶתְקֵן שלך, לך ל"הגדרות", "התקנים", "התקנים מחוברים", ובצע "הסר התקן". אחרי כן, חבר את ההתקן שלך שוב.

en: If your wallet contains funds, make sure you have saved its seed.
he_IL: אם יש כסף בארנק שלך, וודא ששמרת את הזרע שלו.

en: Ignore and continue?
he_IL: להתעלם ולהמשיך?

en: Import
he_IL: ייבא

en: Import Bitcoin addresses or private keys
he_IL: ייבא כתובות או מפתחות פרטיים ביטקוין

en: Import addresses
he_IL: ייבא כתובות

en: Import channel backup
he_IL: ייבא גיבוי ערוץ

en: Import pairing from the Digital Bitbox desktop app
he_IL: ייבא זיווג מיישום הDigital Bitbox

en: Import private keys
he_IL: ייבא מפתחות פרטיים

en: In particular, DO NOT use 'redeem private key' services proposed by third parties.
he_IL: במיוחד, *אין* להשתמש בשירותי 'פדיית מפתח פרטי' המוצעים על ידי צדדי ג'.

en: In progress
he_IL: בביצוע

en: In seedless mode, the mnemonic seed words are never shown to the user.
    There is no backup, and the user has a proof of this.
    This is an advanced feature, only suggested to be used in redundant multisig setups.
he_IL: במצב ללא-זרע, המשתמש לעולם לא יראה את מילות מנמוניקת הזרע.
    אין גיבוי, ולמשתמש יש הוכחה לכך.
    זהו מאפיין מתקדם, שמומלץ להשתמש בו רק במצב בו לאחד החותמים של ארנק רב-חתימתי יש יותר ממפתח פרטי אחד (לאותו ארנק).

en: In some cases, use up to 3 change addresses in order to break up large coin amounts and obfuscate the recipient address.
he_IL: במקרים מסויימים, השתמש בעד 3 כתובות עודף כדי לחלק סכומי מטבע גדולים ולטשטש את כתובת המקבל.

en: In the next block
he_IL: בבלוק הבא

en: Incorrect password
he_IL: סיסמה שגויה

en: Incorrect password entered.
he_IL: הוזנה סיסמה שגויה.

en: Increase fee
he_IL: הגדל עמלה

en: Increase your transaction's fee to improve its position in mempool.
he_IL: הגדל את העמלה של עסקתך כדי לשפר את מיקומו במאגר העסקאות הלא מאושרות (mempool).

en: Info
he_IL: מידע

en: Information
he_IL: מידע

en: Initialization of Ledger HW devices is currently disabled.
he_IL: איתחול התקני לדג'ר כעת מושבת.

en: Initialized
he_IL: מאותחל

en: Initiator:
he_IL: יוזם:

en: Input amount
he_IL: סכום הקלט

en: Input channel backup
he_IL: גיבוי ערוצי קלט

en: Input raw transaction
he_IL: העתקת עסקה גולמית

en: Inputs
he_IL: קלטים

en: Install the zbar package to enable this.
he_IL: התקן חבילת zbar כדי להפעיל את זה.

en: Instructions:
he_IL: הוראות:

en: Insufficient funds
he_IL: אין מספיק כסף

en: Invalid Address
he_IL: כתובת לא תקינה

en: Invalid Amount
he_IL: סכום לא תקין

en: Invalid Bitcoin Address
he_IL: כתובת ביטקוין לא תקינה

en: Invalid Bitcoin address
he_IL: כתובת ביטקוין לא תקינה

en: Invalid Bitcoin address.
he_IL: כתובת ביטקוין לא תקינה

en: Invalid Fee
he_IL: עמלה לא תקינה

en: Invalid JSON code.
he_IL: קוד JSON לא תקין.

en: Invalid Lines found:
he_IL: שורות לא תקינות נמצאו:

en: Invalid Public key
he_IL: מפתח ציבורי לא תקין

en: Invalid node ID, must be 33 bytes and hexadecimal
he_IL: מזהה צומת לא תקין, חייב להיות 33 בייטים ובסיס הקסדצימלי

en: Invalid one-time password.
he_IL: סיסמה חד-פעמית לא תקינה.

en: Invalid xpub magic. Make sure your {} device is set to the correct chain.
he_IL: קסם xpub לא תקין. וודא שהתקן ה{} שלך מוגדר לשרשרת הנכונה.

en: Invoice has expired
he_IL: פג תוקף חשבונית

en: Invoice wants us to risk locking funds for unreasonably long.
he_IL: חשבונית מבקשת מאיתנו לנעול כסף למשך זמן לא סביר.

en: Invoices
he_IL: חשבוניות

en: It also contains your master public key that allows watching your addresses.
he_IL: זה גם כולל את המפתח הציבורי הראשי שלך המאפשר לך לצפות בכתובות שלך.

en: It cannot be "backed up" by simply exporting these private keys.
he_IL: לא ניתן "לגבות" אותו רק על ידי ייצוא המפתחות הפרטיים האלה.

en: It conflicts with current history.
he_IL: הוא סותר את ההיסטוריה הנוכחית.

en: It may be imported in another wallet with the same seed.
he_IL: ניתן לייבא אותו לארנק אחר עם אותו זרע.

en: It sends and receives partially signed transactions from/to your cosigner wallet.
he_IL: הוא שולח ומקבל עסקאות חתומות חלקית מ-/ל- ארנק החותמים-במשותף שלך.

en: Join inputs/outputs
he_IL: חבר קלטים/פלטים

en: KeepKey Seed Recovery
he_IL: שחזור זרע KeepKey

en: KeepKey wallet
he_IL: ארנק KeepKey

en: Keyboard shortcut: type "!" to send all your coins.
he_IL: מקש קיצור דרך: הקלד "!" לשלוח את כל המטבעות שלך.

en: Keystore
he_IL: אחסון-מפתחות

en: Keystore type
he_IL: סוג אחסון-מפתחות

en: Kyrgyz
he_IL: קירגיזית

en: Label
he_IL: תווית

en: Label Settings
he_IL: הגדרות תווית

en: Labels, transactions IDs and addresses are encrypted before they are sent to the remote server.
he_IL: תוויות, מזהי עסקאות וכתובות מוצפנות לפני שהן נשלחות לשרת המרוחק.

en: Latest version: {}
he_IL: הגירסה האחרונה: {}

en: Leave this field empty if you want to disable encryption.
he_IL: השאר את השדה הזה ריק אם ברצונך להשבית הצפנה.

en: Ledger Status
he_IL: מצב הלדג'ר

en: Ledger Wallet Authentication
he_IL: אימות ארנק לדג'ר

en: Ledger wallet
he_IL: ארנק לדג'ר

en: Let the device generate a completely new seed randomly
he_IL: תן להֶתְקֵן לייצר זרע אקראי חדש לגמרי

en: Library version for '{}' is incompatible.
he_IL: גירסת הספרייה ל'{}' לא תואמת.

en: Light
he_IL: בהיר

en: Lightning
he_IL: לייטנינג

en: Lightning Invoice
he_IL: חשבונית לייטנינג

en: Lightning Network
he_IL: רשת לייטנינג

en: Lightning Network Statistics
he_IL: נתוני רשת לייטנינג

en: Lightning Node ID:
he_IL: מזהה צומת לייטנינג:

en: Lightning Payment
he_IL: תשלום לייטנינג

en: Lightning gossip not active.
he_IL: רכילות ברק לא פעילה.

en: Lightning is currently restricted to HD wallets with p2wpkh addresses.
he_IL: לייטנינג כרגע מוגבל לארנקי HD עם כתובות מסוג p2wpkh.

en: Lightning is disabled
he_IL: לייטנינג מושבת

en: Lightning is not enabled because this wallet was created with an old version of Electrum. Create lightning keys?
he_IL: לייטנינג לא מופעל כי הארנק הזה נוצר על ידי גירסה ישנה של אלקטרום. ליצור מפתחות לייטנינג?

en: Lightning keys have been initialized.
he_IL: מפתחות לייטנינג אותחלו.

en: Load a wallet from the micro SD card
he_IL: הטען ארנק מכרטיס המיקרו SD

en: Load backup
he_IL: טען גיבוי

en: Load transaction
he_IL: טען עסקה

en: Loading backup...
he_IL: טוען גיבוי...

en: Local &Watchtower
he_IL: מגדל-שמירה &מקומי

en: Local Watchtower
he_IL: מגדל-שמירה מקומי

en: Long Channel ID
he_IL: מזהה ערוץ ארוך

en: Lookup transaction
he_IL: חיפוש פעולה

en: Low fee
he_IL: עמלה נמוכה

en: Make sure you have a camera connected and enabled.
he_IL: וודא שיש לך מצלמה מחוברת ומופעלת.

en: Make sure you have imported the correct wallet description file on the device for this multisig wallet.
he_IL: וודא שייבאת מההתקן את קובץ תיאור הארנק הנכון לארנק הרב-חתימתי הזה.

en: Make sure you install it with python3
he_IL: וודא שאתה מתקין אותו עם python3

en: Make sure you own the seed phrase or the private keys, before you request Bitcoins to be sent to this wallet.
he_IL: וודא שאתה הבעלים של הזרע או המפתחות הפרטיים, לפני שאתה מבקש שיישלחו ביטקוינים לארנק הזה.

en: Master Fingerprint
he_IL: טביעת אצבע ראשית

en: Master Public Key
he_IL: מפתח ציבורי ראשי

en: Matrix
he_IL: מטריצה

en: Max
he_IL: מירבי

en: Max fee exceeded
he_IL: עברת את העמלה המקסימלית

en: Mempool
he_IL: מאגר העסקאות הלא מאושרות

en: Mempool based: fee rate is targeting a depth in the memory pool
he_IL: מבוסס מאגר העסקאות הלא-מאושרות: שיעור העמלה מכֻוָון לעומק מסוים במאגר העסקאות הלא-מאושרות

en: Merge signatures from
he_IL: מַזֵּג חתימות מ-

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message encryption, decryption and signing are currently not supported for {}
he_IL: הצפנת, פענוח וחתימת הודעות כרגע לא נתמכות ב{}

en: Method:
he_IL: שיטה:

en: Mining fee
he_IL: עמלת כרייה

en: Missing amount
he_IL: סכום חסר

en: Missing libraries for {}.
he_IL: ספריות חסרות ל{}.

en: Missing previous tx for legacy input.
he_IL: עסקה קודמת חסרה לקלט מורשה.

en: Missing previous tx.
he_IL: עסקה קודמת חסרה.

en: Missing report URL.
he_IL: חסר הURL של הדו"ח.

en: Mobile pairing options
he_IL: אפשרויות זיווג נייד

en: More info at: {}
he_IL: מידע נוסף ב: {}

en: Multi-Signature Wallet
he_IL: ארנק רב-חתימתי

en: Multi-signature wallet
he_IL: ארנק רב-חתימתי

en: NOT DEVICE PIN - see above
he_IL: לא מספר זהוי של הֶתְקֵן - ראה למעלה

en: Name this {}.  If you have multiple devices their labels help distinguish them.
he_IL: תן שם ל {} הזה. אם יש לך מספר התקנים התוויות שלהם עוזרות להבחין בינם.

en: Network
he_IL: רשת

en: Network request timed out.
he_IL: תם הזמן לבקשת רשת.

en: Never disclose your seed.
he_IL: לעולם לא לחשוף את הזרע שלך.

en: Never type it on a website.
he_IL: לעולם לא להקליד אותו על אתר אינטרנט.

en: New Contact
he_IL: איש קשר חדש

en: New Password:
he_IL: סיסמה חדשה:

en: New transaction: {}
he_IL: עסקה חדשה: {}

en: No Data
he_IL: אין נתונים

en: No amount
he_IL: אין סכום

en: No data
he_IL: אין נתונים

en: No donation address for this server
he_IL: אין כתובת תרומות לשרת הזה

en: No exceptions encountered.
he_IL: ללא תקלות.

en: No existing accounts found.
he_IL: לא נמצאו חשבונות קיימים.

en: No hardware device detected.
he_IL: לא זוהה התקן חומרה.

en: No inputs found.
he_IL: לא נמצאו קלטים.

en: No keystore
he_IL: אין אחסון-מפתחות

en: No more addresses in your wallet.
he_IL: אין עוד כתובות בארנקך.

en: No outputs
he_IL: אין פלטים

en: No path found
he_IL: לא נמצא מסלול

en: Node ID
he_IL: מזהה צומת

en: Node alias
he_IL: שם צומת

en: Nodes
he_IL: צמתים

en: Norwegian Bokmal
he_IL: נורבגית ספרותית

en: Not Now
he_IL: לא עכשיו

en: Not Verified
he_IL: לא מאומת

en: Not available for this wallet.
he_IL: לא זמין לארנק זה.

en: Not connected
he_IL: לא מחובר

en: Not enough funds
he_IL: אין מספיק כסף

en: Not enough funds on address.
he_IL: אין מספיק כסף בכתובת.

en: Not verified
he_IL: לא אומת

en: Not yet available
he_IL: עדיין לא זמין

en: Note that if you have frozen some of your addresses, the available funds will be lower than your total balance.
he_IL: שים לב שאם הקפאת חלק מהכתובות שלך, הכסף שיהיה זמין יהיה נמוך מהיתרה שלך.

en: Note that lightning channels will be converted to channel backups.
he_IL: שים לב שערוצי לייטנינג יומרו לגיבויי ערוץ.

en: Note that this is NOT your encryption password.
he_IL: שים לב שזה *לא* סיסמת ההצפנה שלך.

en: Note that your coins are not locked in this service.  You may withdraw your funds at any time and at no cost, without the remote server, by using the 'restore wallet' option with your wallet seed.
he_IL: שים לב שהמטבעות שלך לא נעולים בשירות הזה. אתה רשאי למשוך את כספך אימתי שתרצה וללא עלות, ללא השרת המרוחק, על ידי שימוש באפשרות ה'שחזר ארנק' עם זרע הארנק שלך.

en: Note: If you enable this setting, you will need your hardware device to open your wallet.
he_IL: שים לב: אם אתה מפעיל את ההגדרה הזאת, תהיה זקוק להתקן החומרה שלך כדי לפתוח את הארנק שלך.

en: Note: this is an offline transaction, if you want the network to see it, you need to broadcast it.
he_IL: שים לב: זוהי עסקה שמנותקת מהרשת, אם ברצונך שהרשת תראה אותה, תצטרך לשדר אותה.

en: Nothing to plot.
he_IL: אין עבור מה להכין תרשים.

en: Nothing to summarize.
he_IL: אין מה לסכם.

en: Number of zeros displayed after the decimal point. For example, if this is set to 2, "1." will be displayed as "1.00"
he_IL: מספר האפסים לאחר הנקודה העשרונית. לדוגמה, אם נבחר 2, "1" יוצג כ"1.00"

en: OP_RETURN payload too large.
he_IL: מטען OP_RETURN גדול מדי.

en: Offline
he_IL: לא מחובר

en: On Linux, you might have to add a new permission to your udev rules.
he_IL: בלינוקס, יתכן ותצטרכו להוסיף הרשאה חדשה לחוקי ה- udev שלכם.

en: Onchain Invoice
he_IL: חשבונית שרשרתית

en: One output per line.
he_IL: פלט אחד לשורה.

en: Online Block Explorer
he_IL: סורק בלוקים אינטרנטי

en: Only OP_RETURN scripts are supported.
he_IL: תסריטי OP_RETURN בלבד נתמכים.

en: Only OP_RETURN scripts, with one constant push, are supported.
he_IL: תסריטי OP_RETURN בלבד, עם קבוע אחד בOP_PUSHDATA, נתמכים.

en: Only address outputs are supported by {}
he_IL: פלטי כתובות בלבד נתמכים על ידי {}

en: Only wipe a device if you have the recovery seed written down and the device wallet(s) are empty, otherwise the bitcoins will be lost forever.
he_IL: מחק התקן רק אם ברשותך הזרע שיחזור רשום על דף נייר וארנק(י) ההתקן ריק(ים), אחרת הביטקוינים ילכו לאיבוד לתמיד.

en: Open Channel
he_IL: פתח ערוץ

en: Open channel
he_IL: פתח ערוץ

en: Open your cosigner wallet to retrieve it.
he_IL: פתח את ארנק החותם-במשותף כדי לחלץ אותו.

en: Open {} file
he_IL: פתח קובץ {}

en: OpenAlias record, used to receive coins and to sign payment requests.
he_IL: רשומת OpenAlias, בה משתמשים לקבלת מטבעות ולחתום על בקשות תשלום.

en: Opening channel...
he_IL: פותח ערוץ...

en: Or
he_IL: או

en: Other known servers
he_IL: שרתים ידועים אחרים

en: Outdated device firmware
he_IL: קושחת ההתקן לא מעודכנת

en: Outdated {} firmware for device labelled {}. Please download the updated firmware from {}
he_IL: קושחת {} לא מעודכנת עבור התקן עם תווית {}. נא להוריד את הקושחה מעודכנת מ{}

en: Outpoint
he_IL: נקודת יציאה

en: Output amount
he_IL: סכום פלט

en: Output point
he_IL: נקודת פלט

en: Outputs
he_IL: פלטים

en: Overview
he_IL: סקירה כללית

en: PIN Protection
he_IL: אבטחת מספר זהוי

en: PIN protection is strongly recommended.  A PIN is your only protection against someone stealing your bitcoins if they obtain physical access to your {}.
he_IL: הגנה באמצעות מספר זהוי היא מאד מומלצת. מספר זהוי הוא ההגנה היחידה שלך מפני גניבת הביטקוינים שלך על ידי מי שמצליח להשיג גישה פיזית ל{} שלך.

en: PIN set
he_IL: מספר זהוי הוגדר

en: Paid
he_IL: שולם

en: Partially signed
he_IL: חתום באופן חלקי

en: Passphrase:
he_IL: ביטוי סודי:

en: Passphrases
he_IL: ביטויים סודיים

en: Passphrases allow you to access new wallets, each hidden behind a particular case-sensitive passphrase.
he_IL: ביטויים סודיים מאפשרים לך לגשת לארנקים חדשים, כל אחד מוסתר מאחורי ביטוי סודי רגיש-צורת-אות.

en: Password Strength
he_IL: חוזק סיסמה

en: Password is disabled, this wallet is not protected
he_IL: סיסמה מושבתת, הארנק הזה לא מוגן.

en: Password must have at least 4 characters.
he_IL: הסיסמה צריכה להיות לפחות 4 תווים.

en: Password must have less than 64 characters.
he_IL: הסיסמה צריכה להיות פחות מ64 תווים.

en: Password was updated successfully
he_IL: הסיסמה עודכנה בהצלחה

en: Paste from clipboard
he_IL: הדבק מהלוח

en: Pay
he_IL: שלם

en: Pay lightning invoice?
he_IL: לשלם חשבונית לייטנינג?

en: Pay to
he_IL: לשלם ל-

en: Payment Hash
he_IL: גיבוב תשלום

en: Payment Request
he_IL: בקשת תשלום

en: Payment failed
he_IL: התשלום נכשל

en: Payment hash
he_IL: גיבוב תשלום

en: Payment log
he_IL: היסטוריית תשלומים

en: Payment request has expired
he_IL: פג תוקפה של בקשת התשלום

en: Payment sent.
he_IL: תשלום נשלח.

en: Payments (HTLCs):
he_IL: תשלומים (חוזים-מגובבים-נעולים-בזמן HTLCs)

en: Perhaps some dependencies are missing...
he_IL: יתכן ותלויות מסוימות חסרות...

en: Persian
he_IL: פרסית

en: Please briefly describe what led to the error (optional):
he_IL: נא לתאר בקצרה מה הוביל לשגיאה (לא חובה):

en: Please check your {} device
he_IL: נא לבדוק את התקן ה{} שלך

en: Please confirm
he_IL: נא לאשר

en: Please create a backup of your wallet file!
he_IL: נא ליצור גיבוי של קובץ הארנק שלך!

en: Please enter the master public key (xpub) of your cosigner.
he_IL: נא הזן את המפתח הציבורי הראשי (xpub) של החותם-במשותף שלך.

en: Please enter your Google Authenticator code
he_IL: נא הזן את קוד המאמת גוגל שלך

en: Please enter your Google Authenticator code:
he_IL: נא הזן את קוד המאמת גוגל שלך

en: Please enter your passphrase on the {} device
he_IL: נא הזן את הביטוי הסודי שלך על התקן ה{}

en: Please enter your password
he_IL: אנא הזן את סיסמתך

en: Please enter your password to decrypt it.
he_IL: נא הזן את הסיסמה שלך כדי לפענח אותו.

en: Please enter your seed phrase in order to restore your wallet.
he_IL: נא להזין את מילות הזרע שלך כדי לשחזר את ארנקך.

en: Please insert your {}
he_IL: נא להכניס את ה{} שלך

en: Please note that channel backups cannot be used to restore your channels.
he_IL: נא לשים לב שלא ניתן להשתמש בגיבויי ערוץ כדי לשחזר את הערוצים שלך.

en: Please report any bugs as issues on github:<br/>
he_IL: נא לדווח על באגים כלשהם כissue על github:<br/>

en: Please report this issue manually
he_IL: נא לדווח על עניין זה באופן ידני

en: Please restart Electrum to activate the new GUI settings
he_IL: נא לכבות ולהדליק מחדש את אלקטרום כדי להפעיל את הגדרות הממשק הגרפי החדשות

en: Please save these {0} words on paper (order is important).
he_IL: נא לשמור את {0} מילים האלה על דף נייר (הסדר הוא חשוב).

en: Please select a backup directory
he_IL: נא לבחור תיקיית גיבוי

en: Please select which {} device to use:
he_IL: נא לבחור באיזה התקן {} להשתמש:

en: Please sign and broadcast the funding transaction
he_IL: נא לחתום על ולשדר את עסקת המימון

en: Please type it here.
he_IL: נא להקליד אותה כאן.

en: Please wait while Electrum checks for available updates.
he_IL: נא להמתין בזמן שאלקטרום מחפש עידכונים זמינים.

en: Please wait...
he_IL: המתן בבקשה...

en: Port number must be decimal
he_IL: מספר פורט חייב להיות עשרוני

en: Portuguese
he_IL: פורטוגזית

en: Preparing sweep transaction...
he_IL: מכין עסקת ריקון...

en: Preparing transaction...
he_IL: מכין עסקה...

en: Press 'Next' to choose device to decrypt.
he_IL: לחץ על 'הבא' כדי לבחור את ההתקן לפענח.

en: Press 'Next' to create this wallet, or choose another file.
he_IL: לחץ על 'הבא' כדי ליצור ארנק זה, או בחר קובץ אחר.

en: Press Enter
he_IL: לחץ על Enter

en: Printer Calibration
he_IL: כיול מדפסת

en: Private key
he_IL: מפתח פרטי

en: Private keys
he_IL: מפתחות פרטיים

en: Private keys exported.
he_IL: מפתחות פרטיים יוצאו.

en: Proceed at your own risk.
he_IL: המשך על אחריותך בלבד.

en: Provides support for Digital Bitbox hardware wallet
he_IL: מספק תמיכה לארנק החומרה Digital Bitbox

en: Provides support for KeepKey hardware wallet
he_IL: מספק תמיכה לארנק החומרה KeepKey

en: Provides support for Safe-T mini hardware wallet
he_IL: מספק תמיכה לארנק החומרה הזעיר Safe-T

en: Provides support for Trezor hardware wallet
he_IL: מספק תמיכה לארנק החומרה טרזור

en: Provides support for air-gapped transaction signing.
he_IL: מספק תמיכה לחתימת עסקאות בסביבה מבודדת.

en: Proxy
he_IL: פרוקסי

en: Proxy settings apply to all connections: with Electrum servers, but also with third-party services.
he_IL: הגדרות פרוקסי מיושמות בכל ההתחברויות: עם שרתי אלקטרום וגם עם שירותי צד ג'.

en: Proxy user
he_IL: משתמש פרוקסי

en: Public key
he_IL: מפתח ציבורי

en: Public keys
he_IL: מפתחות ציבוריים

en: QR code
he_IL: קוד QR

en: QR code copied to clipboard
he_IL: קוד QR הועתק ללוח

en: QR code saved to file
he_IL: קוד QR נשמר לקובץ

en: Question
he_IL: שאלה

en: REMEMBER THE PASSWORD!
he_IL: זכור את הסיסמה!

en: Raw
he_IL: גולמי

en: Re-enter the new PIN for your {}.
    
    NOTE: the positions of the numbers have changed!
he_IL: הזן מחדש את מספר הזהוי החדש בשביל ה{} שלך.
    
    הערה: מיקום הספרות השתנה!

en: Read QR code
he_IL: קרא קוד QR

en: Read file
he_IL: קרא קובץ

en: Read from microphone
he_IL: קרא ממיקרופון

en: Realized capital gains
he_IL: רווחי הון ממומשים

en: Receive
he_IL: קבל

en: Receiving
he_IL: מקבל

en: Recipient of the funds.
he_IL: מקבל הכספים.

en: Recover from a seed you have previously written down
he_IL: שחזר מזרע שכבר רשמת על דף נייר

en: Redeem Script
he_IL: תסריט פדיון

en: Related invoices
he_IL: חשבוניות קשורות

en: Remote Node ID
he_IL: מזהה צומת מרוחק

en: Remote peer ID
he_IL: מזהה צומת מרוחק

en: Remove channel backup?
he_IL: להסיר גיבוי ערוץ?

en: Remove from wallet
he_IL: הסר מהארנק

en: Remove {} from your list of contacts?
he_IL: הסר {} מרשימת אנשי קשר שלך?

en: Replace by fee
he_IL: החלפה על ידי עמלה (RBF)

en: Report contents
he_IL: דווח על התוכן

en: Reporting Bugs
he_IL: דיווח על באגים

en: Requested amount
he_IL: כמות המבוקשת

en: Requesting account info from TrustedCoin server...
he_IL: מבקש מידע החשבון משרת הTrustedCoin...

en: Requesting {} channels...
he_IL: מבקש {} ערוצים...

en: Requestor
he_IL: המבקש

en: Require {0} signatures
he_IL: לדרוש {0} חתימות

en: Required package 'PIL' is not available - Please install it or use the Trezor website instead.
he_IL: החבילה הנדרשת 'PIL' לא זמינה - נא להתקין אותה או להשתמש באתר של טרזור במקום.

en: Required package 'PIL' is not available - Please install it.
he_IL: החבילה הנדרשת 'PIL' לא זמינה - נא להתקין אותה.

en: Requires
he_IL: דורש

en: Restore 2FA wallet
he_IL: שחזר ארנק בעל אימות דו-שלבי

en: Retry
he_IL: נסה שוב

en: Russian
he_IL: רוסית

en: Safe-T mini wallet
he_IL: ארנק זעיר Safe-T

en: Save channel backup
he_IL: שמירת גיבוי ערוץ

en: Save invoice to file
he_IL: שמירת חשבונית לקובץ

en: Save your wallet labels on a remote server, and synchronize them across multiple devices where you use Electrum.
he_IL: שמירת תוויות ארנקך על שרת מרוחק, ותזמונם על פני אותם התקנים בהם אתה משתמש באלקטרום.

en: Scanning common paths for existing accounts...
he_IL: סורק מסלולים משותפים לחשבונות קיימים...

en: Scanning devices...
he_IL: סורק התקנים...

en: Scrambled words
he_IL: מילים מבולבלות

en: Script type
he_IL: סוג תסריט

en: Script type and Derivation path
he_IL: סוג תסריט ואופן גזירה

en: Seed
he_IL: זרע

en: Seed Entered
he_IL: הוזן זרע

en: Seed Type
he_IL: סוג זרע

en: Seed available
he_IL: זרע זמין

en: Select a device
he_IL: בחר התקן

en: Select backup type:
he_IL: בחר סוג גיבוי:

en: Select date
he_IL: בחר תאריך

en: Select file to export your private keys to
he_IL: בחר קובץ אליו לייצא את המפתחות הפרטיים שלך

en: Select file to export your wallet transactions to
he_IL: בחר קובץ אליו לייצא את עסקאות ארנקך

en: Select file to save your {}
he_IL: בחר קובץ עליו לשמור ה{} שלך

en: Select keystore
he_IL: בחר אחסון-מפתח

en: Select recovery type:
he_IL: בחר סוג השחזור:

en: Select seed length:
he_IL: בחר אורך הזרע:

en: Select server automatically
he_IL: בחירת שרת באופן אוטומטי

en: Select where to save file
he_IL: בחר מיקום שמירת הקובץ

en: Select where to save the setup file
he_IL: בחר מיקום שמירת קובץ ההתקנה

en: Select where to save your transaction
he_IL: בחר איפה לשמור את עסקתך

en: Select which language is used in the GUI (after restart).
he_IL: בחר באיזו שפה להשתמש בממשק הגרפי (לאחר הפעלה מחדש).

en: Select your seed length:
he_IL: בחר אורך הזרע שלך:

en: Select your transaction file
he_IL: בחר את קובץ העסקאות שלך

en: Send Bug Report
he_IL: שלח דו"ח באג

en: Send to cosigner
he_IL: שלח לחותם-במשותף

en: Send to speaker
he_IL: שלח לרמקול

en: Sending crash report...
he_IL: שולח דו"ח קריסה...

en: Sending transaction to cosigning pool...
he_IL: שולח עסקה למאגר החותמים-במשותף...

en: Sent HTLC with ID {}
he_IL: שלח חוזה-מגובב-נעול-בזמן (HTLC) עם מזהה {}

en: Server fee
he_IL: עמלת שרת

en: Server is lagging ({} blocks)
he_IL: שרת מפגר ({} בלוקים)

en: Server not reachable.
he_IL: שרת לא ניתן להשגה.

en: Server returned unexpected transaction ID.
he_IL: שרת החזיר מזהה עסקה בלתי צפוי.

en: Session Timeout
he_IL: תם הזמן הקצוב לפעילות

en: Set a PIN
he_IL: בחר מספר זהוי

en: Set the value of the change output so that it has similar precision to the other outputs.
he_IL: בחר את ערך פלט העודף כדי שיהיה לו אותה רמת דיוק כמו לשאר הפלטים.

en: Set wallet file encryption.
he_IL: בחר הצפנת קובץ הארנק.

en: Shamir
he_IL: שמיר

en: Short Channel ID
he_IL: מזהה ערוץ מקוצר

en: Show as QR code
he_IL: הצג כקוד QR

en: Show expert settings
he_IL: הצגת אפשרויות מתקדמות

en: Show on Ledger
he_IL: הצגת תיעוד

en: Show/Hide
he_IL: הצגה / הסתרה

en: Showing address ...
he_IL: מציג כתובת...

en: Sign
he_IL: חתום

en: Sign/verify Message
he_IL: חתום/וודא הודעה

en: Sign/verify message
he_IL: חתום/וודא הודעה

en: Signature
he_IL: חתימה

en: Signature verified
he_IL: חתימה וודאה

en: Signed
he_IL: חתום

en: Signing large transaction. Please be patient ...
he_IL: חותם על עסקה גדולה. נא להיות סבלני...

en: Signing message ...
he_IL: חותם הודעה...

en: Signing transaction...
he_IL: חותם עסקה...

en: Signing with an address actually means signing with the corresponding private key, and verifying with the corresponding public key. The address you have entered does not have a unique public key, so these operations cannot be performed.
he_IL: בפועל, חתימה באמצעות כתובת משמעותה חתימה עם המפתח הפרטי התואם, וווידוא באמצעות המפתח הציבורי התואם. לכתובת שהזנת אין מפתח ציבורי ייחודי, לכן הפעולות האלה לא יכולות להתבצע.

en: Single seed (BIP39)
he_IL: זרע בודד (BIP39)

en: Slovak
he_IL: סלובקית

en: Some of the outputs pay to a non-standard script.
he_IL: חלק מהפלטים משלמים לתסריט לא-סטנדרטי.

en: Something went wrong while executing Electrum.
he_IL: משהו השתבש במהלך הרצת אלקטרום.

en: Sorry!
he_IL: מצטערים!

en: Sorry, but we were unable to check for updates. Please try again later.
he_IL: מצטערים, אבל לא יכולנו לבדוק אם יש עדכונים. נא לנסות שוב במועד מאוחר יותר.

en: Spend only confirmed coins
he_IL: הוציא רק מטבעות מוֻודאים

en: Spend only confirmed inputs.
he_IL: הוציא רק קלטים מוֻודאים.

en: Standard wallet
he_IL: ארנק רגיל

en: Static
he_IL: קבוע

en: Static: the fee slider uses static values
he_IL: קבוע: כפתור הגלילה של העמלה משתמש בערכים קבועים

en: Step {}/24.  Enter seed word as explained on your {}:
he_IL: שלב {}/24. הקש מילת זרע כפי שהוסבר ב{} שלך:

en: Submarine Swap
he_IL: החלפת צוללת

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Suggest Peer
he_IL: הצע עמית

en: Supported Coins
he_IL: מטבעות נתמכים

en: Sweep
he_IL: ריקון

en: Sweep private keys
he_IL: רקן מפתחות פרטיים

en: Synchronizing...
he_IL: מסנכרן...

en: Target
he_IL: יעד

en: Text copied to clipboard
he_IL: הטקסט הועתק ללוח

note: LANG_TH_TH
en: Thai
he_IL: תאילנדית

en: The Lightning Network graph is syncing...
    Payments are more likely to succeed with a more complete graph.
he_IL: תרשים רשת הלייטנינג מסתנכרן...
    תשלומים עלולים להצליח יותר עם תרשים יותר מקיף.

en: The PIN cannot be longer than 9 characters.
he_IL: אורך מספר הזהוי לא יכול להיות מ9 תווים.

en: The SSL certificate provided by the main server did not match the fingerprint passed in with the --serverfingerprint option.
he_IL: תעודת הSSL שסופקה על ידי השרת הראשי לא תואמת את טביעת האצבע שהועברה דרך אפשרות ה serverfingerprint--.

en: The amount of fee can be decided freely by the sender. However, transactions with low fees take more time to be processed.
he_IL: סכום העמלה יכול להקבע באופן חופשי על ידי השולח. אמנם, לוקח יותר זמן לעבד עסקאות עם עמלות נמוכות.

en: The amount will be displayed in red if you do not have enough funds in your wallet.
he_IL: הסכום יופיע באדום אם אין בארנקך מספיק כסף.

en: The bitcoin address never expires and will always be part of this electrum wallet.
he_IL: כתובת הביטקוין לעולם לא פגה ותמיד תהיה חלק מארנק אלקטרום זה.

en: The channel peer can route Trampoline payments.
he_IL: ערוץ עמית יכול לנתב תשלומי טרמפולינה.

en: The description is not sent to the recipient of the funds. It is stored in your wallet file, and displayed in the 'History' tab.
he_IL: התיאור לא נשלח למקבל הכסף. הוא נשמר בקובץ ארנקך, ומופיע בתווית ה'היסטוריה'.

en: The device was disconnected.
he_IL: ההתקן נותק.

en: The fee could not be verified. Signing non-segwit inputs is risky:
    if this transaction was maliciously modified before you sign,
    you might end up paying a higher mining fee than displayed.
he_IL: לא היה ניתן לוודא את העמלה . יש סיכון בחתימה על קלטים שאינם סגוויט:
    אם העסקה שונתה באופן זדוני לפני שאתה חותם,
    אתה אולי תשלם עמלת כרייה גבוהה יותר ממה שמופיע.

en: The fee for this transaction seems unusually high.
he_IL: העמלה לעסקה הזאת נראית גבוהה באופן חריג.

en: The file was removed
he_IL: הקובץ הוסר

en: The firmware of your hardware device is too old. If possible, you should upgrade it. You can ignore this error and try to continue, however things are likely to break.
he_IL: קושחת התקן החומרה שלך ישנה מדי. אם זה אפשרי, יש לעדכן אותה. תוכל להתעלם מההודעה הזאת ולנסות להמשיך, אך העניינים עלולים להשתבש.

en: The following addresses were added
he_IL: הכתובות דלהלן נוספו

en: The following alias providers are available:
he_IL: ספקי כינויים הבאים הם זמינים:

en: The following inputs could not be imported
he_IL: לא ניתן לייבא את הקלטים הבאים

en: The input amounts could not be verified as the previous transactions are missing.
    The amount of money being spent CANNOT be verified.
he_IL: לא היה ניתן לוודא את סכומי הקלטים מפני שהעסקאות הקודמות חסרות.
    לא ניתן לוודא את סכום הכסף שמבוזבז.

en: The new fee rate needs to be higher than the old fee rate.
he_IL: שיעור העמלה החדש חייב להיות גבוה יותר משיעור העמלה הישן.

en: The next step will generate the seed of your wallet.  This seed will NOT be saved in your computer, and it must be stored on paper.  To be safe from malware, you may want to do this on an offline computer, and move your wallet later to an online computer.
he_IL: בשלב הבא יווצר הזרע של ארנקך. הזרע הזה *לא* יישמר על מחשבך, וחייבים לשמור אותו על דף נייר. כדי להיות מוגנים מתוכנות זדוניות, אולי תרצה לעשות זאת על מחשב שלא מחובר לאינטרנט, ולאחר מכן להעביר את ארנקך למחשב המחובר לאינטרנט.

en: The operation is undefined. Not just in Electrum, but in general.
he_IL: הפעולה הזאת לא מוגדרת. לא רק באלקטרום, אלא בכלל.

en: The output value remaining after fee is too low.
he_IL: ערך הפלט הנותר לאחר עמלה הוא נמוך מדי.

en: The server returned an error when broadcasting the transaction.
he_IL: השרת החזיר שגיאה בזמן שידור העסקה.

en: The server returned an error.
he_IL: השרת החזיר שגיאה.

en: The server returned an unexpected transaction ID when broadcasting the transaction.
he_IL: השרת החזיר מזהה עסקה לא כמצופה בעת שידור העסקה.

en: The transaction was rejected because it contains multiple OP_RETURN outputs.
he_IL: העסקה נדחתה כי היא מכילה כמה פלטי OP_RETURN.

en: The transaction was rejected because it is too large (in bytes).
he_IL: העסקה נדחתה כי היא גדולה מדי (בבייטים).

en: The wallet '{}' contains multiple accounts, which are no longer supported since Electrum 2.7.
    
    Do you want to split your wallet into multiple files?
he_IL: ארנק '{}' מכיל חשבונות מרובים, שאינם נתמכים כבר מאלקטרום 2.7.
    
    האם ברצונך לחלק את ארנקך לכמה קבצים?

en: Then, enter your Google Authenticator code:
he_IL: אז, הזן את קוד מאמת גוגל שלך:

en: There is a new update available
he_IL: יש עדכון חדש זמין

en: There was a problem with the automatic reporting:
he_IL: היתה בעיה עם הדיווח האוטומטי:

en: Therefore, two-factor authentication is disabled.
he_IL: לכן, אימות דו-שלבי מושבתת.

en: This address has already been used. For better privacy, do not reuse it for new payments.
he_IL: כבר נעשה שימוש בכתובת הזאת. לפרטיות משופרת, אין להשתמש בה שוב לתשלומים חדשים.

en: This blockchain is used to verify the transactions sent by your transaction server.
he_IL: משתמשים בשרשרת הבלוקים כדי לוודא תקינות של העסקאות הנשלחות על ידי שרת העסקאות שלך.

en: This channel cannot be recovered from your seed. You must back it up manually.
he_IL: לא ניתן לשחזר את הערוץ הזה מהזרע שלך. תצטרך לגבות אותו באופן ידני.

en: This channel is frozen for receiving. It will not be included in invoices.
he_IL: הערוץ הזה קפוא ולא יכול לקבל. הוא לא יופיע בחשבוניות.

en: This channel is frozen for sending. It will not be used for outgoing payments.
he_IL: הערוץ הזה קפוא ולא יכול לשלוח. הוא לא יהיה בשימוש עבור תשלומים יוצאים.

en: This channel will be usable after {} confirmations
he_IL: יהיה ניתן להשתמש בערוץ הזה לאחר {} אישורים

en: This file does not exist.
he_IL: הקובץ הזה לא קיים.

en: This file is already open in memory.
he_IL: הקובץ הזה כבר נפתח בזיכרון.

en: This file is encrypted using a hardware device.
he_IL: הקובץ הזה מוצפן באמצעות התקן חומרה.

en: This file is encrypted with a password.
he_IL: הקובץ הזה מוצפן באמצעות סיסמה.

en: This function is only available after pairing your {} with a mobile device.
he_IL: הפעולה הזאת אפשרית רק לאחר זיווג ה{} שלך עם מכשיר נייד.

en: This function is only available for p2pkh keystores when using {}.
he_IL: הפעולה הזאת אפשרית רק לאחסון-מפתחות מסוג p2pkh כשמשתמשים ב{}.

en: This function is only available for standard wallets when using {}.
he_IL: הפעולה הזאת רק אפשרית לארנקים רגילים כשמשתמשים ב{}.

en: This information is seen by the recipient if you send them a signed payment request.
he_IL: המקבל יראה את המידע הזה אם אתם שולחים אליו בקשת תשלום חתומה.

en: This invoice has been paid already
he_IL: החשבונית הזאת שולמה כבר

en: This invoice has expired
he_IL: פג תוקף החשבונית הזאת

en: This is a channel
he_IL: זהו ערוץ

en: This is a static channel backup
he_IL: זהו גיבוי ערוץ קבוע

en: This is a watching-only wallet
he_IL: זהו ארנק לצפייה-בלבד

en: This is a watching-only wallet.
he_IL: זהו ארנק לצפייה-בלבד.

en: This is discouraged.
he_IL: זה לא מומלץ.

en: This is the height of your local copy of the blockchain.
he_IL: זה הגובה של העותק המקומי שלך של שרשרת הבלוקים.

en: This may result in higher transactions fees.
he_IL: דבר זה עלול לגרום לעמלות עסקה גבוהות יותר.

en: This means you will not be able to spend Bitcoins with it.
he_IL: משמעות הדבר היא שלא תוכל לבזבז ביטקוינים איתו.

en: This might improve your privacy somewhat.
he_IL: דבר זה אולי ישפר את הפרטיות שלך במידה מסוימת.

en: This plug-in allows you to create a visually encrypted backup of your wallet seeds, or of custom alphanumeric secrets.
he_IL: התוסף הזה מאפשר לך לייצר גיבוי וויזואלי מוצפן של זרעי ארנקך, או של סודות ייחודיים המורכבים מאותיות/ספרות.

en: This plugin adds two-factor authentication to your wallet.
he_IL: התוסף הזה מוסיף אימות דו-שלבי לארנקך.

en: This plugin facilitates the use of multi-signatures wallets.
he_IL: התוסף הזה מסייע בשימוש של ארנקים רב-חתימתיים.

en: This seed will allow you to recover your wallet in case of computer failure.
he_IL: הזרע הזה יאפשר לך לשחזר את ארנקך במקרה של קריסת מחשב.

en: This service uses a multi-signature wallet, where you own 2 of 3 keys.  The third key is stored on a remote server that signs transactions on your behalf. A small fee will be charged on each transaction that uses the remote server.
he_IL: השירות הזה עושה שימוש בארנק רב-חתימתי, כאשר אתה הבעלים של 2 מתוך 3 המפתחות. המפתח השלישי מאוחסן על שרת מרוחק החותם על עסקאות עבורך. עמלה קטנה תִגָּבֵה על כל עסקה העושה שימוש בשרת המרוחק.

en: This setting affects the Send tab, and all balance related fields.
he_IL: ההגדרה הזאת משפיעה על תווית ה'שלח', ועל כל השדות הקשורים ליתרה.

en: This transaction is not saved. Close anyway?
he_IL: העסקה הזאת לא נשמרה. לסגור בכל זאת?

en: This transaction is only available on your local machine.
    The currently connected server does not know about it.
    You can either broadcast it now, or simply remove it.
he_IL: העסקה הזאת זמינה רק על המכונה המקומית שלך.
    השרת שמחובר כעת לא יודע עליה.
    אתה יכול או לשדר אותה עכשיו, או פשוט להסיר אותה.

en: This transaction requires a higher fee, or it will not be propagated by your current server.
he_IL: העסקה הזאת מצריכה עמלה גבוהה יותר, אחרת היא לא תופץ על ידי השרת הנוכחי שלך.

en: This version supports a maximum of {} characters.
he_IL: הגירסה הזאת תומכת לכל היותר ב{} תווים.

en: This wallet has no seed
he_IL: לארנק הזה אין זרע

en: This wallet is protected by TrustedCoin's two-factor authentication.
he_IL: הארנק הזה מוגן על ידי האימות הדו-שלבי של TrustedCoin.

en: This wallet is watching-only.
he_IL: הארנק הזה הוא לצפייה-בלבד.

en: This wallet was restored from seed, and it contains two master private keys.
he_IL: הארנק הזה שוחזר מזרע, והוא מכיל שני מפתחות פרטיים ראשיים.

en: This will send {}?
he_IL: זה ישלח {}?

en: This {} device can only send to base58 addresses.
he_IL: התקן {} זה יכול לשלוח רק לכתובות base58.

en: To
he_IL: אל

en: To cancel, briefly touch the blinking light or wait for the timeout.
he_IL: כדי לבטל, יש לגעת בקצרה באור המהבהב או לחכות עד שתם הזמן.

en: To cancel, briefly touch the light or wait for the timeout.
he_IL: כדי לבטל, יש לגעת בקצרה באור המהבהב או לחכות עד שתם הזמן.

en: To continue, touch the Digital Bitbox's blinking light for 3 seconds.
he_IL: כדי להמשיך, יש לגעת באור המהבהב של הDigital Bitbox לשלוש שניות.

en: To continue, touch the Digital Bitbox's light for 3 seconds.
he_IL: כדי להמשיך, יש לגעת באור המהבהב של הDigital Bitbox לשלוש שניות.

en: To create a spending wallet, please enter a master private key (xprv/yprv/zprv).
he_IL: כדי ליצור ארנק לתשלומים, נא להזין מפתח פרטי ראשי (xprv/yprv/zprv).

en: To create a watching-only wallet, please enter your master public key (xpub/ypub/zpub).
he_IL: כדי ליצור ארנק לצפייה-בלבד, נא להזין מפתח ציבורי ראשי (xpub/ypub/zpub).

en: To help us diagnose and fix the problem, you can send us a bug report that contains useful debug information:
he_IL: כדי לעזור לנו לאבחן ולתקן את הבעיה, תוכל לשלוח אלינו דו"ח באגים שיכיל בתוכו מידע דיבוג שימושי:

en: To make sure that you have properly saved your seed, please retype it here.
he_IL: כדי לוודא ששמרת נכון את הזרע שלך, נא להזין אותו פה שוב.

en: To prevent that, please save this channel backup.
he_IL: כדי למנוע זאת, נא לשמור את גיבוי הערוץ הזה.

en: To prevent that, you should save a backup of your wallet on another device.
he_IL: כדי למנוע זאת, כדאי שתשמור גיבוי של הארנק שלך על התקן אחר.

en: To somewhat protect your privacy, Electrum tries to create change with similar precision to other outputs.
he_IL: כדי לשמור במשהו על הפרטיות שלך, אלקטרום משתדל ליצור עודף באותה רמה של דיוק של פלטים אחרים.

en: Toggle Encryption
he_IL: העבר למצב הצפנה

en: Too long passphrase ({} > 50 chars).
he_IL: ביטוי סודי ארוך מדי ({} > 50 תווים).

en: Total fee
he_IL: סך כל העמלה

en: Total feerate
he_IL: סך כל שיעור העמלה

en: Total size
he_IL: גודל כולל

en: Transaction
he_IL: עסקה

en: Transaction ID
he_IL: מזהה עסקה

en: Transaction ID:
he_IL: מזהה עסקה:

en: Transaction added to wallet history.
he_IL: עסקה נוספה להיסטוריית ארנק

en: Transaction could not be broadcast due to dust outputs.
    Some of the outputs are too small in value, probably lower than 1000 satoshis.
    Check the units, make sure you haven't confused e.g. mBTC and BTC.
he_IL: לא ניתן לשדר את העסקה בגלל פלטי אבק.
    חלק מהפלטים בעלי ערך קטנים מדי, כנראה פחות מ1000 סאטושים.
    בדוק את היחידות, וודא שלא התבלבלת בין, נניח, mBTC לBTC.

en: Transaction could not be saved.
he_IL: לא ניתן לשמור את העסקה.

en: Transaction exported successfully
he_IL: עסקה יוצאה בהצלחה

en: Transaction is final
he_IL: העסקה היא סופית

en: Transaction is too large in size.
he_IL: גודל העסקה גדול מדי.

en: Transaction is unrelated to this wallet.
he_IL: עסקה לא קשורה לארנק זה.

en: Transaction to join with
he_IL: עסקה איתה להתחבר

en: Transaction to merge signatures from
he_IL: עסקה ממנה למזג חתימות

en: Transaction unrelated to your wallet
he_IL: עסקה לא קשורה לארנקך

en: Transaction uses non-standard version.
he_IL: עסקה עושה שימוש בגירסה לא-סטנדרטית.

en: Transaction:
he_IL: עסקה:

en: Transactions are encrypted and stored on a remote server.
he_IL: עסקאות מוצפנות ומאוחסנות על שרת מרוחק.

en: Trezor Matrix Recovery
he_IL: שחזור מטריצת טרזור

en: Trezor wallet
he_IL: ארנק טרזור

en: Unconfirmed
he_IL: לא מאושר

en: Unfreeze
he_IL: הפשרה

en: Unfreeze Address
he_IL: הפשרת כתובת

en: Unfreeze Addresses
he_IL: הפשרת כתובות

en: Unfreeze Coin
he_IL: הפשרת מטבע

en: Unfreeze Coins
he_IL: הפשרת מטבעות

en: Unknown error when broadcasting the transaction.
he_IL: שגיאה לא מוכרת בעת שידור העסקה.

en: Unpaid
he_IL: לא שולם

en: Unsigned
he_IL: לא חתום

en: Unused
he_IL: לא בשימוש

en: Update Check
he_IL: בדיקת עדכון

en: Update check failed
he_IL: בדיקת העדכון נכשלה

en: Update to Electrum {} is available
he_IL: עדכון לאלקטרום {} זמין

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Upload a master private key
he_IL: העלה מפתח פרטי ראשי.

en: Use Tor Proxy
he_IL: השתמש בפרוקסי Tor

en: Verify
he_IL: אימות

en: View Channel
he_IL: הצג ערוץ

en: View invoice
he_IL: צפיה בחשבונית

en: View log
he_IL: צפייה ביומן

en: View on block explorer
he_IL: צפייה על סורק בלוקים

en: WARNING
he_IL: אזהרה

en: WARNING: ALL your private keys are secret.
he_IL: אזהרה: כל המפתחות הפרטיים שלך הם סודיים.

en: WARNING: This is a multi-signature wallet.
he_IL: אזהרה: זהו ארנק רב-חתימתי.

en: WARNING: the alias "{}" could not be validated via an additional security check, DNSSEC, and thus may not be correct.
he_IL: אזהרה: לא ניתן לוודא תקינות של הכינוי "{}" דרך בדיקה אבטחתית נוספת, DNSSEC, ולכן יכול להיות שיהיה שגוי.

en: WIF keys are typed in Electrum, based on script type.
he_IL: יש סוגים שונים של מפתחות WIF, המבוססים על סוג תסריט.

en: Waiting for TrustedCoin server to sign transaction...
he_IL: ממתין לשרת הTrustedCoin לחתום על עסקה...

en: Wallet
he_IL: ארנק

en: Wallet Information
he_IL: מידע ארנק

en: Wallet backup created
he_IL: גיבוי ארנק נוצר

en: Wallet change address
he_IL: כתובת ארנק לעודף

en: Wallet file corruption detected. Please restore your wallet from seed, and compare the addresses in both files
he_IL: אובחן קובץ ארנק משובש. נא לשחזר את ארנקך מזרע, והשווה את הכתובות בשני הקבצים

en: Wallet file not found: {}
he_IL: קובץ ארנק לא נמצא: {}

en: Wallet name
he_IL: שם ארנק

en: Wallet removed: {}
he_IL: הוסר ארנק: {}

en: Wallet setup file exported successfully
he_IL: קובץ התקנת ארנק יוּצא בהצלחה

en: Wallet type
he_IL: סוג ארנק

en: Wallet with two-factor authentication
he_IL: ארנק עם אימות דו-שלבי

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Warning: The next address will not be recovered automatically if you restore your wallet from seed; you may need to add it manually.
    
    This occurs because you have too many unused addresses in your wallet. To avoid this situation, use the existing addresses first.
    
    Create anyway?
he_IL: אזהרה: הכתובת הבאה לא תשוחזר באופן אוטומטי אם תשחזר את ארנקך מזרע; אולי תצטרך להוסיף אותה ידנית.
    
    זה קורה מפני שיש בארנקך יותר מדי כתובות שלא נעשה בהן שימוש. כדי למנוע מצב זה, השתמש קודם כל בכתובות קיימות.
    
    ליצור בכל זאת?

en: Warning: to be able to restore a multisig wallet, you should include the master public key for each cosigner in all of your backups.
he_IL: אזהרה: כדי שתוכל לשחזר ארנק רב-חתימתי, אתה צריך לכלול את המפתח הציבורי הראשי של כל חותם-במשותף בכל הגיבויים שלך.

en: Watch-only wallet
he_IL: ארנק לצפייה-בלבד

en: Watchtower
he_IL: מגדל שמירה

en: We do not guarantee that BIP39 imports will always be supported in Electrum.
he_IL: אנחנו לא מבטיחים שייבואי BIP39 תמיד יהיו נתמכים באלקטרום.

en: What kind of wallet do you want to create?
he_IL: איזה סוג ארנק ברצונך ליצור?

en: While this is less than ideal, it might help if you run Electrum as Administrator.
he_IL: אמנם זה לא אידיאלי, אבל אולי יעזור אם תריץ את אלקטרום כמנהל.

en: Wipe Device
he_IL: מחק תוכן ההתקן

en: Wipe the device, removing all data from it.  The firmware is left unchanged.
he_IL: מחק תוכן ההתקן, כאשר כל הנתונים עליו יוסרו. הקושחה נשארת כפי שהיא.

en: Within {} blocks
he_IL: תוך {} בלוקים

en: Witness Script
he_IL: תסריט Witness

en: Would you like to be notified when there is a newer version of Electrum available?
he_IL: האם ברצונך לקבל הודעה כאשר גירסה חדשה של אלקטרום תהיה זמינה?

en: Write down the seed word shown on your {}
he_IL: רשום את מילת הזרע המופיעה על ה{} שלך

en: Your server is on branch
he_IL: שרת שלך על ענף

en: Your transaction is paying a fee that is so low that the bitcoin node cannot fit it into its mempool. The mempool is already full of hundreds of megabytes of transactions that all pay higher fees. Try to increase the fee.
he_IL: העסקה שלך משלמת עמלה שכל כך נמוכה שצומת הביטקוין לא יכול לכלול אותה במאגר העסקאות הלא מאושרות. המאגר כבר מלא במאות מגה-בייטים של עסקאות המשלמות עמלה גבוהה יותר. נסה להגדיל את העמלה.

en: Your transaction is trying to replace another one in the mempool but it does not meet the rules to do so. Try to increase the fee.
he_IL: עסקתך מנסה להחליף אחת אחרת במאגר העסקאות הלא מאושרות אך היא לא עומדת בחוקים המתאימים. נסה להגדיל עמלה.

en: Your transaction was sent to the cosigning pool.
he_IL: עסקתך נשלחה למאגר החותמים-במשותף.

en: {} words
he_IL: {} מילים

[ctx: About|]
en: About Electrum
he_IL: אודות Electrum

[ctx: About|]
en: Homepage
he_IL: דף הבית

[ctx: About|]
en: Distributed by Electrum Technologies GmbH
he_IL: מופץ על ידי Electrum Technologies GmbH

[ctx: AddressDetails|]
en: Address
he_IL: כתובת

[ctx: AddressDetails|]
en: Balance
he_IL: מאזן

[ctx: AddressDetails|]
en: Transactions
he_IL: עסקאות

[ctx: AddressDetails|]
en: Label
he_IL: תווית

[ctx: AddressDetails|]
en: Script type
he_IL: סוג תסריט

[ctx: AddressDetails|]
en: Derivation path
he_IL: נתיב גזירה

[ctx: AddressDetails|]
en: Public keys
he_IL: מפתחות ציבוריים

[ctx: AddressDetails|]
en: Public key
he_IL: מפתח ציבורי

[ctx: AddressDetails|]
en: Private key
he_IL: מפתח פרטי

[ctx: AddressDetails|]
en: Delete
he_IL: מחיקה

[ctx: Addresses|]
en: Addresses
he_IL: כתובות

[ctx: Addresses|]
en: Freeze
he_IL: להקפיא

[ctx: Addresses|]
en: Unfreeze
he_IL: הפשרה

[ctx: BIP39RecoveryDialog|]
en: Choose an account to restore.
he_IL: בחירת חשבון לשחזור

[ctx: BIP39RecoveryDialog|]
en: No existing accounts found.
he_IL: לא נמצאו חשבונות קיימים.

[ctx: BalanceDetails|]
en: Lightning
he_IL: לייטנינג

[ctx: BalanceDetails|]
en: Unconfirmed
he_IL: לא מאושר

[ctx: BalanceDetails|]
en: Can send
he_IL: ניתן לשלוח

[ctx: BalanceDetails|]
en: Can receive
he_IL: ניתן לקבל

[ctx: BalanceDetails|]
en: Open Channel
he_IL: פתח ערוץ

[ctx: BalanceSummary|]
en: Balance
he_IL: מאזן

[ctx: BalanceSummary|]
en: Lightning
he_IL: לייטנינג

[ctx: BtcField|]
en: Amount
he_IL: סכום

[ctx: ChannelDetails|]
en: Channel Backup
he_IL: גיבוי ערוץ

[ctx: ChannelDetails|]
en: Capacity
he_IL: קיבולת

[ctx: ChannelDetails|]
en: Can send
he_IL: ניתן לשלוח

[ctx: ChannelDetails|]
en: Unfreeze
he_IL: הפשרה

[ctx: ChannelDetails|]
en: Freeze
he_IL: להקפיא

[ctx: ChannelDetails|]
en: Can receive
he_IL: ניתן לקבל

[ctx: ChannelDetails|]
en: Close channel
he_IL: סגירת ערוץ

[ctx: Channels|]
en: Open Channel
he_IL: פתח ערוץ

[ctx: Channels|]
en: Do you want to create your first channel?
he_IL: האם ברצונך ליצור את הערוץ הראשון שלך?

[ctx: CloseChannelDialog|]
en: Cooperative close
he_IL: סגירה בהסכמה

[ctx: CloseChannelDialog|]
en: Close channel
he_IL: סגירת ערוץ

[ctx: CloseChannelDialog|]
en: Request sent
he_IL: בקשה נשלחה

[ctx: CloseChannelDialog|]
en: Channel closed
he_IL: ערוץ נסגר

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: Fee
he_IL: עמלה

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: Options
he_IL: אפשרויות

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: To somewhat protect your privacy, Electrum tries to create change with similar precision to other outputs.
he_IL: כדי לשמור במשהו על הפרטיות שלך, אלקטרום משתדל ליצור עודף באותה רמה של דיוק של פלטים אחרים.

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: Enable output value rounding
he_IL: אפשור עיגול ערך פלט

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: In some cases, use up to 3 change addresses in order to break up large coin amounts and obfuscate the recipient address.
he_IL: במקרים מסויימים, השתמש בעד 3 כתובות עודף כדי לחלק סכומי מטבע גדולים ולטשטש את כתובת המקבל.

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: This may result in higher transactions fees.
he_IL: דבר זה עלול לגרום לעמלות עסקה גבוהות יותר.

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: Finalize
he_IL: השלם

[ctx: ConfirmTxDialog|]
en: Pay
he_IL: שלם

[ctx: CpfpBumpFeeDialog|]
en: Bump Fee
he_IL: הקפצת עמלה

[ctx: CpfpBumpFeeDialog|]
en: Fee for child
he_IL: עמלה של צאצא

[ctx: CpfpBumpFeeDialog|]
en: Total size
he_IL: גודל כולל

[ctx: CpfpBumpFeeDialog|]
en: Total fee
he_IL: סך כל העמלה

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Sorry!
he_IL: מצטערים!

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Something went wrong while executing Electrum.
he_IL: משהו השתבש במהלך הרצת אלקטרום.

[ctx: ExceptionDialog|]
en: To help us diagnose and fix the problem, you can send us a bug report that contains useful debug information:
he_IL: כדי לעזור לנו לאבחן ולתקן את הבעיה, תוכל לשלוח אלינו דו"ח באגים שיכיל בתוכו מידע דיבוג שימושי:

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Please briefly describe what led to the error (optional):
he_IL: נא לתאר בקצרה מה הוביל לשגיאה (לא חובה):

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Do you want to send this report?
he_IL: האם ברצונך לשלוח את הדו"ח הזה?

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Send Bug Report
he_IL: שלח דו"ח באג

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Never
he_IL: אף פעם

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Not Now
he_IL: לא עכשיו

[ctx: ExceptionDialog|]
en: Error
he_IL: שגיאה

[ctx: ExportTxDialog|]
en: Copy
he_IL: העתקה

[ctx: FeeMethodComboBox|]
en: ETA
he_IL: זמן הגעה משוער

[ctx: FeeMethodComboBox|]
en: Mempool
he_IL: מאגר העסקאות הלא מאושרות

[ctx: FeeMethodComboBox|]
en: Static
he_IL: קבוע

[ctx: FeePicker|]
en: Target
he_IL: יעד

[ctx: FeePicker|]
en: Mining fee
he_IL: עמלת כרייה

[ctx: FiatField|]
en: Amount
he_IL: סכום

[ctx: GenericShareDialog|]
en: Copy
he_IL: העתקה

[ctx: History|]
en: Local
he_IL: מקומי

[ctx: History|]
en: Mempool
he_IL: מאגר העסקאות הלא מאושרות

[ctx: ImportAddressesKeysDialog|]
en: Import
he_IL: ייבא

[ctx: ImportChannelBackupDialog|]
en: Import channel backup
he_IL: ייבא גיבוי ערוץ

[ctx: ImportChannelBackupDialog|]
en: Import
he_IL: ייבא

[ctx: InvoiceDialog|]
en: Lightning Invoice
he_IL: חשבונית לייטנינג

[ctx: InvoiceDialog|]
en: Address
he_IL: כתובת

[ctx: InvoiceDialog|]
en: Description
he_IL: תיאור

[ctx: InvoiceDialog|]
en: Max
he_IL: מירבי

[ctx: InvoiceDialog|]
en: Payment hash
he_IL: גיבוב תשלום

[ctx: InvoiceDialog|]
en: Save
he_IL: שמירה

[ctx: InvoiceDialog|]
en: Pay
he_IL: שלם

[ctx: Invoices|]
en: Delete
he_IL: מחיקה

[ctx: LightningPaymentDetails|]
en: Status
he_IL: מצב

[ctx: LightningPaymentDetails|]
en: Date
he_IL: תאריך

[ctx: LightningPaymentDetails|]
en: Label
he_IL: תווית

[ctx: LightningPaymentDetails|]
en: Payment hash
he_IL: גיבוב תשלום

[ctx: LnurlPayRequestDialog|]
en: Description
he_IL: תיאור

[ctx: LnurlPayRequestDialog|]
en: Amount
he_IL: סכום

[ctx: LnurlPayRequestDialog|]
en: Message
he_IL: הודעה

[ctx: LnurlPayRequestDialog|]
en: Pay
he_IL: שלם

[ctx: MessageDialog|]
en: Question
he_IL: שאלה

[ctx: MessageDialog|]
en: Message
he_IL: הודעה

[ctx: MessageDialog|]
en: No
he_IL: לא

[ctx: NetworkOverview|]
en: Network
he_IL: רשת

[ctx: NetworkOverview|]
en: Status
he_IL: מצב

[ctx: NetworkOverview|]
en: Server
he_IL: שרת

[ctx: NetworkOverview|]
en: Lightning
he_IL: לייטנינג

[ctx: NetworkOverview|]
en: Gossip
he_IL: רכילות

[ctx: NetworkOverview|]
en: Proxy
he_IL: פרוקסי

[ctx: NewWalletWizard|]
en: Error
he_IL: שגיאה

[ctx: OpenChannelDialog|]
en: Amount
he_IL: סכום

[ctx: OpenChannelDialog|]
en: Max
he_IL: מירבי

[ctx: OpenChannelDialog|]
en: Open Channel
he_IL: פתח ערוץ

[ctx: OpenChannelDialog|]
en: Error
he_IL: שגיאה

[ctx: OpenChannelDialog|]
en: Channel established.
he_IL: ערוץ נוצר.

[ctx: OpenWalletDialog|]
en: Password
he_IL: סיסמה

[ctx: PasswordDialog|]
en: Enter Password
he_IL: הזן סיסמה

[ctx: PasswordDialog|]
en: Password
he_IL: סיסמה

[ctx: Pin|]
en: Enter PIN
he_IL: הזן מספר זהוי

[ctx: Preferences|]
en: Preferences
he_IL: העדפות

[ctx: Preferences|]
en: Language
he_IL: שפה

[ctx: Preferences|]
en: Please restart Electrum to activate the new GUI settings
he_IL: נא לכבות ולהדליק מחדש את אלקטרום כדי להפעיל את הגדרות הממשק הגרפי החדשות

[ctx: Preferences|]
en: Base unit
he_IL: יחידת בסיס

[ctx: Preferences|]
en: Lightning
he_IL: לייטנינג

[ctx: Preferences|]
en: Create recoverable channels
he_IL: צור ערוצים הניתנים לשחזור

[ctx: Preferences|]
en: Advanced
he_IL: מתקדם

[ctx: ProxyConfig|]
en: Address
he_IL: כתובת

[ctx: ProxyConfig|]
en: Port
he_IL: פורט

[ctx: ProxyConfig|]
en: Password
he_IL: סיסמה

[ctx: RbfBumpFeeDialog|]
en: Bump Fee
he_IL: הקפצת עמלה

[ctx: RbfBumpFeeDialog|]
en: Options
he_IL: אפשרויות

[ctx: RbfBumpFeeDialog|]
en: Enable output value rounding
he_IL: אפשור עיגול ערך פלט

[ctx: RbfBumpFeeDialog|]
en: In some cases, use up to 3 change addresses in order to break up large coin amounts and obfuscate the recipient address.
he_IL: במקרים מסויימים, השתמש בעד 3 כתובות עודף כדי לחלק סכומי מטבע גדולים ולטשטש את כתובת המקבל.

[ctx: RbfBumpFeeDialog|]
en: This may result in higher transactions fees.
he_IL: דבר זה עלול לגרום לעמלות עסקה גבוהות יותר.

[ctx: ReceiveDetailsDialog|]
en: Message
he_IL: הודעה

[ctx: ReceiveDetailsDialog|]
en: Amount
he_IL: סכום

[ctx: ReceiveDetailsDialog|]
en: Expires after
he_IL: פג התוקף לאחר

[ctx: ReceiveDialog|]
en: Lightning
he_IL: לייטנינג

[ctx: ReceiveDialog|]
en: Address
he_IL: כתובת

[ctx: ReceiveDialog|]
en: Status
he_IL: מצב

[ctx: ReceiveDialog|]
en: Message
he_IL: הודעה

[ctx: ReceiveDialog|]
en: Amount
he_IL: סכום

[ctx: ReceiveDialog|]
en: Payment Request
he_IL: בקשת תשלום

[ctx: ReceiveRequests|]
en: Delete
he_IL: מחיקה

[ctx: RequestExpiryComboBox|]
en: 10 minutes
he_IL: 10 דקות

[ctx: RequestExpiryComboBox|]
en: 1 hour
he_IL: &שעה אחת

[ctx: RequestExpiryComboBox|]
en: 1 day
he_IL: &יום אחד

[ctx: RequestExpiryComboBox|]
en: 1 week
he_IL: שבוע אחד

[ctx: RequestExpiryComboBox|]
en: Never
he_IL: אף פעם

[ctx: ScanDialog|]
en: Cancel
he_IL: ביטול

[ctx: ServerConfig|]
en: Select server automatically
he_IL: בחירת שרת באופן אוטומטי

[ctx: ServerConfig|]
en: Server
he_IL: שרת

[ctx: ServerConfig|]
en: Other known servers
he_IL: שרתים ידועים אחרים

[ctx: ServerConnectWizard|]
en: Next
he_IL: הבא

[ctx: SignVerifyMessageDialog|]
en: Address
he_IL: כתובת

[ctx: SignVerifyMessageDialog|]
en: Message
he_IL: הודעה

[ctx: SignVerifyMessageDialog|]
en: Signature
he_IL: חתימה

[ctx: SignVerifyMessageDialog|]
en: Sign
he_IL: חתום

[ctx: SignVerifyMessageDialog|]
en: Verify
he_IL: אימות

[ctx: SwapDialog|]
en: Server fee
he_IL: עמלת שרת

[ctx: SwapDialog|]
en: Mining fee
he_IL: עמלת כרייה

[ctx: SwapDialog|]
en: Cancel
he_IL: ביטול

[ctx: TxDetails|]
en: Transaction is unrelated to this wallet.
he_IL: עסקה לא קשורה לארנק זה.

[ctx: TxDetails|]
en: Amount received in channels
he_IL: סכום שהתקבל בערוצים

[ctx: TxDetails|]
en: Amount withdrawn from channels
he_IL: סכום הנמשך מערוצים

[ctx: TxDetails|]
en: Status
he_IL: מצב

[ctx: TxDetails|]
en: Mempool depth
he_IL: עומק מאגר העסקאות הלא-מאושרות

[ctx: TxDetails|]
en: Date
he_IL: תאריך

[ctx: TxDetails|]
en: Label
he_IL: תווית

[ctx: TxDetails|]
en: Transaction ID
he_IL: מזהה עסקה

[ctx: TxDetails|]
en: Bump fee
he_IL: הקפצת עמלה

[ctx: TxDetails|]
en: Sign
he_IL: חתום

[ctx: TxDetails|]
en: Broadcast
he_IL: שידור

[ctx: TxDetails|]
en: Save
he_IL: שמירה

[ctx: TxDetails|]
en: Remove
he_IL: הסר

[ctx: TxDetails|]
en: Transaction added to wallet history.
he_IL: עסקה נוספה להיסטוריית ארנק

[ctx: TxDetails|]
en: Note: this is an offline transaction, if you want the network to see it, you need to broadcast it.
he_IL: שים לב: זוהי עסקה שמנותקת מהרשת, אם ברצונך שהרשת תראה אותה, תצטרך לשדר אותה.

[ctx: TxDetails|]
en: Error
he_IL: שגיאה

[ctx: WCConfirmSeed|]
en: If you lose your seed, your money will be permanently lost.
he_IL: אם אתה מאבד את הזרע שלך, הכסף שלך ילך לאיבוד לתמיד.

[ctx: WCConfirmSeed|]
en: To make sure that you have properly saved your seed, please retype it here.
he_IL: כדי לוודא ששמרת נכון את הזרע שלך, נא להזין אותו פה שוב.

[ctx: WCCreateSeed|]
en: This seed will allow you to recover your wallet in case of computer failure.
he_IL: הזרע הזה יאפשר לך לשחזר את ארנקך במקרה של קריסת מחשב.

[ctx: WCCreateSeed|]
en: WARNING
he_IL: אזהרה

[ctx: WCCreateSeed|]
en: Never disclose your seed.
he_IL: לעולם לא לחשוף את הזרע שלך.

[ctx: WCCreateSeed|]
en: Never type it on a website.
he_IL: לעולם לא להקליד אותו על אתר אינטרנט.

[ctx: WCCreateSeed|]
en: Do not store it electronically.
he_IL: לא לאחסן באופן אלקטרוני.

[ctx: WCHaveMasterKey|]
en: Create keystore from a master key
he_IL: צור אחסון-מפתח ממפתח ראשי

[ctx: WCHaveSeed|]
en: BIP39 seeds can be imported in Electrum, so that users can access funds locked in other wallets.
he_IL: ניתן לייבא זרעי BIP39 באלקטרום, כך שמשתמשים יכולים לגשת לכסף שננעל בארנקים אחרים.

[ctx: WCHaveSeed|]
en: However, we do not generate BIP39 seeds, because they do not meet our safety standard.
he_IL: אמנם, אנחנו לא מפיקים זרעי BIP39, כי הם לא עומדים בתנאי הבטיחות שלנו.

[ctx: WCHaveSeed|]
en: BIP39 seeds do not include a version number, which compromises compatibility with future software.
he_IL: זרעי BIP39 לא מגיעים עם מספר גירסה, מה שפוגע ביכולת שלהם להתאים לתוכנות בעתיד

[ctx: WCHaveSeed|]
en: Seed Type
he_IL: סוג זרע

[ctx: WCHaveSeed|]
en: Enter cosigner seed
he_IL: הזן זרע חותם-במשותף

[ctx: WCImport|]
en: Enter a list of Bitcoin addresses (this will create a watching-only wallet), or a list of private keys.
he_IL: הזן רשימה של כתובות ביטקוין (מה שיצור ארנק לצפייה-בלבד), או רשימה של מפתחות פרטיים.

[ctx: WCKeystoreType|]
en: Create a new seed
he_IL: יצירת גרעין חדש

[ctx: WCKeystoreType|]
en: I already have a seed
he_IL: יש לי כבר זרע

[ctx: WCProxyConfig|]
en: Proxy
he_IL: פרוקסי

[ctx: WCScriptAndDerivation|]
en: Choose the type of addresses in your wallet.
he_IL: בחרו את סוג הכתובות בארנקכם.

[ctx: WCScriptAndDerivation|]
en: If you are not sure what this is, leave this field unchanged.
he_IL: אם אתה לא בטוח מה זה, השאר את השדה הזה כמו שהוא.

[ctx: WCScriptAndDerivation|]
en: Derivation path
he_IL: נתיב גזירה

[ctx: WCScriptAndDerivation|]
en: Detect Existing Accounts
he_IL: גילוי חשבונות קיימים

[ctx: WCServerConfig|]
en: Server
he_IL: שרת

[ctx: WCWalletName|]
en: Wallet name
he_IL: שם ארנק

[ctx: WCWalletType|]
en: What kind of wallet do you want to create?
he_IL: איזה סוג ארנק ברצונך ליצור?

[ctx: WCWalletType|]
en: Wallet with two-factor authentication
he_IL: ארנק עם אימות דו-שלבי

[ctx: WCWalletType|]
en: Multi-signature wallet
he_IL: ארנק רב-חתימתי

[ctx: WCWalletType|]
en: Import Bitcoin addresses or private keys
he_IL: ייבא כתובות או מפתחות פרטיים ביטקוין

[ctx: WalletDetails|]
en: Encrypted
he_IL: מוצפן

[ctx: WalletDetails|]
en: Lightning
he_IL: לייטנינג

[ctx: WalletDetails|]
en: Seed
he_IL: זרע

[ctx: WalletDetails|]
en: Keystore
he_IL: אחסון-מפתחות

[ctx: WalletDetails|]
en: Keystore type
he_IL: סוג אחסון-מפתחות

[ctx: WalletDetails|]
en: Master Public Key
he_IL: מפתח ציבורי ראשי

[ctx: WalletDetails|]
en: Change Password
he_IL: שינוי סיסמה

[ctx: WalletDetails|]
en: Enter new password
he_IL: הזן סיסמה חדשה

[ctx: WalletDetails|]
en: Success
he_IL: הצלחה

[ctx: WalletDetails|]
en: Error
he_IL: שגיאה

[ctx: WalletDetails|]
en: Warning
he_IL: אזהרה

[ctx: WalletMainView|]
en: Channels
he_IL: ערוצים

[ctx: WalletMainView|]
en: Receive
he_IL: קבל

[ctx: WalletMainView|]
en: Send
he_IL: שלח

[ctx: WalletMainView|]
en: Error
he_IL: שגיאה

[ctx: Wallets|]
en: Wallets
he_IL: ארנקים

[ctx: Wizard|]
en: Cancel
he_IL: ביטול

[ctx: Wizard|]
en: Back
he_IL: חזור

[ctx: Wizard|]
en: Next
he_IL: הבא

[ctx: main|]
en: Network
he_IL: רשת

[ctx: main|]
en: Preferences
he_IL: העדפות

[ctx: main|]
en: About
he_IL: אודות

[ctx: main|]
en: Error
he_IL: שגיאה

en: Empty slot
he_IL: תא ריק

en: Page $1 ($2%)
he_IL: עמוד $1 ($2%)

en: Go to bookmark
he_IL: עבור לסימניה

en: Short press $1 - go to bookmark,
    $2 - switch to SET mode
he_IL: לחיצה קצרה $1 - עבור לסימניה,
    $2 - עבור למצב קבוע

en: Short press $1 - go to bookmark,
    long press - set bookmark
he_IL: לחיצה קצרה $1 - לך לסימניות,
    לחיצה ארוכה - קבע סימנייה

en: Set bookmark
he_IL: קבע סימניה

en: Short press $1 - set bookmark,
    long press - go to bookmark
he_IL: לחיצה  קצרה $1 - קבע סימנייה,
    לחיצה ארוכה - עבור לסימניות

en: Delete bookmark
he_IL: מחק סימנייה

en: Bookmarks
he_IL: סימניות

en: Go to citation
he_IL: ללכת לציטוט

en: Delete citation
he_IL: למחוק אזכור

en: Citations
he_IL: אזכורים

en: Select next/prev paragraph
he_IL: בחר פסקה הבאה/הקודמת

en: Select one more paragraph
he_IL: בחר עוד פסקה

en: Deselect paragraph
he_IL: בטל בחירת פסקה

en: Select one more phrase
he_IL: בחר ביטוי נוסף

en: Deselect phrase
he_IL: בטל בחירת פסקה

en: Select text
he_IL: בחר טקסט

en: Press $1 to translate
he_IL: לחץ $1 כדי לתרגם

en: About...
he_IL: על...

en: From dictionary
he_IL: מהמילון

en: [cannot read article]
he_IL: [לא יכול לקרוא את המאמר]

en: No manual currently available for this language, sorry!
he_IL: אין חוברת הדרכה בשפה הזאת, סליחה!

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: About
he_IL: אודות

en: Open recent book
he_IL: פתח ספר אחרון

en: Dictionary
he_IL: מילון

en: Cite
he_IL: ציטוט

en: Keyboard layout
he_IL: פריסת מקלדת

en: $1 - choose command
    $2, $3 - close
he_IL: $1 - בחר פקודה
    $2, $3 - סגור

en: Total pages
he_IL: סך הכל דפים

en: Battery state
he_IL: מצב הסוללה

en: charging...
he_IL: טעינה...

en: Current chapter
he_IL: הפרק הנוכחי

en: Archive name
he_IL: שם הארכיון

en: Archive path
he_IL: נתיב הארכיון

en: Archive size
he_IL: גודל הארכיון

en: File name
he_IL: שם הקובץ

en: File path
he_IL: נתיב הקובץ

en: File size
he_IL: גודל הקובץ

en: File format
he_IL: מבנה הקובץ

en: File info
he_IL: פרטי הקובץ

en: Author(s)
he_IL: סופר(ים)

en: Series name
he_IL: שמות הסדרות

en: Series number
he_IL: מספר הסדרה

en: Genres
he_IL: ז'אנרים

en: Translator
he_IL: מתרגם

en: Source language
he_IL: שפת המקור

en: Book info
he_IL: פרטי הספר

en: Document author
he_IL: מחבר המסמך

en: Document date
he_IL: תאריך המסמך

en: Document source URL
he_IL: כתובת URL מקור המסמך

en: OCR by
he_IL: OCR על ידי

en: Document version
he_IL: גירסת מסמך

en: Change history
he_IL: שנה היסטוריה

en: Program used
he_IL: תוכנה

en: Document info
he_IL: פרטי מסמך

en: Publication name
he_IL: שם מפרסם

en: Publisher city
he_IL: עיר המפרסם

en: Publication year
he_IL: שנת פרסום

en: Publication info
he_IL: פרטי פרסום

en: Custom info
he_IL: פרטים מותאמים אישית

en: CoolReader for PocketBook
he_IL: CoolReader עבור PocketBook

en: Build date
he_IL: תאריך בנייה

en: About program
he_IL: אודות

en: Loading: please wait...
he_IL: טוען: המתן...

en: Open book
he_IL: פתח ספר

en: Delete record
he_IL: מחק רשומה

en: $1 - open book
    $2, $3 - close
he_IL: $1 - פתח ספר
    $2, $3 - סגור

en: choose command
he_IL: בחר פקודה

en: Controls
he_IL: פקדים

en: [Command is not assigned]
he_IL: [פקודה לא חוברה]

en: 0` (Portrait)
he_IL: 0` (לאורך)

en: Page orientation
he_IL: כיוון העמוד

en: Default font size
he_IL: גודל גופן ברירת המחדל

en: On for all fonts
he_IL: מופעל על כל הגופנים

en: On for big fonts only
he_IL: מופעל על כל הגופנים הגדולים

en: Use bytecode
he_IL: השתמש ב-bytecode

en: Inverse
he_IL: הפוך

en: Top
he_IL: עליון

en: Always use fast updates
he_IL: תמיד השתמש בעדכון מהיר

en: Don't use fast updates
he_IL: אל תשתמש בעדכון מהיר

en: Full updates every 2 pages
he_IL: עדכון מלא כל 2 עמודים

en: Full updates every 3 pages
he_IL: עדכון מלא כל 3 עמודים

en: Full updates every 4 pages
he_IL: עדכון מלא כל 4 עמודים

en: Full updates every 5 pages
he_IL: עדכון מלא כל 5 עמודים

en: Full updates every 6 pages
he_IL: עדכון מלא כל 6 עמודים

en: Full updates every 8 pages
he_IL: עדכון מלא כל 8 עמודים

en: Full updates every 10 pages
he_IL: עדכון מלא כל 10 עמודים

en: Full updates every 14 pages
he_IL: עדכון מלא כל 14 עמודים

en: Turbo mode disabled
he_IL: מצע טורבו מושבת

en: Turbo mode enabled
he_IL: מצב טורבו מופעל

en: 180+slow next page
he_IL: 180+לאט עמוד הבא

en: 180+slow prev/next page
he_IL: 180+הצג עמוד הקודם/הבא

en: 180+FAST next page
he_IL: 180+עמוד הבא מהר

en: 180+FAST prev/next page
he_IL: 180+דף הקודם/הבא מהר

en: 180+FAST next/prev page
he_IL: 180+דף הבא/הקודם מהר

en: Disabled (1:1)
he_IL: מושבת (1:1)

en: Integer scale
he_IL: סולם בשלמים

en: Arbitrary scale
he_IL: סולם שרירותי

en: Font weight
he_IL: משקל גופן

en: Rotate
he_IL: לסובב

en: Show time
he_IL: הצג זמן

en: Landscape pages
he_IL: עמודים שוכבים

en: Preformatted text
he_IL: טקסט מעוצב מראש

en: Inverse display
he_IL: תצוגה הפוכה

en: Display update mode
he_IL: הצג מצב עדכון

en: Turbo update mode
he_IL: מצב עדכון טורבו

en: Show bookmark icons
he_IL: הצג סמלי סימניות

en: Highlight bookmarks
he_IL: סמן סימניות

en: Status line
he_IL: שורת מצב

en: Page margins
he_IL: שולי העמוד

en: Top margin
he_IL: שוליים עליונים

en: Bottom margin
he_IL: שוליים תחתונים

en: Left margin
he_IL: שוליים שמאליים

en: Right margin
he_IL: שוליים ימניים

en: Image scaling
he_IL: שינוי גודל תמונה

en: Press $1 to change option
    $2 to apply, $3 to cancel
he_IL: לחץ $1 כדי לשנות העדפה
    $2 כדי להחיל, $3 כדי לבטל

en: Current page: $1 of $2
he_IL: דף נוכחי: $1 מ-$2

en: Enter page number:
he_IL: הזן מספר עמוד:

en: No dictionaries found
he_IL: לא נמצאו מילונים

en: Table of contents
he_IL: תוכן עניינים

en: Enter page number
he_IL: הזן מספר עמוד

en: Enter position percent
he_IL: הזן מיקום באחוזים

en: Find in dictionary
he_IL: מצא במילון

en: Ok
he_IL: אישור

en: Long
he_IL: ארוך

en: To first page
he_IL: לדף הראשון

en: Back by page
he_IL: אחורה בעמוד

en: Forward by page
he_IL: קדימה בעמוד

en: Back in move history
he_IL: אחורה בהיסטוריה

en: Next link
he_IL: הקישור הבא

en: Previous link
he_IL: הקישור הקודם

en: Go to link
he_IL: לך לקישור

en: To last page
he_IL: לעמוד האחרון

en: Go to position
he_IL: למקום

en: Toggle bold text
he_IL: שנה טקסט מודגש

en: Toggle text format
he_IL: שנה תבנית טקסט

en: Save bookmark by number
he_IL: שמור סימנייה לפי מספר

en: Go to bookmark by number
he_IL: לך לסימנייה לפי מספר

en: Move by chapter
he_IL: עבור פרק

en: First link
he_IL: החוליה הראשונה

en: Rotate by
he_IL: סובב ב

en: Set rotate angle
he_IL: הגדר זווית סיבוב

en: Save history and bookmarks
he_IL: שמור היסטוריה וסימניות

en: Save document to cache
he_IL: שמור מסמך למטמון

en: Close dialog
he_IL: סגור חלונית

en: Scroll forward
he_IL: גלול קדימה

en: Scroll back
he_IL: גלילה אחורה

en: Close book
he_IL: סגור ספר

en: Main menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Go to page dialog
he_IL: חלונית לך לעמוד

en: Settings menu
he_IL: תפריט הגדרות

en: Font size settings
he_IL: הגדרות גודל גופן

en: Page orientation settings
he_IL: הגדרות כיוון מסך

en: Find in Dictionary (T5)
he_IL: מצא במילון (T5)

en: Bookmark list
he_IL: רשימת סימניות

en: Citations list
he_IL: רשימת ציטוטים

en: Go to bookmark...
he_IL: עבור לסימניה...

en: Recent books list
he_IL: רשימת ספרים אחרונים

en: Open recent book by number
he_IL: פתח ספר אחרון לפי מספר

en: Switch to recent book
he_IL: עבור לספר אחרון

en: Search dialog
he_IL: חלונית חיפוש

en: Find in Dictionary (virtual keyboard)
he_IL: מצא במילון (מקלדת וירטואלית)

en: Next keyboard layout
he_IL: פריסת מקשים הבאה

en: Previous keyboard layout
he_IL: פריסת מקשים הקודמת

en: Show manual
he_IL: הצד חוברת הדרכה

en: Go to percent...
he_IL: לך לאחוז...

en: PocketBook Main menu
he_IL: תפריט PocketBook ראשי

en: Unknown command
he_IL: פקודה לא ידועה

en: Previous Page
he_IL: הדף הקודם

en: Next Page
he_IL: הדף הבא

en: Back by 10 Pages
he_IL: אחורה ב-10 דפים

en: Forward by 10 Pages
he_IL: קדימה ב-10 עמודים

en: Next Chapter
he_IL: הפרק הבא

en: Previous Chapter
he_IL: הפרק הקודם

en: Add Bookmark
he_IL: הוסף סימנייה

en: Rotate Clockwise
he_IL: סובב עם כיוון השעון

en: Rotate Anti-Clockwise
he_IL: סובב נגד כיוון השעון

en: Portrait View
he_IL: תצוגת דיוקן

en: Landscape View
he_IL: תצוגת נוף

en: Assigned function
he_IL: פונקצייה מוקצת

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
he_IL: &ממורכז

note: MENU_LABEL_ALIGN_LEFT
en: &Left
he_IL: ל&שמאל

note: MENU_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: &Right
he_IL: &לימין

en: Fast
he_IL: מהיר

en: Playback
he_IL: השמעה

en: Seek backward
he_IL: דילוג לאחור

en: Seek forward
he_IL: דילוג קדימה

note: DLG_Options_Label_Show DLG_Show
en: Show
he_IL: הראה

en: Audio
he_IL: שמע

en: Undetermined
he_IL: לא מוגדר

note: TRANSLATORS: Please do not translate application name
en: About Clapper
he_IL: על אודות Clapper

en: Show shortcuts
he_IL: הצגת צירופי מקשים

en: Double tap | Double click
he_IL: נגיעה כפולה | לחיצה כפולה

en: Media
he_IL: מדיה

en: Next item
he_IL: פריט הבא

en: Previous item
he_IL: פריט קודם

en: Toggle play
he_IL: הפעלה/השהיה

en: Volume up
he_IL: הגברת עצמת השמע

en: Volume down
he_IL: הנמכת עצמת השמע

en: Toggle mute
he_IL: השתקה/ביטול השתקה

en: Next chapter
he_IL: פרק הבא

en: Previous chapter
he_IL: פרק קודם

en: Seeking
he_IL: דילוג

en: Unit
he_IL: יחידה

en: Second
he_IL: שניה

en: Minute
he_IL: דקה

en: Control player remotely
he_IL: שליטה בנגן מרחוק

en: Default font
he_IL: גופן ברירת מחדל

en: Tweaks
he_IL: התאמות

en: Plugin ranking
he_IL: דרגות תוספים

en: Alter default ranks of GStreamer plugins
he_IL: שינוי דירוג ברירת המחדל של תוספי GStreamer

en: Enter or drop URI here
he_IL: יש להזין או להשליך כתובת לכאן

en: Accurate
he_IL: מדויק

note: DLG_Styles_ErrNotTitle2
en:  - Reserved. 
     You cannot use this name. Choose Another
he_IL:  אין באפשרותך לבחור שם זה. אנא בחר אחר

note: DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
he_IL:  עידכון אוטומטי

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
he_IL: % מהגודל הרגיל

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
he_IL: &אודות %s

note: DLG_Spell_AddToDict MENU_LABEL_SPELL_ADD
en: &Add
he_IL: &הוסף

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
he_IL: התאם

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
he_IL: &יישור

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
he_IL: הכל

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
he_IL: &תיקון שגיאות אוטומטי

note: MENU_LABEL_TABLE_AUTOFIT
en: &Autofit Table
he_IL: טבלה מותאמת לגודל

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
he_IL: לפני:

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
he_IL: &מודגש

note: MENU_LABEL_FMT_BORDERS
en: &Borders and Shading
he_IL: גבולות וצ&ללית

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
he_IL: תחתית:

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
he_IL: &מעבר

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_CELL
en: &Cell
he_IL: תא

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_CELLS MENU_LABEL_TABLE_DELETE_CELLS
en: &Cells
he_IL: תאים

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
he_IL: שנה

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_COLUMNS
en: &Column
he_IL: עמודה

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
he_IL: מרווח עמודה

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
he_IL: עמודות

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: &Compare documents
he_IL: השווה בין המסמכים

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE_DEFINE
en: &Create and Modify Styles
he_IL: צור ושנה סגנונות

note: MENU_LABEL_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: &Delete hyperlink
he_IL: מחק קישור

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
he_IL: מילון ...

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: &Direction Marker
he_IL: סימון כיוון הכתב

note: MENU_LABEL_FMT_DOCUMENT
en: &Document
he_IL: &מסמך

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY
en: &Document History
he_IL: היסטוריית המסמך

note: MENU_LABEL_WINDOW
en: &Documents
he_IL: &חלון

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
he_IL: אל תכנס לשינה

note: MENU_LABEL_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: &Edit hyperlink
he_IL: ערוך קישור

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
he_IL: עמודים זוגיים

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
he_IL: &שדה

note: DLG_Field_Fields_No_Colon
en: &Fields
he_IL: שדות

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
he_IL: שדות:

note: DLG_Options_Label_FileExtension
en: &File extension:
he_IL: סיומת קובץ:

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
he_IL: &חיפוש

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
he_IL: מצא את הבא

note: MENU_LABEL_FMT_FONT
en: &Font
he_IL: ג&ופן

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
he_IL: כותרת תחתונה

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
he_IL: מעב&ר אל

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
he_IL: &כותרת עליונה וכותרת תחתונה

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
he_IL: כותרת עליונה

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
he_IL: גובה:

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
he_IL: טקסט ניסתר

note: DLG_Options_Label_SpellHighlightMisspelledWords
en: &Highlight misspelled words
he_IL: הדגש מילים שנכתבו לא נכון

note: MENU_LABEL_INSERT_HYPERLINK
en: &Hyperlink
he_IL: קישור

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
he_IL: התעלם

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
he_IL: התעלם מהכל

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE MENU_LABEL_FMT_POSIMAGE
en: &Image
he_IL: דמות

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORTSTYLES
en: &Import Styles
he_IL: ייבא סגנונות

note: MENU_LABEL_WEB_WEBPREVIEW
en: &In web browser
he_IL: Pre&view web page

note: DLG_FormatTOC_InheritLabel
en: &Inherit label
he_IL: הורשת הכותרת

note: DLG_InsertButton MENU_LABEL_INSERT MENU_LABEL_TABLE_INSERT DLG_Insert
en: &Insert
he_IL: הו&ספה

note: DLG_Options_Label_AutoSaveInterval
en: &Interval:
he_IL: מרווחים

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
he_IL: &נטוי

note: MENU_LABEL_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: &Jump to hyperlink
he_IL: עבור לקישור

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
he_IL: &יישור דו-צידי

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
he_IL: שמור על הקווים ביחד

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
he_IL: מאוזן

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
he_IL: &שפה

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: &Left-to-right text
he_IL: טקסט משמאל לימין

note: DLG_Para_LabelLeft DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
he_IL: שמאל

note: MENU_LABEL_TOOLS_MAILMERGE
en: &Mail Merge
he_IL: מזג דואר

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: &Maintain Full History
he_IL: שמור היסטוריה מלאה

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
he_IL: תאים דומים

note: MENU_LABEL_TABLE_MERGE_CELLS
en: &Merge Cells
he_IL: מזג תאים

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Documents
he_IL: חלונות &נוספים

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
he_IL: שם:

note: MENU_LABEL_WINDOW_NEW
en: &New Window
he_IL: חלון &חדש

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
he_IL: עמוד הבא

note: MENU_LABEL_VIEW_NORMAL
en: &Normal Layout
he_IL: &רגילה

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
he_IL: מספר

note: DLG_FormatTOC_NumberingType
en: &Numbering type:
he_IL: סוג המספור:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
he_IL: עמודים אי- זוגיים

note: DLG_MailMerge_OpenFile
en: &Open File
he_IL: פתח קובץ

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
he_IL: קו &עליון

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
he_IL: רוחב עמוד

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
he_IL: הפסקה בין עמודים

note: DLG_FormatTOC_PageNumbering
en: &Page numbering:
he_IL: מספור עמודים:

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
he_IL: &פיסקה

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &Picture
he_IL: תמ&ונה

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
he_IL: פורטרייט

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
he_IL: &הדפסה

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_PURGE
en: &Purge History
he_IL: מזג היסטוריה

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: &Right-to-left text
he_IL: טקסט מימין לשמאל

note: DLG_Para_LabelRight DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
he_IL: ימין

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_ROWS MENU_LABEL_TABLE_SELECT_ROW
en: &Row
he_IL: שורה

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
he_IL: שמור תמונה כ-

note: MENU_LABEL_WEB_SAVEASWEB
en: &Save web page
he_IL: שמירה כ-&Web

note: MENU_LABEL_HELP_SEARCH
en: &Search for Help
he_IL: חפש עזרה

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT
en: &Select
he_IL: בחר

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: &Show History
he_IL: הראה היסטוריה

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
he_IL: &שורת מצב

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
he_IL: מיוחד:

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLING
en: &Spelling
he_IL: &בדיקת איות

note: DLG_FormatTOC_StartAt
en: &Start at:
he_IL: מתחיל ב:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
he_IL: שורת מצב

note: MENU_LABEL_FMT_SUBSCRIPT
en: &Subscript
he_IL: כתב תחת&י

note: MENU_LABEL_FMT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_INSERT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_DELETE_TABLE MENU_LABEL_TABLE_SELECT_TABLE
en: &Table
he_IL: טבלה

note: MENU_LABEL_FMT_TABS
en: &Tabs
he_IL: טאבי&ם

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
he_IL: טאבים...

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
he_IL: סר&גלי כלים

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
he_IL: עליון

note: DLG_Field_Types_No_Colon
en: &Types
he_IL: סוגים

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
he_IL: סוגים:

note: MENU_LABEL_FMT_UNDERLINE
en: &Underline
he_IL: קו &תחתון

note: DLG_Options_Label_ViewUnits DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
he_IL: יחידות:

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: &Whole Page
he_IL: עמוד שלם

note: DLG_FR_WholeWord
en: &Whole word
he_IL: מילה שלמה

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
he_IL: רוחב

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
he_IL: &ספירת מילים

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_MENU MENU_LABEL_VIEW_ZOOM
en: &Zoom
he_IL: מרחק מת&צוגה

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
he_IL: (אין הצעות לאיות)

note: TOOLBAR_LABEL_1COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_1COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_1COLUMN
en: 1 Column
he_IL: עמודה 1

note: TOOLBAR_LABEL_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 Spacing
he_IL: מרווח 1.5

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
he_IL: שורות 1.5

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MIDDLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 spacing
he_IL: מרווח 1.5

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_12BEFORE
en: 12 pt before
he_IL: 12 נקודות לפני

note: TOOLBAR_LABEL_2COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_2COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_2COLUMN
en: 2 Columns
he_IL: 2 עמודות

note: TOOLBAR_LABEL_3COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_3COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_3COLUMN
en: 3 Columns
he_IL: 3 עמודות

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
he_IL: << לפני

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
he_IL: תמיד הצע תיקונים

note: MSG_SpellSelectionDone
en: AbiWord finished checking the selection.
he_IL: הסתיימה הבדיקה

note: DLG_FR_FinishedReplace
en: AbiWord has finished its search of the document and has made %d replacements.
he_IL: החיפוש הסתיים ובוצעו %d החלפוות

note: DLG_FR_FinishedFind
en: AbiWord has finished searching the document.
he_IL: החיפוש הסתיים

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About G&NOME Office
he_IL: אודות מעבד התמלילים של גנום

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About the GNOME Office project
he_IL: אודות פרוייקט גנום

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: Accept the suggested change
he_IL: אשר את השינויים

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_COLUMN
en: Add a column to this table after the current column
he_IL: הוסף עמודה לטבלה אחרי העמודה הנוכחית

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_ROW
en: Add a row to this table after the current row
he_IL: הוסף שורה לטבלה לאחר השורה הנוכחית

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BORDERS
en: Add borders and shading to the selection
he_IL: הוסף גבולות וצללית לטקסט הנבחר

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_COLUMN
en: Add column after
he_IL: הוסף עמודה אחרי

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BULLETS
en: Add or modify bullets and numbering for selected paragraphs
he_IL: הוסף או שנה את המספור או הסימנים לפסקה שנבחרה

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_ROW
en: Add row after
he_IL: הוסף שורה אחרי

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_ADD
en: Add this word to the custom dictionary
he_IL: הוצא מילה זו למילון האישי

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
he_IL: אחרי:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
he_IL: יישור:

note: DLG_PageNumbers_Alignment_No_Colon
en: Alignment
he_IL: יישור

note: DLG_Tab_Label_Alignment DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment:
he_IL: יישור:

note: DLG_Options_Label_CheckWhiteForTransparent
en: Allow screen colors other than white
he_IL: הרשה צבעי מסך שונים מלבן

note: FIELD_Application
en: Application
he_IL: תוכנית

note: DLG_Options_Label_AppStartup
en: Application Startup
he_IL: תוכנית שעולה בהעלאת התוכנית

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
he_IL: אשר לרשימה הנוכחית

note: DLG_FormatTable_Apply_To
en: Apply to:
he_IL: אשר ל:

note: DLG_Lists_Arabic_List
en: Arabic List
he_IL: רשימה בערבית

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
he_IL: לפחות

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
he_IL: הצמד לרשימה קודמת

note: DLG_MetaData_Author_LBL DLG_Annotation_Author_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_AUTHOR
en: Author:
he_IL: מחבר:

note: DLG_Options_Label_AutoSaveUnderline
en: Auto &Save
he_IL: שמירה אוטומטית

note: DLG_Options_Label_AutoSaveCurrent
en: Auto &save current file every
he_IL: שמור קובץ נוכחי באופן אוטומטי כל

note: DLG_Options_Label_AutoSave
en: Auto Save
he_IL: שמירה אוטומטית

note: DLG_Options_Label_SpellAutoReplace
en: Auto replace misspelled words
he_IL: החלף אוטומטית מילים שלא אוייתו נכון

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_AUTOFIT
en: Autofit Table
he_IL: התאם טבלה אוטומטית

note: DLG_Options_Label_Grammar
en: Automatic Grammar Checking
he_IL: בדיקה אוטומטית של הדיקדוק

note: DLG_InsertTable_AutoColSize
en: Automatic column size
he_IL: גודל עמודה אוטומטי

note: DLG_Options_Label_CheckAutoLoadPlugins
en: Automatically load all plugins found
he_IL: העלה באופן אוטומטי כל ההרחבות שנמצאו

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_AUTOSPELL
en: Automatically spell-check the document
he_IL: בדוק אוטומטית את המסמך לשגיאות כתיב

note: DLG_Styles_ModifyAutomatic
en: Automatically update
he_IL: עידכון אוטומטי

note: MSG_AutoMerge
en: Automerge
he_IL: מזג אוטומטי

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
he_IL: קנה:

note: DLG_FormatFrame_Background_Color DLG_FormatTable_Background_Color
en: Background color:
he_IL: צבע רקע:

note: DLG_Styles_ModifyBasedOn
en: Based On:
he_IL: מבוסס על:

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
he_IL: סימניה

note: DLG_Goto_Target_Bookmark
en: Bookmark
he_IL: סימניה

note: DLG_FormatFrame_Border_Color DLG_FormatTable_Border_Color DLG_BorderShading_Border_Color
en: Border color:
he_IL: צבע הגבולות:

note: DLG_FormatFrame_Borders DLG_FormatTable_Borders DLG_BorderShading_Borders
en: Borders
he_IL: גבולות

note: DLG_BorderShading_Title
en: Borders and Shading
he_IL: גבולות וצ&ללית

note: BottomMarginStatus
en: Bottom Margin [%s]
he_IL: מרווח מהתחתית [%s]

note: DLG_Lists_Box_List STYLE_BOXLIST
en: Box List
he_IL: קופסת טקסט

note: FIELD_Application_Options
en: Build Options
he_IL: בנה אפשרויות

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
he_IL: תבליט

note: DLG_Lists_Bullet_List STYLE_BULLETLIST
en: Bullet List
he_IL: רשימת תבליטים

note: TOOLBAR_LABEL_LISTS_BULLETS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_BULLETS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_BULLETS
en: Bullets
he_IL: תבליטים

note: MENU_LABEL_FMT_BULLETS
en: Bullets and &Numbering
he_IL: ת&בליטים ומספור

note: DLG_Options_Label_Look
en: Button Style
he_IL: סיגנון הסימון

note: MENU_LABEL_FMT_TOGGLECASE
en: C&hange Case
he_IL: &שינוי רישיות

note: MENU_LABEL_HELP_CREDITS
en: C&redits
he_IL: קרדיטים

note: MSG_NoBreakInsideTable
en: Can not insert a Break inside a table
he_IL: אי אפשר להכניס מרווח בתוך טבלה

note: MSG_NoBreakInsideFrame
en: Can not insert a Break inside a text box
he_IL: אי אפשר להכניס מרווח בתוך קופסת טקסט

note: DLG_Styles_ErrStyleCantDelete
en: Cannot delete this style
he_IL: אין באפשרותך למחוק את העיצוב

note: PRINT_CANNOTSTARTPRINTJOB
en: Cannot start print job
he_IL: אין באפשרותך להדפיס

note: DLG_MetaData_Category_LBL
en: Category:
he_IL: קטגוריה:

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_CENTER TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_CENTER
en: Center alignment
he_IL: יישור למרכז

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_CENTER
en: Center-align the paragraph
he_IL: מרכז את הפיסקה

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
he_IL: ממורכז

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
he_IL: שנה ל:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
he_IL: שנה הכל

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
he_IL: שנה צבע רקע

note: DLG_Background_TitleHighlight
en: Change Highlight Color
he_IL: שנה צבע טקסט מודגש

note: DLG_FormatTOC_ChangeStyle
en: Change Style
he_IL: שנה עיצוב

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
he_IL: שנה צבע טקסט

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FONT
en: Change the font of the selected text
he_IL: שנה את גופן הטקסט הנבחר

note: MENU_STATUSLINE_FMT_PARAGRAPH
en: Change the format of the selected paragraph
he_IL: שנה את עיצוב הפיסקה הנבחרת

note: MENU_STATUSLINE_FMT_LANGUAGE MENU_STATUSLINE_TOOLS_LANGUAGE
en: Change the language of the selected text
he_IL: שנה את שפת הטקסט הנבחר

note: MENU_STATUSLINE_FMT_COLUMNS
en: Change the number of columns
he_IL: שנה את מס' העמודות

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PAGESETUP
en: Change the printing options
he_IL: שנה את אפשרויות ההדפסה

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FRAME
en: Change the properties of the Text Box
he_IL: שנה את ההגדרות של קופסת הטקסט

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_1 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_2 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_3 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_4 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_5 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_6 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_7 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_8 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_9
en: Change to this suggested spelling
he_IL: שנה לאיות המוצע

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND
en: Change your document's page background
he_IL: שנה את צבע הרקע של המסמך שלך

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Change your document's page color
he_IL: שנה את צבע המסמך

note: DLG_Styles_ModifyCharacter
en: Character
he_IL: אות

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
he_IL: ספירת אותיות

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
he_IL: (ספירת אותיות (בלי רווחים

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces):
he_IL: (אותיות (ללא רווחים

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces):
he_IL: (אותיות (עם רווחים

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
he_IL: &בדיקת איות

note: DLG_Options_Label_GrammarCheck
en: Check &grammar as you type
he_IL: בדוק איות בזמן הכתיבה

note: MENU_LABEL_HELP_CHECKVER
en: Check for &Updates
he_IL: בדוק האם ישנם עידכונים

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CHECKVER
en: Check online for newer versions of AbiWord
he_IL: בדוק האם ישנן גרסאות חדשות

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
he_IL: בדוק איות בזמן הכתיבה

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELL
en: Check the document for incorrect spelling
he_IL: בדוק טעויות בכתיבה

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
he_IL: בחר

note: DLG_Options_Label_ChooseForTransparent
en: Choose Screen Color
he_IL: בחר צבע מסך

note: DLG_Options_Label_ColorChooserLabel
en: Choose screen color for AbiWord
he_IL: בחר צבע מסך עבור AbiWord

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
he_IL: מחק

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
he_IL: מחק הכל

note: DLG_Background_ClearClr
en: Clear Background Color
he_IL: נקה צבע רקע

note: DLG_Background_ClearHighlight
en: Clear Highlight Color
he_IL: נקה צבע טקסט מודגש

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
he_IL: לסגור את כל החלונות ולצאת?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXIT
en: Close all windows in the application and exit
he_IL: סגור את כל החלונות ביישום וצא

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
he_IL: סגור את המסמך

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Co&lumn
he_IL: עמודה

note: DLG_FormatFrame_Color DLG_FormatTable_Color DLG_BorderShading_Color DLG_UFS_ColorLabel
en: Color:
he_IL: צבע

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
he_IL: עמודות

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Columns &Left
he_IL: עמודות לשמאל

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER
en: Columns &Right
he_IL: עמודות לימין

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: Compare active document to another document
he_IL: השווה בין המסמך הפעיל למסמך אחר

note: FIELD_Application_CompileDate
en: Compile Date
he_IL: תאריך היצירה

note: FIELD_Application_CompileTime
en: Compile Time
he_IL: זמן היצירה

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
he_IL: המשכיות

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
he_IL: תורם/תורמים

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Selected Text to a Table
he_IL: הפוך את הטסט הנבחר לטבלה

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert Table to Text
he_IL: הפוך מטבלה לטקסט רגיל

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Text to Table
he_IL: הפוך את הטסט הנבחר לטבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert from a Table to Text
he_IL: הפוך מטבלה לטקסט רגיל

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYEMBED
en: Copy Object
he_IL: העתק אובייקט

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy Text Box
he_IL: העתק קופסת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: Copy hyperlink location
he_IL: העתק קישור

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
he_IL: אין אפשרות לפתוח קובץ %s לכתיבה

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
he_IL: אין אפשרות לפתוח קובץ %s

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
he_IL: אין אפשרות לכתוב לקובץ %s

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
he_IL: אין אפשרות לכתוב לקובץ %s

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
he_IL: ספור את מס' המילים במסמך

note: DLG_NEW_Tab1_FAX1
en: Create a fax
he_IL: צור פקס

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
he_IL: צור מסמך ריק

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_NEW
en: Create a new document
he_IL: צור מסמך חדש

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Create an empty document
he_IL: צור מסמך ריק

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Current Date
he_IL: עמוד נוכחי

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
he_IL: גופן נוכחי

note: DLG_Styles_DefCurrent
en: Current Settings
he_IL: הגדרות נוכחיות

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
he_IL: מילון מותאם אישית:

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
he_IL: רשימה מותאמת אישית

note: MENU_LABEL_EDIT_CUTIMAGE
en: Cut Image
he_IL: גזור תונה

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT_FRAME
en: Cut Text Box
he_IL: גזור תיבת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
he_IL: גזור את הקטע שנבחר ושים אותו על שולחן העבודה

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
he_IL: תארי&ך ושעה

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
he_IL: תאריך ושעה

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
he_IL: יום # בשנה

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
he_IL: ברירת המחדל

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
he_IL: גודל דף מוגדר

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_CELLS
en: Delete Cells
he_IL: מחק תאים

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Co&lumn
he_IL: מחק עמודה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_COLUMNS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Column
he_IL: מחק עמודה

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEIMAGE
en: Delete Image
he_IL: מחק דמות

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETEROW
en: Delete Ro&w
he_IL: מחק שורה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_ROWS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETEROW
en: Delete Row
he_IL: מחק שורה

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Tabl&e
he_IL: מחק טבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Table
he_IL: מחק טבלה

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEFRAME
en: Delete Text Box
he_IL: מחק תיבת טקסט

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_COLUMN
en: Delete column
he_IL: מחק עמודה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: Delete hyperlink
he_IL: מחק קישור

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_ROW
en: Delete row
he_IL: מחק שורה

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_COLUMN
en: Delete this column from its table
he_IL: מחק את העמודה מהטבלה

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_ROW
en: Delete this row from its table
he_IL: מחק את השורה מהטבלה

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different footer on first page
he_IL: כותרת תחתונה שונה בעמוד הראשון

note: DLG_HdrFtr_FooterLast
en: Different footer on last page
he_IL: כותרת חתתונה שונה בעמוד האחרון

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different header on first page
he_IL: כותרת שונה בעמוד הראשון

note: DLG_HdrFtr_HeaderLast
en: Different header on last page
he_IL: כותרת שונה בעמוד האחרון

note: DLG_Styles_StylesLocked
en: Disable all formatting commands, except styles
he_IL: בטל את כל פקודות העיצוב חוץ מסיגנונות

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CREDITS
en: Display Credits
he_IL: הראה קרדיטים

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CONTENTS
en: Display Help Contents
he_IL: הצג תוכן העזרה

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT
en: Display program information, version number, and copyright
he_IL: הראה מידע על התוכנה, מספר הגירסא וזכויות יוצרים

note: DLG_FormatTOC_DispStyle
en: Display style:
he_IL: הראה סיגנון:

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
he_IL: האם ברצונך לאפס את המילים שמתעלמים מהן ?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
he_IL: האם ברצונך לאפס את המילים שמתעלמים מהן במסמך הנוכחי?

note: FIELD_Type_Document
en: Document
he_IL: מסמך

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
he_IL: הגדרות המסמך

note: DLG_Options_Label_Documents
en: Documents
he_IL: מסמכים

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartNone
en: Don't restart
he_IL: אל תאתחל מחדש

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
he_IL: כפול

note: TOOLBAR_LABEL_DOUBLE_SPACE
en: Double Spacing
he_IL: מרווח כפול

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DOUBLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_DOUBLE_SPACE
en: Double spacing
he_IL: מרווח כפול

note: MENU_LABEL_EDIT_LATEXEQUATION
en: Edit Equation
he_IL: ערוך משוואה

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_FOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_FOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_FOOTER
en: Edit Footer
he_IL: ערוך כותרת תחתונה

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_HEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_HEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_HEADER
en: Edit Header
he_IL: ערוך כותרת עליונה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: Edit hyperlink
he_IL: ערוך קישור

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_HEADFOOT
en: Edit text at the top or bottom of every page
he_IL: ערוך טקסט בחלק העליון והתחתון של כל עמוד

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit the Footer on the current page
he_IL: ערוך את הכותרת התחתונה בעמוד הנוכחי

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITHEADER
en: Edit the Header on the current page
he_IL: ערוך את הכותרת העליונה בעמוד הנוכחי

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION
en: Equation
he_IL: משוואה

note: FIELD_Error
en: Error calculating value!
he_IL: טעות בחישוב הערך!

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
he_IL: בדיוק

note: DLG_Latex_Example
en: Example:
he_IL: דוגמה:

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SCRIPT_PLAY TOOLBAR_TOOLTIP_SCRIPT_PLAY
en: Execute script
he_IL: הפעל סקריפט

note: TB_Extra
en: Extra
he_IL: נוסף

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
he_IL: כלים נוספים

note: MENU_LABEL_INSERT_FILE
en: F&ile
he_IL: קובץ

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
he_IL: עי&צוב

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
he_IL: מסך &מלא

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
he_IL: מצא מה:

note: DLG_MailMerge_Insert
en: Field Name:
he_IL: שם שדה:

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
he_IL: קובץ %s אינו מהסוג שהוא מתיימר להיות

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
he_IL: קובץ %s הינו מסוג לא ידוע

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
he_IL: קובץ %s לא ידוע

note: FIELD_Application_Filename
en: File Name
he_IL: שם קובץ

note: DLG_FormatTOC_FillStyle
en: Fill style:
he_IL: מלא סיגנון:

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find &next revision
he_IL: מצא את המופע הבא

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find &previous revision
he_IL: מצא את המופע הקודם

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find next visible revision in the document
he_IL: מצא את המופע הנראה הבא במסמך

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find previous visible revision in the document
he_IL: מצא את המופע הנראה הקודם במסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_FIND
en: Find the specified text
he_IL: מצא את הקטע המסומן

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
he_IL: שורה ראשונה

note: DLG_InsertTable_FixedColSize
en: Fixed column size:
he_IL: קבע את גודל העמודה:

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_CHOOSE
en: Font Choose
he_IL: בחירת גופן

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SIZE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SIZE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SIZE
en: Font Size
he_IL: גודל גופן

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_CHOOSE
en: Font choose
he_IL: בחירת גופן

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_FORE TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_FORE TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_FORE
en: Font color
he_IL: צבע גופן

note: DLG_Lists_ButtonFont
en: Font...
he_IL: גופן...

note: DLG_Lists_Font DLG_UFS_FontLabel
en: Font:
he_IL: גופן:

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTNOTE
en: Foot&note
he_IL: הערת שוליים

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTER
en: Footer
he_IL: כותרת תחתית

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
he_IL: הגדרות כותרת תחתית

note: FooterStatus
en: Footer [%s]
he_IL: כותרת תחתונה [%s]

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force LTR direction of text
he_IL: הכרח כיוון טקסט משמאל לימין

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force RTL direction of text
he_IL: הכרח כיוון טקסט מימין לשמאל

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: Force left-to-right direction of text
he_IL: הכרח טקסט משמאל לימין

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: Force right-to-left direction of text
he_IL: הכרח טקסט מימין לשמאל

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force text LTR
he_IL: הכרח טקסט משמאל לימין

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force text RTL
he_IL: הכרח טקסט מימין לשמאל

note: DLG_HdrFtr_Title
en: Format Header/Footers
he_IL: עיצוב כותרת/כותרת תחתית

note: TOOLBAR_LABEL_FMTPAINTER
en: Format Painter
he_IL: עיצוב מברשת

note: DLG_FormatTableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_FORMAT
en: Format Table
he_IL: עיצוב טבלה

note: DLG_FormatTOC_Title
en: Format Table of Contents
he_IL: עיצוב טבלת ערכים

note: DLG_FormatFrameTitle
en: Format Text Box
he_IL: עיצוב תיבת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_FMT_POSIMAGE
en: Format this image
he_IL: עצב את הדמות

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLIST
en: Format your document using styles
he_IL: עצב את המסמך בשימוש סיגנונות

note: DLG_Lists_Format DLG_DocComparison_Fmt
en: Format:
he_IL: עיצוב:

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
he_IL: עבור ל

note: DLG_FormatTOC_HeadingText
en: H&eading text:
he_IL: טקסט הכותרת:

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
he_IL: תלוי

note: MENU_LABEL_INSERT_HEADER
en: Header
he_IL: כותרת עליונה

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
he_IL: הגדרות כותרת עליונה

note: HeaderStatus
en: Header [%s]
he_IL: כותרת [%s]

note: DLG_Stylist_HeadingStyles
en: Heading Styles
he_IL: עיצוב כותרת עליונה

note: DLG_FormatTOC_HeadingStyle
en: Heading style:
he_IL: עיצוב כותרת עליונה:

note: DLG_Lists_Hebrew_List
en: Hebrew List
he_IL: רשימה בעיברית

note: MENU_LABEL_HELP_CONTENTS
en: Help &Contents
he_IL: &תוכן

note: MENU_LABEL_HELP_INTRO
en: Help &Introduction
he_IL: &אינדקס

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
he_IL: החבא

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
he_IL: החבא טעויות כתב במסמך

note: DLG_Lists_FoldingLevelexp
en: Hide text below List Levels
he_IL: החבא טקסט מתחת לשורה זו

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_BACK TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_BACK TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_BACK
en: Highlight
he_IL: הדגשה

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
he_IL: התעלם מהכל

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
he_IL: איקונים

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoreWords
en: Ignore Words
he_IL: התעלם מהמילים

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_IGNOREALL
en: Ignore all occurrences of this word in the document
he_IL: התעלם מכל המופעים של מילה זו במסמך

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
he_IL: התעלם מהמילים:

note: DLG_FormatFrame_SetImageBackground DLG_FormatTable_SetImageBackground
en: Image For Background
he_IL: תמונה לרקע

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
he_IL: בשימוש

note: WORD_PassInvalid
en: Incorrect Password
he_IL: סיסמה שגויה

note: InsertModeFieldINS DLG_Break_Insert MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT DLG_IP_Button_Label
en: Insert
he_IL: הוסף

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert &Columns
he_IL: הוסף עמודה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTROW
en: Insert &Rows
he_IL: הוסף שורה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert &Table
he_IL: הוסף טבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_CELLS
en: Insert Cells
he_IL: הוסף תא

note: DLG_DateTime_DateTimeTitle
en: Insert Date and Time
he_IL: הוסף תאריך ושעה

note: MENU_LABEL_TOOLTIP_INSERT_EQUATION
en: Insert Equation
he_IL: הוסף משוואה

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Insert Field
he_IL: הוסף שדה

note: DLG_InsertHyperlink_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_HYPERLINK
en: Insert Hyperlink
he_IL: הוסף קישור

note: TOOLBAR_LABEL_IMG
en: Insert Image
he_IL: הוסף תמונה

note: DLG_InsertTable_TableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert Table
he_IL: הוסף טבלה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTER
en: Insert a Footer
he_IL: הוסף כותרת תחתית

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HEADER
en: Insert a Header
he_IL: הוסך כותרת עליונה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TEXTBOX
en: Insert a Text Box
he_IL: הוסף תיבת טקסט

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FIELD
en: Insert a calculated field
he_IL: הוסף שדה מחושב

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Insert a column to the left
he_IL: הוסף עמודה משמאל

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert a column to the right
he_IL: הוסף עמודה לימין

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTNOTE
en: Insert a footnote
he_IL: הוסף כותרת תחתית

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_HYPERLINK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_HYPERLINK
en: Insert a hyperlink into the document
he_IL: הוסף קישור למסמך

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_TABLE TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_TABLE
en: Insert a new table into your document
he_IL: הוסף טבלה חדשה למסמך

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Insert a row above
he_IL: הוסף שורה מעל

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTROW
en: Insert a row below
he_IL: הוסף שורה מתחת

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL
en: Insert a symbol or other special character
he_IL: הוסף סימן או תו מיוחד אחר

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PAGENO
en: Insert an automatically-updated page number
he_IL: הכנס מיספור שורות התערכן אוטומטית

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GRAPHIC
en: Insert an existing picture from another file
he_IL: הוסף תמונה מקובץ אחר

note: TOOLBAR_STATUSLINE_IMG TOOLBAR_TOOLTIP_IMG
en: Insert an image into the document
he_IL: הוסף תמונה למסמך

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
he_IL: הוסף קישור

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_SYMBOL
en: Insert symbol
he_IL: הוסף סמל

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_TABLE
en: Insert table
he_IL: הוסף טבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Insert the Sum of a Table Column
he_IL: הוסף את סכום עמודת הטבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Insert the Sum of a Table Row
he_IL: הוסף את סכום השורה בטבלה

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DATETIME
en: Insert the date and/or time
he_IL: הוסף תאריך ו/או שעה

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_ITALIC TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_ITALIC TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_ITALIC DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
he_IL: נטוי

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GOTO_HYPERLINK
en: Jump to hyperlink
he_IL: עבור לקישור

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
he_IL: מיושר

note: TOOLBAR_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify
he_IL: יישור

note: FIELD_Document_Keywords
en: Keywords
he_IL: מילות מפתח

note: DLG_MetaData_Keywords_LBL
en: Keywords:
he_IL: מילות מפתח:

note: DLG_Options_Label_LangSettings
en: Language settings
he_IL: הגדרות שפה

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
he_IL: שפה/שפות

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_LEFT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_LEFT
en: Left alignment
he_IL: יישור לשמאל

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_LEFT
en: Left-align the paragraph
he_IL: יישר לשמאל את הפיסקה

note: DLG_FormatTOC_Level1
en: Level 1
he_IL: רמה 1

note: DLG_FormatTOC_Level2
en: Level 2
he_IL: רמה 2

note: DLG_FormatTOC_Level3
en: Level 3
he_IL: רמה 3

note: DLG_FormatTOC_Level4
en: Level 4
he_IL: רמה 4

note: DLG_Lists_DelimiterString
en: Level Delimiter:
he_IL: רמה 5

note: DLG_Lists_Level
en: Level:
he_IL: רמה 6

note: FIELD_Application_MailMerge MENU_STATUSLINE_TOOLS_MAILMERGE
en: Mail Merge
he_IL: מיזוג דואר

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_PLUGINS
en: Manage plugins
he_IL: ניהול תוספות

note: DLG_PageSetup_Margin
en: Margin
he_IL: רווחים

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: Mark changes as you type
he_IL: סמן שינויים בזמן הכתיבה

note: DLG_MergeCells_Above
en: Merge Above
he_IL: מזג עם התא מעל

note: DLG_MergeCells_Below
en: Merge Below
he_IL: מזג עם התא מתחת

note: DLG_MergeCellsTitle DLG_MergeCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_MERGE_CELLS
en: Merge Cells
he_IL: מזג תאים

note: DLG_MergeCells_Left
en: Merge Left
he_IL: מזג עם התא משמאל

note: DLG_MergeCells_Right
en: Merge Right
he_IL: מזג עם התא מימין

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
he_IL: 24 Hour Time

note: DLG_Styles_New
en: New...
he_IL: חדש...

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_NORMAL
en: Normal View
he_IL: תצוגה רגילה

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORT
en: Op&en Copy
he_IL: &ייבוא

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORT
en: Open a document by making a copy
he_IL: ייבא את המסמך

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT
en: Open a recently used document
he_IL: פתח מסמך זה

note: DLG_NEW_Open MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_OPEN
en: Open an existing document
he_IL: פתח מסמך קיים

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_NEW
en: Open another window for the document
he_IL: פתח חלון נוסף למסמך הנוכחי

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_1 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_2 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_3 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_4 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_5 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_6 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_7 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_8 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_9
en: Open this document
he_IL: פתח מסמך זה

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Page Background
he_IL: ר&קע

note: MENU_LABEL_INSERT_PAGENO
en: Page N&umbers
he_IL: מספרי עמודי&ם

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
he_IL: הגדרת &עמוד

note: WORD_PassRequired
en: Password required, this is an encrypted document
he_IL: דרושה סיסמא, זהו מסמך מוצפן

note: DLG_MetaData_TAB_Permission
en: Permissions
he_IL: רשות

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
he_IL: תמונה

note: MENU_LABEL_TOOLS_OPTIONS
en: Pr&eferences
he_IL: &אפשרויות

note: MENU_STATUSLINE_WEB_WEBPREVIEW MENU_STATUSLINE_WEB_SAVEASWEB
en: Preview the document as a web page
he_IL: הראה את המסמך כעמוד ברשת

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Preview the document before printing
he_IL: הצג את המסמך לפני הדפסתו

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print &directly
he_IL: הדפס סיפרייה

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print P&review
he_IL: הצג P&לפני הדפסה

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print Preview
he_IL: הצגה לפני הדפסה

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT
en: Print all or part of the document
he_IL: הדפס את כל המסמך או חלק ממנו

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT
en: Print the document
he_IL: הדפס את המסמך

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print using the internal PS driver
he_IL: הדפס באמצעות ה-PS driver

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
he_IL: מפיץ:

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
he_IL: החל&פה

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: RTL &Paragraph
he_IL: פיסקה מימין לשמאל

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_SD_RTL
en: RTL &Section
he_IL: בחירה מימין לשמאל

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
he_IL: החלף עם:

note: TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REDO
en: Redo editing
he_IL: בצע מחדש עריכה

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REDO
en: Redo previously undone editing
he_IL: בצע מחדש פעולה שבוטלה

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_MENU MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM
en: Reduce or enlarge the document display
he_IL: הגדל או הקטן את תצוגת המסמך

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove Footer
he_IL: הסר כותרת תחתונה

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
he_IL: הסר את הכותרת

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove the Footer on this page from the Document
he_IL: הסר את הכותרת התחתונה של העמוד מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove the Header on this page from the Document
he_IL: הסר את הכותרת של העמוד מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEIMAGE
en: Remove the Image from the Document
he_IL: הסר את הדמות מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEFRAME
en: Remove the Text Box from the Document
he_IL: הסר את תיבת הטקסט מהמסמך

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: Remove the suggested change
he_IL: הסר את השינוי שהוצע

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REPLACE
en: Replace the specified text with different text
he_IL: החלף את הטקסט המסומן בטקסט אחר

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
he_IL: דווח על תקלה

note: MENU_STATUSLINE_HELP_REPORT_BUG
en: Report a bug and help AbiWord become a better product
he_IL: דווח על טעות ועזור לתוכנה להשתפר

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
he_IL: הגדר מחדש את גודל הדמות

note: DLG_HdrFtr_RestartNumbers
en: Restart numbering at:
he_IL: התחל מחדש איות במספר:

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartPage
en: Restart on each page
he_IL: התחל מחדש בכל עמוד

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartSec DLG_FormatFootnotes_EndRestartSec
en: Restart on each section
he_IL: התחל מחדש בכל קטע

note: DLG_HdrFtr_RestartCheck
en: Restart page numbers on new sections
he_IL: התחל מחדש מיספור עמודים בקטע שנבחר

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: Retain all document changes
he_IL: שמור את כל השינויים במסמך

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
he_IL: מרווח מימין [%s]

note: TabToggleRightTab
en: Right Tab
he_IL: טאב ימני

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_RIGHT
en: Right alignment
he_IL: יישור לימין

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT
en: Right-align the paragraph
he_IL: יישר לימין את הפיסקה

note: FIELD_Document_Rights
en: Rights
he_IL: זכויות

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
he_IL: זכויות:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Row
en: Row
he_IL: שורה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Rows &Above
he_IL: שורה מעל

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER
en: Rows &Below
he_IL: שורה מתחת

note: MENU_LABEL_TOOLS_SCRIPTS
en: S&cripts
he_IL: סקריפטים

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_CELLS
en: S&plit Cells
he_IL: פצל תאים

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
he_IL: שמירה

note: MENU_LABEL_FILE_EXPORT
en: Sav&e Copy
he_IL: &ייצוא

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
he_IL: שמירה &בשם

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save As
he_IL: שמור כ

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPYIMAGE
en: Save a copy of the image on the clipboard
he_IL: שמור העתק של הדמות על שולחן העבודה

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVE
en: Save the document
he_IL: שמור את המסמך

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
he_IL: שמור את המסמך תחת שם אחר

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXPORT
en: Save the document without changing the current name
he_IL: שמור את המסמך בלי לשנות את השם הנוכחי

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEIMAGE
en: Save the selected image to a file
he_IL: שמור את הדמות שנבחרה לקובץ

note: MENU_STATUSLINE_HELP_SEARCH
en: Search for help about...
he_IL: חפש עזרה אודות...

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY
en: See history of the current document
he_IL: הראה את היסטוריית המסמך

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
he_IL: בחר ה&כל

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_CELL
en: Select Cell
he_IL: בחר תא

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Select Column
he_IL: בחר עמודה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_ROW
en: Select Row
he_IL: בחר שורה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_TABLE
en: Select Table
he_IL: בחר טבלה

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select Text Box
he_IL: בחר תיבת טקסט

note: DLG_FormatFrame_SelectImage DLG_FormatTable_SelectImage
en: Select image from File
he_IL: בחר דמות מקובץ

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select the Text Box
he_IL: בחר את תיבת הטקסט

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECTALL
en: Select the entire document
he_IL: בחר את כל המסמך

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Selection DLG_UP_Selection
en: Selection
he_IL: בחירה

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXTTABS
en: Separate with tabs
he_IL: הפרד בשימוש טאבים

note: MENU_LABEL_FMT_LANGUAGE
en: Set &Language
he_IL: שפ&ה

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
he_IL: הגדר ערכים של בירת המחדל

note: DLG_FormatFrame_SetImage DLG_FormatTable_SetImage
en: Set Image
he_IL: הגדר דמות

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Set an image as a background for your page
he_IL: הגדר דמות כרקע של העמוד

note: DLG_Tab_Label_New
en: Set new Tab
he_IL: הגדר טאב חדש

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_OPTIONS
en: Set preferences
he_IL: שנה אפשרויות

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABS
en: Set tab stops
he_IL: קבע עצירות טאב

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELLPREFS
en: Set your spelling preferences
he_IL: הגדר את העדפות האיות

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
he_IL: מקשי קיצור

note: MENU_LABEL_VIEW_RULER
en: Show &Ruler
he_IL: &סרגל

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show All
he_IL: הראה הכל

note: MENU_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show For&matting Marks
he_IL: Show Para&graphs

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_MORE
en: Show full list of documents
he_IL: הצג רשימת חלונות מלאה

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_RULER
en: Show or hide the rulers
he_IL: הצג או החבא את הסרגלים

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
he_IL: הצג או החבא את שורת המצב

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_1 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_2 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_3 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_4
en: Show or hide the toolbar
he_IL: הראה/הסתר את סרגלי הכלים

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
he_IL: הראה...

note: TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_SHOWPARA
en: Show/hide formatting marks
he_IL: הראה/הסתר סימוני עיצוב

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
he_IL: יחיד

note: TOOLBAR_LABEL_SINGLE_SPACE
en: Single Spacing
he_IL: רווח אחד

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SINGLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_SINGLE_SPACE
en: Single spacing
he_IL: רווח אחד

note: MENU_LABEL_TABLE_SORT
en: So&rt Table
he_IL: סדר טבלה

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORT
en: Sort Table
he_IL: סדר טבלה

note: DLG_MetaData_Source_LBL
en: Source:
he_IL: מקור:

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_12BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_12BEFORE
en: Space before: 12 pt
he_IL: רווח לפני: 12 נקודות

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
he_IL: ריווח

note: DLG_Options_SpellCheckingTitle
en: Spell Checking
he_IL: בודק איות

note: TOOLBAR_LABEL_SPELLCHECK
en: Spellcheck
he_IL: בדיקת איות

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPELLCHECK TOOLBAR_TOOLTIP_SPELLCHECK
en: Spellcheck the document
he_IL: בדוק איות במסמך

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLPREFS
en: Spelling &Options
he_IL: אפשרויות  איות

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Spli&t Table
he_IL: פצל טבלה

note: DLG_SplitCellsTitle DLG_SplitCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_CELLS
en: Split Cells
he_IL: פצל תאים

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Split Table
he_IL: פצל טבלה

note: TOOLBAR_LABEL_SPLIT_CELLS
en: Split cells
he_IL: פצל תאים

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPLIT_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_SPLIT_CELLS
en: Split this cell
he_IL: פצל את התא

note: DLG_Lists_Square_List STYLE_SQUARELIST
en: Square List
he_IL: רשימה מרובעת

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
he_IL: &סגנון

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
he_IL: התחל ב:

note: DLG_Lists_Start_New_List DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
he_IL: התחל רשימה חדשה

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
he_IL: עצור רשימה נוכחית

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
he_IL: קו &חוצה

note: MENU_LABEL_FMT_STYLIST
en: Sty&list
he_IL: מסוגנן

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STYLE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STYLE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STYLE
en: Style
he_IL: סיגנון

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
he_IL: שם הסיגנון -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
he_IL: שם הסיגנון:

note: DLG_Styles_ErrBlankName
en: Style name cannot be left blank
he_IL: שמות הסיגנונות לא יכולים להשאר ריקים

note: DLG_BorderShading_Border_Style DLG_Lists_Style DLG_UFS_StyleLabel
en: Style:
he_IL: סגנון:

note: DLG_Stylist_Styles
en: Styles
he_IL: סיגנונות

note: DLG_MetaData_Subject_LBL
en: Subject:
he_IL: נושא:

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUBSCRIPT DLG_UFS_SubScript
en: Subscript
he_IL: כתב תחתון

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
he_IL: הצעות:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
he_IL: הצע הצעות מהמילון המרכזי בלבד

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Sum a Column
he_IL: סכום את העמודה

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Sum a Row
he_IL: סכום את השורה

note: FIELD_Numbers_TableSumRows
en: Sum a Table Column
he_IL: סכום את העמודה בטבלה

note: FIELD_Numbers_TableSumCols
en: Sum a Table Row
he_IL: סכום את השורה בטבלה

note: MENU_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT
en: Supe&rscript
he_IL: &כתב עילי

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUPERSCRIPT DLG_UFS_SuperScript
en: Superscript
he_IL: כתב עילי

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
he_IL: &סימן

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Symbol
he_IL: סימן

note: MENU_LABEL_TABLE
en: T&able
he_IL: טבלה

note: DLG_InsertTable_TableSize
en: Table Size
he_IL: גודל הטבלה

note: DLG_Options_Label_ViewTableTB
en: Table Toolbar
he_IL: כלי הטבלה

note: DLG_Styles_ModifyTabs DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
he_IL: טאבים

note: DLG_FormatTOC_DetailsTabPage
en: Tabs and Page Numbering
he_IL: טאבים ומספור העמודים

note: MENU_LABEL_FMT
en: Te&xt Formatting
he_IL: שפ&ה

note: DLG_FormatTOC_TextAfter
en: Text &after:
he_IL: טקסט אחרי:

note: DLG_FormatTOC_TextBefore
en: Text &before:
he_IL: טקסט לפני:

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
he_IL: יישור טקסט:

note: MENU_LABEL_INSERT_TEXTBOX MENU_LABEL_FMT_FRAME
en: Text Box
he_IL: תיבת טקסט

note: DLG_PageSetup_ErrBigMargins
en: The margins selected are too large to fit on the page.
he_IL: המרווח שנקבע גדול מכדי להתאים לעמוד.

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
he_IL: ימות השבוע

note: DLG_FormatTable_Thickness DLG_BorderShading_Thickness
en: Thickness:
he_IL: עובי:

note: DLG_Column_Three
en: Three
he_IL: שלושה

note: DLG_Lists_Tick_List STYLE_TICKLIST
en: Tick List
he_IL: רשימה עבה

note: FIELD_DateTime_TimeZone
en: Time Zone
he_IL: איזור זמן

note: DLG_Lists_Type
en: Type:
he_IL: סוג:

note: DLG_ToggleCase_UpperCase
en: UPPERCASE
he_IL: (אותיות גדולות (תופס באנגלית

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_UNDERLINE DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
he_IL: קו תחתון

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_UNDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_UNDO
en: Undo editing
he_IL: בטל פעולה

note: DLG_Options_Label_UI
en: User Interface
he_IL: ממשק המשתמש

note: DLG_Options_Label_UILang
en: User Interface Language
he_IL: שפת ממשק המשתמש

note: DLG_Stylist_UserStyles
en: User defined Styles
he_IL: סגנונות שנקבעו ע&quot;י המשתמש

note: DLG_Styles_LBL_UserDefined
en: User-defined styles
he_IL: סגנונות שנקבעו ע&quot;י המשתמש

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: View document history
he_IL: הראה את היסטוריית המסמך

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_FULLSCREEN
en: View the document in full screen mode
he_IL: הראה את המסמך על כל המסך

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_1 MENU_STATUSLINE_WINDOW_2 MENU_STATUSLINE_WINDOW_3 MENU_STATUSLINE_WINDOW_4 MENU_STATUSLINE_WINDOW_5 MENU_STATUSLINE_WINDOW_6 MENU_STATUSLINE_WINDOW_7 MENU_STATUSLINE_WINDOW_8 MENU_STATUSLINE_WINDOW_9
en: View this document
he_IL: Raise this window

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
he_IL: הראה...

note: DLG_Options_Label_Visible
en: Visible
he_IL: נראה לעין

note: DLG_Options_Label_WithExtension
en: With extension:
he_IL: עם הרחבה:

note: DLG_WordCount_WordCountTitle FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
he_IL: ספירת מילים

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Words in &UPPERCASE
he_IL: מילים בכתב עילי

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to &100%
he_IL: זום ל- 100%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to &200%
he_IL: זום ל- 200%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to &50%
he_IL: זום  ל- 75%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to &75%
he_IL: זום ל- 50%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to 200%
he_IL: זןם ל- 200%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to 50%
he_IL: זום ל- 50%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to 75%
he_IL: זום ל- 75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: Zoom to page width
he_IL: הגדל לרוחב דף

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: Zoom to whole page
he_IL: הראה דף שלם

note: FIELD_DateTime_DDMMYY
en: dd/mm/yy
he_IL: שנה/חודש/יום

note: FIELD_DateTime_MMDDYY
en: mm/dd/yy
he_IL: שנה/יום/חודש

note: LANG_EN_ZA
en: English (South Africa)
he_IL: (אנגלית(דרום אפריקה

note: LANG_EN_GB
en: English (UK)
he_IL: (אנגלית (אנגליה

note: LANG_ET
en: Estonian
he_IL: אסטונית

note: DLG_FOSA_ExportTitle
en: Export File
he_IL: ייצא קובץ

note: LANG_FI_FI
en: Finnish
he_IL: פינית

note: LANG_FR_BE
en: French (Belgium)
he_IL: (צרפתית (בלגיה

note: LANG_FR_CA
en: French (Canada)
he_IL: (צרפתית (קנדה

note: LANG_FR_CH
en: French (Switzerland)
he_IL: (צרפתית (שוייץ

note: DLG_UP_From
en: From:
he_IL: מ:

note: LANG_KA_GE
en: Georgian
he_IL: גרוזינית

note: LANG_DE_AT
en: German (Austria)
he_IL: (גרמנית (אוסטריה

note: LANG_DE_DE
en: German (Germany)
he_IL: (גרמנית (גרמניה

note: LANG_DE_CH
en: German (Switzerland)
he_IL: (גרמנית (שוייץ

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
he_IL: גווני אפור

note: ENC_GREE_MAC
en: Greek, Macintosh
he_IL: יוונית , מקינטוש

note: STYLE_HEADING1
en: Heading 1
he_IL: כותרת 1

note: STYLE_HEADING2
en: Heading 2
he_IL: כותרת 2

note: STYLE_HEADING3
en: Heading 3
he_IL: כותרת 3

note: STYLE_HEADING4
en: Heading 4
he_IL: כותרת 4

note: LANG_HE_IL
en: Hebrew
he_IL: עברית

note: ENC_HEBR_MAC
en: Hebrew, Macintosh
he_IL: עברית , מקינטוש

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
he_IL: גובה:

note: DLG_UFS_HiddenCheck
en: Hidden
he_IL: מוחבא

note: DLG_UFS_BGColorTab
en: HighLight Color
he_IL: Highlight Colour

note: LANG_IS_IS
en: Icelandic
he_IL: איסלנדית

note: ENC_ICEL_MAC
en: Icelandic, Macintosh
he_IL: איסלנדית , מקינטוש

note: DLG_History_Id
en: Identifier:
he_IL: מזהה:

note: DLG_FOSA_ImportTitle
en: Import File
he_IL: ייבא קובץ

note: DLG_FOSA_InsertTitle
en: Insert File
he_IL: הוסף קובץ

note: TB_InsertNewTable
en: Insert New Table
he_IL: הוסף טבלה

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
he_IL: הוסף תמונה

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
he_IL: הוסף סמל

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_INSTALL
en: Install new plugin
he_IL: התקן הרחבות

note: LANG_GA_IE
en: Irish
he_IL: אירית

note: DLG_History_LastSaved
en: Last saved:
he_IL: נשמרו לאחרונה:

note: DLG_ULANG_DefaultLangChkbox
en: Make default for document
he_IL: צור הגדרות ברירת מחדל למסמך

note: DLG_Merge
en: Merge
he_IL: מזג

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
he_IL: לא תמונה

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NONE_SELECTED
en: No plugin selected
he_IL: לא נבחרו הרחבות

note: DLG_LISTDOCS_Title
en: Opened Documents
he_IL: מסמך פתוח

note: TB_Zoom_Percent
en: Other...
he_IL: אחר...

note: DLG_Zoom_Percent
en: P&ercent:
he_IL: אחוזים:

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Page Width
he_IL: רוב עמוד

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
he_IL: טווח עמודים:

note: STYLE_PLAIN_TEXT
en: Plain Text
he_IL: טקסט פשוט

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
he_IL: הדפס לקובץ

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
he_IL: הדפסה ב:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
he_IL: הדפס ל:

note: DLG_UP_Printer
en: Printer
he_IL: מדפסת

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
he_IL: פקודת מדפסת:

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
he_IL: רגיל

note: DLG_DocComparison_Relationship
en: Relationship:
he_IL: קשרי גומלין:

note: DLG_HTMLOPT_ExpRestore
en: Restore Settings
he_IL: החזר הגדרות

note: DLG_DocComparison_Results
en: Results
he_IL: תוצאות

note: ENC_ROMA_MAC
en: Romanian, Macintosh
he_IL: רומנית , מקינטוש

note: DLG_UFS_SampleFrameLabel
en: Sample
he_IL: דוגמה

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
he_IL: שמור קובץ כ

note: DLG_HTMLOPT_ExpSave
en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

note: DLG_UFS_ScriptLabel
en: Script:
he_IL: סקריפט:

note: STYLE_SECTHEADING
en: Section Heading
he_IL: בחר כותרת עליונה

note: DLG_UENC_EncLabel
en: Select Encoding:
he_IL: בחר קידוד

note: DLG_ULANG_LangLabel
en: Select Language:
he_IL: בחר שפה:

note: LANG_SR
en: Serbian
he_IL: סרבית

note: LANG_ES_MX
en: Spanish (Mexico)
he_IL: (ספרדית (מקסיקו

note: LANG_ES_ES
en: Spanish (Spain)
he_IL: ספרדית (ספרד)

note: DLG_DocComparison_Styles
en: Styles:
he_IL: סיגנונות:

note: DLG_Image_WrappedBoth
en: Text wrapped on both sides of the Image
he_IL: טקסט עוטף את התמונה משני הצדדים

note: DLG_Image_WrappedLeft
en: Text wrapped to the Left of the Image
he_IL: טקסט עוטף את התמונה מצד שמאל

note: DLG_Image_WrappedRight
en: Text wrapped to the Right of the Image
he_IL: טקסט עוטף את התמונה מצד ימין

note: ENC_THAI_MAC
en: Thai, Macintosh
he_IL: צאילנדית , מקינטוש

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
he_IL: התיקייה [%s] לא ניתנת לכתיבה

note: MSG_NoUndo
en: This operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
he_IL: הפעולה הינה בלתי הפיכה, אתה בטוח שאתה רוצה להמשיך?

note: MSG_HistoryPartRestore3
en: To continue anyway, press OK.
he_IL: להמשך בכל מקרה לחץ אישור

note: ENC_TURK_MAC
en: Turkish, Macintosh
he_IL: טורקית, מקינטוש

note: ENC_UKRA_MAC
en: Ukrainian, Macintosh
he_IL: אוקראינית , מקינטוש

note: LANG_UZ_UZ
en: Uzbek
he_IL: אזבקית

note: DLG_History_List_Title
en: Version history
he_IL: היסטורית הגירסא

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_VERSION DLG_History_Version
en: Version:
he_IL: גירסא:

note: ENC_VIET_VISCII
en: Vietnamese, VISCII
he_IL: ויאטנמית , מקינטוש

note: DLG_MW_MoreWindows
en: View Document
he_IL: הראה מסמך

note: DLG_MW_Activate
en: View:
he_IL: הראה:

note: LANG_CY_GB
en: Welsh
he_IL: וולשית

note: ENC_WEST_MAC
en: Western European, Macintosh
he_IL: מערב אירופה , מקינטוש

note: TB_Zoom_WholePage
en: Whole Page
he_IL: דף שלם

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
he_IL: רוחב:

note: LANG_YI
en: Yiddish
he_IL: יידיש

note: DLG_UnixMB_No
en: _No
he_IL: _לא

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
he_IL: _כן

note: DLG_Unit_cm
en: cm
he_IL: סמ

note: DLG_DocComparison_Different
en: different
he_IL: שונה

note: DLG_DocComparison_Identical
en: identical
he_IL: זהים

note: DLG_Unit_inch
en: inch
he_IL: (אינטש (מידה אמריקאית

note: DLG_Unit_mm
en: mm
he_IL: מילימטר

note: DLG_Unit_points
en: points
he_IL: נקודות
