extra - en to ee translation catalogue (11 entries)

en: Auxiliary information
ee: Lisainfo

en: Show auxiliary information
ee: Lisainfo näitamine

en: Flushing channel logo cache...
ee: Kanalilogo vahemälu tühjendamine...

en: Show symbols
ee: Sümbolite näitamine

en: Show channel logos
ee: Kanalilogo näitamine

en:   Identify channel by
ee:   Kanali tuvastamise meetod

en: name
ee: nimi

en: data
ee: andmed

en: Channel logo cache size
ee: Kanalilogo vahemälu suurus

en: Button$Flush cache
ee: Tühjenda

en: EnigmaNG skin
ee: EnigmaNG kest
